امروز در سایت شیشه عبدالهی می خواهیم درمورد شیشه اچ سی کراس با شما صحبت کنیم. در گذشته شیشه خودرو از جنس گلس های معمولی بود. این شیشه های معمولی آنقدر حساس بود که به راحتی شکسته می شد و نوک آن ها تیز بود. این تیز بودن، باعث آسیب رساندن به افراد داخل خودرو می شد. به همین دلیل با گذر زمان و تدابیر متخصصان این موضوع تغییر کرد. امروزه جنس شیشه خودرو ها از جنس لمینت و سکوریت است. از همین رو در این مقاله می خواهیم درمورد شیشه اچ سی کراس با شما صحبت کنیم. پس مقاله امروز را تا انتها دنبال کنید.

شیشه-جلو-اچ-سی-کراس

خودرو اچ سی کراس

برای شروع تصمیم به معرفی این خودرو گرفتیم. دانگ فنگ اچ 30 کراس یک خودر و هلچ بک کامپکت چینی بوده و محصول شرکت دانگ فنگ است. این خودرو در سال 2010 در نمایشگاه خودرو پکن معرفی شد. همچنین در ایران در سال 1395 توسط ایران خودرو صورت گرفت. در ادامه درمورد شیشه های این خودرو توضیح خواهیم داد.

شیشه اچ سی کراس

این خودرو مانند خودرو های دیگر دارای شیشه جلو، شیشه عقب، شیشه درب های جلو و درب های عقب و سانروف است. جنس شیشه جلویی این خودرو از لمینت بوده و جنس گلس های دیگر آن که شیشه های جانبی نامیده می شوند، از سکوریت است. در ادامه هر کدام از این شیشه ها را شرح می دهیم.

شیشه جلو اچ سی کراس

در تمام خودرو ها جنس شیشه خودرو از لمینت است. برای ساخت شیشه های لمینت از دو و یا چند لایه پی وی بی استفاده می شود. لایه مذکور دارای خاصیت چسبندگی دارند و همین لایه چسبندگی هنگام شکستن شیشه، از پخش شدن قطعات آن جلوگیری می کند. به همین ترتیب تکه های این شیشه به هم می چسبند و  نمی ریزند. لازم به ذکر است که شیشه های لمینت قابلیت ترمیم را دارند. در نتیجه شما می توانید با پرداخت هزینه کمتر نسبت به تعویض شیشه و در نیووردن شیشه فابریک خودرو خود، شکستگی آن را ترمیم کنید. اما به یاد داشته باشید که عمق شکستگی شیشه خودرو شما نباید از 15 اینچ بیشتر باشد.

قیمت شیشه جلو اچ سی کراس

-قیمت شیشه جلو این خودرو (2010 تا کنون): تماس بگیرید.

-گلس جلو خودرو اچ سی کراس فیس لیفت (2013 تاکنون): تماس بگیرید.

متاسفانه همانطور که اطلاع دارید با شرایطی که در بازار شیشه حاکم است، ما قادر به ذکر قیمت شیشه های این خودرو نیستیم. اما با این وجود شما می توانید با شیشه اتومبی عبدالهی تماس بگیرید و از قیمت ها مطلع شوید.

شیشه عقب اچ سی کراس

شیشه عقب این خودرو، یکی از شیشه های جانبی است. همانطور که گفتیم، جنس گلس های جانبی از سکوریت می باشد. علاوه بر این نکته قابل توجهی که در شیشه عقب تمامی خودرو ها وجود دارد خطوط المنت است. مطمئنا خطوط برجسته پشت شیشه خودرو خود را مشاهده کرده اید. این خطوط درواقع خطوط گرم کنی هستند که برای از بین بردن قطرات برف و باران در سرما و از بین بردن بخار شیشه طراحی شده اند.

شیشه-عقب-اچ-سی-کراس

قیمت شیشه عقب اچ سی کراس  

-قیمت شیشه عقب خودرو اچ سی کراس (2010 تا کنون): تماس بگیرید.

-گلس عقب خودرو اچ سی کراس فیس لیفت (2013 تاکنون): تماس بگیرید.

در شیشه اتومبیل شیشه اتومبیل خدمات مربوطه به شیشه خودرو مانند ترمیم، تعویض و خرید این قطعه انجام می شود و شما برای استعلام قیمت ها می توانید با ما تماس بگیرید.

شیشه-بغل-اچ-سی-کراس

شیشه درب های جلو و درب های عقب اچ سی کراس

این گلس ها یکی از شیشه های جانبی محسوب می شوند و همانطور که می دانید جنس ها از شیشه های تمپورت است.  شیشه های سکوریت فاقد هر گونه لایه پی وی بی هستند. طریقه ساخت این نوع شیشه ها به اینگونه است که شیشه های معمولی در کارخانه با دمای 600 الی 700 حرارت داده شده و سپس سریعا سرد می شوند. این نوع شیشه ها برخلاف لمینت هنگام شکستن خرد می شوند و به قطعات بسیار زیادی تبدیل می شوند.

این قطعات آنقدر ریز هستند که به خاک ریزه شباهت دارند و هیچ آسیبی به افراد داخل خودرو نمی زنند، چرا که نوک تیز هستند. شیشه های سکوریت 7 برابر بیشتر از شیشه های معمولی مقاومت دارند. بدین ترتیب می تواند وزن 40 کیلوگرمی را نیز تحمل کنند. اما یکی از معایبی که دارند این است نمی توان آن ها ترمیم کرد و شما مجبور به تعویض آن ها هستید. معایب دیگری که این شیشه ها دارند، این است که شیشه لبه های بسیار حساسی دارند. آنقدر حساس که اگر یک ترک روی شیشه بیوفتد احتمال شکستن و ریختن کل شیشه وجود دارد.

قیمت شیشه درب های جلو و درب های عقب اچ سی کراس

-قیمت شیشه درب های جلو و درب های عقب خودرو اچ سی کراس (2010 تا کنون): تماس بگیرید.

-گلس درب های جلو و درب های عقب خودرو فیس لیفت (2013 تاکنون): تماس بگیرید.

برای سفارش شیشه درب های جلو و درب های عقب این خودرو می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس گرفته و با کارشناسان ما مشورت کنید.

شیشه سانروف اچ سی کراس

سانروف ها پنل هایی هستند که معمولا در سقف خودرو های لوکس و یا اسپرت نصب می شوند. این پنل ها برای تعویض جریان هوا و ورود نور به پنل ها نصب شده اند. سانروف ها انواغ مختلفی دارند که برخی از آن ها شامل چشم انداز، جمع شونده، جدا شونده و …. هستند. لازم به ذکر است که جننس شیشه این پنل ها از شیشه خودرو ها می باشد. بدین ترتیب همانطور که می دانید شیشه های سانروف نیز جزو شیشه های جانبی هستند و جنس آن ها از سکوریت است.

قیمت شیشه سانروف اچ سی کراس

-قیمت شیشه سانروف خودرو اچ سی کراس (2010 تا کنون): تماس بگیرید.

-گلس سانروف خودرو اچ سی کراس فیس لیفت (2013 تاکنون): تماس بگیرید.

برای خرید، ترمیم و تعویض شیشه سانروف خودرو اچ سی کراس و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید. در شیشه اتومبیل عبدالهی تمامی خدمات توسط افراد مجرب و با بهترین متریال انجام می شود.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی

02177196143