شیشه مورانو دارای شیشه جلو و شیشه عقب و شیشه درب جلو و عقب می باشد. که در این بین شیشه لچکی و شیشه سانروف مورانو نیز قابل تعویض و ترمیم است.شیشه در خودرو یکی از قسمت های مهم آن محسوب می شود. چرا که این قطعه هنگام تصادف و حوادث های مختلف از افراد داخل خودرو محافظت می کند. و در نتیجه جنس این شیشه ها باید محکم و مقاوم باشد که همینطور هم است.

در روز های تعطیل باز است تماس بگیرید

Murano-windshield

در تمام خودرو ها از دو شیشه سکوریت و لمینت استفاده شده که بسیار محکم هستند. در این مقاله ما می خواهیم درمورد شیشه مورانو با شما صحبت کنیم. پس اگر می خواهید با شیشه این خودرو، جنس و جزئیات آن کامل و جامع آشنا شوید، این مطلب را کامل مطالعه کنید و با ما همراه باشید.

جهت تعویض و ترمیم شیشه خود با شماره 02177090652 و 02177196143 تماس بگیرید.

تعویض شیشه جلو مورانو

همانطور که در مقدمه اشاره کردیم شیشه خودرو از قسمت های مهم یک خودرو محسوب می شود. حال تصور کنید که شیشه جلو یا عقب و هرقسمت دیگری از خودرو شما خرد شده ترک برداشت و از این قبیل حوادث شما باید چیکار هوشمندان ای انجام دهید؟ مسلما شما باید با یک شیشه اتومبیل ماهر تماس بگیرید. که خدمات خوبی هم ارائه دهند. به طور مثال اگر شما تصادف کردید یا به هر دلیلی نمی توانید حضوری مراجعه کنید. تنها با یک تماس نیروی سیار شیشه اتومبیلی به شما مراجعه کنند و در کمتر از یک ساعت شیشه خودرو شما را تعویض کنند.

قیمت شیشه جلو مورانو 2009قیمت شیشه عقب مورانوقیمت شیشه درب
35/000/000ریالتماس بگیرید!تماس بگیرید!
برای اطلاع از قیمت دقیق تماس بگیرید.

اما فراموش نکنید که اگر می توانید به صورت حضوری مراجعه کنید بسیار برای شما بهتر است. زیرا در صورت مراجعه حضوری جاروبرقی مرکزی شیشه خرده ها را تمیز می کند. اما در نصب سیار شما از یک سری خدمات تمیز کاری به ناچار محروم می شوید.

شیشه جلو مورانو

شیشه مورانو

برای بررسی شیشه های این خودرو اول می خواهیم از شیشه جلویی آن شروع کنیم. در قسمت جلویی این خودرو درای یک شیشه در سایز بزرگ است که با قوس و خمیدگی زیاد می باشد.این گلس دارای یک پایه آینه وسط و جای شماره شاسی است و در تیپ رنگی سبز، یووی کات و ضد اشعه خورشید هستند. شیشه جلو این خودرو با بالا آفتاب گیر سرمه ای است. جنس شیشه های جلو این خودرو معمولا از جنس لمینت بوده و دارای دو لایه پی وی بی هستند. این دو و یا چندین لایه خاصیت چسبندگی دارند و این خاصیت چسبندگی موجب پخش نشدن و خرد نشدن این گلس ها می شود. اگر این شیشه ها شکسته شوند، شما می توانید آن ها ترمیم کنید اما در صورتی که عمق آن ها بیشتر از 15 اینچ نباشد.

شیشه-جلو-مورانو

قیمت شیشه جلو مورانو

-قیمت شیشه جلو مورانو (2008 تا 2012): تماس گیرید.

-شیشه جلو مورانو (2003 تاکنون): تماس بگیرید.

-قیمت شیشه جلو مورانو (2020 تاکنون): تماس بگیرید.

شیشه عقب مورانو

در قسمت عقب این خودرو یک شیشه در تیپ رنگی سبز سولار، یو وی کات و ضد اشعه نور خورشید را دارا می باشد و دارای گرم کن، بخار گیر، آنتن و سوراخ برف پاک کن برای نصب برف پاک کن شیشه عقب است. این گلس در قسمت بالای صندوق بار به صورت ثابت قرار دارد. جنس این نوع شیشه ها از سکوریت و یا تمپورت است. نام دیگر این گلس ها نشکن می باشد.

شیشه-عقب-نیسان-مورانو

قیمت شیشه عقب مورانو

-قیمت گلس عقب خودرو نیسان مورانو (2008 تا 2012): تماس گیرید.

-شیشه عقب خودرو نیسان مورانو (2003 تاکنون): تماس بگیرید.

-قیمت گلس عقب خودرو نیسان مورانو (2020 تاکنون): تماس بگیرید.

برای اطلاع از قیمت این شیشه و شیشه های دیگر می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید. همچنین می توانید تمامی خدمات شیشه خودرو خود را در شیشه اتومبیل عبدالهی انجام دهید.

Murano-side-glass

شیشه درب های جلو و درب های عقب مورانو

در درب های جلو این  خودرو دو شیشه به رنگ سبز سولار قرار دارند. این دو شیشه ی وی کات، ضد اشعه نور خورشید هستند و با دو عدد پایه پلاستیکی که در پایین شیشه قرار دارد، روی دستگاه بالا بر برقی نصب می شوند. در قسمت درب های عقب نیز یک شیشه ذوزنقه ای شکل وجود دارد که رنگ آن نیز سبز سولار است و مانند شیشه درب های جلو با 2 عدد پایه پلاستیکی روی بالا بر برقی نصب می شوند. جنس شیشه های درب های جلو و عقب از شیشه های سکوریت است. این شیشه ها در صورت شکستن به قطعات بسیار تیزی تبدیل می شود که برنده نیز نیستند.

شیشه-بغل-نیسان-مورانو

قیمت شیشه درب های جلو و درب های عقب مورانو

-قیمت گلس درب های جلو و درب عقب خودرو نیسان مورانو (2008 تا 2012): تماس گیرید.

-شیشه درب های جلو و درب های عقب خودرو نیسان مورانو (2003 تاکنون): تماس بگیرید.

-قیمت گلس درب های جلو و درب های عقب خودرو نیسان مورانو (2020 تاکنون): تماس بگیرید.

در شیشه اتومبیل عبدالهی شما می توانید خدمات مربوطه به شیشه خودرو مانند ترمیم، تعویض و خرید گلس ماشین اقدام کنید. همچنین می توانید برای اطلاع از قیمت شیشه مورانو با ما تماس بگیرید.

شیشه لچکی مورانو

در قسمت لچکی این خودرو در بالای گلگیر عقب یک شیشه مثلثی شکل در تیپ رنگی سولار است. همچنین یو وی کات و ضد اشعه نور خورشید بوده و با یک فریم پلاستیکی که دور شیشه قرر دارد و بر روی ستون به صورت ثابت قرار دارد. جنس آن ها نیز سکوریت است. شیشه های سکوریت در دمای 600 الی 700 درجه سانتی گراد حرارت داده شده و سریعا سرد می شود. این کار به دلیل بالا بردن استحکام این شیشه ها صورت می گیرد.

شیشه-بغل-مورانو

قیمت شیشه لچکی مورانو

-قیمت گلس لچکی خودرو نیسان مورانو (2008 تا 2012): تماس گیرید.

-شیشه لچکی خودرو نیسان مورانو (2003 تاکنون): تماس بگیرید.

-قیمت گلس لچکی خودرو نیسان مورانو (2020 تاکنون): تماس بگیرید.

در شیشه اتومبیل عبدالهی تمامی خدمات توسط افراد مجرب و با تجربه، با بهترین متریال و با کیفیت ترین قطعات انجام می شود.

شیشه-بغل-مورانو
شیشه درب مورانو

شیشه سانروف مورانو

سانروف ها، پنلی هستند که معمولا در خودرو های لوکس و اسپرت، برای ورود نور به خودرو و تعویض جریان هوا کار گذاشته می شوند. جنس این شیشه ها از جنس شیشه خودر است. جنس آن ها از شیشه های سکوریت می باشد. با توجه به اینکه این شیشه ها پس از شکستن به تکه های زیادی تبدیل می شوند، دیگر نمی توان آن ها را ترمیم کرد.

قیمت شیشه سانروف مورانو

-قیمت گلس سانروف خودرو نیسان مورانو (2008 تا 2012): تماس گیرید.

-شیشه سانروف خودرو نیسان مورانو (2003 تاکنون): تماس بگیرید.

-قیمت گلس سانروف خودرو نیسان مورانو (2020 تاکنون): تماس بگیرید.

برای اطلاع از قیمت این شیشه ها با ما تماس بگیرید و در صورت نیاز هماهنگی خود را با شیشه اتومبیل عبدالهی انجام دهید.

شیشه درب مورانو

قیمت شیشه درب مورانو 2010

شیشه درب مورانو 2010 در کمتر از 1 ساعت در شیشه اتومبیل عبدالهی تعویض می شود.برای تعویض با شماره 02177196143 تماس بگیرید.

شیشه-عقب-مورانو
شیشه عقب

قیمت شیشه درب مورانو 2012

انواع شیشه درب مورانو 2012 در مرکز شیشه اتومبیل در تهران عبدالهی گلس ترمیم و تعویض می شود.برای تعویض با شماره 02177196143 تماس بگیرید.

شیشه-جلو-مورانو
شیشه جلو

شیشه خودرو چیست؟

گلس خودرو عضو مهمی در بدنه آن محسوب می شود. این قطعه، قسمت های بدنه خودرو و سرنشینان آن را در برابر صدا، اشعه ماورا بنفش، خاک، سرما، گرما، باد و باران محافظت می کند. علاوه بر این گلس خودرو برای دید درست و پیش گیری از هر گونه حادثه و تصادف، به راننده کمک زیادی کرده و از وی محافظت می کند. کیفیت ساخت شیشه خودرو استفاده درست از نوع مناسب آن برای بخش های مختلف ماشین، در ایمنی و همچنین آسایش راننده و سرنشینان تاثیر بسیار زیادی دارد. در نتیجه ما به پیشنهاد می کنیم که قبل از انتخاب و خرید این قطعه شفاف به شکل، ابعاد، سلامت، کاربرد و ضریب ایمنی که از تمام این فاکتور ها مهم تر از توجه کنید.علاوه بر این در نظر داشته باشید که شیشه خودرو خط و خش، برآمدگی و حتی حباب نداشته باشد.

مورانو/murano

اگر به تصویر دقت کنید مشاهده می کنید که مورانو در قسمت جلو دارای جلو پنجره به همراه چراغ های چند ضلعی می باشد.علت ابهت مورانو را می توان برآمدگی بین سپر و جلو پنجره ای دانست .همچنین دارای دو عدد مه شکن به شکل د ایره نیز می باشد.

مورد جلب توجه دیگری که بسیار چشمگیر است رینگ های 6 پره خودرو مورانو می باشد.مورانو یک خودرو پر ابهت شرکت نیسان می باشد.

اما در قسمت عقبی این خودرو زیبایی دو چندان را مشاهده می کنید.نمای زیبای چراغ های این خودرو و وجود اسپولیر در قسمت عقب به جلوه ی ظاهری مورانو افزوده است.سبک و مدل چراغ ها و مه شکن ها و وجود دو اگزوز برای این خودرو این از ویژگی های دیگر ظاهر این خودرو می باشد.

نیسان جز خودروهایی است که تمام تلاش خودش را برای موتور خودرو می کند و چندا به ظاهر و داخل کابین توجهی ندارد. اما از لحاظ فنی و موتور واقعا حرفی برای گفتن ندارد در ادامه به مشخصات فنی این خودرو می پردازیم.جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نیسان مورانو می توانید به وب سایت ویکی پدیا مراجعه کنید.

مشخصات فنی مورانو عبارت است از:

موتور6 سیلندر 24 سوپاپه
فاصله بین دو محور2824 میلیمتر
تنفس موتورتنفس طبیعی
انتقال نیرودو دیفرانسیل
حداکثر سرعت209 کیلومتر در ساعت
حداکثر گشتاور336 نیوتن متر در 4400 دور در دقیقه
جعبه دنده6 دنده xTronic
شتاب 0 تا 1008 ثانیه
حداکثر قدرت266 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه
وزن1845 کیلوگرم
اندازه (میلیمتر)4770 طول – 1880 عرض – 1685 ارتفاع
حجم موتور3500 سی سی

شیشه مورانو 2007-2008

قیمت شیشه جلو ، عقب، درب مورانو 2007-2008 متفاوت است هم از لحاظ ابعاد و اندازه و هم از لحاظ کیفیت و برند.به تصویر زیر دقت کنید نمونه مورانو 2007-2008 را میبینید و شیشه های آن قابل مشاهده است.

The-price-of-Nissan-Murano-glass2007
The-price-of-Nissan-Murano-glass2007
The-price-of-Nissan-Murano-glass-2008
The-price-of-Nissan-Murano-glass-2008

شیشه مورانو 2011

Murano-windshield
Murano-windshield
نصب سیار برای شیشه جلو مورانو دارید؟

بله برای هماهنگی وقت با شماره 09123236211 تماس بگیرید. به سراسر تهران تیم سیار ارسال می شود.

قیمت شیشه جلو نیسان مورانو 2009 چنده؟

35/000/000ریال البته این قیمت حدودی هست برای اطلاع از قیمت دقیق تماس بگیرید.

02177196143

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی