قیمت شیشه زانتیا در دی جی کالا ترب و ایمالز را چک کنید بعد با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید تا از قیمت ارزان و با کیفیت عبدالهی مطلع شوید. عبدالهی گلس برای تعویض و قیمت شیشه جلو ، شیشه عقب و شیشه درب های زانتیا نیاز به زمان زیادی ندارد فقط 40 دقیقه زمان کافیه تا تعویض به بهترین نحو انجام شود. برای استعلام قیمت شیشه جلو اصلی ایرانی و متفرقه تماس بگیرید.

در روز های تعطیل باز است تماس بگیرید

شیشه-جلو-زانتیا

قیمت شیشه جلو زانتیا دیجی کالا

شیشه خودرو یکی از حیاتی ترین و اصلی ترین قطعات آن محسوب می شود. این قطعه در ایمنی و محافظت از سرنشینان خودرو اهمیت بسیار زیادی دارد. چرا که همانطور که می دانید در مواقع مختلف مانند حوادث طبیعی و تصادف، اگر شیشه خودرو وجود نداشته باشد و یا حتی شکسته باشد به شما و عزیزانتیان آسیب زیادی وارد می شود. در مقاله امروز از شیشه اتومبیل عبدالهی قصد داریم درمورد این موضوع بیشتر صحبت کنیم. گلس خودرویی که امروز می خواهیم به شما معرفی کنیم شیشه زانتیا است. پس اگر می خواهید با شیشه این خودرو آشنا شوید، مقاله امروز را از دست ندهید.

قیمت شیشه زانتیا

خودرو زانتیا دارای شیشه جلو، شیشه عقب، شیشه درب های جلو و درب های عقب است. لازم به ذکر است که در تمامی خودرو ها به شیشه های درب ها، شیشه عقب و گلس جلو شیشه های جانبی گفته می شود. جنس این نوع شیشه ها از سکوریت بوده و جنس شیشه جلو از لیمنت است.

قیمت شیشه جلو زانتیا دیجی کالاقیمت شیشه عقب زانتیاقیمت شیشه درب زانتیا
28/000/000ریال25/000/000ریال7/000/000ریال

قیمت بالا به صورت تقریبی درج شده است برای استعلام دقیق حتما تماس بگیرید!

شیشه جلو زانتیا

شیشه زانتیا

در قسمت جلویی این خودرو، شیشه ای قرار دارد که این شیشه از جنس لمینت می باشد. اگر نمی دانید شیشه های لمینت چه نوع شیشه هایی هستند. باید به شما بگوییم که این نوع شیشه ها، از دو و یا چندین لایه چسبنده که پی وی بی نام دارند و یک شیشه ساخته شده اند. این لایه ها باعث نریختن این شیشه ها می شوند و هنگام شکستن آن ها را به صورت منسجم کنار هم نگه می دارند.

بدین ترتیب شیشه های لمینت هیچ خطری برای سرنشینان خودرو ندارند. جالب است بدانید که د برخی از خودرو های خارجی در تمام شیشه خودرو ها، از گلس لمینت استفاده می شود تا امینت خودرو  به بالاترین حد خود برسد. علاوه بر این یکی از مزایایی که می توانیم برای شیشه های لمینت بیان کنیم، این است که در صورت شکستن آن ها شما می توانید آن ها را ترمیم کنید. در این شرایط شما هم هزینه کمتری نسبت به تعویض شیشه می پردازید و هم شیشه فابریک خود را از جایش خارج نمی کنید.

قیمت شیشه جلو زانتیا

-قیمت شیشه جلو زانتیا فرانسه (1992 تا 2002): تماس بگیرید.

-گلس جلو خودرو زانتیا ایران (2001 تا 2010): تماس بگیرید.

-قیمت گلس جلو خودرو زانتیا چین (1995 تا 1997): تماس بگیرید.

برای اطلاع از قیمت شیشه جلو این خودرو  و یا خودرو های دیگر با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید و با کارشناسان و متخصصین ما صحبت کنید.

شیشه عقب زانتیا

شیشه دیگر این خودرو شیشه عقب آن است که جزو گلس های لمینت می باشد. جنس این نوع شیشه ها از سکوریت بوده و دارای خطوط المنت هستند. خطوط المنت، درواقع خطوط گرم کن هستند. همانطور که می دانید، در فصل زمستان که برای از بین بردن بخار روی شیشه و قطرات برف و باران کولر را روشن می کنید گرمای آن به شیشه عقب نمی رسد. به همین دلیل این خطوط برای از بین بردن قطرات باران، برف و بخار شیشه طراحی شده است.

شیشه-زانتیا-عقب

قیمت شیشه عقب زانتیا

-قیمت شیشه عقب زانتیا فرانسه (1992 تا 2002): تماس بگیرید.

-گلس عقب خودرو زانتیا ایران (2001 تا 2010): تماس بگیرید.

-قیمت گلس عقب خودرو زانتیا چین (1995 تا 1997): تماس بگیرید.

برای مطلع از قیمت شیشه این خودرو و خودرو های دیگر می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید و با کارشناسان و متخصصان ما صحبت کنید.

شیشه درب های جلو و درب های عقب زانتیا

گلس درب های جلو و درب های عقب این خودرو نیز شیشه های جانبی محسوب می شوند و جنس آن ها سکوریت هستند. شیشه های سکوریت بر خلاف شیشه های لمینت دارای هیچ گونه ای نیستند. برای به ساخت این شیشه ها، گلس های معمولی با دمای 600 الی 700 درجه سانتی گراد حرارت داده می شوند. پس از اتمام این فرایند سریعا سرد سازی انجام می شود. برای خرید شیشه امید اصفهان می توانید با شماره 02177196143 تماس بگیرید.

شیشه-بغل-زانتیا

قیمت شیشه درب های جلو و درب های عقب زانتیا

-قیمت شیشه درب های جلو و درب های عقب خودرو زانتیا فرانسه (1992 تا 2002): تماس بگیرید.

-گلس درب های جلو و درب های عقب خودرو زانتیا ایران (2001 تا 2010): تماس بگیرید.

-قیمت گلس  درب های جلو و درب های عقب خودرو زانتیا چین (1995 تا 1997): تماس بگیرید.

در شیشه اتومبیل عبدالهی انواع خدمات مربوط به شیشه خودرو انجام می شود. همچنین شما می توانید از خدمات مشاوره رایگان ما نیز استفاده کنید و با کارشناسان مشورت کنید.


شیشه-درب-زانتیا
شیشه-درب-زانتیا

خودرو زانتیا

خودرو سیتروئن نام خودرو خانوادگی است که در سال های 1993 تا 2002 توسط شرکت سیتروئن در دو نوع اتاق 5 در لیفت بک و استیشن تولید شد. در مدل پنج لیفت پنج در بین سال خای 1993 تا 2002 در خط تولید شهر سیتروئن در شهر رن فرانسه تولید شد. همچنین در مدل های استیشن در بین سال های 1995 تا 2002 در شرکت هولیز در شهر سوریز فرانسه تولید گردید و تا 2009 در ایران تولید شد. تولید این خودرو در دو فاز جداگانه صورت گرفت.

فاز اول این خودرو بین سال های 1993 تا 1997 تولید شده و در سال 1998 در فاز دوم این مدل تغییراتی ایجاد شد. این تغییرات شامل تغییر در سامانه های برقی، ایمنی، تجهیزات داخلی، موتور و گیربکس ها می شد. مدل پنج لیفت علاوه بر  کشور فرانسه به تعداد محدود در سال های 1996 و 1997 در چین توسط شرکت فنگشن-سیتروئن نیز مونتاژ شد.

قیمت-شیشه-عقب-زانتیا
قیمت-شیشه-عقب-زانتیا

شیشه خودرو و اهمیت آن

در قدیم الایام شیشه خودرو ها از جنس دیگر یعنی معمولی بود. این نوع شیشه ها بسیار خطرناک بودند و  هنگام شکستن به افراد داخل خودرو آسیب جدی می رساندند. چرا که شیشه های معمولی بسیار ضعیف بودند و سریعا شکسته می شدند. علاوه بر این چسبی که برای نصب آن ها استفاده می شد چسب نئوپرن نام داشت و دور تا دور آن را نیز لاستیک استفاده می شد که احتمال خطر آن را افزایش می داد.

قیمت-شیشه-زانتیا
قیمت-شیشه-زانتیا

اما در سال 1999 شخصی به نام هنری فورد، تکنولوژی جدیدی را به نام شیشه لمینت برای افزایش ایمنی خودرو مطرح کرد. بدین ترتیب شرکت فورد، شروع به استفاده این شیشه ها در خودرو های خود کرده همین موضوع سر آغاز استفاده از این شیشه ها شد.

قیمت شیشه عقب زانتیا چقدره؟

حدود 25/000/000ریال اما برای اطلاع از قیمت دقیق لطفا با شماره 02177196143 تماس بگیرید.

مدت زمان تعویض شیشه زانتیا چند دقیقه است؟

بستگی به نوع کار این زمان متغیر است اما نهایتا 1 ساعت بیشتر زمان نمیبرد.

مزایا و معایب زانتیا

مزایا

  • پیشرانه و شتاب
  • طراحی ظاهری
  • عملکرد نرم سیستم تعلیق
  • طراحی کابین
  • امکانات رفاهی

معایب

  • بدنه و ایمنی پایین
  • مشکلات سیستم تعلیق
  • دید ضعیف عقب

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی