با مقاله دیگری از سایت شیشه اتومبیل عبدالهی همراه ما هستید. امروز ما می خواهیم شیشه پرشیا را برای شما بررسی کنیم. همانطور که می دانید شیشه در این خودرو و تمامی خودرو ها از اهمیت زیادی برخودار است و از بدنه خودرو و سرنشنیان آن محافظت می کند. این ماشین مانند خودرو های دیگر دارای شیشه های جلو، عقب، درب های جلو و درب ها عقب و شیشه لچکی می باشد. گلس های درب ها، عقب، لچکی به جز شیشه جلو، گلس های جانبی نامیده می شوند. اگر می خواهید با تمام شیشه های این خودرو آشنا شوید، این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

شیشه پرشیا

خودرو پرشیا

پرشیا خودرویی است که درواقع فیس لیفت خودرو پژو 405 محسوب می شود. طراحی آن با خودرو های پژو 206 و پژو 605 شباهت دارد. این ماشین در زمان خود به عنوان یک انقلاب خودرو های فیس لیفت ایرانی محسوب می شد. خودرو پژو پارس در ابتدا با عنوان نام پژو پرشیا به بازار عرضه شد. چند مدت بعد ایران این خودرو را به بازار عربستان صادر شد. اما به دلیل نبود کلمه پ در زبان عربی این خودرو با عنوان پژو سفیر نامیده شد.

02177196143

شیشه پرشیا

خودرو پرشیا دارای شیشه عقب، جلو، درب های جلو و درب های عقب  و شیشه لچکی هستند. در شیشه های این خودرو و به طور کلی در تمام خودرو از دو شیشه سکوریت و لمینت استفاده می شود. کیفیت این دو شیشه بسیار بالا بوده و با گلس معمولی کاملا تفاوت دارند.

02177196143

چرا که در گذشته در خودرو ها از شیشه های معمولی استفاده می شد. این شیشه ها ضعیف بودند  و با هر فشاری شکسته می شدند و هنگامی که شکسته می شدند، قطعات آن ها تیز بود که برای خودشان و سرنشینان خودرو بسیار خطر آفرین بود. در ادامه هر کدام از این شیشه ها را برایتان توضیح خواهیم داد.

شیشه-جلو-پرشیا

شیشه جلو پرشیا

اولین شیشه ای که می خواهیم برای شما بررسی کنیم، شیشه جلو این خودرو است. در قسمت جلویی این خودرو یک شیشه نصب شده که از جنس لمینت است. لازم به ذکر می باشد که تقریبا در تمام خودرو ها جنس شیشه جلو از جنس گلس لمینت ساخته می شود. برای ساخت این گلس ها چند لایه پی وی بی و یک لایه شیشه به کار می روند. لایه های پی وی بی جزو لایه های چسبنده هستند و همین خاصیت آن ها هنگام شکست شیشه خودش را نشان می دهد.

02177196143

بدین صورت که اگر شیشه خودرو شما شکسته شود، قطعات آن شکسته شده و قطعات آن ریز می شوند. اما بر خلاف گلس های دیگر شیشه های آن بهم می چسبند، پخش نشده و نمی ریزد. بدین ترتیب گلس های لمینت احتمال ترمیم را دارند.

قیمت شیشه جلو پرشیا

-قیمت شیشه جلو خودرو پرشیا (پارس) LX (1390 تاکنون): تماس بگیرید.

-شیشه جلو خودرو پرشیا (پارس) ELX (اگزک سابق): تماس بگیرید.

02177196143

شیشه عقب پرشیا

شیشه عقب این خودرو ها بر خلاف خودرو های دیگر که از گلس های سکوریت و یا همان تمپورت می شوند، از شیشه های لمینت ساخته می شوند. روی این شیشه ها خطوط المنت وجود دارد که همان خطوط گرم کنی هستند که موجب از بین رفتن برف و باران و بخار روی آن می شوند. در واقع با کمک این خطوط دید راننده واضح تر می شود.

02177196143

قیمت گلس عقب پرشیا

-قیمت شیشه عقب خودرو پرشیا (پارس) LX (1390 تاکنون): تماس بگیرید.

-شیشه عقب خودرو پرشیا (پارس) ELX (اگزک سابق): تماس بگیرید.

برای خرید، ترمی و تعویض شیشه جلو این خودرو و یا تمام خودرو ها می توانید با شیشه ات با ما اتومبیل عبدالهی برای کسب اطلاعات بیشتر  و استعلام قیمت ها با ما تماس بگیرید.

02177196143

شیشه درب های جلو و درب های عقب پرشیا

در قسمت درب های جلو و درب های عقب این خودرو ها دو شیشه وجود دارد که این شیشه ها از جنس سکوریت هستند. به شیشه های سکوریت تمپورت و یا نشکن نیز گفته می شوند. این گلس ها در مقایسه با شیشه های لمینت کاملا متفاوت ساخته شده اند. برای ساخت این نوع شیشه ها، گلس های معمولی در کارخانه با دمای 600 الی 700 درجه حرارت می دهند. سپس سریعا آن را سرد می کنند. این فرایند استحکام آن ها را کاملا بالا می برد.

شیشه-بغل-پرشیا

02177196143

قیمت گلس درب های جلو و درب های عقب پرشیا

-قیمت شیشه درب های جلو و درب های عقب خودرو پرشیا (پارس) LX (1390 تاکنون): تماس بگیرید.

-شیشه درب های جلو و درب های عقب خودرو پرشیا (پارس) ELX (اگزک سابق): تماس بگیرید.

متاسفانه به علت نوسانات قیمت و تحریم قیمت شیشه خودرو نتوانستیم قیمت آن را درج کنیم و از شما مشتریان عزیز پوزش می طلبیم. اما برای استعلام قیمت شیشه خودرو می توانید با ما در تماس باشید.

02177196143

شیشه لچکی پرشیا

در قیمت عقب این خودرو، پشت گلس های عقب این خودرو یک شیشه کوچک مثبثی شکل وجود دارد. این گلس ها در گذشته در ششه های قدیمی مانند پیکان، در قسمت جلویی خودرو نصب می شد. این گلس ها قابلیت باز و بسته شدن را داشتند و در واقع موجب تعویض هوا و ورود نور به داخل ماشین می شدند. اما امروزه این شیشه ها قابلیت باز شدند را ندارد و بیشتر حالت تزئینی دارند. جنس آن ها هم از گلس های سکوریت است.

یکی از تفاوت هایی که این نوع شیشه ها با گلس های لمینت دارند نوع شکستن آن ها محسوب می شود. شیشه های سکوریت دارای هیچ لایه ای نیستند و هنگام شکستن به قطعات کاملا ریزی تبدیل شده و قطعات آن ریخته و پخش می شوند. اما قطعات آن آنقدر ریز است که به خاک ریزه شباهت دارد و به هیچکس ضربه نمی زند.

02177196143

قیمت گلس لچکی پرشیا

-قیمت شیشه لچکی خودرو پرشیا (پارس) LX (1390 تاکنون): تماس بگیرید.

-شیشه لچکی خودرو پرشیا (پارس) ELX (اگزک سابق): تماس بگیرید.

در شیشه اتومبیل عبدالهی تمام خدمات شیشه خودرو مانند ترمیم، تعویض و خرید خودرو شما توسط حرفه ای ترین افراد، متریال با کیفیت، شیشه اصل و با قیمت مناسب برای شما مشتریان انجام می شود. پس برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت ها و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

02177196143

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی