شیشه مزدا 3، مزدا خودرویی است که سواری بوده و با کامپکت ژاپنی با موتور جلو و محور جلو می باشد. خودرو مزدا 3 از سال 2003 در شرکت مزدا موتور تولد شده است. شرکت خودرو سازی بهمن برای مونتاژ نسل اول این خودرو در سال های 1398 تا 1386 و نسل دوم آن از سال 2010 به نام مزدا 3 نیو صورت گرفت. یکی از قطعات حیاتی خودرو مزدا 3 گلس و یا گلس های آن هستند. در ادامه این مقاله و در بخش های قبلی قصد داریم که تمام شیشه های این خودرو را برای شما توضیح دهیم. پس برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد شیشه این مقاله همراه ما باشید.

تعویض شیشه جلو مزدا 3

خودرو مزدا 3

همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم این خودرو سواری کامپکت ژاپلی با موتر جلو و محور جلو می باشد که از سال 2003 در شرکت مزدا موتور در حال تولید است. مونتاژ این خودرو در ایران به دلیل کمبود قطعات مورد نیاز تولید آن به مرور کاهش یافت  و در مرداد 1393 رسما متوقف شد. به طور کلی در سال 1393 تنها 11 دستگاه مزدا 3 از خط تولید این خودرو در خودرو سازی بهمن شروع شد. قطعات این خودرو محبوب که عنوان پر فروش ترین مدل خودرو سازی شرکت مزدا رو کسب کرده و مجددا به تهران ارسال شد. در بخش های بعدی می خواهیم تمام گلس های آن را بررسی کنیم.

شیشه مزدا 3

شیشه مزدا 3

شیشه های خودرو مزدا  با تمام خودرو ها مشابه است و شامل شیشه جلو، شیشه درب های جلو و درب های عقب و شیشه عقب می باشد و همچنین دارای دو شیشه لچکی و رو ستونی هستن. در بخش های بعدی جنس شیشه های این خودرو را به نوبت برایتان بررسی می کنیم.

شیشه عقب مزدا 3

در این بخش می خواهیم گلس عقب مزدا 3 را برای شما توضیح دهیم. شیشه عقب خودرو مزدا دارای گرم کن و بخار گیر بوده و همچنین در تیب رنگی سبز سولار، یووی کات و ضد اشعه نور خورشید می باشد. این شیشه دارای خطوط گرم کن بوده که به آن ها شیشه المنت دار گفته می شود. این خطوط باعث از بین رفتن بخار روی شیشه و قطرات برف و باران می شوند. جنس شیشه عقب این خودرو مانند اکثر خودرو ها از سکوریت بوده و جزو شیشه های جانبی می باشند.

قیمت شیشه عقب مزدا 3

-قیمت شیشه عقب خودرو مزدا  نسل اول (2003 تاکنون): تماس بگیرید.

-گلس عقب خودرو مزدا 3 نسل دوم : تماس بگیرید.

-قیمت شیشه عقب خودرو مزدا نسل سوم: تماس بگیرید.

لچکی مزدا 3

در قسمت درب های این خودرو یک شیشه کوچک مثلثی وجود دارد که جنس آن از سکوریت است. نحوه ساخت این نوع گلس ها به این صورت است  که شیشه های معمولی  با دمای 600 الی 700 درجه سانتی گراد حرارت داده شده و سپس در سریع ترین زمان ممکن، سرد می شوند. این فرایند سرد و گرم شدن باعث بالا رفتن استحکام آن ها می شود.

قیمت شیشه لچکی مزدا 3

-قیمت گلس لچکی خودرو مزدا 3  نسل اول (2003 تاکنون): تماس بگیرید.

-گلس لچکی خودرو مزدا 3 نسل دوم : تماس بگیرید.

-قیمت گلس لچکی  خودرو مزدا 3 نسل سوم: تماس بگیرید

به علت نوسانات و تورم موجود در بازار شیشه و مشخص نبودن دقیق قیمت ها، از درج آن ها معذوریم و از شما عذر خواهی می کنیم اما شما برای کسب اطلاعات بیشتر و سوالات مختلف می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی در تماس باشید.

شیشه جلو مزدا 3

در قسمت جلویی این خودرو یک شیشه قرار دارد که داری یک پایه آینه در وسط شیشه جلو و شماره شاسی وین در قسمت پایین سمت چپ شیشه است. گلس خودرو مزدا 3 سبز رنگ بوده  و یووی کات و ضد اشعه خورشید است. جنس این شیشه با گلس های دیگر این خودرو متفاوت بوده و از جنس لمینت است. شیشه های لمینت دارای دو و یا چندین لایه پی وی بی هستند که این لایه ها خاصیت چسبندگی دارند که همین چسبندگی از پخش شدن تکه های شیشه خودرو جلوگیری می کنند و تکه های آن بهم می چسبند.

قیمت شیشه جلو مزدا 3

-قیمت شیشه جلو خودرو نسل اول (2003 تاکنون): تماس بگیرید.

-گلس جلو خودرو مزدا 3 نسل دوم : تماس بگیرید.

-قیمت گلس جلو خودرو مزدا 3 نسل سوم: تماس بگیرید

در شیشه اتومبیل عبدالهی ترمیم، تعویض و خرید گلس خودرو مزدا 3 و تمام خودرو ها صورت می گیرد که شما می توانید با ما تماس بگیرید و در صورت نیاز هماهنگی های لازم را انجام دهید.

جهت خرید نوار جات می توانید به یدک فیت مراجعه کنید.

شیشه درب های جلو و درب های عقب مزدا 3

قسمت جلویی ماشین مزدا 3 دارای دو گلس و یا همان شیشه می باشد. شیشه درب های جو این شیشه با دو عدد سوراخ که در پایین آن وجود دارد بر روی بالا بر برقی نصب شده اند. همچنین  تیپ رنگی این شیشه ها سبز لایت می باشد. شیشه درب های جلو  و درب های عقب مزدا 3، هر دو از از جنس سکوریت هستند. شیشه های سکوریت اینگونه شکسته می شوند که اگر جسمی به آن ها برخورد کند، به چندین تکه بسیار ریز تبدیل می شوند. اما این تکه ها آنقدر ریز هستند که هیچ خطری برای افراد داخل خودرو ندارند. همچنین می توانند فشار 40 کیلوگرمی را تحمل کنند. اگر بخواهیم مقاومت این نوع شیشه ها را با شیشه معمولی مقایسه کنیم، مقاومت آن ها هفت برابر بیشتر می باشد.

قیمت شیشه درب های جلو و درب های عقب مزدا 3

-قیمت شیشه درب های جلو و درب های عقب خودرو مزدا 3  نسل اول (2003 تاکنون): تماس بگیرید.

-گلس درب های جلو و درب های عقب خودرو مزدا 3 نسل دوم : تماس بگیرید.

-قیمت شیشه درب های جلو و درب های عقب خودرو مزدا 3 نسل سوم: تماس بگیرید

در خصوص قیمت شیشه این خودرو باید بگوییم که به علت نوسانات مختلف در قیمت شیشه خودرو نمی توانیم آن ها را درج کنیم اما جهت اطلاع از قیمت های شیشه این خودرو و یا تمام خودرو با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید. امیدواریم این مقاله برایتان مفید بوده باشد.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی

02177196143