قیمت شیشه کمری (شیشه جلو ، شیشه عقب ،شیشه درب ) متفاوت از هم هستند. شما برای تعویض شیشه جلو کمری زمانی که تماس میگیرید باید در خواست قیمت شیشه جلو را کنید. و برای شیشه عقب و شیشه درب نیز به همین منوال است.

تقاضا قیمت شیشه جلو تویوتا کمری 2007 و قیمت شیشه جلو تویوتا کمری ۲۰۰۶ بسیار زیاد است. اگر شما نیز به دنبال قیمت شیشه جلو این خودرو هستید حتما تا انتها این مقاله با ما همراه باشید

شیشه-جلو-تویوتا-کمری

امروز  با مقاله ای در مورد قیمت شیشه جلو تویوتا کمری در وبسایت شیشه اتومبیل عبدالهی با ما همراه هستید. شیشه اتومبیل از آن دسته قطعات است که معمولا اهمیت آن در شرایط خاص مشخص می شود. به این معنا که هنگامی که تصادفی رخ می دهد، می بینید که شیشه های خودرو شما از سرنشینان خودرو همچنین راننده محافظت می کند تا کمترین آسیب به شما و سرنشینان خودرو برسد.

شیشه-جلو-کمری-2011

شیشه های خودرو علاوه بر سرنشینان از بدنه خودرو نیز محافظت می کنند. جنس این قطعات کاملا با شیشه های معمولی متفاوت است و بسیار مقاوم تر و محکم تر هستند. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا درمورد شیشه کمری و شیشه سایر خودرو ها بیشتر بدانید.

تعویض شیشه کمری

قیمت شیشه جلو کمری 2007

گلس های این خودروی پرطرفدار مانند تمام خودرو های دیگر شامل شیشه جلو، گلس های جلو، شیشه های عقب، شیشه درب های جلو، گلس درب های عقب می باشد. همچنین این خودرو شیشه های دیگری مانند سانروف و لچکی است. این شیشه هیچگونه آپشنی ندارد. البته نمونه های دیگری مانند کمری نیو فیس هیبرید، شیشه جلویی آن دارای سنسور باران و همچنین دوربین بین خطوط یا رادار نیز می باشد.

شیشه-کمری

02177196143

تمام مدل های این خودرو در ایران تولید و عرضه شده اند و البته نمونه واردانی اصلی و متفرقه چینی نیز در بازار قرار دارند. نصب این نوع شیشه ها با چسب پلی اورتان اصلی نصب و انجام می شود که در نصب آن اهمیت بسیار زیادی دارد. جنس این نوع شیشه ها از لمینت می باشد و این نوع شیشه ها مزایای بسیار زیادی دارند به عنوان مثال یکی از مزایای آن نحوه شکستن شیشه های لیمنت می باشد که هنگام شکستن تکه های آن به یکدیگر می چسبند و پخش نشده و نمی ریزند.

شیشه-جلو-کمری

به همین ترتیب از سرنشینان خودرو محافظت می کنند. مواد تشکیل دهنده این شیشه ها دو لایه چسبنده PVB و یک شیشه است که همین لایه ها مانع پخش شدن شیشه های موجود در آن می شوند. بهتر است بدانید که این نوع شیشه ها در درب های نزدیک به سطح زمین استفاده می شوند. زیرا استفاده از این شیشه ها ایمن تر  است. همچنین باعث زیبایی دکوراسیون خانه می شود.

شیشه-جلو-کمری-2014

قیمت شیشه جلو کمری 2005

02177196143

-گلس شیشه جلو تویوتا کمری (1982 تا 1989): تماس بگیرید.

-قیمت شیشه جلو خودرو تویوتا کمری ( 1991 تا کنون): تماس بگیرید.

-شیشه جلو خودرو تویوتا کمری (2007 تا 2011): تماس بگیرید.

-قیمت گلس جلویی خودرو تویوتا کمری (2020 تاکنون) تماس بگیرید.

در شیشه اتومبیل عبدالهی شما می توانید انواع خدمات مربوط به شیشه خودرو همچون ترمیم شیشه های لمینت، تعویض و خرید شیشه های مختلف خودرو را انجام دهید. همچنین برای اطلاع از قیمت آن ها با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

شیشه-جلو-کمری-2013

قیمت شیشه تویوتا کمری

قیمت شیشه جلو کمری 2005قیمت شیشه جلو کمری گرندقیمت شیشه جلو کمری 2007
35/000/000ریال35/500/000ریال 34/800/000ریال

برای دریافت قیمت شیشه اصلی تماس بگیرید.

شیشه عقب کمری

در ابتدا باید عنوان کنیم که این نوع شیشه یکی از شیشه های جانبی است. معمولا و در اکثر مواقع جنس شیشه های معمولی از سکوریت یا تمپورت می باشد. برای ساخت شیشه عقب تویوتا کمری گلس های معمولی در کارخانه با دمای بیش از 600 درجه سانتی گراد حرارات داده می شوند. جهت بالا رفتن استحکام و مقاومت آن ها بعد از حرارت داده شدن، به سرعت سرد می شوند. بدین ترتیب مقاومت شیشه های تمپورت هفت برابر بیشتر از شیشه های معمولی می شود و می توانند فشار 40 کیلوگرمی را نیز تحمل کنند. شیشه های مذکور در طول مدت زمانی که آن ها را خریداری می کنید تغییر رنگ نمی دهند و سطح آن ها کاملا صاف بوده و هیچگونه پستی و بلندی ندارند.

02177196143

شیشه کمری

نام دیگر شیشه عقب این خودرو شیشه المنت دار است که المنت به دلیل خطوط مشکی رنگ موجود روی آن ها گفته می شود. نام دیگر این خطوط ها، خطوط  گرم نیز می باشد. این خطوط در خودرو موجب از بین بردن قطرات برف و باران و بخار روی شیشه می شوند و بدین ترتیب دید راننده بهتر می شود. همانطور که می دانید هنگام فصول سرد سال مانند پاییز و زمستان که بخاری روشن می کنید، گرمای آن به شیشه عقب نمی رسد، به همین ترتیب قطرات و بخار روی شیشه عقب را از بین نمی برد و این خطوط دقیقا همین کار را انجام می دهند.

قیمت شیشه عقب کمری

02177196143

-گلس شیشه عقب تویوتا کمری (1982 تا 1989): تماس بگیرید.

-قیمت شیشه عقب خودرو تویوتا کمری ( 1991 تا کنون): تماس بگیرید.

-شیشه عقب خودرو تویوتا کمری (2007 تا 2011): تماس بگیرید.

-قیمت گلس عقب خودرو تویوتا کمری (2020 تاکنون) تماس بگیرید.

در بازار شیشه، قیمت ها دچار نواسانات مختلفی هستند و به همین دلیل قادر به درج قیمت شیشه کمری نیستیم اما شما در صورت تمایل می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس گرفته و از قیمت ها مطلع شوید. همچنین می توانید انواع خدمات شیشه خودرو خود را در شیشه اتومبیل عبدالهی با بهترین و با کیفیت ترین متریال انجام دهید.

شیشه-در-کمری

شیشه درب های جلو و درب های عقب کمری

02177196143

این شیشه ها، مانند شیشه های عقب گلس های جانبی هستند و در بخش قبلی عنوان کردیم که جنس این نوع گلس ها از سکوریت و یا تمپورت می باشد. نوع شکستن شیشه تمپورت با شیشه های لمینت کاملا متفاوت است. بدین صورت که این شیشه ها هنگام شکستن بسیار ریز می شوند و نوک آن ها نیز تیز نمی باشد. از همین رو آسیبی به افراد داخل خودرو نمی رسانند. همچنین لازم به ذکر است که رنگ شیشه های بغل کمری سبز بوده و نام دیگر آن ها سیف گلس است.

قیمت شیشه درب های جلو و عقب کمری

02177196143

-گلس شیشه درب های جلو و عقب تویوتا کمری (1982 تا 1989): تماس بگیرید.

-قیمت شیشه درب های جلو و عقب خودرو تویوتا کمری ( 1991 تا کنون): تماس بگیرید.

شیشه-بغل-کمری-1

-شیشه درب های جلو و عقب خودرو تویوتا کمری (2007 تا 2011): تماس بگیرید.

-قیمت گلس درب های جلویی وعقب خودرو تویوتا کمری (2020 تاکنون) تماس بگیرید.

شما مشتریان عزیز می توانید برای اطلاع از قیمت های کشیشه کمری و همچنین شیشه خودرو های دیگر با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید. در شیشه اتومبیل خدمات مختلف شیشه خودرو به صورت حضوری و حتی سیار نیز انجام می شود.

شیشه لچکی کمری

02177196143

شیشه بعدی این خودرو لچکی است، این شیشه در پشت شیشه درب های عقب قرار دارد. جنس شیشه لچکی این خودرو از شیشه تمپورت و یا سکوریت است و همانطور که می دانید یکی از شیشه های جانبی محسوب می شوند. یکی از معایب هایی که این نوع شیشه ها دارند این است که به دلیل اینکه قطعات آن بعد از شکستن بسیار ریز می باشد، به همین دلیل اگر شکسته شوند شما چاره ای جز تعویض آن ها ندارید. لازم به ذکر است که هزینه تعویض از ترمیم بیشتر می باشد. در حالی که در شیشه های لمینت در وجود ترک، سنگ خوردگی و یا شکستگی تا 15 سانتی متر عمق امکان ترمیم در آن ها وجود ندارد.

شیشه-کمری-2013

قیمت شیشه لچکی کمری

02177196143

-بادگیر شیشه تویوتا کمری (1982 تا 1989): تماس بگیرید.

-قیمت شیشه لچکی خودرو تویوتا کمری ( 1991 تا کنون): تماس بگیرید.

-شیشه لچکی خودرو تویوتا کمری (2007 تا 2011): تماس بگیرید.

-قیمت گلس لچکی خودرو تویوتا کمری (2020 تاکنون) تماس بگیرید.

یکی از تعمیر گاه هایی که شما می توانید خدمات شیشه خود را در آن انجام دهید، شیشه اتومبیل عبدالهی می باشد. در شیشه اتومبیل عبدالهی انواع خدمات مختلف شیشه خودرو توسط افراد متخصص و حرفه ای و با کیفیت ترین مواد انجام می شود.

کمری-2016-سنسور-دار

شیشه سانروف کمری

02177196143

آخرین شیشه خودرو که می خواهیم برای شما توضیح دهیم، شیشه سانروف می باشد. برای توضیح سانروف می توان گفت که سانروف پنل هایی هستند که در سقف خودرو های لوکس و اسپرت نصب می شوند که جنس شیشه آن ها از جنس شیشه خودرو می باشد. این نوع پنل ها موجب تعویض جریان هوا و ورود نور به داخل خودرو می شوند. از آنجایی که شیشه های سانروف هم جزو شیشه های جانبی هستند، در نتیجه جنس آن ها از سکوریت و یا همان تمپورت است. این سانروف ها انواع مختلفی دارند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

تعویض شیشه جلو کمری 2014 تا 2018

تمامی خدمات مرتبط با شیشه خودرو اعم تعمیر تعویض و و پولیش در شیشه اتومبیل عبدالهی صورت می گیرد.شیشه خودرو اگر توسط افراد کار بلد تعویض و نصب نشود ممکن است از حالت خود خارج شود که این تنها به دلیل عدم آب بندی مناسب شیشه می باشد.شیشه ها دارای انواع متفاوتی هستند که بنا به بودجه و درخواست شما نصب و تعویض صورت می گیرد.برای دریافت مشاوره رایگان با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.
جهت استعلام قیمت از طریق واتساپ پیغام بگذارید.

کمری-اسپرت

تعویض شیشه عقب کمری 2014 تا 2018

همانطور که در قسمت بالا اشاره کردیم شما می توانید بهترین شیشه + بهترین نصابان شیشه اتومبیل را در عبدالهی گلس مشاهده کنید. لذا عبدالهی گلس به شما ضمانت 100% بابت آب بندی و نصب شیشه می دهد. تبلیغ ما رضایت شماست. ما جز رضایت مشتریان تبلیغ دیگری نداریم.شیشه عقب کمری دارای هیتر که مناسب برای زمستان و زمان بارندگی می باشد.
جهت استعلام قیمت از طریق واتساپ پیغام بگذارید.

شیشه-عقب-کمری-2014

تعویض شیشه درب کمری 2014 تا 2018

یکی دیگر از خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی نصب سیار یا همان نصب در محل می باشد. برخی افراد به دلیل مشغله زیاد وقت نمی کنند که به صورت حضوری مراجعه کنند. بنابراین شما عزیزان می توانید با یک تماس از خدمات سیار شیشه اتومبیل عبدالهی بهره مند شوید.
جهت استعلام قیمت از طریق واتساپ پیغام بگذارید.

تویوتا-کمری-شیشه

شیشه جلو تویوتا کمری 2007-2010 برند اصلی تویوتا جنیون

ترمیم شیشه یک فرایندی است که برای از بین بردن شکستگی شیشه، محو کردن و کم کردن آن استفاده می شود. در واقع هدف از انجام این روش جلوگیری از پیشروی شکستگی می باشد. البته تمامی شکستگی ها قابلیت ترمیم ندارند چرا که سطح شکستگی آن ها بسیار بالا بوده و آسیب آن ها شدید است. بدین ترتیب تنها راه مرمت آن ها تعویض است. معمولا ترمیم در شکستگی هایی صورت می گیرد که طول آن ها کمتر 50 سانتی متر یا همان 15 اینچ باشد. حتی مدل های مختلف سنگ خوردگی نیز قابل ترمیم هستند. بدین ترتیب یادتان باشد که منظور از سنگ خوردگی سنگ هایی هستند که در جاده از زیر لاستیک ماشین های جلویی به سمت شیشه ماشین پرتاب می شود. سنگ های ریز به شکل دایره ای شکل در می آیند.

شیشه-کمری-جی-ال-ایکس

شیشه های لمینت، دارای لایه های مختلفی هستند و قابلیت ترمیم را دارا می باشند. عموما خودرو ها امروزه خصوصا در شیشه های جلو از این جنس استفاده می کند. همانطور که می دانید در بیشتر خودرو ها، گلس های دیگر از جنس تمپورت ساخته می شود. این نوع شیشه ها قابلیت ترمیم را ندارند و تنها می توان آن ها را تعویض کرد.

شیشه جلو تویوتا کمری 2016 سنسوردار

اولین نکته در مورد ترمیم شیشه باید گفت که نباید مایعات خصوصا آب با شکستگی شیشه تماس داشته باشد. چرا که این مایع به عمق شیشه نفوذ کرده و باعث کثیف شدن آن می شود. حتی آب می تواند لجن و کثیفی را وارد شکستگی شیشه کرده و بعد از تبخیر این آب تنها جرم و کثیفی باقی می ماند. نکته هائز اهمیت این است که ترمیم شیشه موجب از بین رفتن ترک شیشه می شود. اما اگر جرم کثیفی وارد شکستگی شده باشد و میزان محو شدگی بسیار کمتر می باشد چرا که رسوب و کصیفی در بتن شیشه وجود دارد.

شیشه-کمری-2008

برای انجام ترمیم شیشه دلایلی وجود دارد که اصلی ترین آن فابریک بودن شیشه است.  چرا که پس از خرید شیشه خودرو حتی اگر اصلی ترین و بهترین جنس را تهیه کنید به هیچ عنوان به شیشه فابریک شما نمی رسد.

دلیل دوم گران بودن قیمت شیشه خودرو است که به هیچ عنوان خرید مجدد آن کار آسانی نمی باشد و هزینه مرمت و ترمیم آن بسیار با صرفه تر است. به همین ترتیب بیشتر افراد نمی خواهند که شیشه فابریک کارخانه ای را از روی خودروی خود خارج کنند، از ترمیم شیشه استفاده می کنند.

تعویض شیشه لچکی کمری 2014 تا 2018

یک موضوع که مهم است این می باشد که شیشه های خودرو وقتی تعویض می شود به هیچ عنوان مانند شیشه فابریک در جایش قرار نمی گیرد مگر اینکه از تکنسین ها و افراد آموزش دیده و متخصص برای این موضوع استفاده کرد که البته تعداد این فراد بسیار کم است.

شیشه-کمری-2012-تا-2015

شیشه تویوتا کمری اصل ژاپنی

سرعت و هزینه تعمیر شیشه خودرو با تعویض آن کاملا متفاوت است. به طور کلی، هزینه ترمیم شیشه اتومبیل عبدالهی به نوع شکسگی، طول و اندازه شکستگی شیشه و نوع مواد مصرفی برای ترمیم شیشه خودرو دارد. هر چه ترک یا شکستگی شیشه بیشتر باشد، هزینه ترمیم نیست بیشتر خواهد بود.

شیشه-تویوتا-جنیون

تویوتا کمری 2011-2007

تویوتا کمری یکی دیگر از خودروهای شرکت تویوتا می باشد. که این خودرو 4 سیلندر می باشد و در تیپ های گوناگون در بازار مشاهده می شود. و البته با وجود کمری گرند6 سیلندر اما این مدل از کمری 4 سیلندر نیز طرفداران بسیار زیادی دارد. تقریبا بین سال 2005 تا 2006 کمری گرند یا همان کمری های با پیشرانه 6 سیلندر وارد بازار شد. لازم به ذکر است که برخی کمری های معمولی را نیز گرند صدا می زنند . اما کمری 6 سیلندر کمری گرند است.

حداکثر قدرت157 اسب بخار در 5700 دور در دقیقه
حجم موتور2362 سی سی
تنفس موتورتنفس طبیعی
انتقال نیرودیفرانسیل جلو
موتور4 سیلندر 16 سوپاپه
شتاب 0 تا 1009 ثانیه
جعبه دنده5 دنده خودکار تیپ ترونیک
حداکثر گشتاور218 نیوتن متر در 4000 دور در دقیقه
فاصله بین دو محور2776 میلیمتر
وزن1510 کیلوگرم
اندازه (میلیمتر)4815 طول – 1820 عرض – 1460 ارتفاع
حداکثر سرعت205 کیلومتر در ساعت

قیمت شیشه جلو تویوتا کمری 2007

شیشه-بغل-کمری-2007

شیشه جلو کمری 2007

2007-تا-2011

قیمت شیشه عقب تویوتا کمری 2012

شیشه-کمری-2012-2014

شیشه جلو کمری 2014

شیشه-کمری-2012-تا-2015-1

کمری 2016-2012

شیشه-بغل-کمری-جی-ال-ایکس

انواع سانروف خودرو

02177196143

-سانروف داخلی (in- built sunroof)

پنل نوع اول از انواع سانروف خودرو، در داخل خودرو قرار دارد و در واقع هنگامی که باز و بسته می شوند، قطعه وارد سقف ماشین می شود. این نوع سانروف ها به دلیل اینکه داخل اتومبیل قرار دارند، ضخامت سقف نسبت به حالات دیگر، کمی بیشتر بوده و از فضای درون کابین کم می کند.

-سانروف اسپویلر (spoiler sunroof)

دریچه این نوع سانروف ها کاملا برعکس نوع داخلی به سمت بیرون خودرو باز و بسته می شوند. طراحان آن برای ورود هوا و نور به میزان استاندارد، پنل آن را با زاویه ساخته اند. یکی از مزایایی که این نوع سانروف ها دارند این است که هنگامی که باز شدن، به طرف عقب ماشین حرکت می کنند که در نتیجه اندازه باز شدن آن با توجه به کلید های فرمان قابل کنترل می باشد.  

-پاپ آپ (pop- up sunroof)

دریچه سانروف های پاپ آپ هنگام بلند کردن پنل آن رو به سمت بالا وبه صورت دستی باز می شوند. مهم ترین ویژگی این مدل از مدل صفحه ها، می توانند از روی سقف خودرو جدا شوند در حالی که کاملا جای آن ها روی صقف خالی می ماند.

-سانروف جدا شونده (removable sunroof)

در این پنل ها امکان جدا شدن آن ها از سق خودرو به صورت کامل وجود دارد و بیشتر برای ماشین های لوکس مورد استفاده قرار می گیرند. علاوه بر این، سانروف های جدا شونده از لحاظ سایز نسبت به انواع دیگر کمی بزرگ تر هستند.

-جمع شونده ( folding sunroof)

صفحه این نوع سانروف ها از نظر طراحان بین سقف فلزی ماشین و تزئینات داخل کابین قرار دارد. در این نوع سانروف ها سطح دومی هم در نمای بیرونی قرار دارد که با پارچه پوشانده می شود و راننده بعد از باز شدن صفحه شیشه ای باید با کمک دستان خود پارچه را جمع کند.

-چشم انداز (panoramic sunroof)

سانروف های چشم انداز، جدیدترین نوع پنل ها هستند. این نوع سانروف ها از دو عدد پنل شیشه ای بزرگ جدا در کنار یکدیگر تشکیل شده اند و می توانند هر کدام به صورت جداگانه باز و بسته شوند. در واقع یکی از صفحه ها توسط سرنشینان جلو و دیگری برای سرنشینان عقب مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت شیشه سانروف کمری

02177196143

-گلس شیشه سانروف تویوتا کمری (1982 تا 1989): تماس بگیرید.

-قیمت شیشه سانروف خودرو تویوتا کمری ( 1991 تا کنون): تماس بگیرید.

-شیشه سانروف خودرو تویوتا کمری (2007 تا 2011): تماس بگیرید.

-قیمت گلس سانروف خودرو تویوتا کمری (2020 تاکنون) تماس بگیرید.

برای خرید یا تعمیر شیشه های سانروف این خودرو و خودرو های دیگر با شیشه اتومبیل عبدالهی جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید. همچنین شما می توانید از خدمات مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

مشخصات کمری/Toyota Camry

02177196143

حال که درمورد شیشه های این خودرو صحبت کردیم، بد نیست تا کمی درمورد مشخصات آن هم اطلاعات کسب کنید. پس در این بخش مهم همراه ما باشید.

مشخصات فنی کمری

02177196143

محور محرک: دیفرانسیل جلو

گیربکس: 5 دنده اتومات

پیشرانه: 4 سیلندر

حجم موتور: 2.4 لیتر

عملکرد فنی

02177196143

قدرت: 158 اسب بخار

گشتاور: 218 نیوتن متر

شتاب: 10.5 ثانیه

سرعت: 195 کیلومتر بر ساعت

مصرف ترکیبی: 8.2 لیتر در صد کیلومتر

جهت خرید قفل زاپاس بند خودرو می توانید به یدک فیت مراجعه کنید.

ابعاد و اندازه ها

02177196143

نوع بدنه: سدان متوسط

نوع شاسی: یکپارچه

نسل (کد اتاق): نسل چهارم (x740)

طول: 4815 میلی متر

عرض: 1820 میلی متر

ارتفاع: 1480 میلی متر

فاصله محوری: 2775 میلی متر

وزن: 1505 کیلوگرم

حجم باک: 70 لیتر

سیستم کمکی راننده

02177196143

-دارای کروز کنترل

سیستم های ترمز

-توزیع نیرو ترمز

-ضد قفل

-ترمز کمکی

-ترمز پارک برقی

فرمان

 • 02177196143
  نیروی کمکی: هیدرولیکی
 • تنظیم موقعیت: 4 حالته
 • روکش: چرم
 • دارای دکمه های کنترلی
 • سایز ویژگی فرمان: فرمان 4 شاخه

مالتی مدیا

02177196143

 • سیستم صوتی: 6 اسپیکر- هندزفری (لیمیتد)
 • قابلیت پشتیبانی: aux- mp3- cd
 • سایر ویژگی مالتی مدیا: نمایشگر صفحه کیلومتر

ایمنی کابین

02177196143

 • مجموع ایربگ ها: 2
 • دارای ایربگ راننده
 • ایربگ سرنشین جلو

رفاهی کابین

02177196143

 • -قابلیت ورود بدون کلید
 • سیستم تهویه: دستی- دریچه تهویه عقب
 • صندلی راننده: 6 حالته برقی
 • صندلی سرنشین جلو: 4 حالته دستی
 • روکش صندلی: پارچه
 • ایزوفیکس صندلی: دارد

آینه و شیشه

02177196143

 • آینه عقب الکتروکرومیک: دارد
 • گلس جانبی با تنظیم برقی: دارد
 • سانروف دارد: دارد
 • سایر ویژگی های ظاهری: پرده برقی عقب (لیمیتد)

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد شیشه این خودرو و خودرو های دیگر، استعلام قیمت، انجام هر گونه خدمات مربوطه با شیشه خودرو و همچنین برای خرید شیشه خودرو می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام دهید. از اینکه تا انتهای مقاله همراه ما بودید از شما سپاس گذاریم.

مراحل ترمیم شیشه خودرو چیست؟

ترمیم گلس خودرو هم از پیشروی ترک شیشه جلوگیری می کند و هم شکل ظاهری شکستگی را بهبود می بخشد ویا به طور کامل آن را از بین می برد. مراحل ترمیم شیشه به شرح مراحل زیر است:

1-مته زنی: در اولین مرحله که مته زنی است، برای دسترسی به قسمت شکسته شده و یا مسدود کردن آن و جلوگیری از پیشروی شکستگی، عملیاتی تحت عنوان مته زنی یا فیشور کاری در شیشه اتومبیل عبدالهی انجام می شود.

2-تزریق مواد: در مرحله دوم تزریق مواد انجام می شود. این کار با استفاده تثبیت کننده ها که شامل 2 نوع اتصال ساده و بادی مکنده روی سطح شیشه صورت می گیرد. لازم به ذکر است که در نوع اول یعنی ساده انعطاف بیشتری در حرکت وجود دارد. اما نوع بادی مکنده حتی امکان حرکت نیز ندارد. روی این تثبیت کننده ها سیلندر های تزریق وجود دارد و عملیات تزریق به صورت مکانیکی و یا بادی و تحت فشار انجام می دهند.

3-عملیات خشک سازی: آخرین عملیات یعنی خشک سازی پس از انجام مراحل بالا و طلق گذاری انجام می شود. این کار توسط اشعه یووی در ترمیم شیشه اتومبیل عبدالهی صورت می گیرد.

در تمامی این مراحل شکل دستگاه ها با هم تفاوت دارد. تنها تفاوت اصلی آن ها در جنس مواد مصرفی است. تولید و خرید چسب ترمیم شیشه اتومبیل به شرایط آب و هوایی منطقه شیشه خودرو تولید می شود. توجه داشته باشید که ترمیم شیشه خودرو با لیزر تنها جنبه تبلیغاتی دارد.

ترمیم شیشه جلو کمری

-هنگام شکستگی، تا زمان تماس با اپراتور ترمیم شیشه و مراجعه به آن از برف پاک کن خودرو خود استفاده نکنید. علاوه بر این باید از شوک وارد کردن به شیشه خودداری کنید. شوک درواقع همان سردی و گرمی ناگهانی شیشه است.

-زمان امری مهم و تاثیر گذار در میزان محو شدگی شکستگی شیشه است. البته زمان تاثیر زیادی در سنگ خوردگی اهمیت ندارد و این تاثیر تنها در ترک شیشه تاثیر گذار است. هر چقدر ترمیم شیشه را زودتر انجام دهید، بهبود شکل ظاهری ترک بهتر خواهد شد. این نکته را فراموش نکنید هر چقدر ترک شیشه شما کوچک تر باشد و در ساعت های ابتدایی برای ترمیم آن اقدام کنید، شکل ظاهری آن بهتر خواهد بود.

-همانطور که گفتیم استفاده از گزینه ترمیم با لیزر برای جذب مشتری است. در ترمیم شیشه اتومبیل عبدالهی خدمات ترمیم شیشه با دستگاه های خاصی وارد محل شکستگی می شوند و با به کار بردن اشعه یا همان نور ماورا بنغش رزین تزریق شده داخل شکستگی را خشک می کنند. برای انجام خدمات ترمیم، تعویض، خرید و بسیاری از خدمات شیشه خودرو باید با شیشه اتومبیل عبدالهی تملس بگیرید و از جزیئات مهم اطلاع پیدا کنید. همچنین می تونید در صورت تمایل هماهنگی های لازم را انجام دهید.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی

مدت زمان لازم برای تعویض شیشه جلو کمری چند دقیقه است؟

بین حدود 45 دقیقه تا 1 ساعت

از چه نوع چسبی برای شیشه کمری استغاده می کنید؟

چسب پلی یورتان اصل اروپایی

آیا نصب سیار هم دارید؟

بله برای تمام خودرو ها در سراسر تهران نصب سیار موجود است

ارسال شیسه کمری به شهرستان هم امکان پذیر است؟

بله شما می توانید شیشه کمری را از طریق تماس تلفنی ثبت سفارش کنید و در سریع ترین زمان ممکن شیشه به دست شما می رسد.

آیا قیمت شیشه درب کمری در سال های مختلف متفاوت است؟

خیر، خیلی تفاوت چندانی ندارد.

کلید شیشه بالابر کمری 2007

کلید شیشه بالابر تویوتا کمری و شیشه بالابر تویوتا کمری و موتور شیشه بالابر کمری در شیشه اتومبیل عبدالهی تعمیر می شود. همچنین چرخ دنده بالابر نیز تعویض می شود. اگر بالابر کمری شما با سختی بالا و پایین می شود حتما قبل از کار افتادگی کامل به یک متخصص مراجعه کنید.


اگر شرق تهران هستید می توانید برای تعمیر بالابر حضوری مراجعه کنید اما اگر غرب تهران هستید می توانید تماس بگیرید تا درصورت لزوم از خدمات نصب سیار ما بهره مند شوید.