جهت خرید انواع شیشه ماشین به صورت تک و عمده بهتر است سراغ بورس شیشه اتومبیل و یا مرکز شیشه ماشین در تهران بروید. شاید فکر کنید منظور از بورس شیشه یک خیابان یا مکانی مشخصی است. اما اینطور نیست شما الان در سایت بهترین شیشه اتومبیل در تهران هستید که مرکز شیشه اتومبیل در تهران نیز می باشد.

تماس بگیرید

پخش شیشه

یکی از قطعاتی که در خودرو از اهمیت بسیار زیادی برخودار است، شیشه آن است. کیفیت ساخت شیشه خودرو همچنین به کار بردن نوع مناسب برای بخش های مختلف یک اتومبیل، تاثیر بسیار زیادی در ایمنی و مهم تر از آن آسایش راننده و سرنشینان خودرو دارد. به همین ترتیب به شما توصیه می کنیم که قبل از انتخاب و خرید این قطعه به نکاتی همچون شکل، ابعاد، سلامت، کاربرد و ضریب ایمنی آن توجه ویژه ای داشته باشید. همچنین دقت کنید که شیشه خودروی شما خط و خش، حباب و برآمدگی نداشته باشید. در مقاله امروز از سایت شیشه عبدالهی ما می خواهیم درمورد مرکز پخش شیشه ماشین با شما صحبت کنیم. پس این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

۰۲۱۷۷۱۹۶۱۴۳

جهت خرید شیشه به صورت غیر حضوری تنها کافی است با 02177196143 تماس بگیرید.

شیشه خودرو

برای خرید از شیشه اتومبیل عبدالهی لازم نیست که شما به صورت حضوری مراجعه کنید شما می توانید به دو صورت حضوری و غیر حضوری خرید کنید. در صورتی که تهران هستید می توانید به صورت حضوری و یا با استفاده از خدمات شیشه سیار ما بدون نیاز به مراجعه حضوری شیشه شما ترمیم و یا تعویض می شود.

اگر شهرستان هستید حتما ارسال شیشه به شهرستان ما را مطالعه کنید. و سپس به شماره 09123236211 تماس بگیرید.

پخش شیشه

در گذشته برای اتومبیل ها تنها از شیشه معمولی استفاده می شد. این شیشه ها بسیار خطرناک بود چرا که هنگامی که در تصادف و یا ضربات مختلف می شکستند، تکه های آن به صورت نوک تیز بود که در نتیجه  آسیب های جدی به سرنشینان خودرو و همچنین راننده وارد می شد. همچنین شیشه های معمولی بسیار ضعیف هستند و به راحتی خرد می شوند. اما اکنون در شیشه های اتومبیل از دو جنس سکوریت و لمینت استفاده می شود. در قسمت شیشه جلویی خودرو از لمینت و در قسمت شیشه های جانبی خودرو از سکوریت استفاده می شود. شیشه های سکوریت بر خلاف شیشه های معمولی هنگام شکسته به قطعات نوک تیز تبدیل نمی شوند که این موضوع باعث جلوگیری از آسیب های احتمالی به سرنشینان خودرو می شود.

برای سفارش و خرید هر نوع شیشه شما می توانید با شیشه عبدالهی تماس بگیرید و همچنین از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند و خرید راحتی داشته باشید.

بورس شیشه اتومبیل در ایران

حال که با شیشه های خودرو و جنس آن ها آشنا شدید، به سر اغ اصل مطلب می رویم. برای خرید شیشه اتومبیل از پخش کننده های مختلف دانستن چند نکته ضروری است. اولین نکته اعتبار آن پخش کننده می باشد. به این معنا که شما مطمئن باشید از یک مکان مطمئن شیشه اتومبیل خود را خریداری می کنید. زیرا اصل و فابریک بودن شیشه اتومبیل شما از اهمیت زیادی برخودار است. دومین نکته مشورت با کارشناسان شیشه خودرو می باشد. شما باید قبل از خرید شیشه با کارشناسان آن پخش کننده مشورت کنید تا بدانید دقیقا باید چه شیشه ای خریداری کنید و آن ها بتوانند شما را راهنمایی کنند.

در شیشه عبدالهی شما می توانید به صورت رایگان از کارشناسان ما مشاوره بگیرید و سپس شیشه اتومبیل خود را به صورت فابریک و اصل خریداری کنید. همچنین در شیشه عبدالهی می توانید شیشه اتومبیل خود را به صورت حضوری و سیار، تعمیر و ترمیم نیز کنید.

پخش شیشه اتومبیل به سراسر کشور

اگر در شهر های دیگر زندگی می کنید، نگران نباشید چرا که بسیاری از فروشگاه های فروش شیشه اتومبیل، این قطعه شفاف را به سراسر کشور پخش می کنند. همچنین شما نیاز نیست که حتما به صورت فیزیکی در این فروشگاه حضور داشته باشید تا بتوانید شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید. بلکه می توانید با اطمینان کامل از فابریک بودن شیشه خود و استعلام از آن فروشگاه، تماس بگیرید و اقدام به خرید شیشه اتومبیل خود کنید.

در شیشه عبدالهی انواع شیشه های فابریک و اصل وجود دارد. به همین دلیل برای خرید شیشه اتومبیل خود و اطمینان از اصل و فیک بودن آن حتما نیاز نیست به صورت حضوری تشریف بیارید. بلکه می توانید با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

ارسال  شیشه اتومبیل به صورت تک و عمده

در شیشه عبدالهی شما می توانید شیشه اتومبیل را به صورت تک و عمده خریداری کنید. سپس می توانید با اتوبوس های بین شهری، پست پیشتاز و حتی هواپیما آن را در سریع ترین زمان ممکن به شهر خود بفرستید. شیشه عبدالهی شیشه اتومبیل های مختلف را به سراسر کشور و تمام شهر ها ارسال می کند.

ارسال شیشه اتومبیل به شهرستان ها

در شیشه عبدالهی علاوه بر ارسال شیشه به شهر های مختلف ایران، امکان ارسال و پخش شیشه به صورت عمده و تک به شهرستان ها نیز وجود دارد. در نتیجه شما در هر کجای ایران زندگی کنید، نیازی به نگرانی نیست بلکه به راحتی و خیالی آسوده می توانید با ما تماس بگیرید، شیشه اتومبیل خود را سفارش و تحویل بگیرید.

کاربرد شیشه در صنعت خودرو سازی

ساخت و استفاده از شیشه سابقه ای بسیار دیرینه دارد. این قطعه برای اولین بار حدود 7000 سال پیش در کشور مصر ساخته شد. اکنون شیشه از مواد مختلف و با ظاهری بسیار متنوع ساخته می شود و اجزای تشکیل دهنده تمام آن ها اکسید ها می باشد. شیشه یک ماده همه کاره محسوب می شود که صد ها کاربرد مختلف دارد و تنها یکی از آن ها به عنوان شیشه خودرو می باشد. همانطور که مشخص است، شیشه در صنایع دیگر همچون ساختمان سازی و هزاران صنایع دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

این محصولات شفاف انواع مختلفی دارند که شامل تخت یا شناور، شیشه ظروف، فایبرگلاس، شیشه نوری و … می شود. شیشه های اتومبیل جزو شیشه های تخت هستند. این قطعه در بیش از 80 شرکت در سرار جهان تولید می شود. شیشه خودرو  به هر نوع شیشه ای که در وسیله نقلیه شما مورد  استفاده قرار می گیرد، مانند شیشه های جانبی، شیشه عقب و جلو خودرو نام دارد. در برخی از اتومبیل ها، شیشه ها می توانند سانروف نیز باشند. در اکثر موارد شیشه اتومبیل با کمک یک کانال شیشه ای برای قرار گرفتن در ماشین نصب می شود. این کانال همچنین اگر شیشه بشکند و یا ترک بخورد، مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد.

مراحل ساخت شیشه لمینت

این شیشه ترکیب چند لایه شیشه شناور است. برای ساخت این آن، مواد اولیه تا حالت ذوب گرم شده و روی حمام قلع مذاب خورانده می شود و در طی چند فرآیند شیشه ها ساخته می شوند. در فرآیند ساخت این شیشه دو و یا چند ورق همراه لایه داخلی چلی وینیل بوتیرال پیوند داده می شوند. سپس این لایه ها در کور های بخصوصی تحت فشار و حرارت زیادی قرار می گیرد. در مرحله بعدی یک واحد مستحکم و مقاوم در برابر پارکی به وجود  می آید. لایه میان پلاستیک بی رنگ بوده و در برابر ماورا بنفش مانند یک فیلتر عمل می کند.

 • بهترین مارک شیشه اتومبیل

  بهترین مارک شیشه اتومبیل

  برای خرید شیشه اتومبیل اولین چیزی که به فکرمان می رسد بهترین مارک شیشه اتومبیل کدام است؟ اگر تهران هستید یا خارج از تهران باید بهترین مارک شیشه اتومبیل را کدام فروشگاه دارد؟ و می فروشد؟ شاید پیش خودتان بگویید هر فروشگاهی که داشته باشد می فروشد، اما نه…


 • شیشه هاوال

  شیشه هاوال

  برای تعویض شیشه جلو هاوال اعم از هاوال m4,h6,h2.h9 همگی در شیشه اتومبیل عبدالهی صورت می گیرد. چنانچه برای تعویض این شیشه نیاز به مراجعه حضوری دارید می توانید به صورت جضوری به بورس شیشه اتومبیل عبدالهی مراجعه کنید تا نصابان شیشه عبدالهی این شیشه را برای شما تعویض…


 • شیشه لاماری ایما

  شیشه لاماری ایما

  تعویض شیشه لاماری ایما اعم از تعویض شیشه جلو ، عقب ، بغل را می توانیدبا مراجعه به مرکز شیشه اتومبیل در تهران عبدالهی گلس انجام دهید. شیشه جلو این خودرو از جنس لیمنت و دور مشکی می باشد. در ادامه به شما خواهیم گفت که چرا شیشه های…


 • شیشه دودی سیار

  شیشه دودی سیار

  دودی شیشه سیار این روز ها بسیار خواهان دارد و اکثر مردم به دلیل کمبود وقت ترجیح می دهند که دودی کار به محلی که آن ها هستند مراجعه کند تا اینکه خودشان وقت بگذارند و به یک مکانی که نمیدانند کار دودی شخص چزور است مراجعه کند. به…


 • شیشه کادیلاک

  شیشه کادیلاک

  شیشه کادیلاک، موضوع مورد بحث ما در این مقاله می باشد. شیشه جلو کادیلاک از جنس لمینت می باشد.لذا برای خرید و تعویض شیشه جلو و عقب و بغل این خودرو باید به مرکز شیشه اتومبیل در تهران مراجعه کنید. عبدالهی گلس بهترین و با کیفیت ترین شیشه اتومبیل…