شیشه تیوولی شیشه تیوولی

در ادامه این مقاله می‌خواهیم توضیحاتی را در مورد مشخصات و ویژگی های ماشین تیوولی از جمله شیشه تیوولی/ تیوولی آرمور بیان کنیم.

در ادامه با نحوه خرید شیشه تیوولی/ تیوولی آرمور، خرید شیشه جلو، عقب و بغل این خودرو آشنا می شویم تا به راحتی بتوانیم آن را خریداری کنیم. علاوه بر خرید، مطالبی را هم در مورد چگونگی استعلام از قیمت شیشه تیوولی بیان می کنیم.

مشخصات ماشین تیوولی و ویژگی قطعات آن از جمله شیشه ها

ماشین تیوولی از جمله ماشین هایی است که برای بیرون از شهر تولید و ساخته شده است.

این ماشین در سال دو هزار و پانزده در کشور کره جنوبی تولید شده و بعد از پیشرفت در تولید، وارد بازار های ایرانی شده است.

سیستم ایمنی ماشین تیوولی کره ای، بسیار خوب و با کیفیت می باشد.

از مهم ترین قطعات این ماشین، شیشه تیوولی می باشد چرا که به عنوان یکی از قطعات اصلی ماشین، از زمان تولید از آن جدا نشده و نخواهد شد.

شیشه های این ماشین و هر نوع ماشین دیگری هیچ وقت از آن جدا نمی شود. به عبارت دیگر می توان گفت شیشه ها به ماشین وابسته هستند.

 تنها مشکلی که برای این شیشه ها ممکن است به وجود بیاید این است که هنگام ضربه بسیار شدید یا حوادثی مانند تصادف  شکسته می شوند.

اما هنگام شکسته شدن شیشه ماشین ها از جمله شیشه Tivoli ، هیچ گونه نگرانی وجود ندارد زیرا افراد می توانند از مراکز فروش آن ها را خریداری کنند.

مرکز فروش شیشه اتومبیل عبدالهی یکی از مراکز با سابقه در ایران می باشد که بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد.

این ماشین علاوه بر شرکت های کره ای، در اروپا و دیگر کشور ها هم تولید و طراحی شده است.  

تولید این ماشین همانطور که گفتیم از سال دو هزار و پانزده میلادی آغاز شده و مدتی بعد وارد بازار های ایرانی شده است.

در ایران هم این ماشین فروش بسیار خوبی داشته است.

از نکته های مهم تولید ماشین تیوولی آمور این است که تقریبا سه سال و نیم برای طراحی آن تحقیقاتی انجام شده است.

شاید هنگام صحبت در مورد ماشین های شاسی بلندی که در کشور کره تولید می شوند، ما به قیمت بسیار بالای آن فکر کنیم اما ماشین تیوولی آرمور یکی از مدل هایی است  که بسیار جذاب تولید شده و علاقه مندان و مشتریان زیادی در کشور دارد.

تیوولی آرمور در ایران

نیمه دوم سال 2017 بود که سانگ یانگ برای حفظ بازار بین المللی، اولین فیس لیفت این خودرو را در کره جنوبی به نمایش گذاشت. تیوولی نیوفیس در بازار کره، ابتدا با نام «تیوولی آرمور» فروخته شد و در زمانی که این خودرو وارد بازار ایران شد هم به نام تیوولی آرمور شناخته شد البته این خودرو با آرمور موجود در کره تفاوت های زیادی دارد و نسخه موجود در ایران بیشتر به همان نسخه الیت شباهت دارد.

برای تعویض و دریافت قیمت شیشه تیوولی آرمور با ما در تماس باشید!

tivolli armour
نمایی از تیوولی آرمور

ویژگی انواع شیشه تیوولی و نحوه خرید آن ها

اگر بخواهیم در مورد ویژگی های شیشه تیوولی/ تیوولی آرمور مطالبی را بیان کنیم، اول باید به کیفیت هر کدام از آن ها اشاره کنیم چرا که شیشه ها به عنوان عضو اصلی و جدایی ناپذیر از ماشین به شمار می روند.

علاوه بر این، نکته مهم در تولید شیشه ها این است که تولید کننده گان به غیر از شکل، اندازه و ابعاد شیشه ها، به مقدار ایمن بودن آن توجه بسیار زیادی می کنند.

شیشه عقب تیوولی

شیشه عقب ماشین تیوولی آرمور مثل دیگر شیشه عقب های ماشین ها، باید با کیفیت و جنس بسیار خوب و عالی طراحی و تولید شود چرا که بیشتر امنیت افراد داخل ماشین به آن بستگی دارد.

همچنین این شیشه  دارای دور مشکی می باشد و خط هایی که روی آن وجود دارد به دلیل جلوگیری از سرما و یخ زدگی می باشد.

به همین دلیل باید با کیفیت بسیار زیاد تولید شود زیرا هنگام ضربه به تکه های خیلی ریز تبدیل می شود.

شیشه جلو تیوولی

شیشه جلو تیوولی مثل دیگر شیشه ها به شکل چهار گوش طراحی شده است و قسمت بالایی آن کمی پر رنگ و تیره می باشد چرا که این تیرگی از تابش نور مستقیم خورشید به چشم و صورت راننده جلوگیری می کند.

این شیشه با چسب مخصوصی به نام پلی یورتان نصب می شود. قیمت این شیشه نیز بالا می باشد چرا که به صورت لایه ای آن را تولید می کنند.

شیشه های بغل ماشین تیوولی

شیشه های بغل ماشین تیوولی آرمور دارای فرم خاصی می باشد ولی در کل می توان گفت هیچ تفاوتی با شیشه های دیگر ماشین ها ندارد. قابلیت برندگی شیشه های بغل این ماشین هنگام شکسته شدن بسیار کم است و آسیبی به سر نشینان وارد نمی کند.  

پس افراد می توانند برای خرید شیشه جلو تیوولی ، خرید شیشه عقب تیوولی و خرید شیشه بغل Tivoli به مراکز معتبر فروش شیشه مراجعه کنند تا آن ها را با جنس خوب و مرغوب خریداری کنند.

مرکز فروش شیشه اتومبیل عبدالهی از جمله مراکزی است که این شیشه ها را با بهترین کیفیت به مردم و مشتریان می فروشد.

مشتریان هم می توانند با انتخاب از این مرکز بهترین شیشه ها را خریداری کنند.

call-to-action

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

برای دریافت قیمت، زمان تعویض،‌استعلام موجودی و… همین حالا با ما تماس بگیرید.

بررسی قیمت شیشه تیوولی/ تیوولی آرمور‌ در شیشه اتومبیل عبدالهی:

همانطور که می دانیم مرکز فروش شیشه اتومبیل عبدالهی یکی از با سابقه ترین مراکز فروش شیشه اتومبیل در کشور ما می باشد چرا که این مرکز تقریباً با بیش از ۲۰ سال سابقه کاری فروش بسیار زیادی دارد و مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است.

همچنین مشتریان با اعتماد بسیار بالا از این مرکز شیشه های ماشین خود را خریداری می کنند.

افراد برای اینکه از قیمت شیشه تیوولی/ تیوولی آرمور مطلع شوند می توانند به مرکز فروش شیشه اتومبیل عبدالهی مراجعه کنند چرا که این مرکز دارای کارشناسانی برای راهنمایی مشتریان می باشد، همچنین شما عزیزان می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ما در تماس باشید.

جهت تهیه انواع شیشه Tivoli با ما تماس بگیرید. 02122524806 و 02177090652

از مهم ترین خدماتی که این مرکز فروش به مشتریان ارائه می دهد این است که نصب شیشه در منزل هم انجام می‌شود و افراد باتجربه ای شیشه را نصب می کنند که دارای ضمانت نامه می باشد.

علاوه بر این، مرکز فروش شیشه اتومبیل عبدالهی این شیشه ها را به تمام نقاط مختلف کشور ارسال می کند و می فروشد.

این مرکز مشتریان بسیار زیادی دارد چرا که هرچند قیمت شیشه های ماشین ممکن است بالا باشد ولی در اینجا نسبت به دیگر مراکز فروش، قیمت انواع شیشه ها مناسب و ارزان تر است.

پس کسانی که قصد خرید شیشه تیوولی/ تیوولی آرمور را دارند می توانند با مرکز فروش شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرند.

کارشناسان این مرکز فروش بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می دهند.

اضافه کردن نظر