قیمت شیشه بیسو ، (شیشه جلو ،شیشه عقب ، شیشه درب )موضوع مورد بحث امروز ما در این مقاله می باشد.خودرو ها دارای قطعاتی همچون شیشه، آینه، زیربندی و … هستند. شیشه یکی از آن ها است که در موقعیت های خاص مانند برخورد جنس خارجی، تصادف، گرد و غبار، برف و باران، سرما، گرما و … از افراد داخل خودرو محافظت می کند. به همین دلیل باید به نحوه نگهداری، تعمیر آن و شکستگی این قطعه اهمیت دهیم. امروز ما با مقاله شیشه بیسو به سراغ شما آمده ایم تا تمام گلس های این خودرو را برای شما بررسی کنیم. پس در ادامه با این مطلب در سایت شیشه اتومبیل عبدالهی همراه ما باشید و صفحه را ترک نکنید.

شیشه بیسو

شیشه خودرو و اهمیت آن

شیشه خودرو یکی ا قطعاتی است که در حفاظت از امنیت سرنشینان خودرو نقش کلیدی دارد. این قسمت از گرد و غبار، برف، باران، سرما، گرما، اشعه ماورا بنفش، برخورد جسم خارجی و تصادف دارند. در خودرو های قدیمی و گذشته این شیشه ها از جنس شیشه معمولی و یا خام بودند. اگر این شیشه ها شکسته می شدند، به شکل شمشیری در می آمدند که برای افراد داخل خودرو خطر آفرین بود. همچنین این گلس ها به راحتی شکسته می شوند.

بیشتر بدانید: برای استعلام قیمت شیشه شاهین با شماره 09123236211 تماس بگیرید.

در نهایت در سال 1999 شخصی به نام هنری فورد، تکنولوژی جدید را که شیشه لمینت نام داشت، برای امنیت خودرو به کار برد. به همین ترتیب شرکت فورد اولین شرکتی بود که تمام شیشه های خودرو های خود از این شیشه استفاده می کرد.

شیشه-بیسو
قیمت شیشه

قیمت شیشه بیسو

در خودرو بیسو تی 3 شیشه های اصلی یعنی شیشه جلو، درب های عقب و درب های جلو وجود دارند. همچنین در این خودرو شیشه سانروف نیز مشاهده می شود. اما در خودرو بیسو تی 5 علاوه بر این شیشه ها، شیشه روستونی نیز قرار داده شده است.

خودرو بیسو

خودرو بیسو تی 3 یک خودرو کراس اوور کامپکت کوچک است که از طریق شرکت خودرو سازی بیسو تولید می شود. به طور کلی این برند زیر مجموعه شرکت چونگینگ بیسو بوده و زیر مجموعه جوینت ونچر که یک سرمایه گذاری شریکی مین گروه خودرو سازی پکن و گروه پیشیانگ است، محسوب می شود. اتومبیل تی 5 نیز یک کراس اوور متوسط با هفت سرنشین می باشد.

شیشه-عقب-بیسو
شیشه-عقب-

بیشتر بدانید: قیمت شیشه توسان تی ال را از ما بخواهید.

شیشه جلو بیسو

گلس جلو خودرو بیسو تی 5 و تی 3 هر دو از جنس لمینت هستند. شیشه های لمینت از لای های چسبناکی به نام pvb ساخته شده اند. این لایه ها به دلیل چسبناک بودنشان، بعد از شکستن شیشه از ریختن و پخش شدن آن جلوگیری کرده و قطعات آن ها را به صورت چسبنده کنار یکدیگر نگه می دارند.

لازم به ذکر است که شیشه های لمینت معمولا در ساختمان های مرتفع برای جلوگیری از حوادث  های مختلف مانند آتش سوزی و زلزله کار گذاشته می شوند.

شیشه-درب-بیسو
شیشه-درب-

قیمت گلس جلو بیسو

-قیمت شیشه جلو خودرو بیسو تی 3 (2017 تا 2020): تماس بگیرید.

-شیشه جلو خودرو بیسو  تی 5 (2017 تا 2020): تماس بگیرید.

اگر به انجام خدمات شیشه خودرو خود در گلس عبدالهی تمایل دارید، می توانید برای هماهنگی های لازم با ما تماس بگیرید.

شیشه درب های جلو و درب های عقب بیسو

در قسمت درب های عقب و درب های جلو این خودرو از جنس سکوریت ساخته شده است. ساختار شیشه های سکوریت با گلس های لمینت تفاوت زیادی دارد. این شیشه از هیچ گونه لایه ای ساخته نشده اند. بلکه برای ساخت آن ها شیشه های معمولی با دمای 600 یا 700 درجه داخل کوره های مختلف حرارت می بنند و سپس سرد می شود و شیشه های سکوریت ساخته می شوند.

قیمت گلس درب های جلو و درب های عقب بیسو

-قیمت شیشه درب های عقب و درب های جلو خودرو بیسو تی 3 (2017 تا 2020): تماس بگیرید.

-شیشه درب های عقب و درب های جلو خودرو بیسو  تی 5 (2017 تا 2020): تماس بگیرید.

شیشه عقب بیسو

گلس عقب این خودرو ها و بیشتر خودرو ها دارای خطوط المنت هستند. خطوط المنت در حقیقت همان خطوط برجسته و هیتر هستن که برق خودرو کار کرده و در فصل های سرد سال مانند زمستان پاییز قطرات برف و باران و همچنین بخار شیشه را از بین می برند. در نتیجه باعث واضح تر شدن دید راننده می شوند.

قیمت گلس عقب بیسو

-قیمت شیشه عقب خودرو بیسو تی 3 (2017 تا 2020): تماس بگیرید.

-شیشه عقب خودرو بیسو  تی 5 (2017 تا 2020): تماس بگیرید.

برای انجامتمامی کار های شیشه خودرو خود می توانید به شیشه اتومبیل عبدالهی مراجعه کنید.

شیشه سانروف بیسو

سانروف ها پنل هایی هستند که در اکثر مواقع برای خودرو های لوکس و یا اسپرت ساخته می شوند. این پنل ها نور خورشید را وارد ماشین کرده و هوای داخب و خارح کابین خودرو شما را تعویض می کنند. البته شما می توانید آن ها را در خودرو های دیگر نیز نصب کنید. اما ما به شما این را پیشنهاد نمی کنیم. چرا که موجب خراب شدن بدنه خودرو شما می شود. سانروف ها انواع مختلفی دارند که شامل چشم انداز یا پاناروما، باز شونده، جمع شونده، داخلی و … هستند. جنس شیشه این قطعه از شیشه خود خودرو است که همان شیشه سکوریت می باشد.

همانطور که کمی پیش بیان کردیم، شیشه های سکوریت با لمینت کاملا تفاوت دارند یکی از تفاوت های آن ها در شکستن شان است. شیشه های لمینت اگر شکسته شوند، به تکه های بسیار ریزی تبدیل شده و می ریزند و پخش می شوند.

برای خرید عمده لوازم یدکی خودرو به یدک فیت مراجعه کنید.

قیمت گلس سانروف بیسو

-قیمت شیشه سانروف خودرو بیسو تی 3 (2017 تا 2020): تماس بگیرید.

-شیشه سانروف خودرو بیسو  تی 5 (2017 تا 2020): تماس بگیرید.

شیشه روستونی بیسو

گلس های روستونی تنها در مدل بیسو تی 5 وجود دارند و در تی 3 مشاهده نمی شوند. این شیشه ها به شکل ذوزنقه ای هستند و روی بدنه خودرو قرار می گیرند. در واقع به شیشه های عقب، روستونی، لچکی، درب های عقب و درب های جلو به جز شیشه جلو، گلس های جانبی گفته می شود که معمولا از جنس سکوریت هستند. البته در برخی از خودرو ها شیشه های جانبی نیز از جنس لمینت ساخته می شوند تا امنیت خودرو افزایش یابد. 

قیمت گلس روستونی بیسو

-قیمت شیشه روستونی خودرو بیسو تی 3 (2017 تا 2020): تماس بگیرید.

-شیشه روستونی خودرو بیسو  تی 5 (2017 تا 2020): تماس بگیرید.

قیمت شیشه جلو بیسو چنده؟

برای استعلام قیمت شیشه با شماره 09123236211 تماس بگیرید.

قیمت شیشه عقب بیسو چنده؟

به دلیل افزایش قیمت به صورت روزانه از درج قیمت معذوریم لطفا برای استعلام دقیق قیمت با شماره 09123236211 تماس بگیرید.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی