شیشه خودرو اکثر قسمت های خودرو را پوشش داده است. در تمام خودرو ها در قسمت جلو، قسمت عقب، درب های جلو و درب های عقب آن ها وجود دارد. البته در برخی از خودرو ها هم در قسمت پشت درب های عقب شیشه لچکی و گلس روستونی نیز قرار دارد. امروز از سایت شیشه اتومبیل عبدالهی با شما همراه هستیم تا درمورد شیشه جیلی امگرند با شما صحبت کنیم. همچنین می خواهیم درمورد این خودرو و شیشه های آن اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم. پس اگر می خواهید با این خودرو و شیشه های آن آشنا شوید، این صفحه را ترک نکنید و با ما تا انتها همراه باشید.

شیشه جیلی امگرند

تعویض شیشه جلو جیلی امگرند

برای خرید و تعویض شیشه جلو جیلی امگرند با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید. ما در این قسمت ویدیویی برای شما تهیه کردیم که با مشاهده این ویدیو بهتر تصمیم بگیرید. شیشه جلو جیلی در شیشه اتومبیل عبدالهی به صورت تک و عمده به فروش می رسد.

از کجا شیشه اتومبیل ارزان بخریم؟

از شیشه اتومبیل عبدالهی که با بیش از 3 دهه تجربه در این زمینه بهترین گزینه ی انتخابی شما می تواند باشد.

خودرو جیلی امگرند

جیلی امگرند ای سی 7 یکی از خانواده های بزرگ خودرو هایی است که در بخش امگرند کارخانه چینی تولید خودرو که جیلی نام دارد، تولید می شوند. اولین سری این خودرو ECV است که بری سری امگرند بود. نشان تجاری برای این مدل های نیمه لوکس و تمام لوکس جیلی بود که در سال 2009 رونمایی شد. در آمادگی این محصول جهت عرضه در بازار اروپا، این خودرو موفق به کسب چهار ستاره در آزمون یوروان کپ شد. بدین ترتیب اولین خودرو طراحی ی تولید شده چینی  بود که توانست این موفقعیت را از آن خود کند.

شیشه جیلی امگرند

این خودرو همانند خودرو های دیگر از شیشه جلو، شیشه عقب، گلس درب های جلو، گلس درب های عقب برخودار است. اما دارای دو شیشه لچکی و سانروف هم می باشد که این شیشه تنها در برخی از خودرو ها وجود دارد. در ادامه به بررسی تمام این شیشه ها خواهی پرداخت. 

گلس جلو جیلی امگرند

شیشه جلو این خودرو در انواع دور مشکی و دو رنگ بالا سرمه ی است. این شیشه از جنس لمینت است. شیشه جلو تمام خودرو ها عموما از شیشه لیمنت ساخته می شود. نکته قابل توجه این است که این نوع شیشه ها از دو لایه پی وی بی ساخته شده اند که خاصیت چسبندگی دارند.

قیمت گلس جلو جیلی امگرند

-قیمت شیشه جلو خودرو جیلی امگرند ای سی 8: تماس بگیرید.

-گلس جلو خودرو جیلی امگرند EC7: تماس بگیرید.

-قیمت شیشه جلو خودرو جیلی امگرند X7: تماس بگیرید.

برای اطلاع از قیمت گلس جلو خودرو جیلی امگرند و خودرو های دیگر می توانید باشیشه اتومبیل عبدالهی تماس حاصل فرمائید. در شیشه اتومبیل عبدالهی تمام

شیشه عقب جیلی امگرند

به طور کلی در شیشه عقب تملم خودرو ها خطوط وجود دارد که به آن ها المنت گفته می شود. خطوط المنت همان خطوط گرم کنی هستند که هنگام نشستن دانه های برف یا باران روی شیشه و به وجود آمدن بخار، آن ها را از بین می برد. این شیشه ها از جنس سکوریت هستند. به این شیشه ها تمپورت و نشکن نیز گفته می شود. همانطور که از نام این شیشه ها مشخص است، این گلس ها به راحتی شکسته نمی شوند و به قطعات بسیار ریزی تبدیل می شوند. بدین ترتیب این نوع شیشه ها پخش می شوند.

قیمت گلس عقب جیلی امگرند

به دلیل شرایط موجود در خصوص قیمت شیشه خودرو، متاسفانه نمی توانیم قیمت آن ها را درج کنیم و از شما مشتریان عزیز پوزش می طلبیم. اما اگر می خواهید از قیمت این گلس ها با خبر شوید، با ما تماس بگیرید.

شیشه درب های عقب و درب های جلو جیلی امگرند

شیشه درب های جلو و درب های عقب جیلی امگرند نیز جزو گلس های جانبی هستند و از جنس سکوریت هستند. همانطور که گفتیم شیشه های سکوریت هنگام شکستن به قطعات بسیار ریزی تبدیل می شوند. بدین ترتیب این نوع شیشه ها قابلیت ترمیم را ندارند. به همین دلیل اگر شکسته شوند شما چاره ای جز تعویض آن ها ندارید.

قیمت شیشه درب های عقب و درب های جلو جیلی امگرند

-قیمت شیشه درب های جلو و درب های عقب خودرو جیلی امگرند ای سی 8: تماس بگیرید.

-گلس درب های جلو و درب های عقب خودرو جیلی امگرند EC7: تماس بگیرید.

-قیمت شیشه درب های جلو و درب های عقب خودرو جیلی امگرند X7: تماس بگیرید.

در شیشه اتومبیل عبدالهی شما می توانید شیشه خودرو خود را ترمیم، خرید و حتی تعویض کنید. این خدمات توسط افراد حرفه ای و با تجربه، متریال با کیفیت، قطعات اصل و با قیمت مناسب انجام می شود.

شیشه لچکی جیلی امگرند

شیشه لچکی معمولا روی قسمت پشت شیشه عقب تمام خودرو ها وجود دارد. این شیشه ها در گذشته در قسمت جلویی خودرو های قدیمی ساخته می شد و قابلیت باز شدن و تعویض هوا را داشتند. اما امروزه این موضوع تغییر کرده و این شیشه ها به صورت ثابت نصب می شوند. بدین ترتیب قابلیت باز شدن را ندارند. جنس آن ها از گلس های تمپورت یا همان نشکن است. برای ساخت شیشه های نشکن، گلس های معمولی با دمای 600 الی 700 درجه سانتی گراد در کارخانه حرارت داده شده و سپس به سرعت سرد می شوند. بدین ترتیب مقاومت و استحکام آن ها بالا می رود.

قیمت شیشه لچکی جیلی امگرند

-قیمت گلس لچکی خودرو جیلی امگرند ای سی 8: تماس بگیرید.

-گلس لچکی خودرو جیلی امگرند EC7: تماس بگیرید.

-قیمت گلس لچکی خودرو جیلی امگرند X7: تماس بگیرید.

گلس سانروف جیلی امگرند

سانروف ها در قسمت سقف خودرو هایی که معمولا لوکس و اسپرت هستند، در کارخانه نصب می شوند. درواقع کاری که این پنل ها انجام می دهند این است که موجب تعویض هوای داخل کابین با هوای بیرون شده و نور را وارد کابین خودرو می کنند. سانروف ها انواع مختلفی دارند که شامل جمع شونده، باز شونده، داخلی، چشم انداز و … هستند. جنس شیشه های آن از جنس سکوریت است.

قیمت گلس سانروف جیلی امگرند

-قیمت شیشه سانروف خودرو جیلی امگرند ای سی 8: تماس بگیرید.

-گلس سانروف خودرو جیلی امگرند EC7: تماس بگیرید.

-قیمت شیشه سانروف خودرو جیلی امگرند X7: تماس بگیرید.

جیلی آزکارا محصول جدیدی از خودرو سازی فردا با نام جیلی وارد بازار شد.

شیشه جیلی آزکارا نیز در ” شیشه اتومبیل عبدالهی ” موجود است.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی