اگر شیشه پراید شما شکسته است و نیاز به ترمیم و یا تعویض دارد بهترین جا اومدی چون شیشه جلو عقب و بغل (درب) پراید را می توانید در شیشه اتومبیل عبدالهی تهیه کنید. در صورت نیاز ترمیم و یا تعویض کنید و یا اگر خارج از شهر تهران هستید می توانید از خدمات ارسال شیشه به شهرستان عبدالهی استفاده کنید. برای اطمینان خاطر بیشتر می توانید تعویض شیشه را در ویدیو زیر مشاهده کنید و لیست قیمت شیشه های انواع پراید 131،111،141،،132 و … را با یک تماس با شیشه اتومبیل عبدالهی استعلام بگیرید.

در روز های تعطیل باز است تماس بگیرید

02177196143

شیشه جلو پراید 131
Pride 131 windshield

تعویض شیشه عقب پراید 131

برای نمونه تعویض دو مدل از شیشه عقب پراید را برای شما به نمایش گذاشتیم ،در صورتی که نیاز به مشاوره برای خرید شیشه اتومبیل پراید خود دارید می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید. با استفاده از مشاوره رایگان از شیشه اتومبیل عبدالهی می توانید به راحتی و بدون هیچ گونه دغدغه فکری شیشه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سفارش دهید. شماره تماس :02177196143 , 02177090652

تعویض شیشه عقب پراید 111

ما در این ویدیو تعویض شیشه عقب پراید 111 را برای شما به نمایش گذاشتیم ابتدا کار ما را مشاهده کنید سپس برای نصب اقدام کنید. ما سعی کردم برای تمام خودرو ها یک ویدیو تهیه کنیم تا مشتریان شیشه عبدالهی با آسودگی خیال به این مرکز مراجعه کنند.

قیمت انواع شیشه جلو پراید

قیمت جلو شیشه 131قیمت جلو شیشه 132قیمت جلو شیشه 141قیمت جلو شیشه 151قیمت جلو شیشه 111
16/000/000ریال16/000/000ریال16/000/000ریال16/000/000ریال16/000/000ریال
قیمت ها با اجرت نصب محاسبه شده است.
قیمت-شیشه-پراید131

قیمت انواع شیشه عقب پراید

قیمت شیشه عقب 131قیمت شیشه عقب 132قیمت شیشه عقب 141قیمت شیشه عقب 151قیمت شیشه عقب 111
12/000/000ریال12/000/000ریال13/000/000ریال7/000/000ریال12/000/000ریال
لیست قیمت شیشه پراید

شیشه پراید/pride

خودروی پراید برای اولین بار توسط شرکت کیا موتورز در کره جنوبی تولید شد. بعد ها تولید خودروی پراید در کشور ایران از سال هفتاد و دو از طریق شرکت سایپا عرضه شد که این خودرو دارای دو مدل سدان و هاچ بک که صبا و نسیم نام داشتند، صورت گرفت.  بدیهی است که در تمام خودرو ها شیشه جلو، شیشه عقب، گلس درب های جلو، گلس درب های عقب وجود دارد.

glass-front-pride
glass-front-pride

اما این خودرو دارای دو شیشه دیگر یعنی رو ستونی و لچکی نیز می باشد. تمامی این شیشه ها به جز شیشه جلو، شیشه های جانبی نام گذاری شده اند. در ادامه هر کدام از این شیشه ها را برای شما توضیح خواهیم داد.

شیشه جلو پراید

شیشه ای که در قسمت جلویی این خودرو قرار دارد دور مشکی بوده و از جنس لمینت است. اجزای تشکیل دهنده این نوع شیشه ها از دو یا چند لایه پی وی بی و یک شیشه می باشد. این لایه ها چسبناک بوده و این خاصیت چسبنده آن ها در محافظت از خودرو و سرنشینان آن نقش بسیار مهم و پر  رنگی دارند. حتما می پرسید چگونه؟ این لایه ها موجب می شوند تا در صورتی که به شیشه خودرو آسیبی وارد شد و یا تصادفی صورت گرفت، تکه های آن پخش نشوند و به صورت منسجم و چسبنده در کنار هم  قرار بگیرند.

بر خلاف شیشه های معمولی که هنگام شکستن پخش و نوک تیز می شوند که می تواند آسیب جدی ای برای افراد داخل خودرو به همراه داشته باشد.

شیشه پراید
Pride glass

قیمت شیشه جلو پراید

قیمت شیشه جلو پراید سواری ( 1372 تا 1399): تماس بگیرید.

-گلس جلویی پراید سواری وانت  (1392 تا کنون): تماس بگیرید.

جهت اطلاع از قیمت های خودرو پراید سواری و وانت، می توانید با شماره درج شده و شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید. همچنین در شیشه اتومبیل عبدالهی خدمات مختلف شیشه خودرو، مانند ترمیم، تعویض، خرید و تعمیر توسط افراد متخصص انجام می شود.

قیمت شیشه های ایرانی از پراید گرفته تا قیمت شیشه پژو 405 را از ما بخواهید.

شیشه عقب پراید

شیشه عقب این خودرو همانطور که متوجه شدید، یکی از شیشه های عقب خودرو می باشد. جنس این شیشه با شیشه جلویی متفاوت بوده و از جنس سکوریت است. البته این شیشه ها نام دیگری به عنوان شیشه المنت دار دارند. این نام به دلیل خطوط گرم کن موجود در پشت آن ها عنوان شده است. این خطوط با وصل شدن برق به خودرو خصوصا در فصل های سرد مانند پاییز و زمستان که گرما بخاری به پشت شیشه نمی رسد، موجب از بین رفتن بخار و قطرات برف و باران موجود روی آن می شود.

شیشه-عقب-پراید
شیشه-عقب-پراید

در نتیجه با از بین رفتن این قطرات و بخار، دید راننده واضح تر می شود.  شیشه های سکوریت وقتی شکسته می شوند، به تکه های بسیار ریزی تبدیل می شوند. این نوع شیشه ها بر خلاف شیشه های لمینت پخش می شوند و قطعات آن هم بسیار ریز می باشد. اما از آنجایی که قطعات آن نوک تیز نیستند و بسیار هم ریز هستند، خطری برای افراد داخل خودرو ندارند.

شیشه کیا ریو نیز یکی دیگر از محصولات سایپا می باشد.

قیمت شیشه عقب پراید

قیمت شیشه عقب پراید سواری ( 1372 تا 1399): تماس بگیرید.

-گلس عقب پراید سواری وانت  (1392 تا کنون): تماس بگیرید.

به دلیل وجود نوسانات مختلف در بازار شیشه، قادر به درج قیمت شیشه عقب این خودرو و خودرو های دیگر نیستیم و از شما مشتریان عزیز عذر خواهی می کنیم. اما شما می توانید با شماره موجود در این صفحه تماس بگیرید و جهت انجام هر گونه خدمات شیشه خودرو و خرید شیشه آن با کارشناسان ما صحبت کنید و از آن ها به صورت رایگان مشورت بگیرید.

شیشه-پراید-عقب
glass-pride-rear

قیمت شیشه درب های جلو و عقب پراید

شیشه های بعدی خودرو که جزو گلس های جانبی نیز هستند، در درب های جلو و عقب قرار دارند. این نوع شیشه ها هم مانند تمام شیشه های جانبی از جنس سکوریت می باشند. فرایند ساخت شیشه های سکوریت به این صورت است که شیشه های معمولی در کارخانه با دمای 600 الی 700 درجه سانتی گراد حرارت داده می شوند. بعد از اتمام این فرایند به سرعت سرد می شوند. این فرایند سرد و گرم شد موجب شده تا استحکام و مقاومت آن ها بالا برود. این نوع شیشه ها هیچ گونه لایه چسبناک پی وی بی ندارند اما بسیار مقاوم می باشند.

glass-door-pride
glass-door-pride

نکته: تمام شیشه های جانبی سکوریت نیستند، بلکه در برخی از خودرو های خارجی شیشه های جانبی نیز لمینت هستند. شرکت های مختلف خارجی برای بالا بردن ایمنی خودرو این کار را انجام می دهند.

قیمت شیشه درب های جلو و عقب پراید

قیمت شیشه درب های جلو و عقب پراید سواری ( 1372 تا 1399): تماس بگیرید.

-گلس درب های جلویی و عقب  پراید سواری وانت  (1392 تا کنون): تماس بگیرید.

همانطور که اطلاع دارید، در قیمت شیشه خودرو ها نوسانات مختلفی وجود دارد و به همین دلیل قادر به درج قیمت شیشه درب های جلو و عقب پراید نیستیم.  اما شما می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید و در صورت تمایل برای انجام خدمات مختلف ترمیم، تعویض و خرید شیشه خودرو می توانید با ما هماهنگ کنید.

جهت خرید آینه پراید می توانید به یدک فیت مراجعه کنید.

شیشه-درب-جلو-راست-پراید

شیشه روستونی و لچکی پراید

گلس های رو ستونی و لچکی نیز مانند شیشه های عقب و جلو پراید، شیشه های جانبی هستند و از جنس سکوریت می باشند. شیشه های سکوریت در طی فرایند حرارت و سرد شدن، مقاومت آن ها هفت برابر بیشتر از شیشه های معمولی است. همچنین آن ها می توانند وزن 40 کیلوگرمی را نیز تحمل کنند. این نوع شیشه ها در طول زمانی که آن ها را خریداری می کنید، تغییر رنگ نمی دهند و هیچ پستی و بلندی و خط و خشی نیز روی آن ها موجود ندارد.  

قیمت شیشه 131

شیشه جلو 131 132 141 و حتی 151 هیچ فرقی با هم ندارند. و در شیشه عقب بیشتر با هم فرق دارند مثلا شیشه عقب 111 با 131 و شیشه عقب پراید وانت با بقیه متفاوت است.

قیمت شیشه 132

ابتدا که 132 وارد بازار ایران شد طرفداران جوانی پیدا کرد اما متاسفانه بازار فروش خوبی نسبت به سایر خودرو های پراید نداشت. به همین دلیل تعداد لوازم هایش هم نسبت به بقیه پراید ها کمتر است. اما تمام شیشه های 132 در شیشه اتومبیل عبدالهی موجود است.

قیمت شیشه 141

141 که تعدادش خیلی کمتر از حتی 132 است در این روز ها و از لحاظ موتوری خیلی خوبه اما بازار فروش خوبی متاسفانه ندارد. از آن جایی که تعداد کمی در بازار است متاسفانه قطعاتش نیز کم و محدود است. اما خبر خوش اینکه شیشه جلو عقب و درب ها و حتی شیشه اینه و اینه بغل این خودرو در عبدالهی گلس موجود است.

قیمت شیشه پراید وانت 151

شیشه عقب 151 هم از لحاظ قیمتی و هم ابعاد و اندازه متفاوت از بقیه است. جهت اطلاع از قیمت با شماره 02177196143 تماس بگیرید.

پراید/pride

خودرو پراید در ابتدا توسط شرکت کیا موتو در کشور کره تولید شد. تولید پراید در کشور ایران از سال 72 آغاز شد. پراید را با نام های صبا و نسیم می شناسیم.

مزای و معایب پراید

نقاط قوت

 • استهلاک پایین
 • مناسب برای داخل شهر
 • قطعات در دسترس
 • بازار خوب

نقاط ضعف

 • پایین ترین سطح امکانات ایمنی و رفاهی
 • خودروی از رده
 • فرمان,سیستم تعلیق و ترمز ضعیف
 • فضای کم کابین و بار
 • پیشرانه کم بازده و قدیمی
 • نامناسب برای رانندگی در جاده
 • کیفیت بسیار پایین ساخت و مونتاژ و دوام بسیار کم
Price-glass-door-Pride
Price-glass-door-Pride

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی

جهت ارسال شیشه به شهرستان با شماره 09123236211 تماس بگیرید.

مدت زمان تعویض شیشه جلو پراید چند دقیقه است؟

حدود 45 دقیقه

قیمت شیشه جلو پراید 111 با قیمت شیشه جلو 131 تفاوت دارد؟

بله برای استعلام قیمت لطفا تماس بگیرید.