شیشه تیبا (جلو ، عقب ، درب) و تیبا 2 را می توانید در شیشه اتومبیل عبدالهی تعویض کنید. در واقع شیشه جلو تیبا فاقد هر نوع آپشنی است شیشه عقب نیز دارای گرمکن است.

شیشه تیبا

شیشه خودرو یکی از قطعات مهمی است که در امنیت افراد خودرو بسیار تاثیر دارد. در جنس شیشه تمامی ماشین ها از دو جنس سکوریت و لمینت استفاده می شود. البته در برخی از خودرو های اروپایی در تمام خودرو ها از شیشه لمینت استفاده می شود که دلیل آن بالا بردن امنیت است.

قیمت شیشه تیبا و تیبا2 که شامل شیشه جلو، عقب، درب های جلو و عقب، لچکی و می شود متغیر است برای استعلام دقیق قیمت حتما تماس بگیرید. در مقاله امروز می خواهیم درمورد شیشه تیبا با شما صحبت کنیم. پس اگر می خواهید با شیشه خودرو و گلس خودرو ها آشنا شویم. پس با ما همراه باشید.


قیمت شیشه تیبا و تیبا2

قیمت شیشه جلو تیبا صندوقدارشیشه جلو تیبا 2
22/000/000 ریال و 25/000/000ریال22/000/000 ریال و 25/000/000ریال
قیمت شیشه در دو برند متفاوت با اجرت نصب
قیمت-شیشه-جلو-تیبا-صندوقدار
شیشه عقب تیباشیشه عقب تیبا2
15/000/00012/000/000
قیمت شیشه عقب با نصب

شیشه تیبا

خودرو تیبا همانطور که می دانید چند شیشه مشترک با تمام خودرو ها دارد. این شیش ها شامل شیشه جلو، عقب و درب های جلو و عقب هستند که در تمام خودرو ها مشاهده می کنید. اما شیشه روستونی هم دارند که فقط در بعضی از خودرو ها وجود دارد. در بخش های بعدی به بررسی تمام این شیشه ها می پردازیم.

شیشه-جلو-تیبا


شیشه جلو تیبا


شیشه جلو این خودرو از جنس لمینت است که از مقاومت بسیار بالایی برخودار است. در این شیشه ها از لایه چسبنده ای به نام پی وی بی استفاده می شود که این لایه دو و یا چندین عدد با یک لایه شیشه، در این نوع گلس ها به کار می رود. از آنجایی ک این شیشه ها خاصیت چسبندگی دارند، اگر شکسته شوند قطعات آن ریز شده و به یکدیگر می چسبند. همچنین پخش نمی شوند و ریخته نمی شوند.

نکته: اگر عمق ترک شیشه شما از 15 اینچ بیشتر نباشد می توانید آن ها را با هزینه ای کمتر از تعویض ترمیم کنید.

قیمت شیشه جلو تیبا صندوقدار

-قیمت شیشه جلو خودرو سایپا تیبا ( 1389 تا 1401): تماس بگیرید.
برای اطلاع از قیمن شیشه جلو این خودرو و جزئیات خدمات مربوطه آن با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس حاصل فرمائید.
-شیشه لچکی خودرو سایپا تیبا 2 (1391 تاکنون): تماس بگیرید.

شیشه-عقب-تیبا

شیشه عقب تیبا

حال که با شیشه جلو این خودرو آشنا شدید، می خواهیم شیشه عقب آن را برایتان بررسی کنیم. شیشه عقب این خودرو از جنس متفاوتی که ز لحاظ ساختاری و نوع شکستگی با شیشه های لمینت کاملا متفاوت است، ساخته شده است. گلسی که در این خودرو ها به کار رفته است، سکوریت نام دارد. گلس های سکوریت دارای هیچگونه لایه ای نیستند. بلکه برای ساخت آن ها شیشه های معمولی در کارخانه زیر دمای 600 سانتی گراد و یا بیشتر حرارت داده شده و سپس سریعا سرد می شوند. بدین ترتیب در برابر ضربات مختلف مقاوم و محکم می شوند.

قیمت گلس عقب تیبا

-قیمت شیشه عقب خودرو سایپا تیبا ( 1389 تا 1401): تماس بگیرید.

-شیشه عقب خودرو سایپا تیبا 2 (1391 تاکنون): تماس بگیرید.
شیشه اتومبیل عبدالهی خدمات شیشه خودرو شما را در زمان مناسب، بهترین کیفیت و مناسب ترین کیفیت انجام می دهد. بدین ترتیب برای اطلاع از قیمت و جزئیات خدمات با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شیشه درب های عقب و درب های جلو تیبا

در قسمت درب های این خودرو هم شیشه هایی وجود دارد که از جنس سکوریت ساخته شده اند. نکته ای که لازم است درمورد شیشه های سکوریت بدانید این است که این نوع شیشه ها به دلیل اینکه بعد از شکستن به قطعات کاملا ریزی تبدیل می شوند، امکان ترمیم آن ها وجود نداشته و شما مجبور به تعویض آن ها هستید. البته این به این معنا نیست که تعویض شیشه خودرو کار اشتباهی است.

شیشه-درب-تیبا


قیمت گلس درب های عقب و درب های جلو تیبا

-قیمت شیشه درب های جلو و درب های عقب خودرو سایپا تیبا ( 1389 تا 1401): تماس بگیرید.

-شیشه درب های جلو و درب های عقب خودرو سایپا تیبا 2 (1391 تاکنون): تماس بگیرید.
تعمیر شیشه خودرو به صورت سیار یکی از خدمات مهم شیشه اتومبیل عبدالهی است که می توانید از آن بهره ببرید. در نتیجه برای اطلاع از قیمت شیشه این خودرو و تمامی خودرو ها با ما تماس بگیرید.

شیشه لچکی تیبا

تفاوت لچکی با روستونی در چیست؟ روستونی شیشه کوچک به شکل ذوزنقه است که در قسمت درب های عقب این خودرو و روی بدنه آن قرار دارد. این شیشه ها بر خلاف گذشته به صورت ثابت طراحی شده اند و قابلیت باز و بسته شدن را ندارد. بدین معنا که بیشتر جنبه تزئینی دارند. این شیشه ها هم مانند تمام شیشه های جانبی دیگر از گلس های سکوریت ساخته می شوند که با نام خای دیگری مانند شیشه تمپورت و نشکن نیز شناخته می شوند.اما تیبا فاقد روستونی است و دارای شیشه لچکی است.

شیشه-بغل-تیبا

قیمت لچکی تیبا


-قیمت شیشه لچکی خودرو سایپا تیبا ( 1389 تا 1401): تماس بگیرید.

-شیشه لچکی خودرو سایپا تیبا 2 (1391 تاکنون): تماس بگیرید.

برای خرید تمام شیشه های این خودرو و ترمیم و تعویض آن می توانید با شیشه اتومبیل عدبدالهی تماس بگیرید و از آن ها مطلع شوید.

قیمت شیشه عقب تیبا 2

شیشه های عقب این دو متفاوت از یکدیگر است. هنگام خرید و تعویض فراموش نکنید و دقت کنید.

شیشه-عقب-تیبا-2
مدت زمان تعویض شیشه عقب تیبا چند دقیقه است؟

تو 45 دقیقه شیشه شما تعویض میشه فقط باید مراقب باشی تا دو روز کارواش نری

شیشه تیبا با شیشه تیبا 2 فرق داره؟

بله در برخی از شیشه های آن متفاوت است.

قیمت شیشه جلو تیبا صندوقدار با تیبا هاچ بک فرق می کنه؟

خیر تفاوت قیمت ندارند.

شیشه خودرو از چه کیفیتی ساخته شده است؟

شیشه خودرو عضو مهمی در بدنه آن است که قطعات داخل کابین و همچنین سرنشینان آن را در برابر صدا، اشعه ماورا بنفش، خاک، سرما، گرما، باد و باران محافظت می کند. این قطعه علاوه بر این، به دید درست رانند و پیشگیری از هر گونه تصادف و حادثه کمک زیادی می رساند. کیفیت ساخت گلس خودرو و استفاده درست از جنس مناسب آن ها برای بخش های مختلف خودرو تاثیر زیادی در ایمنی و همچنین آسایش راننده و سرنشینان آن دارد. در نتیجه توصیه می کنیم که قبل از انتخاب و خرید این قطعه به پارامتر هایی مانند شکل، ابعاد، سلامت و همچنین ضریب ایمنی آن توجه کنید. شیشه خودرو شما نباید هیچ خط و خشی داشته باشد.

خودرو تیبا

این خودرو ملی شرکت سایپا یکی از اولین محصولات شرکت سایپا است که در تاریخ 23 آذر ماه سال 1389 رونمایی شد. سایپا برای طراحی این خودرو تا حدودی از مشاوران و طراحان ایتالیایی، آلمانی و همچنین کره ای کمک گرفت. در طراحی خودرو تیبا استفاده از قطعات پراید، کیا ریو و تندر 90 مشاهده می شود. مدیر استراتژیک سایپا که ناظمی نام دارد، با تایید استفاده از مشاوران خارجی در این پروژه استفاده از تجریات سایپا در تولید ریو و پراید را موجب کاهش هزینه طراحی این خودرو عنوان کرده است.

برند شیشه جلو تیبا با برند شیشه جلو پراید یکی می باشد.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی