با ما همراه باشید با معرفی انواع شیشه کرولا (اعم از شیشه جلو وشیشه عقب و شیشه های بغل کرولا) و ویژگی‌های آن. ما در شیشه عبدالهی قصد داریم مرجعی برای شیشه های مختلف انواع خودروها ایجاد کنیم. در شیشه عبدالهی علاوه بر عرضه انواع شیشه، خدمات تعویض، نصب و حتی ترمیم شیشه های آسیب دیده نیز انجام می‌شود. با خرید از شیشه عبدالهی در کمترین زمان بهترین کیفیت را دریافت کنید. این خودرو محصول شرکت تویوتا می باشد.

شیشه-کرولا شیشه کرولا

شیشه تویوتا کرولا 2007-2005

فهرست موضوعات در این مقاله

برای درک بهتر شما عزیزان از کار ما برای شما یک ویدیو تهیه کردیم تا شما نحوه ی کار ما را مشاهده کنید و با خیال راحت به شیشه اتومبیل عبدالهی مراجعه کنید.

شماره تماس شیشه اتومبیل عبدالهی:

02177196143

02177090652

تعویض شیشه جلو کرولا 2005

قیمت شیشه کرولا

برند قیمت شیشه جلو corollaقیمت شیشه درب corollaقیمت شیشه عقب corolla
ایرانی 30/000/000ریالتماس بگیرید!تماس بگیرید!
اصلی تماس بگیرید!تماس بگیرید!تماس بگیرید!
چینی تماس بگیرید!تماس بگیرید!تماس بگیرید!

از آن جایی که قیمت شیشه ها بر اساس مدل تغییر می کند قیمت شیشه جلو بالا بر اساس کرولا 2005 بوده و هر چه مدل تغییر می کند به دلیل وجود سنسور یا عدم سنسور و بالا و پایین رفتن مدل از 2005 تا 2014 و بالاتر می تواند قیمت تغییر کند به همین دلیل بهتر است تماس بگیرید.

برای دریافت لیست قیمت شیشه جلو کمری و سایر شیشه های تویوتا تماس بگیرید!

تعویض شیشه جلو کرولا 2008

شیشه جلو کرولا 2005

همانطور که در ویدیو بالا مشاهده می کنید این خودرو از امکاناتی نظیر سنسور نور و باران بهره مند نیست و تنها یک شیشه ساده با پایه آینه می باشد. این شیشه را می توانید در برند های متفاوتی مشاهده کنید نظیر امید و آسیا و غیره اما باید بدانید که شیشه اصلی این برند ها نیست شما می توانید شیشه فابریک و شیشه چینی و همچنین برند های شرکتی متفاوت را در عبدالهی گلس می توانید پیدا کنید.

شیشه بغل کرولا 2005

2005-تا-2007

از آنجایی که یک خودرو مانند کرولا یک سدان است ، دارای شیشه درب جلو و شیشه درب عقب و شیشه لچکی در قسمت کابین عقب است. این شیشه ها از جنس سکوریت هستند.و در برند های متفاوت موجود است.

شیشه درب های جلو و درب های عقب کرولا

خودرو کرولا در قسمت درب های جلو و درب های عقب دارای دو شیشه است و از آنجایی که این شیشه ها جزو شیشه های جانبی هستند و شیشه های جانبی معمولا از شیشه های سکوریت ساخته می شوند، این گلس ها هم از جنس سکوریت هستند. البته در برخی از خودرو های اروپایی در شیشه های جانبی هم مانند شیشه جلو از گلس لمینت استفاده می شود تا امنیت خودرو بالا برود.‌

شیشه های سکوریت از طی یک‌فرایند حرارات  شیشه های خام در کوره های مخصوص و نرم‌شدن آن ها با دمای حدود هفتصد درجه سانتی گراد به بالا پدید می آیند. البته این شیشه ها بعد از فرایند حرارت دهی سریعا سرد می شوند که این فرایند سرد سازی از طریق دمیدن هوای سرد به این شیشه ها انجام صورت می گیرد. هنگام انجام این فرایند سطح این شیشه زودتر از داخل آن سرد می شود و این موضوع باعث بالا رفتن استحکام این شیشه ها می شود.

شیشه عقب تویوتا کرولا 2005

اگر دقت کرده باشید گفتیم شیشه های جلو و درب کرولا دارای برند های متفاوت از شرکت های ایرانی و چینی می باشد. اما شیشه عقب کرولا تنها شیشه اصلی و یا استوک آن را می توانید بیابید+ شیشه چینی . در صورت تمایل می توانید این شیشه را در شیشه اتومبیل عبدالهی تعویض و یا اگر تهران نیستید می توانید این شیشه را به صورت غیر حضوری تهیه کنید.

02177196143

شیشه-بغل-کرولا

شیشه درب کرولا 2005 – 2007

جهت خرید و استعلام قیمت انواع شیشه های کرولا از 2005 تا 2007 و شیشه کرولا از 2007 تا 2014 را می توانید از شیشه اتومبیل عبدالهی استعلام بگیرید.

شیشه لچکی  کرولا

شیشه لچکی خودرو کرولا در قسمت پشت درب های عقب خودرو کرولا به صورت ثابت نصب شده است. شکل این شیشه نیز مثلث کوچک می باشد.‌از آنجایی که شیشه لچکی هم یکی از شیشه های جانبی است، پس جنس آن هم از گلس سکوریت می باشد. در بخش قبلی درمورد روش ساخت این شیشه ها گفتیم. حال سوالی که ممکن است برای شما ایجاد شود این است که نحوه شکستن این شیشه ها به چه شکل می‌باشد؟ نحوه شکستن این نوع گلس ها به این صورت است که اگر جسم خارجی به آن ها وارد شود و یا در معرض تصادف قرار بگیرند، کاملا خرد شده و قطعات آن ها به همه جا پخش می شود.

شیشه-جلو-کرولا-2005

اما‌بر خلاف شیشه های معمولی که به قطعات درشت و برنده تبدیل می شوند، شیشه های سکوریت به ذرات بسیار ریز و بی خطری تبدیل شده که این قطعات برنده نبوده و شمشیری شکل نیستند. به بیانی دیگر این‌شیشه ها دارای ذرات ایمن بعد از شکستن هستند و نوک شیشه های خزد شده آن ها صیقلی است. شیشه های سکوریت‌می‌توانند دمای دویست و پنجاه درجه را تحمل کنند.‌همچنین‌با ضخامت ده سانتی متر وزن قادر‌به تحمل وزن  چهل کیلوگرمی‌هستند.‌شیشه های سکوریت در مدت زمانی که شما از  آن ها استفاده می کنید تغییر رنگ نمی دهند و دارای هیچ گونه پستی و بلندی نیز نیستند.

خرید شیشه کرولا

کرولا پرفروش‌ترین اتومبیل جهان تا سال ۱۹۷۴ میلادی بود. کرولا یا همان تویوتا کرولا یک اتومبیل شهری سبک برای افراد با سطح مالی متوسط و کشورهای در حال توسعه می‌باشد.

شیشه کرولا 2005

برای هرگونه سوال بابت کیفیت و جنس، دریافت موجودی و قیمت شیشه کرولا با ما تماس بگیرید. شیشه عبدالهی عرضه کننده انواع شیشه تویوتا (CE, GLI, XLI, LE, XRS , …) از سال ۲۰۰۵ می باشد.

انواع شیشه جلو، عقب، بغل و آینه و زه شیشه موجود است. بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را از ما بخواهید و خیالتان را از کیفیت، جنس شیشه و دقت نصب آسوده کنید. شیشه عبدالهی عرضه کننده و مرکز خرید شیشه در شرق تهران می‌باشد.

جهت اطلاع از قیمت و استعلام موجودی انبار می توانید با شماره های 02177196143 و 02177090652 تماس بگیرید.

انواع شیشه تویوتا کرولا

شیشه کرولا 2008

مدلهای کرولا تقریبا زیاد هستند که ما برای تمامی مدلهایی که در قسمت پایین آورده شده است انواع شیشه را موجود داریم.

انواع شیشه کرولا
شیشه تویوتا کرولا XLI
و انواع شیشه تویوتا کرولا GLi
انواع شیشه تویوتا کرولا CE
و انواع شیشه تویوتا کرولا LE
انواع شیشه تویوتا کرولا FIELDER
و انواع شیشه تویوتا کرولا L
انواع شیشه تویوتا کرولا LE ECO
و انواع شیشه تویوتا کرولا XLE
انواع شیشه تویوتا کرولا S
و انواع شیشه تویوتا کرولا SE
انواع شیشه تویوتا کرولا XRS
و انواع شیشه تویوتا کرولا XSE
انواع تویوتا کرولا C
و انواع تویوتا کرولا eco
انواع شیشه تویوتا کرولا ECO PLUS
و انواع شیشه تویوتا S PLUS
انواع شیشه تویوتا کرولا SE PLUS

شیشه جلو تویوتا کرولا

مسلما شیشه جلو در بحث ایمنی خودرو اهمیت بیشتری به نسبت شیشه عقب یا شیشه جانبی (بغل) دارد.و همچنین شیشه جلو باید کیفیت مطلوبی داشته باشد و به صورت دقیق نصب گردد تا در هنگام برخورد یا حوادث طبیعی مشکلی ایجاد نگردد.

شیشه جلو و سایر شیشه ها طرح و رنگ ها و جنس های مختلفی دارند شیشه چینی نیز موجود است. جهت استعلام قیمت لطفا تماس بگیرید.

call-to-action

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

برای دریافت قیمت، زمان تعویض،‌استعلام موجودی و… همین حالا با ما تماس بگیرید.

شیشه کرولا 2005

خودرو کرولا 2005 جزو نسل نهم این خودرو ها است که در ایالات متحده، آفریقای جنوبی، بریتانیا، ژاپن، ترکیه، تیاجین، جمهوری خلق چین، تایپه، چین، ویتنام، بریزیل و .. تولید شده است. طراحی این خودرو به صورت خودرو های موتور جلو- محور جلو می باشد.

adai-fyg-vgh-2005-jh-2008

انواع شیشه جلو کرولا 2005

می دانید شیشه جلو این خودرو از جنس لمینت بوده و به رنگ سبز دور مشکی می باشد. شیشه های سکوریت بسیار محکم و مقاوم می باشند و هنگام شکستن به قطعات بسیار ریزی تبدیل می شوند. این قطعات خطری برای سرنشینان خودرو ندارند. اما متاسفانه قابلیت ترمیم را ندارند و شما مجبورید آن ها را تعویض کنید.

قیمت شیشه جلو کرولا 2005

اگر می خواهید از قیمت شیشه جلو کرولا 2005 مطلع شوید می توانید با ما تماس بگیرید و از قیمت آن ها مطلع شوید. همچنین در صورت تمایل می توانید تمامی خدمات شیشه خودرو را در شیشه اتومبیل عبدالهی انجام دهید.

شیشه-عقب-کرولا-2005-تا-2007

شیشه عقب کرولا 2005

این شیشه در خودرو کرولا 2005، از جنس سکوریت بوده و دارای خطوط المنت است. خطوط المنت درواقع همان خطوط گرم کنی هستند که با وصل شدن برق به خودرو، بخار خودرو، قطعات برق و باران را از بین برده و دید رانندگان را واضح تر می کنند. جنس این نوع شیشه ها از سکوریت می باشد. همچنین در مقایسه با شیشه های لمینت مقاومت بیشتری دارند.

شیشه-عقب-کرولا-2005

معمولا تمامی شیشه های عقب خودرو ها از جنس شیشه سکوریت ساخته شده اند و دارای خطوط المنت هستند. اگر نمی دانید خطوط المنت چیست باید به شما بگوییم که خطوط المنت همان خطوط برجسته ای هستند که روی تمام شیشه عقب خودرو ها مشاهده می کنید. البته با نام هایی همچون هیتر، گرن کن نیز شناخته می شوند. همانطور که می دانید در‌فصول سرد سال مانند پاییز و یا زمستان کا هوا بسیار‌سرد است.‌

شیشه-بغل-2005-تا-20007-کرولا

بارش برف و باران صورت می‌گیرد و در نتیجه بخار شیشه را می پوشاند. بخار شیشه باعث مختل شدن دید راننده می شود. بدین ترتیب راننده با روشن کرد بخاری خودرو تلاش می کند تا این بخار و قطرات را از بیت ببرد تا راننده دید بهتری داشته باشد. اما متاسفانه این گرما به شیشه عقب نمی رسد و این شیشه بخار می کند از همین رو خطوط المنت طراحی شده اند تا قطرات برف، باران و بخار شیشه را از بین ببرند و در نتیجه دید راننده را بهبود بخشند.

قیمت شیشه عقب کرولا 2005

در شیشه اتومبیل عبدالهی شما می توانید انواع خدمات شیشه خودرو کرولا 2005 و خودرو های دیگر را انجام دهید. پس برای کسب اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید.

قیمت گلس عقب نسل نهم ماشین تویوتا کورولا (ای۱۲۰) (۲۰۰۰–۲۰۰۶): تماس بگیرید

-شیشه عقب نسل دهم خودرو  تویوتا کورولا (ای۱۴۰) (۲۰۰۶–۲۰۱۳): تماس بگیرید.‌

قیمت گلس عقب نسل یازدهم (ژاپن) خودرو  تویوتا کورولا (ای۱۶۰) (۲۰۱۲–تاکنون): تماس بگیرید.‌

شیشه-کرولا-2008-تا-2012

به دلیل نوسانات موجود در بازار شیشه متاسفانه نمی توانیم‌قیمت آن را برای شما درج‌کنیم و از شما مشتریان‌گرامی پوزش می‌طلبیم اما شما توانید با ما تماس بگیرید و با کارشناسان ما صحبت کنید. لازم به ذکر است که شما می توانید از خدمات مشاوره رایگان ما نیز بهره ببرید. شیشه های سکوریت، یکی دیگر از انواع شیشه ها هستند که به آن ها تمپورت و نشکن نیز گفته می شود. در ادامه بیشتر به این گلس می‌پردازیم.

شیشه های جانبی خودرو کرولا 2005

می دانیم که شیشه هایی همچون شیشه درب های جلو و عقب، شیشه لچکی در این خودرو جزو شیشه های جانبی هستند و جنس آن ها از سکوریت است. شیشه های سکوریت در دمای بالای 600 درجه سانتی گراد حرارت داده می شوند و سریعا سرد می شوند که از همین رو بسیار مقاوم هستند.

شیشه-کرولا-2005

قیمت شیشه های جانبی کرولا 2005

برای اطلاع از قیمت های این شیشه و سایر خودرو ها با ما تماس بگیرید و از خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی بهره مند شوید.

قیمت گلس جلو نسل نهم خودرو تویوتا کورولا (ای۱۲۰) (۲۰۰۰–۲۰۰۶): تماس بگیرید

-شیشه جلو نسل دهم تویوتا کورولا (ای۱۴۰) (۲۰۰۶–۲۰۱۳): تماس بگیرید.‌

قیمت گلس جلو نسل یازدهم (ژاپن) خودرو تویوتا کورولا (ای۱۶۰) (۲۰۱۲–تاکنون): تماس بگیرید.‌

شیشه اتومبیل عبدالهی تمامی خدمات شیشه خودرو شما مانند ترمیم شکستگی‌و ترک شیشه، تعویض، دودی کردن شیشه، خرید و … را انجام می دهد. به همین ترتیب در صورت تمایل می‌توانید با ما تماس بگیرید و هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

شیشه-عقب-کرولا-2023

شیشه کرولا 2008

این خودرو در کانادا، تویوتا، آیچی، استان آیچی، دوربان، آفریقای جنوبی، آداپازای، ترکیه، تیانجین، چین، تایپه، هند، شاه علم و … تولید شده است. طراحی این خودرو به صورت خودرو های جلو- محور جلو، خودرو های موتور جلو- موتور عقب می باشد. طول این خودرو 4.390 میلی متر می باشد و عرض آن 1.695 میلی متر می باشد. همچنین ارتفاع آن 1.475 میلی متر است. سیستم جعبه دنده کرولا 2008 4.5.5.6 و 6 دنده به صورت خودکار و دستی می باشد. شرکت تویوتا به طور کلی یک شرکت ژاپنی می باشد.

شیشه-عقب-کرولا-2021

شیشه جلو کرولا 2008

شیشه جلویی این خودرو سدان ژاپنی کاملا ساده می باشد و تنها دارای یک پایه آینه می باشد. جنس آن از لمینت بوده، دور مشکی و تمام رنگ است. شیشه جلو کرولا 2008 هیچ گونه آپشن خاصی ندارد.

خودرو کرولا دارای یک شیشه جلویی از جنس لمینت است. این‌شیشه ها دارای چندین لایه شیشه هستند و بین این لایه ها یک طلق چسبنده پی وی  بی قرار دارد. این طلق ها از‌پخش شدن قطعات شیشه بعد از شکستن و فرو ریختن آن ها جلوگیری می کند. به همین ترتیب آن ها را به صورت منسجم و چسبنده به  طلق شیشه نگه می دارد. یکی‌از‌نکات مثبت شیشه های لمینت این است که برای‌بالا بردن امنیت این شیشه ها می توان چندین‌نوع شیشه را به کار‌برد. لازم به ذکر است‌که‌شیشه های لمینت در ساختمان های مرتفع ساخته می شوند تا انسان ها را از حوادث طبیعی هنگام زلزله و آتش سوزی محافظت کرد.

قیمت شیشه جلو کرولا 2008

برای اطلاع و استعلام قیمت شیشه جلو این خودرو و اتومبیل های دیگر می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس گرفته و از قیمت شیشه خودرو خود مطلع شود.

شیشه-تویوتا-کرولا

شیشه عقب کرولا 2008

این شیشه دارای خطوط هیتر و گرمکن می باشد. نام دیگر این شیشه ها المنت دار می باشد. المنت درواقع به خطوط موجود روی شیشه عقب خودرو گفته می شود که وظیفه از بین بخار و قطرات باران و برف را دارند. همچنین مهم ترین وظایف این شیشه ها این است که دید رانندگان را بهتر می کنند. جنس شیشه های عقب این خودرو از سکوریت می باشد.

قیمت شیشه عقب کرولا 2008

به دلیل شرایط موجود در بازار شیشه و نوساناتی که وجود دارد، متاسفانه نمی توانیم قیمت های این شیشه را درج کنیم اما شما می توانید با ما تماس بگیرید و از قیمت شیشه مورد نظر خود استعلام بگیرید.

شیشه های جانبی کرولا 2008

شیشه های جانبی این خودرو شامل لچکی، شیشه درب های جلو و درب های عقب هستند. این شیشه ها سبز رنگ بوده و جنس آن ها از سکوریت می باشد.

شیشه کرولا 2014

قیمت شیشه عقب کرولا 2008

برای اطلاع از قیمت این شیشه با شماره درج شده در صفحه تماس حاصل فرمایید و در صورت تمایل شیشه خودرو خود را به صورت فابریک و اصل از شیشه عبدالهی خریداری کنید.

شیشه کرولا 2014

این مدل از خودرو کرولا نسل یازدهم آن می باشد که به صورت جهانی تولید می شود و نام دیگر آن کرولا ای 170 می باشد. این خودرو در بین سال های 2013 تا 2018 تولید شده است.

شیشه-جلو-کرولا

شیشه جلو کرولا 2014

جنس این شیشه ها از لمینت می باشد وسدان ژاپنی بسیار ساده است و تنها یک پایه آینه دارد. شیشه جلو این خودرو امکاناتی خاصی مانند سنسور باران و دوربین رادار را ندارد. پیشنهاد می کنیم که در هنگام نصب این شیشه از چسب پلی اورتان استفاده شود چرا که چسب های متفرقه آکواریوم برای نصب شیشه جلو و عقب مضر می باشد.

قیمت شیشه جلو کرولا 2014

برای استعلام گرفتن از قیمت های شیشه جلویی این خودرو با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

شیشه درب عقب کرولا 2014

شیشه عقب خودرو کرولا 2014

شیشه عقب این خودرو، سدان ژاپنی می باشد و جنس آن از سکوریت است. رنگ آن دور مشکی و سبز می باشد. شیشه های سکوریت هنگام شکستن به قطعات کاملا ریزی تبدیل می شود و نوک تیز نیستند. نوک تیز نبودن این قطعات موجب آسیب نرسناندن به افراد در خودرو می شود. اما برای تعمیر آن ممکن است به مشکل بخورید و بر خلاف شیشه های لمینت، نتوانید آن ها ترمیم کنید. اما در عوض مقاومت این شیشه ها در مقایسه با شیشه های لمینت بیشتر است.

قیمت شیشه عقب کرولا 2014

به علت شرایطی که در بازار شیشه وجود دارد، نمی توانیم قیمت شیشه عقب این خودرو را درج کنیم. به همین دلیل شما می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید و هر اطلاعاتی را که می خواهید از کارشناسان ما کسب کنید.

شیشه-جلو-کرولا-xli

شیشه های جانبی کرولا 2014

شیشه های جانبی این خودرو شامل شیشه درب های جلو و عقب و همچنین شیشه لچکی آن می باشد. این شیشه ها از جنس سکوریت می باشد. شیشه های سکوریت بسیار مقاوم هستند و حتی هفت برابر بیشتر از گلس های معمولی مقاومت دارند.

شیشه-کرولا

قیمت شیشه های جانبی کرولا 2014

برای استعلام گرفتن از قیمت این شیشه با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان شیشه عبدالهی بهره مند شوید. همچنین می توانید در صورت تمایل خدمات شیشه خودرو خود را انجام دهید.

شیشه-بغل-کرولا

خودرو کرولا

همان طور که گفته شد، کرولا پرفروش‌ترین اتومبیل جهان تا سال ۱۹۷۴ بود ه است. هنوز هم یکی از محبوب‌ترین خودروها در سطح جهان می‌باشد. این ماشین جمع و جور و مناسب برای سواری شهری است. تاکنون ۱۲ نسل آن معرفی شده است. این ماشین متعلق به شرکت تویوتا در کشور ژاپن می باشد که از بهتری خودروسازی های جهان است. محصولات لوکس لکسوس، لند کروز، پرادو و… نیز متعلق به این خودرو سازی بزرگ و موفق می باشد.

تویوتا کرولا پای ثابت لیست پرفروش‌ترین اتومبیل های جهان در سال‌های گذشته بوده است. این خودروی سدان محبوب، خوش‌فروش و موفق از سال 1966 تا به امروز در حال تولید است. نسل دوازدهم آن در سال 2018 به بازار جهانی معرفی شد که طراحی مدرن‌تر و تجهیزات بیشتری دارا بود.که این نسل، درواقع آخرین نسل خودروی محبوب تویوتا کرولا می باشد.

شیشه-جلو-کرولا-2014

قیمت شیشه کرولا

شیشه اتومبیل بدالهی ارائه دهنده انواع خدمات مربوط به شیشه کرولا می‌باشد و شیشه این خودرو را در کیفیت‌ها و قیمت‌های مختلف ارائه می‌کند برای کسب اطلاعات بیشتر از موجودی و قیمت با ما تماس بگیرید.

جهت هرگونه سوال و درخواست قیمت با شماره های 02177196143و 02177090652 تماس بگیرید.

تویوتا کرولا در ایران

ورود این خودرو به ایران از طریق شرکت ایرتویا، نماینده رسمی کمپانی تویوتا ژاپن بوده است.که این شرکت نسل یازدهم تویوتا کرولا را با مدل‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷ وارد بازار ایران کرد که در دو مدل XLI و GLI می باشد.

شیشه-کرولا-2023

محصولات تویوتا در ایران نیز مانند سایر کشورها بسیار محبوب است و همواره در ایران جزو پرفروش‌ترین خودروهای وارداتی بوده‌ است. تویوتا کرولا ۲۰۱۴ از لحاظ رفاهی و فنی به نسبت رقبای کره‌ای نظیر هیوندای النترا و یا مزدا ۳ ضعیف تر بوده است اما با این حال نسل های قبلی تویوتا کرولا به صورت گسترده وارد بازار ایران شده و مورد استقبال و رضایت مشتریان قرار گرفت.

در واقع میزان رضایتمندی و تمایل به خرید این خودرو در ایران به نسب خودروهای کره ای کمتر است.

تصویر-شیشه-کرولا

سرگذشت تویوتا کرولا

کرولا گذشته سخت تری به نسبت رقبا داشته است. استرالیا اولین کشور واردکننده کرولا بود که از سال ۱۹۶۶، فقط ۱۵ کرولا را وارد کرد و هیچ‌کدام تا یک سال بعد فروخته نشد.نام کرولا از یک تاج گلبرگ است که در برخی گیاهان گل‌دار وجود دارد . نام‌های دیگر مدل‌های تویوتا به‌نوعی یه این تاج مرتبط هستند. اولین نسل این خودرو در سال ۱۹۶۶ تولید و به بازار عرضه شد این مدل تا سال ۱۹۷۰ در حال تولید بود.که نام این مدل KE10 بوده است که در انواع مدل‌های سدان دو درب، واگن، کوپه و ون عرضه شد. کرولای اورجینال از نظر استاندارد‌های مدرن جهانی، در رده ماشین های کوچک قرار می‌گیرد بر خلاف سایر خودروسازی های خودروهای کوچک، تویوتا وارد شرکت در مسابقات سرعت مدل‌های اسپرت نشد.

جهت بررسی مقاله شیشه هیوندای Rav 4 روی لینک کلیک کنید!

call-to-action

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

برای دریافت قیمت، زمان تعویض،‌استعلام موجودی و… همین حالا با ما تماس بگیرید.

۵۳ سال از تولید اولین کرولا گذشته است. تولید این اتومبیل با هدف انقلابی در محصولات سدان کم مصرف و با استهلاک پایین و مناسب شهر بوده است. این هدف همچنان در دستور کار است و برای طراحان این خودروی محبوب حفظ شده است . درست است تغییراتی که در طراحی در دهه‌های گذشته وجود داشته اما هرگز از هدف خود دور نشده است.تویوتا کرولا محصولی محبوب برای همه سنین و همه سلیقه‌ها می باشد.

مزایا و معایب خودرو کرولا

 • این خودرو از لحاظ ظاهری، طراحی محافظه کارانه در صنعت خودرو دارد.
 • برای بحث طراحی داشبورد و طراحی داخلی نسبتا خوب است. این مورد از ضعف های همیشگی شرکت تویوتا بوده است ولی در سال های اخیر بسیار بهبود داده شده است.
 • فضای جلوی و عقب خودرو مناسب و کافی است.
 • صندلی های جلو بسیار راحت هستند و به دلیل ارتفاع زیاد دیدی خوب به اطراف دارند. 
 • در کرولا شاهد نرخ کم نوسان و تکان اضافه به هنگام شتابگیری و ترمزگیری هستیم.
 • نرمی تعلیق در سرعت های بالا و هنگام عبور از مسیر های دارای پیچ شدید حس ناامنی ایجاد می‌کند.
 • سیستم تعلیق این خودرو کاملا با مصارف شهری سازگار می باشد.

قیمت شیشه جلو

کرولا در بین تویوتا ها یکی از پر فروش ترین خودرو ها بود و جز ماشین های مورد علاقه عام و خاص شد. جالب است بدانید که حدود 12 نسل از کرولا با امکانات و آپشن های مختلف در بازار عرضه شد.از بین این 12 نسل سه نسل در سال های گذشته وارد بازار خودرو ایران شد.که می توان به نسل های 11و 9 و 10 اشاره کرد.همانطور که گفتیم شرکت تویوتا در ایران به شرکت ایر تویا معروف است که نماینده خودروهای تویوتا در ایران شناخته شد. و کرولا را در دو نوع جی ال آی و ایکس ال آی در بازار ارائه کرد.

قیمت شیشه عقب

شیشه عقب کرولا شما نیاز به تعویض یا ترمیم دارد ؟ آیا می خواهید فقط شیشه را به صورت آنلاین سفارش دهید؟ آیا شهرستان هستید؟و شیشه کرولا را می خواهید؟ نگران نباشید زیرا شیشه های کرولا و تمام شیشه ها ارسال به سراسر کشور دارد. تنها با یک تماس سفارش دهید.

همچنین جهت خرید آینه و راهنما آینه کرولا و همچنین انواع لوازم یدکی خودرو می توانید به فروشگاه اینترنتی یدک فیت ارائه کننده انواع لوازم یدکی داخلی و خارجی مراجعه کنید.

جهت خرید انواع قفل خودرو می توانید به وب سایت اینترنتی و حضوری یدک فیت مراجعه کنید لذا یدک فیت انواع قفل شیشه بالابر ادوات شیشه اتومبیل را در مجموعه خود موجود دارد.

Toyota Corolla

تویوتا کرولا از تا 2007 2005 و از 2007 تا 2014 در بازار موجود است که در دوره های مختلف با تغییرات کوچکی که داشته شیشه های آن نیز متفاوت است. در ادامه به بررسی امکانات و آپشن های این شیشه می پردازیم با ما همراه باشید برای مشاهده این امکانات که در قسما زیر آمده است.

امکانات و آپشن ها

سنسور جلودارد
کروز کنترل هوشمندمجهز
کنترل ایستایی در سربالاییدارد
سنسور عقبندارد
کنترل کششدارد
کروز کنترلمجهز
اتو پارکندارد
سنسور فشار باد تایردارد
کنترل سرعت در سرازیریمجهز
رادار نقطه کوردارد
کنترل پایداریمجهز
رادار تغییر لایندارد
ناوبری مجهز
ترمز ضدقفلدارد
توزیع نیروی ترمزمجهز
ترمز کمکیدارد
نور بالا خودکارندارد
ترمز پارک برقیدارد
دکمه‌های کنترلی فرمان مجهز
چراغ روزدارد
ترمز اضطراریندارد
چراغ بدرقهمجهز نیست
روشنایی کابیندارد
بلوتوث مجهز
گرم‌کن فرمانندارد
نمایشگردارد
اتولایت مجهز
وای فایندارد
شارژ USB موبایلدارد
هشدار توجه راننده مجهز
نمایشگر هدآپندارد
دوربین عقبدارد
سانروف مجهز
کیسه هوادارد
ورود بدون کلیدمجهز است
استارت بدون کلیددارد
تهویه مطبوع اتوماتیکمجهز است
صندلی برقی رانندهدارد
خروجی ۱۲ ولت مجهز است
گرم‌کن صندلی جلودارد
سردکن صندلی جلو
ماساژور صندلیندارد
مموری صندلیمجهز نیست
صندلی برقی عقبندارد
در برقی صندوقمجهز نیست
صندلی برقی سرنشین جلو دارد
ایزوفیکسمجهز است
کامپیوتر سفریدارد
آینه بغل برقیمجهز است
گرم‌کن آینه بغلدارد
پانورامامجهز است
دوربین ۳۶۰ درجه دارد
جدول آپشن ها و امکانات

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهیقیمت شیشه کرولا چنده؟

برای استعلام قیمت شیشه کرولا لطفا تماس بگیرید چون ایرانی اصلی چینی متفاوت هستند.

مدت زمان تعویض شیشه کرولا چنده؟

حدود 45 دقیقه

تفاوت شیشه ایرانی و اصلی در چیست؟

تنها تفاوتشان در این است که شیشه اصلی آپشن ها روی شیشه نصب است اما شیشه ایرانی باید آپشن ها انتقال یابد.

22 دیدگاه

 1. سعید
  15 فروردین 1401

  هزینه تعویض شیشه درب کرولا چقدر میشه؟

  • شیشه اتومبیل عبدالهی
   21 فروردین 1401

   قیمت شیشه لکسوس سلام دوست عزیز لطفا با عبداللهی گلس تماس بگیرید برای اطلاع دقیق از قیمت.

 2. مهرداد
  23 آذر 1401

  سلام لیست قیمت شیشه جلو کرولا لطف می کنید؟بعد شما شیشه در محل انجام میدید یا باید حضوری برای تعویض شیشه بیام

  • شیشه اتومبیل عبدالهی
   14 دی 1401

   سلام دوست عزیز برای استعلام قیمت لطفا با شماره 02177196143 تماس بگیرید بله نصب سیار شیشه کرولا در سراسر تهران

 3. مهدی
  24 آذر 1401

  شیشه جلو کرولا اصلی دارید؟

  • شیشه اتومبیل عبدالهی
   14 دی 1401

   سلام دوست عزیز برای استعلام قیمت لطفا با شماره 02177196143 تماس بگیرید

 4. ناشناس
  3 دی 1401

  قیمت شیشه جلو کرولا اصلی چنده؟

  • شیشه اتومبیل عبدالهی
   14 دی 1401

   سلام دوست عزیز برای استعلام قیمت لطفا با شماره 02177196143 تماس بگیرید

 5. بیتا
  3 دی 1401

  قیمت شیشه جلو کرولا اصلی چنده؟

  • شیشه اتومبیل عبدالهی
   14 دی 1401

   سلام دوست عزیز برای استعلام قیمت لطفا با شماره 02177196143 تماس بگیرید

 6. حدیث
  19 دی 1401

  شیشه جلو کرولا ۲۰۱۴ موجوده؟ ارسال شیشه جلو کرولا به شهرستان براتون امکان پذیره؟ من لوشان هستم میخوام برام ارسال کنید شرایط پرداخت و ارسال رو توضیح میدید لطفا؟

  • شیشه اتومبیل عبدالهی
   21 دی 1401

   سلام دوست عزیز بله موجوده از طریق باربری براتون ارسال می کنیم با شماره 09123236211 تماس بگیرید. برای توضیحات در رابطه با شرایط پرداخت و ارسال

 7. ناشناس
  19 دی 1401

  قیمت شیشه جلو تویوتا کرولا ۲۰۱۲ ایرانی چنده ؟ اصلی چنده؟

  • شیشه اتومبیل عبدالهی
   21 دی 1401

   سلام دوست عزیز جهت استعلام قیمت با شماره 02177196143 تماس بگیرید.

 8. نارنین
  20 دی 1401

  شیشه جلو کرولا ۲۰۱۲ ایرانی چند اصلی چنو؟

  • شیشه اتومبیل عبدالهی
   21 دی 1401

   سلام دوست عزیز جهت استعلام قیمت با شماره 02177196143 تماس بگیرید.

 9. محمدرضا
  26 دی 1401

  قیمت شیشه درب عقب سمت راننده کرولا ۲۰۱۵ چنده؟

  • شیشه اتومبیل عبدالهی
   1 بهمن 1401

   سلام دوست عزیز برای اطلاع از قیمت شیشه درب کرولا لطفا تماس بگیرید.

 10. سامیار
  12 اسفند 1401

  شیشه درب جلو کرولا دارید؟

  • شیشه اتومبیل عبدالهی
   15 اسفند 1401

   سلام بله موجوده کرولا چه سالی ؟

 11. پانته آ
  13 اسفند 1401

  شیشه جلو کرولا فابریک دودی هم پیدا میشه؟

  • شیشه اتومبیل عبدالهی
   15 اسفند 1401

   سلام عزیزم نه متاسفانه نیست

اضافه کردن نظر

[wpcode id="13037"]