قیمت {شیشه جنتو شامل شیشه جلو عقب و شیشه های بغل می باشد } را از عبدالهی گلس بخواهید. که برای تعویض شیشه جلو جنتو می توانید به مرکز شیشه اتومبیل در تهران مراجعه کنید.حتما تا به حال در مقالات مختلف درمورد اهمیت قسمت های خودرو شنیده اید. قسمت هایی مانند جلوبندی، آینه خودرو ‌و … که مطالب زیادی درمورد آن ها وجود دارد. اما بی شک یکی از قطعات خودرو که توجه کمتری به آن می شود، شیشه خودرو است. این قطعه با وجود اهمیت زیاد و تاثیر زیادی که در حفظ سرنشینان دارد، اما متاسفانه توجه کمی به آن می شود.

شیشه جنتو

به همین ترتیب ما تصمیم به نوشتن این مقاله گرفتیم تا شیشه جنتو را برای شما شرح دهیم. پس اگر به دنبال یک مقاله کامل درمورد شیشه خودرو خصوصا اتومبیل جنتو هستید، از دست دادن این مقاله به ضررتان تمام خواهد شد.

شیشه جنتو

خودرو جنتو مانند تمامی خودرو ها دارای شیشه های جلو و عقب و درب ها می باشد. تنها شیشه ای که خودرو جنتو دارد و در تمام خودرو ها مشاهده نمی شود، گلس لچکی است. برای خرید انواع لوازم یدکی عمده می توانید به عمده فروشی لوازم یدکی خودرو یدک فیت مراجعه کنید.

شیشه جلو جنتو

شیشه جلو خودرو جن ۲ دارای قوس و خمیدگی زیاد است. همچنین یک پایه در قسمت بالای شیشه بوده و در تیپ رنگی سبز لایت هستند.

جنس آن ها از لمینت می باشد که بعد از شکستن تکه های آن به هم می چسبند و پخش نمی شوند. از این گلس ها بیشتر در ساختمان های بلند استفاده می شود. همچنین ارسال شیشه به شهرستان ها فراهم است.

بیشتر بدانید: قیمت شیشه لیفان 620 را از ما بخواهید.

قیمت شیشه جلو جنتو

-قیمت شیشه جلو  جنتو  (۲۰۱۳ تاکنون): تماس بگیرید.

-گلس جلو  خودرو جنتو (۲۰۰۴ تا ۲۰۱۲ ):تماس بگیرید.

جهت هماهنگی برای انجام خدمات گلس خودرو خود در گلس عبدالهی با ما تماس حاصل فرمائید.

شیشه درب های جلو و درب های عقب جنتو

در قسمت درب های جلو این خودرو دو سوراخ در قسمت پایین آن وجود دارد و روی بالا بر برقی نصب می شوند. تیپ رنگی درب های جلو و درب های عقب این خودرو سبز لایت است.

درب های عقب خودرو جنتو به شکل مربعی بوده و با دو سوراخ که روی شیشه وجود دارد، روی بالا بر برقی نصب می شوند. برای ساخت این گلس ها از شیشه سکوریت استفاده شده است. نام دیگر این گلس تمپورت و نشکن می باشد.

قیمت گلس درب های جلو و درب های عقب جنتو

-قیمت شیشه درب های عقب و درب های جلو جنتو  (۲۰۱۳ تاکنون): تماس بگیرید.

-گلس درب های جلو و درب های عقب خودرو جنتو (۲۰۰۴ تا ۲۰۱۲ ):تماس بگیرید.

شیشه عقب جنتو

شیشه ای نسبتا بزرگ در قسمت عقب این خودرو وجود دارد که درب صندوق عقب آن قرار دارد و دارای گرم کن بخار گیر می باشد و در تیپ رنگی سبز لایت است.

بخاطر گیر این شیشه ها بخار شیشه را از بین برده و در نتیجه موجب واضح تر شدن دید رانندگان می شود. شیشه مورد استفاده برای گلس های عقب خودرو جنتو تمپورت است. شیشه های تمپورت بر خلاف شیشه های لمینت در کارخانه با دمای ششصد الی هفتصد درجه سانتی گراد حرارت دیده و سریعا سرد می شود.

قیمت گلس عقب جنتو

-قیمت شیشه عقب  جنتو  (۲۰۱۳ تاکنون): تماس بگیرید.

-گلس عقب  خودرو جنتو (۲۰۰۴ تا ۲۰۱۲ ):تماس بگیرید.

شیشه عبدالهی خدمات شیشه خودرو شما را مناسب ترین قیمت، بهترین کیفیت و توسط مجرب ترین افراد انجام می دهد.

شیشه لچکی جنتو

در قسمت لچکی این خودرو یک شیشه ذوزنقه ای وجود دارد که در شیشه حاشیه چاپ می شود،  داشته ک در تیپ رنگی سبز لایت است‌ که‌ روی درب خودرو به صورت ثابت نصب می شود. شیشه های لچکی معمولا بیشتر قابلیت تزئینی دارند. جنس آن ها نیز از شیشه های نشکن ساخته شده است.

شیشه های سکوریت در صورت شکستن به قطعات بسیار ریزی تبدیل شده و پخش می شوند. اما خوشبختانه تکه های آن ها آنقدر ریز است که به خاک ریزه شباهت دارد. نوک آن ها هن شمشیری نبوده و به طور کلی آسیبی به افراد داخل خودرو نمی زند. این شیشه ها در طول دوره تغییر رنگ نمی دهند و هیچ گونه پستی و بلندی روی آن ها وجود ندارد همچنین دارای قطعات ایمن بعد از شکستن هستند. اما متاسفانه این شیشه ها معایبی هم دارند که این معایب شامل موارد زیر هستند:

-شما باید از جای پیج و سوراخ شیشه مطمئن شوید. چرا که اگر ایم نوع شیشه ها تولید شود دیگر امکان ایجاد  سوراخ وجود ندارد.

-همچنین اگر قصد تغییر مکان را دارید و به شیشه های سکوریت وجود ندارد. مگر اینکه ابعاد و اندازه شیشه های خودرو شما ب محل جدید مطابقت داشته باشد.

قیمت لچکی جنتو

-قیمت شیشه لچکی جنتو  (۲۰۱۳ تاکنون): تماس بگیرید.

-گلس لچکی خودرو جنتو (۲۰۰۴ تا ۲۰۱۲ ):تماس بگیرید.

ترمیم شیشه چیست؟

ترمیم شیشه فرایندی است که برای از بین بردن شکستگی و حتی بهتر شدن آن انجام می شود. یکی از سوالاتی که ممکن است از خودتان بپرسید این است که آیا ترمیم شیشه از پیشروی شکستگی آن جلوگیری می کند؟ در جواب باید به شما بگوییم که بله چرا که به زور کلی هدف این شیشه ها از بین بردن شکستی یا کم کردن آن و جلوگیری از پیشروی آن است. البته تمام شیشه ها قابل ترمیم نیستند. به این دلیل که بعضی شکستگی ها به دلیل شدت و عمق شکستگی بسیار بالایی که دارند دیگر قابل ترمیم نیستند و تنها چاره آن ها تعویض است.

میزان استاندارد برای ترمیم یک شکستگی عمق پانزده اینچ یا چهل سانتی متر است. چنانچه از این میزان بیشتر باشد، دیگر نمی توان آن را ترمیم کرد. مقدار مذکور در بیشترین حالت ممکن بوده و هزینه بسیار بالایی دارد. شیشه های لمینت قابل ترمیم هستند اما در مقابل شیشه های سکوریت را نمی توان ترمیم کرد. جهت انجام خدمات ترمیم خود با بهترین متریال با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس حاصل فرمائید.

شیشه خودرو و اهمیت آن

بدیهی است که شیشه خودرو یکی از قطعات ماشین بوده و از اهمیت زیادی برخودار است. این قطعه شکننده شما و خودروتان را در برابر موقعیت های مختلف مانند بارش برف و باران، گرد و غبار، تصادف، اشعه ماورا بنفش،‌ سرما، گرما و … محافظت می کنند. در خودرو های قدیمی شیشه ها از گلس های خام بود. همین موضوع باعث آسیب رساندن به افراد زیادی می شد. چرا که این‌ گلس ها به راحتی شکسته می شوند و بعد از شکستن به شکل شمشیری شکل در  می آیند.‌طبق گفته ی ویکی پدیا این خودرو مدتی توسط شرکت زاگرس خودرو در ایران عرضه شد.

آیا برای تعویض شیشه جنتو خدمات سیار هم دارید؟

بله خدمات سیار ما همیشه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

برای دودی شیشه جنتو باید حضوری مراجعه کنیم؟

نه نیازی به مراجعه حضوری نیست شما می توانید با تماس با عبدالهی گلس از خدمات سیار شیشه دودی ما بهره مند شوید.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی