شیشه-لندکروز شیشه لندکروز

شیشه جلو لندکروز از نوع لمینت و دارای مدل های مختلف از سال 2005 تا سال 2023 است که از لحاظ آپشن در هر مدل متفاوت است . قیمت شیشه جلو لندکروز آمبولانسی یا همان 98 با شیشه جلو مدل 2014 کاملا فرق دارد. حتی شکل ظاهری آن نیز متفاوت است.

شیشه عقب لندکروز از نوع سکوریت است و از سال 2005 تا 2023 با هم فرق دارد .درسته که آپشن در شیشه عقب در تمام مدل ها وجود دارد. اما از لحاظ شکل ظاهری و اندازه متفاوت هستند.

شیشه بغل لندکروز اصلی سبز سولار است. که روی درب عقب یک شیشه لچکی قرار دارد و بعد از آن ، شیشه روستونی لندکروز دارای فرم است که روی بدنه خودرو در قسمت عقب قرار دارد. از طرفی با لچکی متفاوت است.

شیشه سانروف لندکروز اصلی نیز در شیشه اتومبیل عبدالهی موجود است که به رنگ دودی و سکوریت است.

شیشه-لندکروز-vxr
لندکروز-vxr

در این بخش قصد داریم قیمت شیشه لندکروز و ویژگی‌های آن را معرفی کنیم.شیشه جلو لندکروز از جنس لمینت و دور مشکی است. که در مدل های محتلف از لحاظ آپشن متفاوت است.شیشه عقب و درب ها نیز از جنس سکوریت است. به صورت کلی، شیشه از مهم‌ترین قسمت‌های اتومبیل می‌باشد. شیشه مستحکم و مقاوم سبب ایمنی وآرامش سرنشینان می شود. خرید شیشه های خودروهای لوکس در ایران کمی مشکل است. باید مطمئن باشید که کیفیت شیشه مناسب باشد.

قیمت شیشه جلو لندکروز

فهرست موضوعات در این مقاله

قیمت شیشه جلو لندکروز 2010 اصلی قیمت شیشه جلو لندکروز فوآیوقیمت شیشه جلو لندکروز 2012آسیا
38/000/000ریالتماس بگیرید!4/000/000ریال

قیمت ها کاملا حدودی هستند برای اطلاع از قیمت حتما تماس بگیرید!

قیمت شیشه درب لندکروز

(شما می توانید برای خرید به مرکز شیشه اتومبیل در تهران مراجعه کنید.)وضعیت تویوتا لندکروزر به عنوان یک اسطوره خودرو غیرقابل انکار است.تویوتا لندکروز یک SUV نمادین با تاریخچه پیچیده است. نام لندکروز در طول بیش از 70 سال تولید خود به همه چیز اطلاق شده است. از ملغمه اسپارتی قطعات یدکی کامیون گرفته تا یک کشتی سنگین زمینی. اما جذابیت همیشگی آن به تویوتا کمک کرده است تا بیش از 10 میلیون دستگاه از آن ها را در سراسر جهان بفروشد.

این روزها، تقریبا هر نسل لندکروزر چیزی را به کلکسیونرهای علاقه مند ارائه می دهد.

خرید شیشه لندکروز

برای خرید شیشه اتومبیل‌های لوکس مانند لندکروز، لکسوس، پرادو و…، شیشه عبدالهی با بیش از یک دهه تجربه و سابقه درخشان در خدمت شماست. تمامی شیشه ها در این مرکز کیفیت عالی دارند و خدمات تعویض و نصب هم بسیار دقیق انجام می‌شود.

شیشه-بغل-لندکروز-2015
لندکروز-2015

شیشه عبدالهی مرکز فروش و خدمات انواع شیشه برای انواع خودروهای داخلی و خارجی می‌باشد و به دلیل ظرافت در عمل، محبوبیت یافته است.

برای اطلاع از قیمت های شیشه لندکروز همین حالا تماس بگیرید.

شیشه-جلو-لندکروز-2012
لندکروز-2012

با خرید از شیشه عبدالهی آسوده خاطر باشید. جهت هرگونه سوال و درخواست قیمت با شماره های 02177196143 و 02177090652 تماس بگیرید.

شیشه جلو لندکروز

در ابتدا شیشه های جلو این خودرو، از شیشه های پنجره معمولی ساخته شده بودند، که یکی از نقاط ضعف اصلی این ماشین بود و در تصادفات مشکلات زیادی ایجاد می‌کرد. بنا براین تحولی در ساختار شیشه های جلو ایجاد کردند و اکنون از شیشه های چند لایه استفاده می‌کنند. در شیشه عبدالهی تعویض، ترمیم و فروش انواع شیشه جلو ، بغل و عقب خودرو انجام می‌شود.

شیشه بغل لندکروز
شیشه های بغل land cruiser

شیشه جلو این ماشین در دو مدل 2005 تا 2007 و نیز 2008 الی 2013 سنسور باران ندارند. تقریبا تمامی طراحی ها هم به یک شکل صورت گرفته است. شیشه جلو این خودرو محبوب، معمولا ساده است و تنها یک پایه آینه دارد برای همین سنسور باران در آنها تعبیه نشده است. فقط مدل های متعددی سنسور باران دارند.

Land-Cruiser-rear-window

شیشه عقب لندکروز

باید بدانید به دلیل سکوریتی شیشه عقب لندکروز نیز ساده و کاملا مقاوم است. شیشه عقب این خودرو برف پاک کن و هیتر دارد که سبب بهبود رانندگی در طول فصول سرد میشود. جهت اطلاع از انواع مدل های موجود و قیمت شیشه ها تماس حاصل فرمایید.

ویدیو بالا مربوط به تعویض شیشه عقب لندکروز است. که شیشه گرمکن دار اصلی را برای ایشون نصب کردند.

شیشه-تویوتا-لندکروز-2005
شیشه-تویوتا-لندکروز-2005
call-to-action

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

برای دریافت قیمت، زمان تعویض،‌استعلام موجودی و… همین حالا با ما تماس بگیرید.

بهترین مارک شیشه اتومبیل لندکروز چیست؟

اگر بخواهیم بهترین مارک شیشه اتومبیل لندکروز را نام ببریم مسلما اول از همه شیشه اصلی آن است اما در بین شیشه های ایرانی می توان به شیشه امید و اسیا نیز اشاره کرد.

شیشه لچکی لندکروز

انواع شیشه خودرو لندکروز

انواع شیشه معمولا برای انواع مدلهای خودرو و برای شیشه های جلو، عقب و بغل تعریف می‌شوند. در این قسمت می‌توانید انواع شیشه موجود برای مدلهای مختلف برند لندکروز را مشاهده کنید.

انواع شیشه لندکروز
لندکروز اتاق100
شیشه لندکروز 4 سیلندر(VXR)
لندکروز 4 سیلندر(VXR)
شیشه لندکروز 6 سیلندر (V6)
لندکروز 8 سیلندر(V8)
شیشه لندکروز HERITAGE

خودرو لندکروز/Toyota land cruiser

خودرو لندکروز جزو ماشین های گران قیمت محسوب می شود. نام کامل خودرو تویوتا لندکروز است که توسط شرکت ژاپنی تویوتا تولید می‌شود. از سری ماشین های شاسی بلند شرکت تویوتا می‌باشد. این خودرو مجهز به سیستم چهار چرخ متحرک و دو دیفرانسیل است که مقاومت زیادی دارد و به همین سبب ماشین مناسبی برای آفرود می باشد.

لندکروزر (Land Cruiser) به معنای لفظی زمین نَوَرد می باشد که کاملا در ساخت این ماشین این مفهوم محقق شده است.

شیشه روستونی لندکروز

لندکروزر در حال حاضر در جایگاه دوم طولانی‌ترین سری تولید یک مدل خودرو در جهان قرار دارد. اولین جایگاه، برای شورولت سابربن است. این خودرو تا سال ۲۰۱۹ در بیش از ۱۰ میلیون واحد در سراسر جهان به مرحله تولید رسیده است که رقم قابل توجهی است.

با توجه به ممنوعیت واردات خودروهای خارجی به کشور، متاسفانه هم اکنون کارکرده این خودرو قابل خرید است.

قیمت land cruiser windshield

مرکز پخش شیشه اتومبیل بدالهی ارائه دهنده انواع خدمات مربوط به شیشه لندکروز می‌باشد و شیشه این خودرو را در کیفیت‌ها و قیمت‌های مختلف ارائه می‌کند برای کسب اطلاعات بیشتر از موجودی و قیمت با ما تماس بگیرید.

خرید-شیشه-لندکروز
شیشه درب land cruiser

شیشه تویوتا لندکروز 2005-2007

شیشه-لندکروز-2005-تا-2007
انواع شیشه های land cruiser

قیمت شیشه جلو تویوتا لندکروز

شیشه جلو لندکروز از جنس لمینت و بدون آپشن است. یعنی خبری از سنسور نور و باران نیست و یا سنسور بخار در شیشه جلو لندکروز مشاهده نمی شود. عجیب است که این خودرو این آپشن ها را ندارد. که می توان به دلیل آفرودی بودن این خودرو باشد.اما در هر حال فاقد آپشن است.

شیشه درب عقب لندکروز

که به همین منظور شما می توانید از شیشه متفرقه برای نصب آن استفاده کنید . ویا اگر شیشه اصلی می خواهید باید هزینه بیشتری تقبل کنید. اما به دلیل عدم وجود آپشن در شیشه این خودرو شیشه متفرقه نیز می تواند کار شما را راه بیاندازد.

در ضمن بعد از شیشه با کیفیت به نصاب کار بلد توجه کنیدکه بسیار حائز اهمیت است.

شیشه تویوتا لندکروز 2013 – 2008

2008-تا-2013
شیشه land cruiser

قیمت شیشه جلو لندکروز 2010

مدل 2010 لندکروز در قسمت شیشه جلو از جنس لمینت استفاده کردند که متاسفانه دارای آپشن هم نیست.بعد از تحریم های این سال های اخیر تولید کنندگان شیشه خودرو تلاش کردند شیشه انواع خودروهای وارداتی را تولید و در بازار عرضه کنند تا هم با قیمت کمتری در بازار موجود باشد و هم نایافتنی و کم نشود. تا نیاز مردم رفع شود. اما این بدان منظور نیست که شیشه اصلی وجود ندارد. بلکه در شیشه اتومبیل عبداللهی تمام شیشه های اصل موجود است فقط همانطور که می دانید شیشه اصلی از قیمت بالاتری نیز برخوردار است.

لندکروز-2010
قیمت شیشه land cruiser

قیمت شیشه عقب land cruiser 2012

شیشه این مدل از لندکروز از جنس سکوریت نشکن است که شیشه عقب آن از نوع دودی نیز موجود است.شیشه ها دارای انواع متفاوتی هستند که تماما در شیشه اتومبیل عبداللهی موجود است. جهت نصب می توانید هم به صورت حضوری و هم می توانید از خدمات سیار در تهران عبداللهی گلس استفاده کنید.

لندکروز-2012
قیمت شیشه بغل land cruiser

شیشه land cruiser 2006

در این بخش می خواهیم شیشه های خودرو لندکروز 2006 را برایتان شرح دهیم.

شیشه جلو لندکروز

شیشه جلو لندکروز 2006

شیشه جلو 2006 این خودرو ، از جنس لمینت بوده و دور مشکی می باشد. در این نسل از خودرو های تویوتا لندکروز، شیشه های جلوی آن، فاقد هر گونه آپشن می باشند. همچنین تولید آن ها در شرکت شیشه آسیا صورت می گیرد. شیشه های لمینت هنگام شکستن به صورت یکپارچه کنار یکدیگر قرار می گیرند و به سرنشینان خودرو آسیبی نمی رسانند.

قیمت شیشه جلو لندکروز 2006

همانطور که می دانید به دلیل نوسانات قیمت بازار شیشه از درج قیمت شیشه جلو این خودرو معذوریم و از شما مشتریان گرامی عذرخواهی می کنیم اما شما می توانید با شماره درج شده تماس حاصل فرمایید و از قیمت شیشه ها مطلع شوید.

شیشه-بغل-لندکروز
نمایی دیگر از لندکروز

شیشه عقب لندکروز 2006

شیشه های عقب این خودرو از جنس سکوریت بوده و دور مشکی می باشند. همانطور مانند تمام شیشه عقب خودرو ها، شیشه عقب این خودرو نیز دارای خطوط هیتر می باشد.همچنین این قسمت از شیشه خودرو لندکروز 2005 دارای برف پاک کن عقب نیز است. رنگ آن سبز و یا دودی سولار می باشد. 

قیمت شیشه عقب لندکروز 2006

جهت اطلاع از قیمت های شیشه عقب این خودرو و سایر خودرو ها با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس حاصل کنید و با کارشناسان ما صحبت کنید.

شیشه های جانبی لندکروز 2006

اگر نمی دانید شیشه های جانبی خودرو کدامند، باید به شما بگوییم که به طور کلی شیشه های درب جلو، درب عقب، لچکی و روستونی جزو شیشه های جانبی محسوب می شوند. شیشه ها جانبی از جنس سکوریت می باشند. 

این خودرو نیز دارای شیشه روستونی می باشد. ویژگی ای که شیشه این خودرو را از اکثر خودرو های دیگر متمایز می کند این است که روی شیشه روستونی خودرو لندکروز 2006 خطوط هیتر وجود دارد. 

قیمت شیشه های جانبی land cruiser 2006

در شیشه عبدالهی بهترین و با کیفیت ترین شیشه خودرو لندکروز 2006 به فروش می رسد. همچنین شما می توانید انواع خدمات شیشه خود را در شیشه اتومبیل عبدالهی انجام دهید. پس برای اطلاع از قیمت ها و هماهنگی های لازم با ما تماس بگیرید.

شیشه land cruiser 2008

در این بخش شیشه های لندکروز 2008 را برایتان شرح می دهیم. با ما همراه باشید.

شیشه جلو land cruiser 2006

گلس جلویی لندکروز این خودرو نیز مانند شیشه خودرو 2006 هیچ گونه آپشن خاصی ندارد و جنس آن از لمینت می باشد. شیشه های لمینت هنگام ترک خوردن و شکستی های جزئی به راحتی قابل ترمیم هستند.

قیمت land cruiser 2008

به علت شرایط موجود در بازار، متاسفانه از درج قیمت شیشه جلو این خودرو معذرویم. اما شما می توانید با شماره درج شده تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

شیشه-جلو-لندکروز-1
قیمت شیشه جلو

شیشه عقب land cruiser 2008

با توجه به تصویر مشاهده می کنید که شیشه عقب این خودرو از جنس سکوریت و سبز رنگ می باشد. شیشه های سکوریت هنگام شکستن به قطعات کاملا ریز تبدیل می شوند که این قطعات نوک تیز نبوده و خطری برای افراد داخل خودرو ندارد. 

شیشه های جانبی land cruiser 2008

همانطور که در بخش های قبلی اشاره کردیم، شیشه های جانبی شامل شیشه درب های خودرو، لچکی عقب و روستونی می شوند. تمامی این شیشه ها از جنس سکوریت هستند و رنگ آن ها سبز می باشد. شیشه های جانبی خودرو لندکروز 2008 در ایران تولید می شوند.

شیشه-های-لندکروز
شیشه جلو لندکروز

قیمت شیشه های جانبی land cruiser 2008

برای اطلاع از قیمت های شیشه جانبی خودرو لنکروز و سایر خودرو ها می توانید با شماره درج شده در صفحه تماس گرفته و در صورت تمایل برای تعمیر، ترمیم، تعویض و خرید شیشه خودرو خود اقدام کنید.

شیشه لندکروز 2014 

و در آخر می خواهیم درمورد شیشه خودرو لنکروز محصول 2014 با شما صحبت کنیم. 

شیشه جلو land cruiser 2014

همانطور که گفتیم شیشه جلویی این خودرو از جنس لمینت می باشد. شیشه های لمینت بسیار محکم و مقاوم هستند. این شیشه ها دارای لایه  pvb می باشند و همین لایه ها موجب می شوند تا هنگام شکستن پخش نشوند و به صورت یکپارچه کنار هم قرار بگیرند.

قیمت شیشه جلو land cruiser 2014

متاسفانه با توجه به شرایطی که در بازار شیشه حاکم است، از ذکر قیمت شیشه جلو لندکروز 2014 معذوریم. اما شما می توانید با شماره درج شده در این صفحه تماس بگیرید و از قیمت شیشه خودرو مورد نظر خود مطلع شوید.

شیشه عقب لندکروز 2014

گلس عقب این اتومبیل از جنس سکوریت می باشد. یکی از معایبی که شیشه های سکوریت دارند این است که هنگامی که شکسته می شوند، نمی توان آن ها ترمیم کرد و شما مجبور به تعویض آن ها خواهید بود. اما در مقایسه با شیشه های لمینت مقاومت بیشتری دارند و می تواند وزن 40 کیلوگرم را نیز تحمل کنند!

قیمت شیشه های عقب لندکروز 2014

شما می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید و از قیمت شیشه عقب این خودرو و ماشین های دیگر استعلام بگیرید. همچنین در صورت نیاز می توانید درمورد شیشه خودرو خود، از مشاورین و کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیرد.

شیشه های جانبی لندکروز 2014

شیشه های جانبی این خودرو، شامل شیشه درب های جلو و درب های عقب و لچکی می شوند. تمام این شیشه ها از جنس سکوریت بوده و همانطور که در بخش های قبلی متوجه شدید، شیشه های سکوریت خطری برای جان افراد ندارند. 

این نوع شیشه ها در یک فرآیند، با دمای 600 الی 700 درجه سانتی گراد حرارت داده می شوند و سپس به سرعت سرد می شود. جالب است بدانید که در طی این فرآید، شیشه های سکوریت مقاوم می شوند. گلس های سکوریت در مقایسه با شیشه های معمولی هفت برابر بیشتر مقاومت دارند. همچنین رنگ آن ها به هیچ وجه تغییر نمی کند و هیچ گونه پستی و بلندی روی سطح آن ها وجود ندارد. همچنین شیشه های لچکی مثلثی شکل هستند.

قیمت شیشه های جانبی لندروز 2014 

در شیشه اتومبیل عبدالهی، شما می توانید انواع خدمات مربوط به شیشه اعم از ترمیم، تعویض و حتی خرید شیشه را انجام دهید. چرا که تمامی شیشه های موجود در شیشه عبدالهی فابریک می باشند. همچنین خدمات مربوط به آن ها در شیشه اتومبیل عبدالهی در سریع ترین زمان و بهترین کیفیت انجام می شود.

تاریخچه لندکروز

تولید ماشین لندکروزر به حدود سال ۱۹۴۱ و به درگیری‌های آمریکا و ژاپن دردوره جنگ جهانی دوم برمی‌گردد. زمانی که ژاپن درفتح فیلیپین با یک دستگاه Bantam GP ساخت شرکت بنتم آمریکا مواجه شدند، پس از آن بلافاصله آن ماشین را به عنوان غنیمت برای تحقیق و توسعه بیشتر و افزایش توانمندی تولید به کشور ژاپن فرستادند.

در نهایت نتیجه تحقیقات، تولید مدل AK10 به روش مهندسی معکوس از مدل بنتم جیپ آمریکا بود، اما این مدل چندان در میادین جنگ استفاده نشد. آمریکایی ها از بابت این کپی برداری مستقیم شکایت کردند که در نتیجه آن ژاپنی ها مجبور به تغییر در این خودرو شدند.

به دنبال شکایت آمریکایی ها، سری جدید خودروهای سبک نظامی ارتش کشور ژاپن با طراحی متفاوت و بدون شباهت با محصولات آمریکایی توسط شرکت تویوتا با نام سری های BJ و FJ تولید شد. این محصولات در آن زمان جدید با نام “تویوتا جیپ” شناخته می شدند.

call-to-action

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

برای دریافت قیمت، زمان تعویض،‌استعلام موجودی و… همین حالا با ما تماس بگیرید.

تولد لندکروز

در واقع شروع لندکروز یک جیپ بیابانی بوده است و بعد ها تکامل یافت و به این خودروی گران قیمت و لوکس حال حاضر رسید. ایده ای که از دوران جنگ و با شیوه اجرایی مهندسی معکوس از آمریکایی ها ایجاد شد.

سایر شیشه های تویوتا مانند شیشه تویوتا پریوس شیشه جلو پریوس و سایر شیشه های آن نیز با کمترین قیمت در این مجموعه عرضه می گردد.

حدود آغاز تولید این خودرو از سال ۱۹۶۰ بوده است. اولین مدل ها سری j بودند. اولین خودروی این سری J40 بود. این خودرو در زمان کمی محبوبیت بسیاری یافت و این جرقه ای شد برای تولید نسل های بعدی این خودروی حرفه ای. نسل دوم و جایگزین با مدل J70 تولید و وارد بازار شد. این خودرو طراحی کلاسیک و مقاومت سری پیشین را حفظ کرده بود و رضایت طرفداران را به همراه داشت و به همین ترتیب سری های بعدی تولید شد.

آخرین سری J200 بود و سری بعدی به زودی تولید و عرضه خواهد شد. سری جدید، سری J300 در طراحی کاملا نوین وارد خواهد بود. این تفاوت اما به چه دلیلی صورت گرفت؟

جهت خرید انواع لوازم و قطعات یدکی خودرو اعم از آینه خودرو و قفل خودرو و نوارجات خودرو می توانید به فروشگاه اینترنتی یدک فیت مراجعه کنید.

شیشه سانروف لندکروز

در سری J200، فروش این خودرو افت شدیدی داشت. زیرا تمایلات به ماشین های بزرگ و شاسی بلند تویوتا به دلیل قدیمی بودن پلتفرم کاهش یافته بود. این کاهش تا حدی بود که به صحبت هایی درباره توقف کلی تولید این خودرو رسیده بود. اما با این تغییر جهت و تحول این خودرو احتمال می رود مجدد در بین محبوب ترین خودرو ها قرار گیرد.

نحوه ی تهیه ی انواع شیشه تویوتا لندکروز

جهت تهیه شیشه این خودرو و هر نوع شیشه دیگری می توانید با عبداللهی گلس تماس بگیرید.ارسال به صورت تک و عمده به سراسر کشور فراهم است. لطفا تماس بگیرید و تعداد و نوع شیشه مورد نظر خود را به ما اعلام کنید. در اسرع وقت شیشه به دست شما می رسد. اگر تهران هستید نصب سیار درب منزل نیز فراهم است.

مدت زمان لازم برای تعویض شیشه جلو لندکروز چقدره؟

45 دقیقه با نظافت و جاروبرقی حدودا 1 ساعت

آیا نصب سیار شیشه لندکروز هم دارید؟

بله برای تمامی خودرو ها نصب سیار موجود است.

بهترین برند شیشه لندکروز چیه؟

مسلما بهترین برند شیشه اصلی خود لندکروز است اما می توانید از شیشه های ایرانی با کیفیت که در متن توضیح دادیم استفاده کنید به عنوان شیشه جایگزین، چون شیشه اصلی بسیار گران قیمت است. و از آن جایی که شیشه های خودرو جز موارد مصرفی می ماند و ممکن است یک هفته پس از نصب در اثر برخورد یک سنگ ریزه شیشه ترک بردارد. بهتر است شیشه ایرانی با کیفیت نصب کنید.

دستگاه شیشه بالابر لندکروز

کار اصلی دستگاه شیشه بالابر خودرو در حقیقت هماهنگ سازی بین موتور و بالابر است. کاربرد آن در بالا رفتن و پایین آمدن خودرو خودش را نشان می دهد. اگر شیشه بالابر شما ایراد دارد ممکن است از کلید شیشه بالابر باشد و یا ممکن است از خود دستگاه باشد که خودتان از نوع بالا و پااین رفتم شیشه متوجه می شوید. اگر ایراد از دستگاه بالابر باشد وقتی کلید بالابر را به سمت بالا می کشید کند بالا و پایین می رود . اما اگر ایراد از کلید بالابر باشد با کشیدن کلید به سمت بالا و پایین شیشه هیچ حرکتی نمی کند.

سانروف لندکروز

سانروف لندکروز

خدمات شیشه اتومبیل عبداللهی

 • فروش و نصب انواع شیشه اتومبیل از جمله : شیشه جلو ، شیشه عقب ، شیشه های درب جلو و عقب ، شیشه روستونی و شیشه لچکی تویوتا لندکروز
 • فروش و نصب آینه بغل لندکروز
 • تعمیر و تعویض آینه بغل خودرو
 • فروش و تعویض شیشه بالابر خودرو لندکروز
 • تعمیر و نصب شیشه بالابر خودرو
 • فروش و نصب شیشه سانروف اتومبیل
 • دودی کردن شیشه های خودرو با برچسب دودی سولار
 • آب بندی فابریک شیشه های جلو و عقب اتومبیل
 • فروش و نصب انواع تیغه برف پاک کن فابریک و ژله ای
 • ترمیم سنگ خوردگی و ترک شیشه اتومبیل
 • فروش و نصب شیشه دودی فابریک انواع خودرو
 • تعمیرات قفل خودرو ( قفل درب و قفل مرکزی )
 • فروش و نصب شیشه آینه بغل تویوتا لندکروز
 • تعمیر سانروف انواع خودرو تویوتا لندکروز