با ما همراه شوید برای بررسی یشه سراتو سایپا.ما دراین مقاله در مورد قیمت شیشه جلو سراتو سایپا و شیشه عقب و همچنین شیشه های جانبی آن می خواهیم بحث و بررسی کنیم. حال اگر شما نیز علاقمند به دریافت اطلاعات بیشتر در این باب هستید در این زمینه ما را همراهی کنید.

قیمت شیشه جلو سراتو سایپا

جهت استعلام قیمت و خرید شیشه این خودرو می توانید با ما تماس بگیرید.

call us

شیشه-جلو-سراتو
شیشه جلو سراتو

خرید شیشه جلو سراتو سایپا

شیشه جلوی سراتوی سایپا و کلا شیشه های سراتو همان اتاق سراتو 2010 الی 2012 می باشد ما قصد داریم در این مقاله شما را با جزئیات و کلیات شیشه 2010 و سراتو سایپا آپشنال آشنا کنیم. در سال 2010 الی 2012 ورود خودروی سراتو سواری یا سدان در کشور با اقبال خوبی مواجه شد. شرکت سایپا تصمیم گرفت که این خودرو را در سبد محصولات تولید کند.

و مونتاژ تیراژ بالای خود قرار دهد.از آن جایی که شرکت های داخلی کشور ما برای تولید این دست از خودرو های وارداتی که تصمیم به تولید انبوه آن گرفته می شود. بر صلاح دید خودروسازان قطعه ساز و خودرو ساز بر آن می شود که از قطعه های داخلی استفاده کنند همیشه شیشه اتومبیل و کلا شرکت های تولید کننده شیشه یکی از پیشتازان این عرصه می باشند. باید بگوییم که شیشه اتومبیل یکی از صنعت های قطعه ساز موفق قطعه سازی کشور می باشد.

قیمت شیشه جلو سراتو مونتاژ

جهت استعلام قیمت و موجودی کالا با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید. توجه کنید که شیشه سراتو سایپا با سراتو وارداتی تفاوت دارد. در هنگام سفارش کالا به صورت غیر حضوری حتما این موضوع را لحاظ کنید. و در صورتی که به صورت حضوری تشریف می آورید نصابان ما خودشان به این موضوع آگاه هستند.

شیشه-سراتو-سایپا

شیشه جلو سراتو

طراحی شیشه جلو سراتو 2010 از بیس به صورت کرواتی در قسمت پایه آینه دور مشکی و لمینت که نکته اصلی آن در شکل ظاهری در حولوحوش آینه که اشاره به شابلون کرواتی بودن آن داشتیم میتوان یاد کرداین شیشه دارای گرمکن و یا همان هیتر شیشه نیز است. گرمکن شیشه جلوی سراتو سایپا و یا همان هیتر مختص به سال های 2012 و یا 2013 می باشد.اما پس از این که شرکت سایپا تغییرات جزئی در شیشه جلو انجام داد. در دو قسمت میتوان تغییرات را به این صورت در شیشه جلو سراتو مشاهده کرد.

نکته اول اینکه در قسمت درام یا حاشیه حولوحوش آینه وسط دچار تغییراتی از نظر شابلون و شکل ظاهری شد.در این تغییرات می توان به اضافه شدن سنسور هوا یا همان کپسولی که قسمت سمت چپ آینه وصل می شود.

نکته دوم تغییر سوم آن می تاوان حذف هیتر یا همان گرمکن که در منتهی الیه پایین شیشه که در دید راننده نمی باشد اشاره کرد. پس نتیجه میگیریم شیشه های اتومبیل خای مدل آپشنال فاقد هیتر یا همان گمکن می باشند اما در قسمت سیم کشی سوکت هیتر حذف نشده و مشتریان می توانند با نصب شیشه هیتر دار شیشه جدید خود را به امکانات گرمکن اضافه کنند.

قیمت شیشه جلو سراتو 2000

شیشه درب جلو و شیشه درب عقب و شیشه جلو و شیشه عقب سراتو 2000 در عبدالهی گلس موجود است. جهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

02177196143

قیمت شیشه عقب سراتو سایپا

شیشه-عقب-سراتو-سایپا
شیشه عقب سراتو سایپا
call-to-action

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

برای دریافت قیمت، زمان تعویض،‌استعلام موجودی و… همین حالا با ما تماس بگیرید.

شیشه عقب سراتو سایپا

در این مقاله قصد داریم شما را با تنوع و کیفیت و همچنین طریقه نصب شیشه سراتو سایپا و یا سراتو آپشنال آشنا کنیم.نکته اول اشاره به نوار تقریبا پهن و یا همان مولدینگ دور شیشه عقب.در صورتی که شیشه خودروی شما دچار آسیب و یا همان شکستگی شد می توانید برای یک تصمیم صحیح جهت نصب شیشه و اطلاعات کامل با ما همراه باشید.

در مرحله اول باید به شما بگوییم که اگر خودروی شما مدل 2010 الی 2013 می باشد یا بهتر است بگوییم اگر خودروی شما قبل از سال 1396 می باشد شیشه قبلی شما از نوع کره ای بود.و اکنون می توانید سه نمونه شیشه داخلی و شیشه خارجی چینی و حتی شیشه اصلی کره برای خرید انتخاب کنید. چرا که همانطور که گفتیم شیشه سراتو 2010 و آپشنال از نظر اندازه و ابعاد یکی می باشند.

شیشه-عقب-سراتو-سایپا-2

پیشنهاد شیشه اتومبیل عبداللهی در مرحله ی اول نصب شیشه ی شرکتی یا همان تولید داخل به شرط جنس درجه یک که مختص خط تولید سایپا می باشد توصیه می شود.

اما اگر مشتریان عزیز از لحاظ مارک حساسیت دارند می توانند شیشه ی چینی یا شیشه اورجینال را در سبد خرید خود قرار دهند.

شرکت شیشه سازی ونوس همانطور که گفتیم در تولید این نوع شیشه ها پیش قدم بوده و با دقت در خم و همچنین گرمکن یا وارمر شیشه از نظر اندازه و ابعاد میدان دید و شفافیت وسواس به خرج داده و صاحبان کسب و کار شیشه اتومبیل در این زمینه شرکت شیشه سازی ونوس را جزئ شرکت های موفق ایرانی می داند.

call us

شیشه سانروف سراتو سایپایی

سانروف-سراتو-سایپا

شیشه بغل سراتو سایپا

از آنجایی که شیشه های درب جلو و درب عقب برخی از خودرو ها با هم متفاوت است.ما آن ها را مجزا کردیم.در قسمت زیر به آن می پردازیم.

شیشه درب جلو سراتو سایپا

با ما همراه باشید تا با نکات فنی شما عزیزان را در زمینه کم وکیف شیشه های درب سراتو آشنا کنیم شیشه ی درب جلو سراتو سایپا همانند اغلب خودروهای موجود در بازار از جنس سکوریت یا همان نشکن با دو برند کره ی جنوبی و شرکت شیشه سازی ونوس بر روی خودرو های سراتوی آپشنال و همچنین سراتو 2010 مشاهده می شود.شیشه درب سراتو سایپا با دو بست گیره ای چسبی مهره دار که بر روی منتهی الیه پایین شیشه تهیه می شود بر روی یک بالابر دو بازوی موتور دار نصب می شود.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید شیشه درب جلو در مدل های پایین سراتو به صورت هانکوک یا همان مارک اصلی وجود دارد.که همیشه شیشه های اصلی پایه دار بود و در صورت شکستگی شیشه درب نیازی به نصب پایه های قبلی ندارد.ولی شیشه های داخلی متفرقه یا همچنین شیشه های چینی تجاری فاقد پایه می باشد و نصابان شیشه اتومبیل باید توجه کنند که در صورت نظافت شیشه شکسته قبلی پایه های قبلی را از شیشه خورده جدا کنند و بر روی شیشه جدید نصب کنند.

البته شیشه درب سراتو سایپا از نوع ونوس برای خط تولید دارای پایه می باشد و برای بازار یدک گاها که شیشه های ونوس در خط تولید مرجوع می شود برای بازار یدک به صورت پایه دار ارائه می شود.

شیشه درب عقب سراتو سایپا

همانطور که در تصویر مشاهده میکنید می بینید که شیشه درب عقب سراتو سایپا فاقد شیشه لچکی یا بادگیر می باشد این در صورتی است که شیشه سراتو وارداتی یا سراتو 2014 هم در قسمت درب عقب و هم در قسمت درب جلو دارای لچکی می باشند.

شیشه درب عقب سراتو شاید از نظر ظاهر با سراتو مدل پایین تر خود سراتو 2008 و 2009 شبیه باشند ولی به هیچ عنوان این دو شیشه با یکدیگر اندازه نیستند و در صورت آسیب و شکستگی درب سراتو باید حتما از نوع شیشه سراتو سال تولید خودرو بر روی بالابر نصب شود.

سراتو-سایپا-شیشه-جلو
نمایی از شیشه سراتو سایپا

کیا سراتو سایپا

همانطور که می دانید سراتو از محصولات شرکت کیا می باشد.و همچنین باید بگوییم که در چند سال اخیر جزئ پر فروش ترین های کیا محسوب شد. در نسل اول این اتومبیل از سال 2003 تولید شروع شد تا سال 2009. که در بازار ایران نیز وجود داشت.اما در نسل دوم سراتو موقعیت خیلی خوبی بود که توانست فروش خوبی را در امریکا رقم بزند.در واقعیت این موضوع در نسل اول و نسل دوم سراتو کاملا شبیه به هم هستند.

همچنین از سال 2013 تا به الان نسل دوم و نسل سوم سراتو که به فورته معروف است در خط تولید رویت می شود.شاید برای شما جالب باشد که بدانید در ظاهر جدید سراتو با هیوندای آی 30 و هیوندای النترا رقابت دارد.آیا میدانید که بدنه سراتو در اروپا با ظاهر هاچ بک را سید می گویند/

تقریبا از سال 2012 الی 2013 سایپا شروع به موناژ این خودرو کرد کم کم نسخه های مختلف آن به فروشگاه سایپا افزوده شد.تا به جایی رسید که به آن سراتو آپشنال می گویند را در سبد محصولات سایپا مشاهده میکنید.

جهت خرید آینه خودرو آینه سراتو و … به صورت غیر حضوری و عمده با فروشگاه اینترنتی یدک فیت تماس بگیرید.

فروش و نصب آینه بغل سراتو سایپایی

blank

Kia Cerato 2010 – 2014

حداکثر قدرت156 اسب بخار در 6200 دور در دقیقه
حداکثر سرعت190 کیلومتر در ساعت
تنفس موتورتنفس طبیعی
انتقال نیرودیفرانسیل جلو
موتور4 سیلندر 16 سوپاپه
شتاب 0 تا 10010.5 ثانیه
جعبه دنده6 سرعته خودکار
حداکثر گشتاور194 نیوتن متر در 4300 دور در دقیقه
حجم موتور1998 سی سی
وزن1293 کیلوگرم
اندازه (میلیمتر)4530 طول – 1775 عرض – 1460 ارتفاع
فاصله بین دو محور2649 میلیمتر

خدمات شیشه اتومبیل حسن عبدالهی

تعمیر و تعویض شیشه جلو سراتو سایپا

تعویض شیشه عقب

دودی کردن شیشه اتومبیل

تعویض شیشه سانروف

تعمیر کلید بالابر

تعمیر سنسور باران

و تمامی خدمات در شیشه اتومبیل عبداللهی صورت می گیرد.در صورت نیاز تماس بگیرید.

اضافه کردن نظر