شیشه موهاوی

بدون شک برای ترمیم و تعویض شیشه موهاوی و خودروهای دیگر نیازمند دسترسی به مراکز معتبر و تخصصی در این زمینه هستید. (برای اطلاع از قیمت شیشه جلو شیشه عقب شیشه درب ،شیشه روستونی) موهاوی با شماره 02177090652 و 02177196143 تماس بگیرید.

در روز های تعطیل باز است تماس بگیرید

تعویض شیشه عقب موهاوی

در این مطلب به معرفی خدمات فنی مرکز  پخش و تعویض شیشه اتومبیل عبدالهی به عنوان یکی از مراکز حرفه ای در این خصوص پرداخته ایم و سعی کرده ایم تا مزیت های استفاده از خدمات این مرکز را برای علاقه مندان برشمرده و مورد بررسی قرار دهیم.

شیشه-جلو-موهاوی-1
قیمت شیشه جلو موهاوی

برای خرید انواع شیشه کیا اعم از شیشه کیا کارنز، شیشه کیا کارنیوال و سایر شیشه های کیا می توانید با عبدالهی تماس بگیرید . چون پخش کننده انواع شیشه کیا هیوندا و تویوتا به صورت تک و عمده می باشند. همچنین برای تعویض شیشه پیکانتو و سایر شیشه های کیا برای رزرو وقت تماس بگیرید.

قیمت شیشه موهاوی

شیشه موهاوی در برند های مختلفی وجود دارد ، شما می توانید شیشه شرکتی (ایرانی ) شیشه اصلی و یا شیشه چینی را نصب کنید. که بستگی به بودجه شما انتخاب متغیر است. اما به طور کلی شیشه ایرانی با کیفیت هم مناسب برای نصب است. شما می توانید با نصب این شیشه از هزینه کمتر اما کیفیت خوب بهره مند شوید.

قیمت شیشه جلو قیمت شیشه عقب قیمت شیشه درب
تماس بگیرید!تماس بگیرید!تماس بگیرید!

قیمت شیشه جلو موهاوی

شیشه جلوی موهاوی از نوه سولار می باشد. لازم به ذکر است که شیشه جلو موهاوی هیچ گونه آپشن خاصی ندارد یعنی سنسور نور و باران ندارد.با و جود این که این خودرو یک خودروی وارداتی است اما تولید کنندگان در ایران شیشه های این خودرو را تولید کردند.بنابراین شیشه جلوی موهاوی هم نوع اصلی دارد و هم نوع ایرانی. شما می توانید با توجه به بودجه خود و کیفیتی که مد نظر دارید سفارش دهید.

قیمت شیشه جلو موهاوی

شرکت آسیا این شیشه را با کیفیت خوبی تولید می کند و در بازار عرضه می کند.به نسبت کیفیت خوبی که دارد از لحاظ قیمتی نیز مقرون به صرفه تر از نوع وارداتی آن است.لازم به ذکر است که شیشه این خودرو هم چینی و هم اصل کره و نیز تولید داخل در شیشه اتومبیل عبداللهی موجود است.

اما اینجا یک موضوعی مطرح است که مهم نیز می باشد.آن هم نحوه ی تعویض شیشه ی جلوی کیا موهاوی است.شیشه جلوی موهاوی شامل دود عدد زه عمودی شکل در کنار ستون طراحی شده است.که شامل خار ضریف است که این خار بسیار آسیب پذیر است.

موضوع مطرح دیگر ما مولدینگ است که اصطلاحا به آن نوار زیر کار نیز می گویند.این کار باید توسط افراد ماهر صورت گیرد.کادر مجرب عبداللهی گلس این کار را به خوبی انجام می دهند.و در این کار مهارت دارند.

قیمت شیشه عقب موهاوی

شیشه-عقب-موهاوی-1
شیشه عقب موهاوی

در روز های تعطیل باز است تماس بگیرید

شیشه عقب این خودرو از جنس سکوریت می باشد.بر عکس شیشه جلو شیشه عقب یک سری آپشن ها دارد مانند هیتر و نشکن بودن شیشه که دور شیشه مشکی می باشد.در شیشه عقب یک سوراخ طراحی کردند که برای برف پاک کن عقب به کار گرفتند . این شیشه در دو رنگ دودی سولار و سبز موجود است.

قیمت شیشه عقب موهاوی

شیشه های جانبی عقب و شیشه عقب کلا از جنس سکوریت است.که سولار نیز می باشند.لازم به ذکر است که این خاصیتی که گفتیم برای شیشه اصلی است.

در شیشه اتومبیل عبداللهی همانطور که در قسمت شیشه جلو در بالا گفتیم هم به صورت شیشه تولید داخل و هم شیشه چینی و اصلی همگی موجود است.جهت استعلام قیمت و مشاوره با عبداللهی گلس تماس بگیرید.

Mohave-rear-window-price
Mohave-rear-window-price

قیمت شیشه درب موهاوی

در قسمت عقب موهاوی شیشه روستونی طراحی کردند. که در قسمت بعد روستونی را برای شما توضیح دادیم.شیشه درب عقب این خودرو یک تکه و بدون لچکی می باشد . یعنی این خودرو فقط شامل روستونی است.اگر با دقت متن بالا را خوانده باشید گفتیم که درب کابین عقب به رنگ سولار معمولا عرضه می شود.تا سرنشینان را در فصل گرما از آفتاب و در فصل سرما از ورود سرما حفظ کند.

جهت اطلاع از قیمت شیشه درب موهاوی با شماره های 02177196143 و 02177090652 تماس بگیرید. توجه کنید تجربه نصاب را در کنار کیفیت شیشه فراموش نکنید. نصاب خب از شیشه خوب بهتر است. اول تحقیق کنید در مورد عبدالهی گلس سپس مراجعه کنید.

قیمت-شیشه-درب-موهاوی
قیمت-شیشه-درب-موهاوی

قیمت شیشه روستونی موهاوی

حتما طبق توضیحاتی که در قسمت بالا گفتیم متوجه شدید که شیشه روستونی کیا موهاوی با شیشه لچکی متفاوت است شیشه روستونی روی درب طراحی می شود و شیشه لچکی روی درب کابین عقب است.که کیا موهاوی فقط دارای روستونی می باشد.

جهت استعلام قیمت و هرگونه سوال با شماره 02177196143 تماس بگیرید.

روگلگیری موهاوی

خدمات تخصصی ترمیم و تعویض شیشه موهاوی

شیشه موهاوی در صورتی که دچار آسیب شود مانند اغلب خودروهای دیگر می تواند برای شما خطر ساز شود. در واقع رانندگانی که نسبت به خودروهای خودشان حساسیت ویژه ای دارند به خوبی می دانند که در زمان تصادف ممکن است غیر از بدنه خودرو در درجه اول شیشه خودرویشان که در مدل کیا موهاوی از زیبایی و ظرافت خاصی برخوردار است نیز دچار آسیب شوند.

از همین رو امروزه مراکز متعددی در سطح کشور در زمینه تعویض و ترمیم انواع شیشه خودرو مشغول فعالیت می باشند. در صورتی که شما از دارندگان خودروی کیا موهاوی هستید و در جستجوی مراکز معتبری برای تعویض یا ترمیم شیشه اتومبیل خود هستید توصیه می کنیم ابتدا موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 • این مراکز باید از وجود متخصصین فنی در این زمینه برخوردار باشند. تعویض شیشه جلو، عقب یا شیشه های جانبی هر چند در ظاهر ساده به نظر می رسد ولی در واقع یک کار کاملا تخصصی است. بنابراین افرادی که در این زمینه تجربه کافی ندارند قادر به رفع مشکل شما نخواهند بود.
 • لازم است از فعالیت رسمی این مراکز اطمینان پیدا کنید. بدین منظور مراجعه به سوابق سایر کسانی که از خدمات این مراکز استفاده کرده اند و حتی یک جستجوی ساده می تواند به شما یاری برساند. داشتن مجوز قانونی برای فعالیت و بازخوردهای مشتریان قطعا در این زمینه موثر است.
قیمت-شیشه-جلو-موهاوی
قیمت-شیشه-جلو-موهاوی

سرعت دسترسی به این مراکز و ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن از جمله موارد دیگری است که می تواند به انتخاب شما در این زمینه کمک کند. وجود راه های ارتباطی مختلف از قبیل تماس تلفنی، سفارش غیر حضوری و دسترسی آسان به مشاوران  می تواند از جمله مزایای این مراکز برشمرده شود.

مزیت های تعویض و ترمیم شیشه موهاوی در مرکز پخش و تعویض شیشه اتومبیل عبدالهی

شیشه موهاوی زمانی که ترک برمی دارد باید در اولین فرصت توسط کارشناسان فنی ترمیم شده و خط و خش های روی آن نیز برداشته شود.

نادیده گرفتن هر نوع ترک یا درزهای باریکی که روی شیشه ها دیده می شود می تواند ضمن افزایش خطر شکستگی و خسارات جانبی همچنین می تواند خطرات جبران ناپذیری را هم برای شما در پی داشته باشد.

هر چند در خودروی موهاوی شیشه عقب از جنس سافتی گلاس یا شیشه نشکن است با این وجود لازم است نکات ایمنی به منظور حفظ و نگهداری آن رعایت شود.

قیمت-شیشه-mohave
قیمت-شیشه-mohave

مرکز  پخش و تعویض شیشه اتومبیل عبدالهی با تجارب ارزشمندی که در این زمینه دارد توانسته است در طی چند سال اخیر در زمینه تعویض و ترمیم شیشه موهاوی و سایر خودروهای مطرح جهان فعالیت های درخشانی را به انجام برساند.

زمانی که شیشه خودروی شما ترک برداشته یا می شکند قطعا استرس ناشی از آن برای رانندگان بسیار ناخوشایند است.

با این وجود اکیپ فنی مرکز پخش و تعویض شیشه اتومبیل عبدالهی کار را برای شما خیلی راحت کرده است. برخی از مهمترین مزیت هایی که موجب شده است تا مشتریان استفاده از خدمات این مرکز را بر سایر مراکز ترجیح دهند را می توان به صورت زیر بیان کرد:

 • دسترسی آسان به اکیپ های فنی مرکز  پخش و تعویض شیشه اتومبیل عبدالهی
 • سرعت عمل بالا برای تعویض و ترمیم شیشه موهاوی
 • ارائه خدمات جانبی برای خودروهای مختلف
 • قیمت مناسب تعویض و ترمیم شیشه موهاوی
 • فروش انواع شیشه موهاوی و ارسال به سراسر کشور

در ادامه این مطلب هر یک از موارد فوق را به ترتیب و به طور اجمالی مورد بررسی قرار خواهیم داد.

دسترسی آسان به اکیپ های فنی مرکز پخش و تعویض شیشه اتومبیل عبدالهی

شما در هر نقطه از شهر که باشید فقط کافیست تا پس از تماس با اپراتور مرکز پخش و تعویض شیشه اتومبیل عبدالهی خدمات مورد نظر را دریافت نمایید.

تیم های فنی در کمترین زمان ممکن و با پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات روز در محل حاضر شد و نسبت به تعویض شیشه موهاوی شما یا ترمیم هر یک از شیشه های طرفین، شیشه عقب یا جلو اقدام خواهند نمود. اطلاعات بیشتر را در این زمینه می توانید از وب سایت این مرکز دریافت نمایید.

سرعت عمل بالا در تعویض و ترمیم شیشه موهاوی

تیم های تخصصی مرکز پخش و تعویض شیشه اتومبیل عبدالهی از نیروهای مجرب و آموزش دیده تشکیل شده است که در این زمینه از سوابق درخشانی برخوردار هستند.

به شما این وعده را می دهیم که فقط کافیست تا این اکیپ در محل مورد نظر شما حضور پیدا کنند تا در کمترین زمان ممکن و بدون فوت وقت خدمات مورد نظر را به انجام برسانند.

همچنین در صورت نیاز از تعویض و نصب شیشه جدید استفاده می شود. در ضمن موادی که در اختیار این افراد قرار دارد تا در نصب و ترمیم شیشه از آنها استفاده شود از بهترین مواد موجود در بازار می باشد که از هر نظر دارای کیفیت بی نظیری هستند.  

ارائه خدمات جانبی برای خودروهای مختلف

مرکز پخش و تعویض شیشه ماشین عبدالهی مفتخر است تا غیر از خدمات مربوط به تعویض یا نصب انواع شیشه خودرو از قبیل شیشه موهاوی همچنین خدمات متنوع دیگری را نیز ارائه دهد. برخی از این خدمات عبارتند از: تعویض انواع قفل خودرو، انجام تعمیرات مربوط به بالابر شیشه، تعمیر آینه انواع خودرو و راه اندازی مجدد سنسور باران.

قیمت مناسب تعویض و ترمیم شیشه موهاوی

قیمت شیشه موهاوی و سایر خودروهای موجود در بازار تابع شرایط عرضه و تقاضا و نوسانات ارزی می باشد.

با این وجود این مرکز در ترمیم شیشه خودرو از تعرفه های کاملا قانونی پیروی نموده و همچنین در صورت نیاز به تعویض شیشه خودرو آن را با قیمت بسیار مناسب و منصفانه ای تعویض نموده و در اختیار مشتریان قرار می دهد.

قیمت شیشه جلو موهاوی

شیشه اتومبیل بدالهی ارائه دهنده انواع خدمات مربوط به شیشه موهاوی می‌باشد. و شیشه این خودرو را در کیفیت‌ها و قیمت‌های مختلف ارائه می‌کند .برای کسب اطلاعات بیشتر از موجودی و قیمت شیشه جلو موهاوی با ما تماس بگیرید.

جهت هرگونه سوال و درخواست قیمت شیشه موهاوی با شماره 02177090652 تماس بگیرید.

فروش انواع شیشه موهاوی و ارسال به سراسر کشور

مرکز پخش و تعویض شیشه اتومبیل عبدالهی به عنوان یکی از بزرگترین و بهترین فروشندگان و نمایندگی های پخش و توزیع انواع شیشه خودرو از جمله شیشه موهاوی در سطح کشور شناخته شده  است.

این مرکز در زمینه فروش و توزیع شیشه انواع خودرو سابقه ای بیش از 2 دهه دارد. که  تجربه بی نظیری در این عرصه به شمار می رود. به شما این اطمینان را می دهیم . که شیشه های موجود در این مرکز از بهترین و با کیفیت ترین شیشه های خودرو در سطح کشور به شمار می روند.

از همین رو در صورتی که تمایل دارید. تا برای خرید شیشه اتومبیل خودتان از یک فروشگاه تخصصی و با قیمت بسیار مناسب اقدام نمایید توصیه می کنیم. این مرکز را به خاطر بسپارید.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به وب سایت مرکز پخش و تعویض شیشه اتومبیل عبدالهی مراجعه نموده. و پس از سفارش این محصول آن را درب منزل دریافت نمایید.

تمام کارهای شیشه اتومبیل عبداللهی با سند و مدرکه شما از هر نوع برند خودرویی که فکر کنید. بیشتر از چیزی که فکر کنید ما تعویض و ترمیم انجام دادیم. می توانید جهت اطمینان بیشتر این کلیپ را تماشا کنید. لازم به ذکر است که کاملا خلاصه و یکی از هزار کار شیشه اتومبیل عبداللهی است.

برای مدیریت آقای عبداللهی رضایت مشتری از هر چیزی با ارزش تر است،و قبل از هر چیز رضایت شما دوست عزیز برای ما اهمیت دارد.

خرید عمده لوازم یدکی خودرو های کیا هیوندا و تویوتا و سایر خودرو های ایرانی را می توانید با مراجعه به عمده فروشی لوازم یدکی عبدالهی تهیه کنید.

قیمت گلس جلو موهاوی چنده؟

شما می توانید این شیشه را به چند صورت تهیه کنید به همین دلیل نمی توان در مورد قیمت حرفی زد چون شیشه ایرانی ی قیمتی دارد و شیشه چینی قیمتی دیگر بستگی به نوع شیشه ای که می خواهید متفاوت است. توجه کنید اگر برای خرید شیشه و تعویض آن سوالی دارید می توانید از شیشه اتومبیل عبدالهی بپرسید. ضمنا شما می توانید برای خرید عمده شیشه نیز با عبدالهی تماس بگیرید.

مدت زمان تعویض گلس موهاوی چند دقیقه است؟

45 دقیقه تا 1 ساعت زمان می برد.

آیا نصب سیار برای شیشه های کیا دارید؟

بله نصب سیار به سراسر تهران فراهم است.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی

4 دیدگاه

 1. سارا
  15 فروردین 1401

  قیمت تعویض شیشه جلو موهاوی و شیشه عقب رو لطف می کنید؟

  • شیشه اتومبیل عبدالهی
   21 فروردین 1401

   شیشه لکسوسبه علت نوسانات قیمت ثابت نمیتوانیم درج کنیم لطفا برای اطلاع دقیق تماس بگیرید.

 2. ساسان
  21 آذر 1402

  شیشه جلو موهاوی ارسال به شهرستان هم دارید؟

  • شیشه اتومبیل عبدالهی
   28 آذر 1402

   سلام دوست عزیز بله ارسال به سراسر کشور فراهم است.

اضافه کردن نظر

[wpcode id="13037"]