شیشه MVM 315 شیشه MVM 315

در این مقاله می خوانیم که شیشه MVM 315 با چه کیفیتی طراحی و تولید شده است.

همچنین در مورد قیمت این شیشه ها نیز در مرکز فروش شیشه اتومبیل عبدالهی، توضیحاتی را ارائه می دهیم.

مهم ترین نکته ای که بعد از خرید خودرو احتمالا تبدیل به یک نیاز برای شما می شود. شیشه های ماشین هستند. در صورت آسیب دیدن چه میزان هزینه بردار می باشد.

MVM 315 و قطعات آن

قبل از هر گونه صحبتی درباره شیشه MVM 315 بهتر است درباره خود این ماشین اطلاعاتی را ارائه کرد. ام وی ام اولین بار در سال 1394 وارد بازار خودروی ایران شد. در این سال در سه مدل ساده، لاکچری و اکسلنت به فروش عمومی رسید. گفتنی است که این سه مدل از نظر کیفیت و همچنین راحتی و به اصطلاح آپشن دارای تفاوت هایی با یکدیگر بودند.

MVM-315-و-قطعات-آن

ام وی ام توسط شرکت مدیران خودرو به بازار ایران عرضه می گردد. اکثر استفاده کنندگان این محصول رضایت خود را از خرید این ماشین اعلام کرده اند. همچنین گفتنی است که این ماشین در دو مدل سدان و هاچ بک به مشتریان عرضه شد. جای شکی وجود ندارد که مدل های هاچ بک فروش بیش تری را در مقایسه با مدل های سدان داشتند. علت اصلی این موضوع جوان پسند بودن این مدل از ماشین و همچنین برخورداری از خواهان بیش تر در مقایسه با مدل سدان می باشد.

از ویژگی های این خودرو می توان به 16 سوپاپ بودن آن اشاره کرد. گفت که در کنار این موضوع برخورداری از 4 سیلندر که حجم موتور 5/1 لیتری دارا می باشد باعث جلب توجه این خودرو در بازار شده است. این ماشین می تواند 107 اسب بخار نیرو را تولید نماید با استفاده از دنده دستی و اتومات نیروی تولید شده را به چرخ های ماشین انتقال دهد. گفتنی است که حداکثر سرعتی که ام وی ام 315 می تواند به خود ببیند 170 کیلومتر بر ساعت می باشد.

مخزن باک ام وی ام

حجم باک این محصول 50 لیتر می باشد و در یک مقایسه با دیگر خودرو ها می توان به این نتیجه رسید که چنین حجمی برای باک یک خودرو کاملا منطقی می باشد. میزان سوخت این محصول برای هر صد کیلومتر در حدود 3/7 لیتر می باشد که میزان معقولی می باشد. طرفداران این خودرو می توانند در کشورمان با توجه به سهمیه بندی بنزینی که وجود دارد به نحو احسن و بدون مشکل خاصی از این ماشین استفاده نمایند.

نکته آخری که در ارتباط با ویژگی های این ماشین می بایست ذکر گردد ابعاد آن است. ابعاد ام وی ام 315 به این ترتیب است که طول آن در حدود 4213 میلی متر، عرض آن 1693 میلی متر و همچنین ارتفاع آن 1497 میلی متر که برای یک خودرو ابعاد مناسب و قابل قبولی می باشد. اجازه وارد شدن ایراد به این خودرو تا حد بسیار زیادی در این زمینه وجود ندارد.

قیمت شیشه MVM 315

خرید شیشه های MVM 315 در فروشگاه ها و همچنین نمایندگی های زیادی در سراسر کشور ارائه می گردد و افراد می توانند به صورت آنلاین و همچنین حضوری نسبت به خرید شیشه های MVM 315 اقدام نمایند. نکته ای که وجود دارد این است که بنا به پارامتر های مختلفی قیمت شیشه MVM 315 دارای تفاوت هایی با یکدیگر می شود. این پارامتر ها تاثیر بسیار زیادی بر روی قیمت شیشه عقب MVM 315 می گذارند.

اولین موردی که بر روی قیمت شیشه MVM 315 تاثیر زیادی را می گذارد. این است که کاربران کدام شیشه از شیشه های این ماشین را نیاز دارند. برای مثال قیمت شیشه جلویی ماشین با قیمت شیشه عقب MVM 315  دارای تفاوت هایی است و هر کدام از این شیشه ها دارای قیمت منحصر به فردی می باشند. این موضوع یکی از مواردی است که سبب منحصر به فرد شدن قیمت شیشه جلو MVM 315 می گردد.

شیشه ایرانی یا چینی؟

مورد دیگری که باید ذکر گردد این است که کاربران این خودرو شیشه ایرانی می خواهند و یا شیشه ی چینی؟

در این مورد باید گفت که قیمت این شیشه ها با یکدیگر متفاوت است. بسته به نیاز افراد و همچنین دلخواه آن ها از بین این دو مورد یکی انتخاب می شود. باید گفت که شیشه ایرانی به مراتب نسبت به شیشه چینی مقرون به صرفه تر می باشد. دارای کیفیت و همچنین دوام و مقاومت بیش تری در مقایسه با شیشه چینی است. خرید شیشه بغل MVM 315 ایرانی توصیه می گردد.

از جمله دیگر مواردی که سبب تاثیر گذاری بر روی قیمت شیشه بغل MVM 315 می گردد قیمت ارز می باشد. شیشه انتخابی شما چه چینی باشد چه ایرانی وابستگی مسقیمی با قیمت ارز را تجربه می کند. علت هم این است که اگر شما شیشه چینی بخواهید به دلیل وارداتی بودن آن می بایست با توجه به قیمت ارز آن را خریداری کنید. همچنین اگر شیشه ایرانی برای خودروی خود بخواهید به دلیل این که شرکت سازنده مواد اولیه خود جهت ساخت شیشه را از کشور های دیگر خریداری کرده است باز هم شاهد تاثیر قیمت ارز بر روی قیمت شیشه بغل MVM 315 خواهیم بود.

نحوه عرضه شیشه MVM 315

عرضه شیشه MVM 315 هم از طریق نمایندگی و هم از طریق فروشگاه های معتبر در سراسر کشور انجام می پذیرد. طرفداران این خودرو می توانند با توجه به دلخواه خود یکی از این دو مورد را برای خرید انتخاب کنند. همچنین یکی از بهترین گزینه ها برای خرید، خرید آنلاین می باشد. افراد با بررسی سوابق و همچنین کیفیت ارائه خدمات فروشگاه اینترنتی مد نظر خود می توانند به صورت آنلاین این محصولات را خریداری نمایند.

فروشگاه شیشه اتومبیل عبدالهی یکی از بهترین گزینه ها برای افراد می باشد. چرا که این مجموعه علاوه بر سابقه درخشانی که در طی سال های فعالیت خود دارا می باشد، کیفیت محصولات خود را نیز تضمین می کند و برای مشتریان خود خدمات بسیار ارزنده ای را ارائه می دهد که در نوع خود بسیار جالب توجه می باشد.

call-to-action

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

برای دریافت قیمت، زمان تعویض،‌استعلام موجودی و… همین حالا با ما تماس بگیرید.

نحوه نصب شیشه MVM 315

نصب شیشه MVM 315 در تعمیرگاه ها و همچنین نمایندگی های معتبر صورت می گیرد. افراد پس از تهیه شیشه خودروی خود می توانند به این مراکز مراجعه نموده و با ثبت مشکل خود و همچنین ارائه شیشه ماشین به نمایندگی و یا تعمیرگاه مد نظر خود شاهد تعویض شدن شیشه ماشین خود به بهترین شکل ممکن و در کم ترین زمان ممکن باشند.

اضافه کردن نظر