جهت اطلاع از قیمت شیشه پژو 206 و انواع شیشه پژو اعم از شیشه جلو شیشه عقب و شیشه های درب 206 با ما تا انتها همراه باشید.ما در این مقاله می خواهیم به بررسی انواع شیشه های پژو بپردازیم. این سوال رایج که آیا شیشه های 206 به شیشه های 207 نیز می خورد را بررسی کنیم.

تعویض شیشه عقب 206

قیمت شیشه پژو 206

جهت استعلام قیمت از شیشه جلو پژو 206 می توانید با عبداللهی گلس تماس بگیرید.

call us

قیمت شیشه جلو پژو 206

شیشه-پژو-206

شیشه جلو پژو 206 از جنس لمینت می باشد. که به دلیل وجود لایه پی وی بی در بین شیشه مانع از خرد شدن شیشه می شود و نکته قابل توجه با وجود این که خودروی پژو 206 خود کوچک است اما شیشه جلوی این خودرو تقریبا در بین دیگر خودروها بزرگتر می باشد. و به همین سبب باعث دید بهتر راننده نسبت به جلو محیط پیرامون است.شیشه جلو دور مشکی و بالا سورمه است که این شیشه انواع متفاوتی دارد که در زیر به آن اشاره می کنیم.

شیشه جلو پژو 206

انواع شیشه پژو 206

شیشه پژو 206 نیز مانند سایر اتومبیل ها انواع متفاوتی دارد. که کارخانه ایران خودرو آن ها را برای خودرو ها استفاده می کند. چند نمونه از انواع آن را در قسمت زیر آوردیم:

  • امید
  • بهنور
  • آسیا
  • ونوس

شیشه عقب پژو 206

در شیشه های عقب نیز همانند شیشه جلو از لایه ی pvb استفاده شده است. این لایه همانطور که در قسمت بالا گفتیم موجب مستحکم تر شدن شیشه می شود.که شیشه را ادر برابر ضربه مقاوم می کند. شیشه عقب نیز دور مشکی و تمام رنگ سبز است.

قیمت شیشه عقب پژو 206

شیشه-عقب-پژو-206

قیمت شیشه درب جلو پژو 206

جالب است بدانید که شیشه های درب نیز از جنس لمینت است. و همچنین هر 4 برند بالا شیشه درب جلو پژو 206 را تولید می کنند.از این رو جهت تعویض شیشه درب خودروی خود می توانید به شیشه اتومبیل عبداللهی اطمینان کنید و کادر مجرب عبداللهی گلس درکمتر از یک ساعت شیشه خودروی شما را تعویض و خودروی شما را با جارو برقی جارو تمیز و عاری از هر گونه شیشه تحویل می دهند.

با عبداللهی گلس دیگر نیاز به کارواش بعد از تعویض شیشه ندارید زیرا ایشان خود خودروی شما جارو می کنند.

قیمت شیشه درب عقب پژو 206

همانگونه که در قسمت بالا گفتیم شیشه درب ها اعم از شیشه درب عقب پژو 206 از نوع لمینت است. حال شما با توجه به نوع برند شیشه ای که می خواهید با عوامل شیشه اتومبیل عبداللهی ذکر می کنید و ایشان با توجه به تصمیم شما آن را استفاده می کنند و برای شما نصب می کنند.

قیمت شیشه جلو 206 ونوس

شیشه جلو 206 دارای تنوع برند بسیاری است که یکی از آن برند ها ونوس است. لازم به ذکر است که شیشه ونوس گیلان بهنور همگی از کیفیت خوبی برخوردار است. اما شیشه ای که ایران خودرو برای 206 کار گذاشته است. شیشه ونوس بوده. لذا از آن جایی که برخی افراد تمایل دارند که 100 در صد شیشه اصلی که کارخانه روی خودرو نهاده را بر روی شیشه خود مجدادا بگذارند. شیشه اتومبیل عبدالهی سعی کرد تا تمام شیشه ها اعم از شیشه ونوس بهنور و گیلان و سایر شیشه های متنوع را در مجموعه خود موجود دارد تا در صورت تمایل به هر نوع برندی که شما عزیزان بخواهید شیشه برای شما نصب شود.

قیمت شیشه عقب 206 تیپ 2

اگر توقع دارید قیمت شیشه در این وب سایت به صورت ثابت ثبت شود واقعا توقع زیادی است. زیرا با توجه به قیمت روز افزون خودرو قیمت قطعات یدکی خودرو اعم از قیمت شیشه جلو عقب و یا شیشه های بغل 206 یا هر خودروی دیگری نیز افزایش می یابد. بنابراین ما جدا از درج قیمت معذوریم اما اگر شما هر گونه سوالی در باب شیشه خودرو دارید کافی است تنها یک تماس با شماره زیر بگیرید.

02177196143

شیشه عقب 206 اس دی

توجه کنید شیشه عقب 206 اس دی با 206 هاچ بک متفاوت است. هم در هنگام خرید حضوری و هم آنلاین به این نکته توجه کنید.شیشه اتومبیل عبدالهی ارسال شیشه به سراسر کشور را دارند. در صورت تمایل جهت اطلاع از نحوه خرید غیر حضوری می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

قیمت شیشه جلو 206 فابریک

با توجه به مطلبی که در قسمت بالا به ان اشاره کردیم شیشه های 206 معمولا ونوس هستند البته این موضوع بستگی به زمان خروج خودرو شما از کار خانه نیز دارد. اما به طور کلی شیشه ونوس را برای 206 اصلی می دانند. برای اینکه بدانید شیشه ای که برای خودرو شما طراحی شده کدام برند است می توانید با همان شیشه شکسته یا مشکل دار به شیشه اتومبیل عبدالهی مراجعه کنید ایشان با یک نگاه به شما می گویند که از کدام برند شیشه باید استفاده کنید.و شیشه ای که روی خودرو شما قرار دارد چه برندی می باشد.

شیشه بالابر پژو 206

جهت تعمیر شیشه بالابر خودرو و تعویض آن می توانید به شیشه اتومبیل عبداللهی مراجعه کنید. یا با شماره های زیر تماس حاصل کنید.

02177196143

02177090652


شیشه 206

02177196143

شیشه-جلو-206
شیشه جلو 206

شیشه دودی 206

در نمایندگی شیشه اتومبیل عبدالهی انواع شیشه دودی موجود است شما هم می توانید شیشه دودی 206 را تهیه کنید .و هم می توانید شیشه را با برچسب دودی ، دودی کنید. در صورت نیاز می توانید با مشاوران ما در عبدالهی گلس مشاوره کنید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

انواع شیشه دودی 206

شیشه دودی سولار

و شیشه سبز سولار

این دو با هم فرق دارند شما در صورتی که تمایل دارید شیشه شما کمی به رنگ سبز رنگ باشد می توانی از سبز سولار استفاده کنید و در صورتی که تمایل دارید کلا به رنگ دودی باشد از دودی سولار.

لازم به ذکر است که نصاب دودی عبدالهی گلس در سراسر تهران به صورت سیار نیز خدمت رسانی می کند. در صورت نیاز با شماره های زیر تماس بگیرید.

02177196143

02177090652

بهترین مارک شیشه 206

از آنجایی که 206 هم مونتاژ ایران است و هم طرفداران زیادی دارد و تعداد ان در ایران بی شمار است. تولید کنندگان شیشه آن نیز در ایران زیاد است. که از بین این تولید کنندگان دو برند امید و ونوس جز شیشه های اصلی کارخانه 206 هستند. قیمت شیشه های ایرانی چندان با هم تفاوت ندارندو معمولا در یک رنج قیمت هستند.

شیشه های بغل نیز از برند امید و ونوس هستند. اما لازم به ذکر است که شیشه های دیگری نیز برای 206 تولید کردند توسط شرکت های دیگر اما اگر همان شیشه ای که کارخانه ایران روی این خودرو نصب می کند را می خواهید باید بدانید که امید و ونوس هستند.

قیمت شیشه پژو 206

متاسفانه به دلیل افزایش نرخ ارز و دلار و بالا و پایین شدن روزانه قیمت ها ما از درج قیمت ثابت معذوریم در صورتی که تمایل دارید قیمت شیشه 206 را بدانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

پژو 206 و تاریخچه آن

حتما می دانید که در بین خودروهای ایرانی پژو 206 یکی از پر طرفدارترین اعم از طرفدار پیر و جوان می باشد.لازم به ذکر است که این محبوبیت تنها در بازار ایران نیست بلکه در بازار فرانسه پژو به خصوص پژو 206 محبوبیت خاصی دارد.به طوریکه بعد از سالیان سال که خودروهای هم ردیف 206 از میان برداشته شدند اما این خودرو همچنان تولید می شود.

اگر بخواهیم از تولید یا بهتر است بگوییم از زمان تاریخ نمایان شدن و به اجرا در آمدن این خودرو در بین مردم شروع کنیم می توانیم جام جهانی 1998 را بگوییم. زیرا در آن دوره بود که پؤو 206 به ازهان معرفی شد.با رونمایی این خودرو که همچنان جز خودروهای خاص محسوب می شود.مردم شگفت زده شدند و تولید کننده آن که شدیدا نیاز مالی داشت چنان با تولید آن رو به صعود رفت که دیگر خبر از مشکل مالی نبود.تقریبا از سال 80 تولید 206 در ایران شروع و مونتاژ شد.

ایران خودرو مونتاژ این خودرو را در دست گرفت. زیرا علاوه بر ظاهر زیبا و جوان پسند پژو 206 مصرف سوخت کمتری نیز نسبت به سایر رقیبان خود داشت.

از سال 90 با آغاز تحریم ها ایران خودرو صفر تا صد پژو 206 را خودش تولید و عرضه کرد.

پژو 206 دارای تیپ های متفاوتی است اما تنها دو تیپ آن مورد استقبال بیشتری قرار گرفت و در خط تولید ایران خودرو نیز می باشد آن هم تیپ 2 و تیپ 5 پژو 206 است.

که در بین این 2 نیز دوباره می توان به پژو تیپ 2 اشاره کرد و بعد تیپ 5 .زیرا جهت خرید پژو 206 تیپ 2 هزینه کمتری نیاز است.

مشخصات فنی پژو 206

مشخصات فنی که در زیر آمده است عبارت اند از

ترمز عقب جلو کاسه‌ای
سیستم تعلیق جلو مک فرسون
نوع موتورTU3A
تعداد سیلندر ۴
حداکثر گشتاور۱۱۸ نیوتن متر در ۳۴۰۰ دور در دقیقه
شتاب۱۴.۱ ثانیه
حداکثر سرعت۱۷۰ کیلومتر بر ساعت
حداکثر قدرت ۷۵ اسب بخار در ۵۳۰۰ دور در دقیقه
تعداد سوپاپ۸
انتقال قدرت۵ سرعته دستی
مصرف سوخت ترکیبی۶.۴ لیتر در صد کیلومتر
استاندارد آلایندگییورو ۴
سیستم فرمانهیدرولیکی
حجم موتور ۱۳۶۰ سی سی
سیستم تعلیق عقبمستقل
نوع بدنههاچبک کوچک
نوع رینگفولادی
نوع شاسییکپارچه
ترمز جلودیسکی
محور محرک دیفرانسیل
مشخصات فنی

ابعاد ظاهری پژو 206

اندازه ظاهری که در زیر آمده است عبارت اند از :

طول۳۸۳۵ میلیمتر
قطر رینگ ۱۶۵۲ میلیمتر
ارتفاع14 اینچ
تعداد سرنشین 5 نفر
وزن خالص۱۰۲۵ کیلوگرم
حجم مخزن سوخت۵۰ لیتر
عرض ۱۴۲۶ میلیمتر
چرخ جلو و عقبR14 185/65
حجم صندوق عقب۲۴۵ لیتر
فاصله بین محور جلو و عقب ۲۴۴۵ میلیمتر
ابعاد و اندازه پژو 206

peugeot 206

جهت خرید لوازم یدکی پژو 206 می توانید به لوازم یدکی پژو 206 در یدک فیت مراجعه کنید. و همچنین جهت خرید

نوار دور درب جلو عقب 206 می توانید روی آن کلیک کنید تا به صفحه مورد نظر ارجاع داده شوید.

شیشه اتومبیل عبداللهی مفتخر است که تمام کارهای مرتبط با شیشه پژو 206 شما را پذیرا شود.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی