قیمت شیشه اسپرو (شیشه جلو ، شیشه عقب ، شیشه درب ) را از عبدالهی گلس بپرسید قیمت لحظه ای شیشه را به شما خواهند داد. به دلیل افزایش لحظه ای قیمت ارز و دلار قیمت شیشه نیز لحظه ای تغییر می کند. بههمین دلیل برای دریافت قیمت شیشه ها حتما تماس بگیرید. چون لیست قیمتی که گذاشته می شود دیر به دیر آپدیت می شود.

Glass-front-dove-sproo
Glass-front-daewoo-sproo

قیمت شیشه جلو اسپرو

شیشه جلو دوو اسپرو از جنس لمینت است که شیشه های این خودرو را می توانید به صورت اصلی ایرانی و چینی در سبد فروش شیشه اتومبیل عبدالهی پیدا کنید.اما برای اینکه بدانید کدام شیشه بهتر و به صرفه تر و با کیفیت تر است با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید. و از مشاوره رایگان ایشان استفاده کنید.

قیمت شیشه عقب اسپرو

برای استعلام قیمت حتما تماس بگیرید. شیشه عقب دوو اسپرو از جنس لمینت و دور مشکی می باشد.که شیشه های عقب آن نیز به صورت ایرانی اصلی و متفرقه موجود است.توجه کنید که مهارت نصاب در کنار کیفیت شیشه از اهمیت بالایی برخوردار است.

Glass-rear-sproo
Glass-rear-sproo

اسپرو که برای کمپانی دوو می باشد. و یکی از خودرو های این شرکت است. در ایران تعداد اندکی موجود است و تقریبا برای سال 1992 می باشد.که وارد ایران شد و جز خودرو های لوکس سدان دوو محسوب شد.

glass-door-daewoo-sproo
glass-door-daewoo-sproo

قیمت شیشه درب اسپرو

شیشه های بغل شامل شیشه درب جلو و شیشه درب عقب راست و چپ می باشد. که تمام این شیشه ها در تنوع برند های مختلف در سبد فروش عبدالهی موجود است. تنها کافی است برای خرید و تعویض این شیشه با شماره زیر تماس بگیرید.

02177196143

قیمت شیشه لچکی اسپرو

در قسمت شیشه های درب عقب شیشه از حالت یک تکه بودن خارج شده و دارای شیشه لچکی است که این شیشه همرا با درب باز و بسته می شود و از نوع سکوریت است. که قیمت کمتری نسبت به بادگیر و یا روستونی دارد.

glass-rostoni-spro
glass-rostoni-spro

قیمت شیشه روستونی (بادگیر ) اسپرو

شیشه روستونی یا بادگیر با شیشه لچکی تفاوت دارد اگر با دقت به تصویر نگاه کنید خواهید دید که این شیشه روی بدنه قرار دارد و شیشه لچکی روی درب . معمولا قیمت شیشه روستونی بالاتر از قیمت لچکی است. و بیشتر به دلیل فرم دور قاب روستونی می باشد.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی