قیمت شیشه دنا و دنا پلاس (شیشه جلو ،شیشه عقب، شیشه درب) یکی می باشد.شیشه خودرو یکی از قسمت های مهم در تمامی خودرو ها به شمار می رود. چرا که موجب حفظ امنیت بدنه خودرو و جان سرنشینان داخل خودرو می شود. بدین ترتیب ضروری است که جنس آن ها با شیشه های معمولی تفاوت داشته باشد که همینطور هم است.ایران خودرو شرکت تولید کننده این اتومبیل می باشد.

شیشه-جلو-دنا-
قیمت شیشه جلو دنا قیمت شیشه عقب دناقیمت شیشه بغل دنا
23/000/000ریالتماس بگیرید!تماس بگیرید!

جالب است بدانید که شیشه جلو دنا و شیشه جلو سمند مشابه هستند.

بدین ترتیب گلس خودرو ها از دو شیشه لمینت و سکوریت ساخته می شود. در مقاله امروز درمورد شیشه دنا، جزئیات آن و نحوه تعمیرشان کاملا برای شما توضیح خواهیم داد. پس در صورتی که می خواهید با شیشه های این ماشین آشنا شوید، تا انتهای این مقاله را مطالعه کنید و با ما همراه باشید.

شیشه دنا پلاس

شیشه-جلو-دنا-پلاس

خودرو های دنا دارای شیشه جلو، شیشه عقب، گلس های درب های جلو و درب های عقب، گلس رو ستونی و شیشه سانروف هستند. لازم به ذکر است که شیشه هایی همچون روستونی، لچکی و یا سانروف در تمام خودرو  ها وجود ندارد. شیشه های جلو گلس های اصلی بوده و شیشه های دیگر جانبی نامیده می شوند.

Dena-Plus-glass-door
Dena-Plus-glass-door

شیشه جلو دنا و دنا پلاس

در تمامی خودرو ها جنس شیشه جلو از لمینت ساخته می شود. لایه پی وی بی و شیشه مواد تشکیل دهنده این نوع گلس ها هستند. لایه های پی وی بی ویژگی چسبندگی دارند و اگر شیشه خودرو شما شکسته شود، قطعات آن کاملا ریز می شوند. اما در مقایسه با گلس های دیگر نمی ریزند، پخش نمی شوند و به صورت چسبنده در کنار هم قرار می گیرد. به همین دلیل گلس های لمینت قابلیت ترمیم را دارند. این روش کم هزینه تر از  تعویض خودرو بوده و شما هم مجبور به خارج گلس فابریک خودرو خود نیستند.

شیشه دنا

قیمت گلس جلو دنا و دنا پلاس

-قیمت شیشه جلو خودرو دنا (1393 تاکنون): تماس بگیرید.

-گلس جلو خودرو جلو دنا پلاس (ELX): تماس بگیرید.

برای استعلام و کسب اطلاعات بیشتر درمورد قیمت شیشه جلو این خودرو و تمام خودرو ها می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید. همچنین می توانید از خدمات مشاوره آنلاین ما بهره برید.

Dana-glass-price
Dana-glass-price

شیشه عقب دنا و دنا پلاس

گلس های عقب بر خلاف گلس های جلو از جنس شیشه متفاوت تری ساخته می شوند که آن شیشه سکوریت است. اگر با این گلس ها آشنایی ندارید، باید به شما بگوییم که این نوع گلس ها با نام های تمپورت و یا نشکن نیز شناخته می شوند.

شیشه-عقب-دنا-پلاس

جهت ساخت این نوع شیشه ها، گلس های سکوریت در کارخانه با دمای بالا حرارت می بینند. این دمای بین 600 الی 700 درجه سانتی گراد است. سپس بعد از این فرایند گلس خودرو ها به سرعت سرد می شوند. همین موضوع به بالا بردن استحکام و مقاومت آن کمک زیادی می کنند.

The-price-of-laminated-glass
The-price-of-laminated-glass

به گلس های عقب این خودرو ها شیشه المنت دار نیز گفته می شود. المنت همان خطوط برجسته روی این شیشه ها می باشد که درواقع همان خطوط گرم کن و هیتر هستند. این خطوط هنگامی که روی شیشه خودرو برف، باران و یا بخار می نشیند و دید راننده را مختل می کند، آن ها را از بین می برند و در نهایت موجب واضح تر شدن دید راننده می شوند.

شیشه-درب-جلو-راست-دنا-پلاس

قیمت گلس عقب دنا

جنس شیشه عقب دنا از نوع سکوریت است برخی از شیشه ها دارای سوراخ برف پاک کن است. اما شیشه های دنا فاقد سوراخ برف پاک کن است.

-قیمت شیشه عقب خودرو دنا (1393 تاکنون): تماس بگیرید.

-گلس عقب خودرو جلو دنا پلاس (ELX): تماس بگیرید.

گلس اتومبیل عبدالهی خدمات شیشه خودرو شما را به صورت سیار نیز انجام می دهد و شما برای کسب قیمت شیشه های می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت-شیشه-درب-دنا-پلاس
قیمت-شیشه-درب-دنا-پلاس

شیشه درب های جلو و درب های عقب دنا و دنا پلاس

شیشه درب های عقب و درب های جلو این خودرو نیز از جنس سکوریت می باشند. جنس این شیشه ها به گونه است که اگر شکسته شوند، تکه های آن خرد شده و پخش می شوند و میریزند. اما خوشبختانه آنقدر ریز هستند  که هیچکدام از افراد خودرو آسیب نمی رسانند. همچنین نوک آن ها هم تیز نمی باشد.

توجه کنید که تجربه ی نصاب و مهارت نصاب به اندازه جنس و کیفیت شیشه اهمیت دارد.

شیشه-درب-جلو-دنا-پلاس

قیمت شیشه درب های جلو و درب های عقب دنا و دنا پلاس

-قیمت شیشه  درب های جلو و درب های عقب خودرو دنا (1393 تاکنون): تماس بگیرید.

-گلس درب های جلو و درب های عقب خودرو جلو دنا پلاس (ELX): تماس بگیرید.

شیشه های درب جلو نیز از نوع سکوریت هستند. و فاقد لچکی برای شیشه درب جلو است.

شیشه-درب-جلو-راننده-دنا-پلاس

شیشه لچکی دنا و دنا پلاس

در قسمت عقب گلس های عقب این خودرو و روی بدنه خودرو یک شیشه ذوزنقه ای شکل کوچک وجود دارد که به صورت ثابت نصب می شوند و بیشتر حالت تزئینی دارند. بدین منظور که مانند شیشه های لچکی قدیم که در جلو خودرو ها نصب می شدند. قابلیت باز شدن را ندارد.

شیشه لچکی در حقیقت همان شیشه ی مثلثی شکل در درب عقب است که شیشه درب عقب را از یک تکه بودن خارج کرده است. توجه کنید این شیشه نیز سکوریت است.

شیشه-لچکی-دنا-پلاس

قیمت گلس لچکی دنا

-قیمت شیشه لچکی  خودرو دنا (1393 تاکنون): تماس بگیرید.

-گلس لچکی  خودرو جلو دنا پلاس (ELX): تماس بگیرید.

برای استعلام قیمت این نوع شیشه ها می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

قیمت-شیشه-لچکی-دنا

به دلیل افزایش قیمت روزانه ارز و دلار قیمت شیشه هم بالا رفت با افزایش قیمت خودرو قیمت شیشه خودرو نیز افزایش یافت.

Windshield-price-dena
Windshield-price-dena

شیشه سانروف دنا و دنا پلاس

سانروف پنل هایی هستند که در سقف خودرو هایی که لوکس و یا مدرن هستند، نصب می شوند. این نوع گلس ها از جنس شیشه های خودرو تولید می شود که همان گلس سکوریت است. این پنل ها وظیفه تهویه هوای بیرون و داخل کابین و ورود نور به داخل کابین هستند.

از آنجایی که گلس های سکوریت ریز هستند، به همین دلیل بعد از شکستن قابلیت ترمیم را ندارند و شما مجبور به تعویض آن ها هستید.

شیشه-سانروف-دنا-پلاس

قیمت گلس سانروف دنا

-قیمت شیشه سانروف خودرو دنا (1393 تاکنون): تماس بگیرید.

-گلس سانروف خودرو جلو دنا پلاس (ELX): تماس بگیرید.

به علت نوسانات قیمت در بازار شیشه، نمی توانیم قیمت شیشه های این خودرو را برایتان ذکر کنیم و از شما مشتریان گرامی عذر خواهی می کنیم. اما برای اطلاع از تمامی قیمت این گلس ها با ما تماس بگیرید.

Windshield-price
Windshield-price

خودرو دنا

در بخش اول تصمیم گرفتیم این خودرو را برای شما بررسی کنیم. دنیا یکی از محصولات شرکت ایران خودرو محسوب  می شود که به عنوان جایگزنی برای خودرو های سمند و سمند سورن طراحی و ساخته شده است. اما بعد از عرضه آن این اتفاق رخ نداده و این خودرو به عنوان محصولی جداگانه در کنار این خودرو ها عرضه شد.

در سال 1391 قرار بر این بود که خودرو دنا وارد بازار داخلی و جهانی شود. اما بعد از کشمکش ها گفت و گو های فراوان در خصوص قیمت گذاری، در نهایت در سال 1393 با تاخیر به بازار عرضه شد. همچنین خودرو دنیا با موتو ای اف 7 (EF7) بنزینی روانه بازار شد.

شیشه-دنا-و-دنا-پلاس
شیشه-دنا-و-دنا-پلاس

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی

قیمت شیشه دنا با دنا پلاس فرق د اره؟

برای استعلام قیمت شیشه با شماره 02177196143 تماس بگیرید.

مدت زمان تعویض شیشه دنا چقدره؟

تقریبا 45 دقیقه ممکن است تا یکساعت هم زمان ببرد بستگی به تمیز کاری شیشه شما اما نهایتا 1 ساعته تمام می شود.