پخش شیشه

۰۲۱۷۷۱۹۶۱۴۳

یکی از قطعاتی که در خودرو از اهمیت بسیار زیادی برخودار است، شیشه آن است. کیفیت ساخت شیشه خودرو همچنین به کار بردن نوع مناسب برای بخش های مختلف یک اتومبیل، تاثیر بسیار زیادی در ایمنی و مهم تر از آن آسایش راننده و سرنشینان خودرو دارد. به همین ترتیب به شما توصیه می کنیم که قبل از انتخاب و خرید این قطعه به نکاتی همچون شکل، ابعاد، سلامت، کاربرد و ضریب ایمنی آن توجه ویژه ای داشته باشید. همچنین دقت کنید که شیشه خودروی شما خط و خش، حباب و برآمدگی نداشته باشید. در مقاله امروز از سایت شیشه عبدالهی ما می خواهیم درمورد مرکز پخش شیشه ماشین با شما صحبت کنیم. پس این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

جهت خرید شیشه به صورت غیر حضوری تنها کافی است با 02177196143 تماس بگیرید.

شیشه خودرو

پخش شیشه

در گذشته برای اتومبیل ها تنها از شیشه معمولی استفاده می شد. این شیشه ها بسیار خطرناک بود چرا که هنگامی که در تصادف و یا ضربات مختلف می شکستند، تکه های آن به صورت نوک تیز بود که در نتیجه  آسیب های جدی به سرنشینان خودرو و همچنین راننده وارد می شد. همچنین شیشه های معمولی بسیار ضعیف هستند و به راحتی خرد می شوند. اما اکنون در شیشه های اتومبیل از دو جنس سکوریت و لمینت استفاده می شود. در قسمت شیشه جلویی خودرو از لمینت و در قسمت شیشه های جانبی خودرو از سکوریت استفاده می شود. شیشه های سکوریت بر خلاف شیشه های معمولی هنگام شکسته به قطعات نوک تیز تبدیل نمی شوند که این موضوع باعث جلوگیری از آسیب های احتمالی به سرنشینان خودرو می شود.

برای سفارش و خرید هر نوع شیشه شما می توانید با شیشه عبدالهی تماس بگیرید و همچنین از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند و خرید راحتی داشته باشید.

بورس شیشه اتومبیل در ایران

حال که با شیشه های خودرو و جنس آن ها آشنا شدید، به سر اغ اصل مطلب می رویم. برای خرید شیشه اتومبیل از پخش کننده های مختلف دانستن چند نکته ضروری است. اولین نکته اعتبار آن پخش کننده می باشد. به این معنا که شما مطمئن باشید از یک مکان مطمئن شیشه اتومبیل خود را خریداری می کنید. زیرا اصل و فابریک بودن شیشه اتومبیل شما از اهمیت زیادی برخودار است. دومین نکته مشورت با کارشناسان شیشه خودرو می باشد. شما باید قبل از خرید شیشه با کارشناسان آن پخش کننده مشورت کنید تا بدانید دقیقا باید چه شیشه ای خریداری کنید و آن ها بتوانند شما را راهنمایی کنند.

در شیشه عبدالهی شما می توانید به صورت رایگان از کارشناسان ما مشاوره بگیرید و سپس شیشه اتومبیل خود را به صورت فابریک و اصل خریداری کنید. همچنین در شیشه عبدالهی می توانید شیشه اتومبیل خود را به صورت حضوری و سیار، تعمیر و ترمیم نیز کنید.

پخش شیشه اتومبیل به سراسر کشور

اگر در شهر های دیگر زندگی می کنید، نگران نباشید چرا که بسیاری از فروشگاه های فروش شیشه اتومبیل، این قطعه شفاف را به سراسر کشور پخش می کنند. همچنین شما نیاز نیست که حتما به صورت فیزیکی در این فروشگاه حضور داشته باشید تا بتوانید شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید. بلکه می توانید با اطمینان کامل از فابریک بودن شیشه خود و استعلام از آن فروشگاه، تماس بگیرید و اقدام به خرید شیشه اتومبیل خود کنید.

در شیشه عبدالهی انواع شیشه های فابریک و اصل وجود دارد. به همین دلیل برای خرید شیشه اتومبیل خود و اطمینان از اصل و فیک بودن آن حتما نیاز نیست به صورت حضوری تشریف بیارید. بلکه می توانید با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

ارسال  شیشه اتومبیل به صورت تک و عمده

در شیشه عبدالهی شما می توانید شیشه اتومبیل را به صورت تک و عمده خریداری کنید. سپس می توانید با اتوبوس های بین شهری، پست پیشتاز و حتی هواپیما آن را در سریع ترین زمان ممکن به شهر خود بفرستید. شیشه عبدالهی شیشه اتومبیل های مختلف را به سراسر کشور و تمام شهر ها ارسال می کند.

ارسال شیشه اتومبیل به شهرستان ها

در شیشه عبدالهی علاوه بر ارسال شیشه به شهر های مختلف ایران، امکان ارسال و پخش شیشه به صورت عمده و تک به شهرستان ها نیز وجود دارد. در نتیجه شما در هر کجای ایران زندگی کنید، نیازی به نگرانی نیست بلکه به راحتی و خیالی آسوده می توانید با ما تماس بگیرید، شیشه اتومبیل خود را سفارش و تحویل بگیرید.

کاربرد شیشه در صنعت خودرو سازی

ساخت و استفاده از شیشه سابقه ای بسیار دیرینه دارد. این قطعه برای اولین بار حدود 7000 سال پیش در کشور مصر ساخته شد. اکنون شیشه از مواد مختلف و با ظاهری بسیار متنوع ساخته می شود و اجزای تشکیل دهنده تمام آن ها اکسید ها می باشد. شیشه یک ماده همه کاره محسوب می شود که صد ها کاربرد مختلف دارد و تنها یکی از آن ها به عنوان شیشه خودرو می باشد. همانطور که مشخص است، شیشه در صنایع دیگر همچون ساختمان سازی و هزاران صنایع دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

این محصولات شفاف انواع مختلفی دارند که شامل تخت یا شناور، شیشه ظروف، فایبرگلاس، شیشه نوری و … می شود. شیشه های اتومبیل جزو شیشه های تخت هستند. این قطعه در بیش از 80 شرکت در سرار جهان تولید می شود. شیشه خودرو  به هر نوع شیشه ای که در وسیله نقلیه شما مورد  استفاده قرار می گیرد، مانند شیشه های جانبی، شیشه عقب و جلو خودرو نام دارد. در برخی از اتومبیل ها، شیشه ها می توانند سانروف نیز باشند. در اکثر موارد شیشه اتومبیل با کمک یک کانال شیشه ای برای قرار گرفتن در ماشین نصب می شود. این کانال همچنین اگر شیشه بشکند و یا ترک بخورد، مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد.

مراحل ساخت شیشه لمینت

این شیشه ترکیب چند لایه شیشه شناور است. برای ساخت این آن، مواد اولیه تا حالت ذوب گرم شده و روی حمام قلع مذاب خورانده می شود و در طی چند فرآیند شیشه ها ساخته می شوند. در فرآیند ساخت این شیشه دو و یا چند ورق همراه لایه داخلی چلی وینیل بوتیرال پیوند داده می شوند. سپس این لایه ها در کور های بخصوصی تحت فشار و حرارت زیادی قرار می گیرد. در مرحله بعدی یک واحد مستحکم و مقاوم در برابر پارکی به وجود  می آید. لایه میان پلاستیک بی رنگ بوده و در برابر ماورا بنفش مانند یک فیلتر عمل می کند.

 • شیشه کی ام سی k7

  شیشه کی ام سی k7

  ما در این مقاله می خواهیم شیشه کی ام سی k7 را مورد بحث و بررسی قرار دهیم. همانطور که قبلا گفتیم شیشه جلو kmc k7 و تمام خودرو ها از جنس لمینت می باشند. و لازم به ذکر است که این خودرو متاسفانه نه دارای سنسور نور و…


 • شیشه وانت کاپرا

  شیشه وانت کاپرا

  شیشه وانت کاپرا ،(شیشه جلو وانت کاپرا از جنس لمینت و دور مشکی می باشد.) خودرو وانت کاپرا خودرو شرکت وانت چین است که در کشور ایران توسط گروه بهمن عرضه می شود. این خودرو قطعات مختلفی را شامل می شود که اعم از جلوبندی، زیر بندی، آینه بغل…


 • شیشه اپل

  شیشه اپل

  شیشه اوپل کورسا و شیشه اپل موکا و شیشه اوپل استرا همگی در شیشه اتومبیل عبدالهی موجود است. شیشه خودرو جزو قسمت های مهم خودرو است که از اهمیت زیادی برخودار است. این شیشه ها کارایی بسیار زیادی دارند. اولین کارایی که می توانیم به آن ها اشاره کنیم…


 • شیشه سابرینا

  شیشه سابرینا

  شیشه خودرو یکی از قطعات مهم آن است که  از آسیب رساندن به سرنشینان خودرو جلوگیری می کند. این قطعه همچنین سرنشینان خودرو را از سرما، گرما، باران، برف، گرد و غبار، اشعه ماورا بنفش و … محافظت می نماید. به همین دلیل امروز در مقاله شیشه سابرینا می…


 • شیشه بنز wan

  شیشه بنز wan

  با مقاله ای دیگر از سایت شیشه اتومبیل عبدالهی با شما همراه هستیم. امروز می خواهیم درمورد شیشه یکی دیگر از خودرو های بنز صحبت کنیم. شیشه خودرو جزو قطعات مهم خودرو است که هنگام بروز تصادف یا شرایط هایی همچون بارش برف و باران، گرد غبار، اشعه خورشید،…