قیمت شیشه جلو پراید (وانت/131/132/141/151) صبا و نسیم موضوع مورد بحث ما در این مقاله است.که از جنس لمینت و دور مشکی است. شیشه جلو فاقد آپشن خاصی نظیر سنسور نور و باران وهیتر می باشد. تنها پایه آینه وری شیشه جلو قراردارد.شیشه لمینت (laminate glass) از 3 لایه تشکیل می شود که لایه ی وسط آن از نوع پلیمری است.

قیمت-شیشه-جلو-پراید
قیمت-شیشه-جلو-پراید

قیمت شیشه جلو پراید

قیمت جلو شیشه 131قیمت جلو شیشه 132قیمت جلو شیشه 141قیمت جلو شیشه 151قیمت جلو شیشه 111
16/000/000ریال16/000/000ریال16/000/000ریال16/000/000ریال16/000/000ریال
قیمت ها با اجرت نصب محاسبه شده است.

به دلیل افزایش روزانه قیمت ها لطفا برای اطلاع از قیمت دقیق روز تماس بگیرید. این قیمت ها فقط قیمت شیشه جلو می باشد. اگر به دنبال قیمت شیشه عقب پراید هستی بیا اینجا کلیک کن.

شیشه-جلو-پراید

انواع شیشه جلو پراید

  • شیشه جلو 131
  • شیشه جلو 132
  • شیشه جلو وانت 151
  • شیشه جلو 141
شیشه-بغل-پراید

قیمت بهترین مارک شیشه جلو پراید

بهترین نوع شیشه های پراید شیشه فابریک که شرکت سایپا روی خودرو نهاده است، می باشد. اما شرکت هایی مانند بهنور امید اسیا نیز از بهترین تولید کننده های شیشه اتومبیل هستند. که می توان گفت با شیشه سایپا از لحاظ کیفیت و قیمت برابری می کنند.

شیشه-روستونی-پراید

خرید اینترنتی شیشه جلو پراید

ارسال شیشه پراید به سراسر کشور فراهم است. اما بهتر است اگر در شهر خودتان این شیشه را پیدا کردید تهیه کنید. چون هزینه کمتری برای شما بر می دارد. اگر شیشه را از ما تهیه کنید علاوه بر هزینه شیشه و حمل و نقل باید یک هزینه نصب هم صرف کنید. در صورتی که اگر تهران باشید فقط هزینه خرید شیشه را پرداخت می کنید تقریبا می توان گفت هزینه نصب در شیشه اتومبیل عبدالهی رایگان می شود.

شیشه-جلو-131

قیمت شیشه جلو پراید صبا

هزینه شیشه های جلو تفاوتی با یکدیگر ندارند چه صبا چه شیشه جلو نسیم و… می توانید برای اطلاع از قیمت دقیق تماس بگیرید چون قیمت ها روزانه در حال تغییر است.

شیشه-عقب-پراید
قیمت شیشه جلو پراید چنده؟

قیمت انواع شیشه های جلو یکسان است برای مثال شیشه جلو 131 و 132 و 141 و 151 همگی یک قیمت است. حدود قیمت بین 1600 الی 1700 است. البته برای اطلاع از قیمت دقیق حتما تماس بگیرید.

مدت زمان تعویض شیشه جلو چند دقیقه است؟

45 دقیقه ای تمام می شود اما با نظافت وجاروبرقی ممکنه به 1 ساعت هم برسه.

قیمت-شیشه-جلو-141

شیشه لمینت چیست؟

شاید تا زمانی که شیشه خودرو پراید شما نشکسته باشد ندانید که شیشه جلو از چه جنسی است؟ و حالا که کتوجه شدید از نوع لمینت است. می خواهید بدانید چرا شیشه جلو را از نوع لمینت می سازند و تفاوتش با سکوریت در چیست؟ چون شیشه لمینت 3 لایه است و لایه ی وسط آن از نوع پلیمری است برای شیشه جلو که راننده را از گرد و غبار و حشرات و… در امان نگه می دارد.

شیشه-لمینت
شیشه جلو لمینت

و از طرفی موقع شکستن شیشه امن تر از سایر شیشه ها است(یعنی موقع خرد شدن به این طرف و آن طرف پرتاب نمی شود.به صورت یکپارچه است و به هم میچسبد).از طرفی در برابر اشعه ماورابنفش مقاوم است.

شیشه سکوریت چیست؟

از شیشه سکوریت معمولا برای درب ها و شیشه عقب استفاده می کنند. چون در برابر ضربه مقاوم است و به تکه های بزرگ تیکه تیکه نمی شود.

شیشه-سکوریت-عقب
شیشه عقب سکوریت

پراید/ pride

این خودرو محصول شرکت سایپا می باشد. که از آپشن زیادی برخوردار نیست. این خودرو تقریبا فاقد مزیت خاصی می باشد. اما تا دلتان بخواهد معایب دارد.اما چیکار کنیم که با بالا رفتن قیمت ها در بازار ناچاریم همین خودرو را تهیه کنیم. در صورتی که با این مبلغ از قیمت پراید در خارج از ایران می توانید یک خودرو آپشن دار خوب داشته باشید.

شیشه-درب-پراید

تعویض شیشه آینه پراید

قیمت شیشه آینه پراید حدود 70 هزار تومان است. که در شیشه اتومبیل عبدالهی موجود است. در صورت تمایل می توانید به شیشه اتومبیل عبدالهی مراجعه کنید و شیشه آینه خودرو خود را تعویض کنید.

تعمیر آینه کامل پراید

گاهی اوقات آینه شما بدون تعویض تنها با تعمیر قابل کار است. بنابراین قبل از اینکه هزینه ی زیادی بابت تعمیر آینه بغل پراید پرداخت کنید. ابتدا برای تعمیر مراجعه کنید. در صورتی که مشکل آینه نوعی بود که با تعمیر انجام نمی شد باید تعویض کنید.

تعمیر بالابر پراید

بالابر های پراید هم دستی و برقی دارد. بالابر درب های جلو برقی و درب های عقب دستی است.اگر بالابر پراید شما خراب شده است ابتدا دست به تعمیر آن بزنید شاید با رله تقویت مشکل بالابر شما حل شود. در صورتی که با تعمیر هم حل شدنی نبود می توانید تعویض کنید.

تعویض بالابر پراید

قیمت بالابر ابری پراید حدود 1 میلیون تومان می باشد. به همین دلیل پیشنهاد ما ابتدا تعمیر است. تا مجبور به پرداخت هزینه زیاد نشوید.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی