ما در این مقاله می خواهیم به انواع شیشه سوزوکی (کیزاشی )و قیمت شیشه سوزوکی(جلو عقب و درب کیزاشی ) بپردازیم. شیشه جلو سوزوکی ویتارا و شیشه جلو سوزوکی کیزاشی موضوع مورد بحث ما است. جنس شیشه جلو از نوع لمینت و فاقد هر گونه آپشن می باشد. شیشه ویتارا یک شیشه ساده و بدون آپشن است.

تعویض شیشه جلو سوزوکی کیزاشی

ما در ویدیو بالا تعویض شیشه جلو کیزاشی را به همراه ویدیو برای شما به تصویر کشیدیم تا شما عزیزان با تماشای ویدیو ما به راحتی تصمیم بگیرید.

شیشه ویتارا

برای اطلاعات بیشتر در مورد شیشه جلو ویتارا روی تصویر زیر کلیک بفرمایید

این خودرو محصول شرکت ایران خودرو

شیشه ویتارا در شیشه اتومبیل عبدالهی به صورت تک و عمده به سراسر کشور فراهم است.

شیشه-بغل-ویتارا

شیشه بغل ویتارا

شیشه-سوزوکی-ویتارا

شیشه سوزوکی کیزاشی

تمام شیشه های جلو از جنس لمینت و دور مشکی می باشند. برای استعلام قیمت شیشه ها شما باید با شماره زیر تماس بگیرید. ما در قسمت بالا برای شما عزیزان ویدیو تعویض شیشه جلو کیزاشی را به نمایش گذاشتیم در صورت تمایل تماشا کنید و برای ما یک کامنت بگذارید.

02177196143

شیشه-سوزکی-کیزاشی

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی

شما مشتریان گرامی لازم است بدانید که شیشه اتومبیل عبدالهی دارای انواع شیشه خودرو و ارئه آن به صورت تک و عمده می باشد. برای اطلاع از قیمت شیشه سوزوکی می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.ما در شیشه اتومبیل عبدالهی هدفمان جلب رضایت شمتا عزیزان است . ما هیچ تبلیغی جز رضایت شما نداریم شما با رضایت خودتان ما را به اطرافیانتان معرفی کنید.

قیمت شیشه جلو ویتارا چنده؟

حدود قیمت شیشه جلو ویتارا از 1800 شروع میشه به بالا اما از آنجایی که قیمت ها روزانه در حال تغییر است لطفا برای استعلام قیمت تماس بگیرید.

مدت زمان تعویض شیشه جلو ویتارا چند دقیقه است؟

حدود 45 دقیقه زمان می برد اما گاهی اوقات ممکن است این زمان به 1 ساعت هم برسد.

برخی از خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی: