شیشه کادیلاک، موضوع مورد بحث ما در این مقاله می باشد. شیشه جلو کادیلاک از جنس لمینت می باشد.لذا برای خرید و تعویض شیشه جلو و عقب و بغل این خودرو باید به مرکز شیشه اتومبیل در تهران مراجعه کنید. عبدالهی گلس بهترین و با کیفیت ترین شیشه اتومبیل در شرق تهران می باشد. برای اطلاع از آپشن های این شیشه تا انتها این مقاله با ما همراه باشید.

شیشه-جبو-کادیلاک-سی-تی-اس

قیمت شیشه جلو کادیلاک

شیشه انواع کادیلاک سی تی اس و… در شیشه اتومبیل عبدالهی موجود است شیشه جلو این خودرو در دو مدل ساده و آنتن دار موجود است. شما می توانید این شیشه را به صورت تک و عمده از عبدالهی گلس تهیه کنید. برای تعویض می توانید مراجعه کنید و یا اگر تهران هستید نصابان سیار ما به شما مراجعه کنند.و اگر خارج از تهران و شهرستان هستید می توانید این شیشه را تهیه کنید و با اجرت اندکی نزد شیشه اتومبیلی در محل خودتان نصب کنید.

برای خرید عمده لوازم یدکی خودرو کادیلاک می توانید به وب سایت یدک فیت مراجعه کنید.

شیشه-کادیلاک-سویل

قیمت شیشه عقب کادیلاک

شیشه عقب این خودرو از جنس سکوریت و سیف گلس است . جهت خرید و تهیه شیشه عقب این خودرو تنها کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید. شیشه عقب این خودرو دارای گرمکن شیشه است. انواع شیشه عقب کادیلاک در شیشه اتومبیل عبدالهی موجود است . شما برای تعویض شیشه عقب این خودرو نیازی به مراجعه حضوری ندارید نصابان سیار ما در سراسر تهران فعال هستند.

در روز های تعطیل باز است تماس بگیرید

02177196143

02177090652

شیشه-بغل-کادیلاک-سویل

قیمت شیشه بغل کادیلاک

شیشه بغل کادیلاک که شامل شیشه های درب جلو و عقب و شیشه لچکی می باشد.البته کادیلاک سویل با کادیلاک سی تی اس از لحاظ ظاهر تفاوت دارد و شیشه هایشان نیز متفاوت است . هنگام خرید توجه کنید که حتما نام شیشه ای که می خواهید را دقیق ذکر کنید.

شیشه-کادیلاک-اسکالید
اجرت تعویض شیشه جلو چنده؟

بین 250 الی 300

مدت زمان تعویض شیشه بغل چند دقیقه است؟

حدودا نیم ساعت

آیا همه نوع کادیلاک کار می کنید؟

بله همه مدل گلس های کادیلاک موجود است.

آیا گرانتی تعویض هم دارید؟

تمام تعویض و آب بندی توسط تیم مجرب عبدالهی گلس با بهترین چسب پلی یورتان اصلی انجام می شود. که بابت این مورد ما ضمانت می دهیم به شما.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی