برای تعویض شیشه جلو هاوال اعم از هاوال m4,h6,h2.h9 همگی در شیشه اتومبیل عبدالهی صورت می گیرد. چنانچه برای تعویض این شیشه نیاز به مراجعه حضوری دارید می توانید به صورت جضوری به بورس شیشه اتومبیل عبدالهی مراجعه کنید تا نصابان شیشه عبدالهی این شیشه را برای شما تعویض و یا ترمیم کنند.

اما اگر مسیرتان دور است یا به هر دلیلی نمی توانید به صورت حضوری مراجعه کنید. تنها کافی است با تماس با شیشه اتومبیل عبدالهی شیشه خودرو شما درب منزلتان تعویض و ترمیم شود.

قیمت شیشه جلو هاوال(h2,h6,h9,m4)

شیشه جلو هاوال از جنس لمینت و دور مشکی می باشد. برای تعویض این شیشه ابتدا باید شیشه شکسته را از روی بدنه خودرو برداریم و سپس با جاروبرقی شیشه خرده ها را تمیز می کنیم چسب های اضافی قبلی را پاک می کنیم تا آب بندی شیشه به نحو احسن صورت گیرد.سپس با بهترین چسب پلی یورتان اصل اروپا شیشه را چسب کاری می کنیم و شیشه را روی بدنه نصب می کنیم. طریقه ی نصب برای تمام گلس های هاوال به همین صورت است. برای خرید عمده لوازم یدکی هاوال کلیک کنید.

شیشه-هاوال

قیمت شیشه عقب هاوال(h2,h6,h9,m4)

شیشه عقب هاوال از جنس سکوریت است که دارای خطوط موازی می باشد که نشانگر گرمکن شیشه عقب است. همچنین دارای سوراخ برف پاک کن روی بدنه می باشد. معمولا جنس شیشه عقب را با شیشه های درب یکسان تولید می کنند.. و رنگ شیشه عقب با رنگ شیشه های درب عقب یکسان می باشد.

شیشه-عقب-هاوال

قیمت شیشه بغل(درب) هاوال(h2,h6,h9,m4)

جهت اطلاع از قیمت تمام شیشه های هاوال باید با شماره های زیر تماس بگیرید. شیشه های بغل هاوال شامل شیشه درب جلو و عقب و شیشه روستونی می باشد.شیشه روستونی دارای فرم دور شیشه می باشد و روی بدنه خودرو قرار می گیرد. این خودرو فاقد شیشه لچکی است. لازم به ذکر است که به شیشه روستونی شیشه رو گلگیری نیز می گویند.

برای مشاهده ی قیمت شیشه هاوال h9 کلیک کنید.

شیشه-بغل-هاوال

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی