امروز  با مقاله ای جدید از سایت شیشه اتومبیل عبدالهی با ما همراه هستید. شیشه اتومبیل از آن دسته قطعات است که معمولا اهمیت آن در شرایط خاص مشخص می شود. به این معنا که هنگامی که تصادفی رخ می دهد، می بینید که شیشه های خودرو شما از سرنشینان خودرو همچنین راننده محافظت می کند تا کمترین آسیب به شما و سرنشینان خودرو برسد. شیشه های خودرو علاوه بر سرنشینان از بدنه خودرو نیز محافظت می کنند. جنس این قطعات کاملا با شیشه های معمولی متفاوت است و بسیار مقاوم تر و محکم تر هستند. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا درمورد شیشه کمری و شیشه سایر خودرو ها بیشتر بدانید.

شیشه-کمری

شیشه کمری

گلس های این خودروی پرطرفدار مانند تمام خودرو های دیگر شامل شیشه جلو، گلس های جلو، شیشه های عقب، شیشه درب های جلو، گلس درب های عقب می باشد. همچنین این خودرو شیشه های دیگری مانند سانروف و لچکی است. این شیشه هیچگونه آپشنی ندارد. البته نمونه های دیگری مانند کمری نیو فیس هیبرید، شیشه جلویی آن دارای سنسور باران و همچنین دوربین بین خطوط یا رادار نیز می باشد.

02177196143

تمام مدل های این خودرو در ایران تولید و عرضه شده اند و البته نمونه واردانی اصلی و متفرقه چینی نیز در بازار قرار دارند. نصب این نوع شیشه ها با چسب پلی اورتان اصلی نصب و انجام می شود که در نصب آن اهمیت بسیار زیادی دارد. جنس این نوع شیشه ها از لمینت می باشد و این نوع شیشه ها مزایای بسیار زیادی دارند به عنوان مثال یکی از مزایای آن نحوه شکستن شیشه های لیمنت می باشد که هنگام شکستن تکه های آن به یکدیگر می چسبند و پخش نشده و نمی ریزند.

شیشه-جلو-کمری

به همین ترتیب از سرنشینان خودرو محافظت می کنند. مواد تشکیل دهنده این شیشه ها دو لایه چسبنده PVB و یک شیشه است که همین لایه ها مانع پخش شدن شیشه های موجود در آن می شوند. بهتر است بدانید که این نوع شیشه ها در درب های نزدیک به سطح زمین استفاده می شوند. زیرا استفاده از این شیشه ها ایمن تر  است. همچنین باعث زیبایی دکوراسیون خانه می شود.

قیمت شیشه جلو کمری

02177196143

-گلس شیشه جلو تویوتا کمری (1982 تا 1989): تماس بگیرید.

-قیمت شیشه جلو خودرو تویوتا کمری ( 1991 تا کنون): تماس بگیرید.

-شیشه جلو خودرو تویوتا کمری (2007 تا 2011): تماس بگیرید.

-قیمت گلس جلویی خودرو تویوتا کمری (2020 تاکنون) تماس بگیرید.

در شیشه اتومبیل عبدالهی شما می توانید انواع خدمات مربوط به شیشه خودرو همچون ترمیم شیشه های لمینت، تعویض و خرید شیشه های مختلف خودرو را انجام دهید. همچنین برای اطلاع از قیمت آن ها با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

شیشه عقب کمری

در ابتدا باید عنوان کنیم که این نوع شیشه یکی از شیشه های جانبی است. معمولا و در اکثر مواقع جنس شیشه های معمولی از سکوریت یا تمپورت می باشد. برای ساخت این شیشه ها، گلس های معمولی در کارخانه با دمای بیش از 600 درجه سانتی گراد حرارات داده می شوند. جهت بالا رفتن استحکام و مقاومت آن ها بعد از حرارت داده شدن، به سرعت سرد می شوند. بدین ترتیب مقاومت شیشه های تمپورت هفت برابر بیشتر از شیشه های معمولی می شود و می توانند فشار 40 کیلوگرمی را نیز تحمل کنند. شیشه های مذکور در طول مدت زمانی که آن ها را خریداری می کنید تغییر رنگ نمی دهند و سطح آن ها کاملا صاف بوده و هیچگونه پستی و بلندی ندارند.

02177196143

شیشه کمری

نام دیگر شیشه عقب این خودرو شیشه المنت دار است که المنت به دلیل خطوط مشکی رنگ موجود روی آن ها گفته می شود. نام دیگر این خطوط ها، خطوط  گرم نیز می باشد. این خطوط در خودرو موجب از بین بردن قطرات برف و باران و بخار روی شیشه می شوند و بدین ترتیب دید راننده بهتر می شود. همانطور که می دانید هنگام فصول سرد سال مانند پاییز و زمستان که بخاری روشن می کنید، گرمای آن به شیشه عقب نمی رسد، به همین ترتیب قطرات و بخار روی شیشه عقب را از بین نمی برد و این خطوط دقیقا همین کار را انجام می دهند.

قیمت شیشه عقب کمری

02177196143

-گلس شیشه عقب تویوتا کمری (1982 تا 1989): تماس بگیرید.

-قیمت شیشه عقب خودرو تویوتا کمری ( 1991 تا کنون): تماس بگیرید.

-شیشه عقب خودرو تویوتا کمری (2007 تا 2011): تماس بگیرید.

-قیمت گلس عقب خودرو تویوتا کمری (2020 تاکنون) تماس بگیرید.

در بازار شیشه، قیمت ها دچار نواسانات مختلفی هستند و به همین دلیل قادر به درج قیمت شیشه کمری نیستیم اما شما در صورت تمایل می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس گرفته و از قیمت ها مطلع شوید. همچنین می توانید انواع خدمات شیشه خودرو خود را در شیشه اتومبیل عبدالهی با بهترین و با کیفیت ترین متریال انجام دهید.

شیشه-در-کمری

شیشه درب های جلو و درب های عقب کمری

02177196143

این شیشه ها، مانند شیشه های عقب گلس های جانبی هستند و در بخش قبلی عنوان کردیم که جنس این نوع گلس ها از سکوریت و یا تمپورت می باشد. نوع شکستن شیشه تمپورت با شیشه های لمینت کاملا متفاوت است. بدین صورت که این شیشه ها هنگام شکستن بسیار ریز می شوند و نوک آن ها نیز تیز نمی باشد. از همین رو آسیبی به افراد داخل خودرو نمی رسانند. همچنین لازم به ذکر است که رنگ شیشه های بغل کمری سبز بوده و نام دیگر آن ها سیف گلس است.

قیمت شیشه درب های جلو و عقب کمری

02177196143

-گلس شیشه درب های جلو و عقب تویوتا کمری (1982 تا 1989): تماس بگیرید.

-قیمت شیشه درب های جلو و عقب خودرو تویوتا کمری ( 1991 تا کنون): تماس بگیرید.

شیشه-بغل-کمری-1

-شیشه درب های جلو و عقب خودرو تویوتا کمری (2007 تا 2011): تماس بگیرید.

-قیمت گلس درب های جلویی وعقب خودرو تویوتا کمری (2020 تاکنون) تماس بگیرید.

شما مشتریان عزیز می توانید برای اطلاع از قیمت های کشیشه کمری و همچنین شیشه خودرو های دیگر با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید. در شیشه اتومبیل خدمات مختلف شیشه خودرو به صورت حضوری و حتی سیار نیز انجام می شود.

شیشه لچکی کمری

02177196143

شیشه بعدی این خودرو لچکی است، این شیشه در پشت شیشه درب های عقب قرار دارد. جنس شیشه لچکی این خودرو از شیشه تمپورت و یا سکوریت است و همانطور که می دانید یکی از شیشه های جانبی محسوب می شوند. یکی از معایب هایی که این نوع شیشه ها دارند این است که به دلیل اینکه قطعات آن بعد از شکستن بسیار ریز می باشد، به همین دلیل اگر شکسته شوند شما چاره ای جز تعویض آن ها ندارید. لازم به ذکر است که هزینه تعویض از ترمیم بیشتر می باشد. در حالی که در شیشه های لمینت در وجود ترک، سنگ خوردگی و یا شکستگی تا 15 سانتی متر عمق امکان ترمیم در آن ها وجود ندارد.

قیمت شیشه لچکی کمری

02177196143

-گلس شیشه لچکی تویوتا کمری (1982 تا 1989): تماس بگیرید.

-قیمت شیشه لچکی خودرو تویوتا کمری ( 1991 تا کنون): تماس بگیرید.

-شیشه لچکی خودرو تویوتا کمری (2007 تا 2011): تماس بگیرید.

-قیمت گلس لچکی خودرو تویوتا کمری (2020 تاکنون) تماس بگیرید.

یکی از تعمیر گاه هایی که شما می توانید خدمات شیشه خود را در آن انجام دهید، شیشه اتومبیل عبدالهی می باشد. در شیشه اتومبیل عبدالهی انواع خدمات مختلف شیشه خودرو توسط افراد متخصص و حرفه ای و با کیفیت ترین مواد انجام می شود.

شیشه سانروف کمری

02177196143

آخرین شیشه خودرو که می خواهیم برای شما توضیح دهیم، شیشه سانروف می باشد. برای توضیح سانروف می توان گفت که سانروف پنل هایی هستند که در سقف خودرو های لوکس و اسپرت نصب می شوند که جنس شیشه آن ها از جنس شیشه خودرو می باشد. این نوع پنل ها موجب تعویض جریان هوا و ورود نور به داخل خودرو می شوند. از آنجایی که شیشه های سانروف هم جزو شیشه های جانبی هستند، در نتیجه جنس آن ها از سکوریت و یا همان تمپورت است. این سانروف ها انواع مختلفی دارند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

انواع سانروف خودرو

02177196143

-سانروف داخلی (in- built sunroof)

پنل نوع اول از انواع سانروف خودرو، در داخل خودرو قرار دارد و در واقع هنگامی که باز و بسته می شوند، قطعه وارد سقف ماشین می شود. این نوع سانروف ها به دلیل اینکه داخل اتومبیل قرار دارند، ضخامت سقف نسبت به حالات دیگر، کمی بیشتر بوده و از فضای درون کابین کم می کند.

-سانروف اسپویلر (spoiler sunroof)

دریچه این نوع سانروف ها کاملا برعکس نوع داخلی به سمت بیرون خودرو باز و بسته می شوند. طراحان آن برای ورود هوا و نور به میزان استاندارد، پنل آن را با زاویه ساخته اند. یکی از مزایایی که این نوع سانروف ها دارند این است که هنگامی که باز شدن، به طرف عقب ماشین حرکت می کنند که در نتیجه اندازه باز شدن آن با توجه به کلید های فرمان قابل کنترل می باشد.  

-پاپ آپ (pop- up sunroof)

دریچه سانروف های پاپ آپ هنگام بلند کردن پنل آن رو به سمت بالا وبه صورت دستی باز می شوند. مهم ترین ویژگی این مدل از مدل صفحه ها، می توانند از روی سقف خودرو جدا شوند در حالی که کاملا جای آن ها روی صقف خالی می ماند.

-سانروف جدا شونده (removable sunroof)

در این پنل ها امکان جدا شدن آن ها از سق خودرو به صورت کامل وجود دارد و بیشتر برای ماشین های لوکس مورد استفاده قرار می گیرند. علاوه بر این، سانروف های جدا شونده از لحاظ سایز نسبت به انواع دیگر کمی بزرگ تر هستند.

-جمع شونده ( folding sunroof)

صفحه این نوع سانروف ها از نظر طراحان بین سقف فلزی ماشین و تزئینات داخل کابین قرار دارد. در این نوع سانروف ها سطح دومی هم در نمای بیرونی قرار دارد که با پارچه پوشانده می شود و راننده بعد از باز شدن صفحه شیشه ای باید با کمک دستان خود پارچه را جمع کند.

-چشم انداز (panoramic sunroof)

سانروف های چشم انداز، جدیدترین نوع پنل ها هستند. این نوع سانروف ها از دو عدد پنل شیشه ای بزرگ جدا در کنار یکدیگر تشکیل شده اند و می توانند هر کدام به صورت جداگانه باز و بسته شوند. در واقع یکی از صفحه ها توسط سرنشینان جلو و دیگری برای سرنشینان عقب مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت شیشه سانروف کمری

02177196143

-گلس شیشه سانروف تویوتا کمری (1982 تا 1989): تماس بگیرید.

-قیمت شیشه سانروف خودرو تویوتا کمری ( 1991 تا کنون): تماس بگیرید.

-شیشه سانروف خودرو تویوتا کمری (2007 تا 2011): تماس بگیرید.

-قیمت گلس سانروف خودرو تویوتا کمری (2020 تاکنون) تماس بگیرید.

برای خرید یا تعمیر شیشه های سانروف این خودرو و خودرو های دیگر با شیشه اتومبیل عبدالهی جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید. همچنین شما می توانید از خدمات مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

مشخصات کمری

02177196143

حال که درمورد شیشه های این خودرو صحبت کردیم، بد نیست تا کمی درمورد مشخصات آن هم اطلاعات کسب کنید. پس در این بخش مهم همراه ما باشید.

مشخصات فنی کمری

02177196143

محور محرک: دیفرانسیل جلو

گیربکس: 5 دنده اتومات

پیشرانه: 4 سیلندر

حجم موتور: 2.4 لیتر

عملکرد فنی

02177196143

قدرت: 158 اسب بخار

گشتاور: 218 نیوتن متر

شتاب: 10.5 ثانیه

سرعت: 195 کیلومتر بر ساعت

مصرف ترکیبی: 8.2 لیتر در صد کیلومتر

ابعاد و اندازه ها

02177196143

نوع بدنه: سدان متوسط

نوع شاسی: یکپارچه

نسل (کد اتاق): نسل چهارم (x740)

طول: 4815 میلی متر

عرض: 1820 میلی متر

ارتفاع: 1480 میلی متر

فاصله محوری: 2775 میلی متر

وزن: 1505 کیلوگرم

حجم باک: 70 لیتر

سیستم کمکی راننده

02177196143

-دارای کروز کنترل

سیستم های ترمز

-توزیع نیرو ترمز

-ضد قفل

-ترمز کمکی

-ترمز پارک برقی

فرمان

02177196143
نیروی کمکی: هیدرولیکی

تنظیم موقعیت: 4 حالته

روکش: چرم

دارای دکمه های کنترلی

سایز ویژگی فرمان: فرمان 4 شاخه

مالتی مدیا

02177196143

سیستم صوتی: 6 اسپیکر- هندزفری (لیمیتد)

قابلیت پشتیبانی: aux- mp3- cd

سایر ویژگی مالتی مدیا: نمایشگر صفحه کیلومتر

ایمنی کابین

02177196143

مجموع ایربگ ها: 2

دارای ایربگ راننده

ایربگ سرنشین جلو

رفاهی کابین

02177196143

-قابلیت ورود بدون کلید

سیستم تهویه: دستی- دریچه تهویه عقب

صندلی راننده: 6 حالته برقی

صندلی سرنشین جلو: 4 حالته دستی

روکش صندلی: پارچه

ایزوفیکس صندلی: دارد

آینه و شیشه

02177196143

آینه عقب الکتروکرومیک: دارد

گلس جانبی با تنظیم برقی: دارد

سانروف دارد: دارد

سایر ویژگی های ظاهری: پرده برقی عقب (لیمیتد)

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد شیشه این خودرو و خودرو های دیگر، استعلام قیمت، انجام هر گونه خدمات مربوطه با شیشه خودرو و همچنین برای خرید شیشه خودرو می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام دهید. از اینکه تا انتهای مقاله همراه ما بودید از شما سپاس گذاریم.

جهت خرید قفل زاپاس بند خودرو می توانید به یدک فیت مراجعه کنید.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی

02177196143