شیشه مزدا 2 موضوع مورد بحث ما در این مقاله می باشد. در این مقاله می خواهیم به شما آموزش دهیم که چطور شیشه مزدا 2 را بشناسید. و چگونه و از کجا این شیشه ها را تهیه کنید. آیا این شیشه ها دارای ویژگی خاصی هستند یا خیر.بنابراین تا انتها این مقاله ما را همراهی کنید.

شیشه-مزدا-2

قیمت شیشه جلو مزدا 2

شیشه جلو مزدا 2 از جنس لمینت و دور مشکی می باشد. شیشه جلو مزدا 2 تمام رنگ است. و باید در مورد ویژگی های این شیشه عرض کنم که دارای ویژگی و آپشن خاصی نیست یعنی نه از سنسور نور و باران خبری هست و نه از سنسور هیتر.

شیشه جلو مزدا 2 را می توانید با مراجعه به شیشه اتومبیل عبدالهی تهیه کنید و تنها چیزی که روی شیشه جلو وجود دارد پایه آینه می باشد. اما این خودرو دارای شیشه های ایرانی و شیشه های اصلی می باشد. که بر اساس بودجه شما می توانید این شیشه را انتخاب و خریداری کنید.

فراموش نکنید که استفاده از بهترین چسب اروپایی برای آب بندی شیشه ها مهمترین کار است که ما در این مورد از چشب پلی یورتان اصلی استفاده می کنیم.

قیمت شیشه عقب مزدا 2

برای استعلام قیمت شیشه عقب مزدا 2 می توانید به شیشه اتومبیل عبدالهی و یا با شماره های زیر تماس بگیرید:

02177196143

شیشه عقب مزدا 2 نیز شیشه ایرانی ندارد و فقط شیشه اصلی دارد که در سبد فروش عبدالهی گلس نیز موجود است. برای خرید به صورت غیر حضوری تماس بگیرید و برای نصب نیز به صورت حضوری مراجعه کنید. بهتر است قبل از مراجعه نیز تماس بگرید تا وقت به شما بدهند و معطل نشید و کار شما عجله ای انجام نشود.

لازم به ذکر است که شیشه عقب این خودرو دارای برف پاک است که شیشه سوراخ دار نیست به دلیل اینکه برف پاک کن روی بدنه خودرو طراحی شده است.

شیشه-عقب-مزدا-2

شیشه سانروف مزدا 2

برای خرید یا نصب شیشه سانروف نیز می توانید به صورت حضوری مراجعه کنید و یا به صورت سیار نیروهای ما خدمت برسند. اگر شما در تهران هستید نیرو های ما برای نصب سیاتر آماده خدمت رسانی هستند اما اگر خارج از تهران هستید می توانید یا خود مراجعه کنید و یا شیشه را سفارش دهید به صورت غیر حضوری تا برای شما ارسال شود.

شیشه بغل مزدا 2

و اما شیشه های بغل خودرو نیز معمولا از جنس سکوریت می باشند و شیشه کابین عقب با شیشه عقب یک رنگ هستند. شیشه های درب مزدا 2 یک تکه می باشند و فاقد لچکی است.


Mazda 2

مزدا 2 یک هاچ بک جذاب قشنگ است. که طرفداران مخصوص خودش را دارد. این خودروی جذاب کوچک نیز از رده محصولات هاچ بک گروه بهمن محسوب می شود.کلا خودرو مزدا از لحاظ فنی قدرت خوبی دارند اما برای مشاهده دقیق تر می توانید به مشخصات فنی که در زیر آمده مراجعه کنید.

مشخصات فنی

حداکثر قدرت102 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه
حجم موتور1498 سی سی
اندازه (میلیمتر)3885 طول – 1695 عرض – 1475 ارتفاع
انتقال نیرودیفرانسیل جلو
موتور4 سیلندر 16 سوپاپه
حداکثر گشتاور135 نیوتن متر در 4000 دور در دقیقه
جعبه دنده4 دنده اتوماتیک تیپ ترونیک
وزن11 ثانیه
حداکثر سرعت175 کیلومتر در ساعت
شتاب 0 تا 1001055 کیلوگرم
تنفس موتورتنفس طبیعی
فاصله بین دو محور2489 میلیمتر

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی


لوازم یدکی مزدا 2

از انجایی که وقتی خودروهای جدید جای خودروهای قدیمی را می گیرد لوازم یدکی آن ها نیز به سختی پیدا می شود ما میخواهیم به شما بهترین لوازم یدکی در تهران را معرفی کنیم . یدک فیت بهترین لوازم یدکی در تهران می باشد. که تمام لوازم یدکی برای تمام خودرو های ایرانی و خارجی را در مجموعه خود دارد. از همه مهمتر هم خرید غیر حضو.ری دارند و هم حضوری یعنی جز هر دسته باشید می توانید به یدک فیت اعتماد کنید.جهت خرید آینه مزدا به صورت تک و عمده به پخش عمده آینه خودرو مراجعه کنید.

دسته اول : افرادی که کلا غیر حضوری خرید می کنند

دسته دوم افرادی که حضوری خرید می کنند.