شیشه سراتو شیشه سراتو

خرید و قیمت شیشه سراتو اعم از شیشه سراتو وای دی (yd) و قیمت شیشه سایپایی و قیمت شیشه جلو و عقب و درب می تواند یکی از درخواست های اصلی شما باشد به همین دلیل ما با ارائه خدمات عالی در زمینه تعویض شیشه سراتو در خدمت شما عزیزان هستیم تا با ارائه ی محصولات در این زمینه بتوانیم شیشه ی ماشین شما را مانند روز اول به شما تحویل دهیم.

شیشه وای دی در حقیقت همان شیشه سراتو وارداتی می باشد.

شیشه-سراتو
سراتو

تعویض شیشه سراتو 2008

خرید شیشه سراتو

قبل از اینکه در خصوص خرید شیشه سراتو توضیح دهیم بهتر است که در وهله ی اول با ماشین سراتو بیشتر آشنا شویم.

آنگاه با توجه به خدمات عالی که شیشه اتومبیل عبدالهی در اختیار مشتریان قرار می دهد به سادگی بتوانید بهترین ها را برای ماشین خود برگزینید.

برای اطلاع از انواع قیمت شیشه مانند شیشه موهاوی اینجا کلیک کنید.

 همانطور که مستحضر هستید کشور سازنده ی سراتو کره بوده که امکانات رفاهی مناسبی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد که به همین منظور در سراسر دنیا شناخته شده می باشند.

The-price-of-serato-door-glass-yd
The-price-of-serato-door-glass-yd

یکی از مشتریان آن ها کشور ایران است، به همین دلیل با توجه به سفارشات متعدد مشتریان از این خودرو ممکن است در صورت بروز مشکل و یا نیاز به قطعات به شرکت ها و نمایندگی ها رجوع کنند که یکی از آن ها تعویض شیشه سراتو است.

به منظور کسب اطلاعات در مورد شیشه این خودرو کره ای با ما همراه باشید تا اطلاعات مکفی در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

قیمت شیشه جلو سراتو

با توجه به تصاویر مشاهده می کنید که شیشه جلو سراتو دارای تنوع است زیرا شیشه سراتو انواع متفاوتی دارد (قیمت) شیشه سراتو سایپا، شیشه سراتو وارداتی ، شیشه سراتو کوپه، سراتو آپشنال هر کدوم از این مدل ها را برخی به سبک خود بیان می کنند یعنی سراتو سایپا همان سراتو آپشنال می باشد و سراتو وارداتی نیز سراتو کوپه می باشد. بنابراین در برخی از این شیشه ها سنسور نور و باران وجود دارد. و جنس شیشه لمینت دور مشکی است .و تمام رنگ می باشد.

شیشه-جلو-سراتو-1
شیشه جلو

شیشه عقب سراتو

در شیشه عقب سراتو ها در هر سه دسته هیتر طراحی شده است. و حنس شیشه عقب از نوع سکوریت نشکن می باشد. این شیشه ها در ایران نیز تولید و عرضه می شود. شما با توجه به نوع شیشه ای که می خواهید که البته بستگی به دو مورد دارد ابتدا کیفیت و در اخر قیمت می باشد. اما لازم به ذکر است که شیشه های تولید داخل نیز از کیفیت خوبی برخوردار است. اگر شما نمی خواهید هزینه زیاد انجام بدید می توانید از این شیشه های داخلی استفاده کنید . اما در کل اگر هزینه برای شما اهمیت ندارد پیشنهاد ما شیشه اصلی است که با خیال آسوده تری سفر کنید. و چشمان شما در برابر نور خورشید در شیشه اصلی ایمن تر است.

شیشه درب جلو راست  سراتو
شیشه درب جلو راست سراتو

قیمت شیشه درب جلو سراتو

معمولا شیشه های درب جلو با شیشه جلو یک رنگ است. و لازم به ذکر است که شیشه درب های جلو یک تکه هستند و فاقد هیچ گونه لچکی است.

شیشه درب جلو سمت شاگرد سراتو
شیشه درب جلو سمت شاگرد سراتو

قیمت شیشه درب عقب سراتو

در اکثر موارد شیشه های درب کابین عقب با شیشه عقب یک رنگ است و همانطور که در بالا گفتیم سراتو ها انواع متفاوتی دارد. در برخی از آن ها از شیشه لچکی در درب کابین عقب استفاده شده است. و در برخی شیشه درب عقب یک تکه و فاقد لچکی است.

Imported-Cerato-windshield-price
Imported-Cerato-windshield-price

شیشه بغل سراتو وارداتی

شیشه-بغل-سراتو-yd

از کجا شیشه سراتو بخریم؟

شیشه اتومبیل عبدالهی یکی از ارائه دهندگان خدمات تعویض شیشه است که در صورت درخواست برای هر خودرو می توانیم خدمات تعویض را برای شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهیم، مخصوصا اگر قصد و هدف شما تعویض شیشه سراتو باشد.

شیشه-بغل-سراتو-وارداتی

هر چقدر که شیشه سراتو کیفیت بالاتری داشته باشد قاعدتا  در مقابل حوادث ناگوار می تواند استحکام بالایی از خود نشان دهد، بنابراین باید در زمان خرید شیشه دقت لازم را داشته باشید چرا که مرکز خرید شیشه عبدالهی می تواند گزینه ی مناسبی جهت تعویض شیشه خودرو باشد، بنابراین ما خرید از عبدالهی را به شما پیشنهاد می کنیم.

Cerato-rear-window-price
Cerato-rear-window-price

از کجا شیشه سراتو بخریم؟

شیشه سراتو سایپا 2000

 این ماشین در دو نوع دستی و اتوماتیک در ایران عرضه شد که متقاضیان خاص خود را به همراه داشت.

اما با تولید این خودرو در سال 2014 کارخانه از تولید این ماشین دست کشید اما همچنان مونتاژ این ماشین توانست جایگاه خود را در میان استفاده کنندگان ایرانی حفظ نماید، البته لازم به ذکر است که در برخی موارد این خودرو نیازمند تعویض و خرید شیشه است که به وسیله ی مجموعه ی بزرگ عبدالهی مدیریت و اجرا می شود.

شیشه-بغل-سراتو-yd-وارداتی

شیشه های مورد استفاده برای این ماشین یکی از مزیت های بسیار مهم به حساب می آید چرا که علاوه بر زیبایی می تواند از شما در برابر حوادث پیش رو مراقبت کند.

شیشه سراتو

نمایی از کیا سراتو ۲۰۲۱

کیا سراتو 2000 نیوفیس 2014-2017

با توجه به اینکه همه ی ما این خودرو را با نام سراتو نیوفیس می شناسیم اما در کمال ناباوری در دنیا با نام فورته شناخته می شوند و از آن ها به عنوان نسل سوم یاد خواهند شد که برخی از افراد این ماشین را نسبت به سایر مدل ها ترجیح می دهند.

لازم به ذکر است که در صورت درخواست تغییر یا تعویض شیشه ماشین پیشنهاد می گردد سایت عبدالهی را در نظر داشته باشید چرا که شیشه های این مجموعه با کیفیت بسیار عالی و خدمات بی نظیر برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است.

کیا سراتو 1600 آپشنال

یکی از مهم ترین مواردی که نیاز است در مورد آن وقت بیشتری بگذاریم تعویض شیشه ی خودرو سراتو است، شما در صورت نیاز تعویض شیشه هر یک از مدل های سراتو می توانید با شماره تماس های عبدالهی تماس بگیرید تا مشاورین مربوطه شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

در این قسمت می خواهیم با مدل کیا سراتو 1600 آپشنال آشنا شویم، چرا که اگر این مدل از ماشین را در خدمت داشته باشید و به دنبال تعویض شیشه باشید به راحتی بتوانید با ما ارتباط بگیرید.

کیا سراتو آپشنال ظاهری مناسب و کیفیت مناسبی دارد و از لحاظ کیفیت ساخت در سطح بسیار خوبی قرار دارد که اگر نیاز به تعویض شیشه داشته باشید می توانید ماشین خود را مانند روز اول تحویل بگیرید، مخصوصا اگر کیفیت برای شما بسیار مهم و حائز اهمیت باشد.

call-to-action

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

برای دریافت قیمت، زمان تعویض،‌استعلام موجودی و… همین حالا با ما تماس بگیرید.

اسم سایپا بیشتر افراد رو یاده پراید می اندازه اما سراتو سایپایی مونتاژه از کیفیت خوبی برخورداره نگران نباشید. شیشه جلو پراید کجا شیشه جلو سراتو سایپایی کجا پس زود قضاوت نکنید. شیشه اصلی سایپایی برای سراتو نصب کنید از کیفیت خوبی برخورداره!

کیا سراتو مونتاژ سایپا 2000 آپشنال

 یکی از بهترین راه کارهای برای رسیدن به یک سایت ایده آل برای خدمات رسانی نمایش نمونه کار های آن مجموعه می باشد.، ما در این مجموعه با ارائه ی خدمات بسیار عالی می توانیم این موضوع را به شما نشان دهیم. که در کوتاه ترین زمان ممکن می توانیم کیا سراتو مونتاژ آپشنال را در صورت خرابی و نیاز به تعویض شیشه مانند روز اول به شما برگردانیم.

در این قسمت بهتر است که با برخی از ویژگی های این خودرو آشنا شویم که عبارت است از:

اگر بخواهیم این ماشین را مورد بررسی قرار دهیم .در وهله ی اول به این نتیجه می رسیم .که این اتومبیل از لحاظ فنی در شرایط مناسبی قرار داشته و به عنوان نسل دوم ماشین سراتو شناخته می شود. این خودرو در سال 2009 معرفی گردیده و روند تولید آن تا سال 2013 ادامه داشت. گرچه با توجه به انتقاد ها و مشکلاتی که در مد های قبلی خود داشت در سال 2012 به این نتیجه رسیدند. که این ماشین نیاز به یک تغییر فنی دارد.

البته ناگفته نماند که تولید خودرو به وسیله ی خود شرکت ناموفق شد . اما با توجه به همکاری سایپا تولید این ماشین به روند خود ادامه پیدا کرد. و این ماشین با توجه به اینکه به صورت مونتاژ تولید می شد. در اختیار مردم قرار گرفت، اما هیچ چیز مانع آن نشد. که شرکت عبدالهی نتواند شیشه های آن را تعویض کرده و به بهترین شکل ممکن به شما تحویل دهد.

کیا سراتو مونتاژ سایپا 2000 آپشنال – شیشه سراتو

The-price-of-Serato-glass-2022
The-price-of-Serato-glass-2022

نحوه ی ارتباط با ما

با توجه به موارد ذکر شده ی بالا و همچنین توضیحاتی که در خصوص شیشه ی سراتو داده شده بود. به این نتیجه رسیدیم که در صورت بروز مشکل و یا نیاز به تعویض شیشه بهتر است .که با توجه به شماره تماس های قرار داده شده در سایت تماس بگیرید.

تا مشاورین شما را با این سایت آشنا سازند و از خدمات مربوطه توضیحات کاملی را دریافت نمایید. تا در هنگام دریافت خدمات از تمام توانایی های ما در این زمینه مطلع باشید.

بهترین را برای برقراری ارتباط با خریدار این است که در وهله ی اول نیاز فرد را از آن شخص بپرسید، سپس با توجه به نیاز و درخواست خدمات خود را به آن ها معرفی نمایید.

قیمت شیشه جلو کیا سراتو چنده؟

برابی اطلاع از قیمت شیشه های کیا با شماره 09123236211 تماس بگیرید.

مدت زمان تعویض شیشه حدودا چند دقیقه است؟

45 دقیقه نهایتا 1 ساعت

برای اطلاع از انوع شیشه کیا مانند قیمت شیشه ریو سایپایی و .. می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی

[wpcode id="13037"]