شیشه MVM 315 شیشه MVM 315

در این مقاله می خوانیم که شیشه MVM 315 با چه کیفیتی طراحی و تولید شده است.برای تعویض شیشه جلو عقب بغل (شامل شیشه درب جلو و عقب و روگلگیری )می باشد. که برخی شیشه روگلگیری را شیشه لچکی نام می برند.

همچنین در مورد قیمت این شیشه ها نیز در مرکز فروش شیشه اتومبیل عبدالهی، توضیحاتی را ارائه می دهیم.

مهم ترین نکته ای که بعد از خرید خودرو احتمالا تبدیل به یک نیاز برای شما می شود. شیشه های ماشین هستند. در صورت آسیب دیدن چه میزان هزینه بردار می باشد.

windsheild-mvm-315

تعویض شیشه جلو ام و ی ام 315

برای تعویض تیغه برف پاک کن ام وی ام 315 نیز می توانید به عبدالهی گلس مراجعه کنید.

شیشه بغل ام وی ام 315

همانطور که می دانید شیشه بغل شامل شیشه درب جلو و شیشه درب عقب می باشد. که شما می توانید جهت خرید و یا تعویض شیشه درب جلو و عقب ام وی ام 315 یا شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید. یا از طریق واتساپ با عبدللهی گلس ارتباط بگیرید و هر سوالی در باب تعمیر و تعویض و نوع شیشه بپرسید.برای خرید لوازم یدکی عمده در تهران اینجا کلیک کنید.

شیشه-جلو-ام-وی-ام-315
شیشه بغل ام وی ام 315
قیمت شیشه جلو ام وی ام 315قیمت شیشه عقب ام وی ام 315قیمت شیشه بغل ام وی ام 315
تماس بگیرید!تماس بگیرید!تماس بگیرید!

02177196143

09358241824

شیشه عقب ام وی ام 315 هاچ بک

در شیشه عقب این خودرو هیتر طراحی شده است که شامل سوراخ برف پاک کن نیز می باشد. همچنین از جنس سکوریت و نشکن است که همانطور که در مقاله های دیگر ذکر کردیم معمولا تمام شیشه های عقب خودرو از جنس سکوریت هستند. اما شیشه های جلو از جنس لمینت می باشند.

شیشه ها را باید با چسب با کیفیت پلی اورتان نصب ککند در غیر اینصورت شیشه شما بلا شک به خوبی نصب نمی شود.

شیشه-عقب-ام-وی-ام-315
شیشه عقب ام وی ام 315

ام وی ام 315 صندوقدار

در ام وی ام صندوقدار و ام وی ام هاچ بک در مورد شیشه ها و حتی نوع شیشه تفاوتی نیست.

شیشه-بغل-ام-و-یام-315
شیشه بغل ام وی ام 315

قیمت شیشه عقب ام وی ام 315

به علت عدم ثبات قیمت در بازار و ارز از درج قیمت ثابت معذوریم زیرا همانطور که میدانید شیشه های اصلی که چند برابر گران می شوند اما روی شیشه های ایرانی شاید چند برابر نباشد اما بی تاثیر نیست بالخره به نسبتی که شیشه اصلی گران می شود شیشه ایرانی نیز بالا می رود.

شیشه درب عقب ام وی ام 315

روی کابین درب عقب ام وی ام 315 روستونی وجود دارد که این روستونی روی درب قرار ندارد همانطور که از نامش پیداست روی بدنه خودرو وجود دارد.

شیشه جلو برای ام وی ام 315 مدل 2004 تا 2020

mvm-windshild
شیشه جلو ام وی ام 315

MVM 315 و قطعات آن

قبل از هر گونه صحبتی درباره شیشه MVM 315 بهتر است درباره خود این ماشین اطلاعاتی را ارائه کرد. ام وی ام اولین بار در سال 1394 وارد بازار خودروی ایران شد. در این سال در سه مدل ساده، لاکچری و اکسلنت به فروش عمومی رسید. گفتنی است که این سه مدل از نظر کیفیت و همچنین راحتی و به اصطلاح آپشن دارای تفاوت هایی با یکدیگر بودند.

شیشه-ام-وی-ام-315-و-قطعات
ام وی ام 315

ام وی ام توسط شرکت مدیران خودرو به بازار ایران عرضه می گردد. اکثر استفاده کنندگان این محصول رضایت خود را از خرید این ماشین اعلام کرده اند. همچنین گفتنی است که این ماشین در دو مدل سدان و هاچ بک به مشتریان عرضه شد. جای شکی وجود ندارد که مدل های هاچ بک فروش بیش تری را در مقایسه با مدل های سدان داشتند. علت اصلی این موضوع جوان پسند بودن این مدل از ماشین و همچنین برخورداری از خواهان بیش تر در مقایسه با مدل سدان می باشد.

شیشه-درب-ام-وی-ام-315

از ویژگی های این خودرو می توان به 16 سوپاپ بودن آن اشاره کرد. گفت که در کنار این موضوع برخورداری از 4 سیلندر که حجم موتور 5/1 لیتری دارا می باشد باعث جلب توجه این خودرو در بازار شده است. این ماشین می تواند 107 اسب بخار نیرو را تولید نماید با استفاده از دنده دستی و اتومات نیروی تولید شده را به چرخ های ماشین انتقال دهد. گفتنی است که حداکثر سرعتی که ام وی ام 315 می تواند به خود ببیند 170 کیلومتر بر ساعت می باشد.

آینه بغل ام وی ام 315

آینه-بغل-ام-وی-ام-315
آینه بغل ام وی ام 315

شیشه بالابر ام وی ام 315

شیشه-بالابر-ام-وی-ام-315
شیشه بالابر ام وی ام 315

مخزن باک ام وی ام

حجم باک این محصول 50 لیتر می باشد و در یک مقایسه با دیگر خودرو ها می توان به این نتیجه رسید که چنین حجمی برای باک یک خودرو کاملا منطقی می باشد. میزان سوخت این محصول برای هر صد کیلومتر در حدود 3/7 لیتر می باشد که میزان معقولی می باشد. طرفداران این خودرو می توانند در کشورمان با توجه به سهمیه بندی بنزینی که وجود دارد به نحو احسن و بدون مشکل خاصی از این ماشین استفاده نمایند.

نکته آخری که در ارتباط با ویژگی های این ماشین می بایست ذکر گردد ابعاد آن است. ابعاد ام وی ام 315 به این ترتیب است که طول آن در حدود 4213 میلی متر، عرض آن 1693 میلی متر و همچنین ارتفاع آن 1497 میلی متر که برای یک خودرو ابعاد مناسب و قابل قبولی می باشد. اجازه وارد شدن ایراد به این خودرو تا حد بسیار زیادی در این زمینه وجود ندارد.

شیشه-بغل-ام-وی-315

خرید و قیمت شیشه جلو ام وی ام 315

خرید شیشه های MVM 315 در فروشگاه ها و همچنین نمایندگی های زیادی در سراسر کشور ارائه می گردد و افراد می توانند به صورت آنلاین و همچنین حضوری نسبت به خرید شیشه های MVM 315 اقدام نمایند. نکته ای که وجود دارد این است که بنا به پارامتر های مختلفی قیمت شیشه MVM 315 دارای تفاوت هایی با یکدیگر می شود. این پارامتر ها تاثیر بسیار زیادی بر روی قیمت شیشه عقب MVM 315 می گذارند.

اولین موردی که بر روی قیمت شیشه MVM 315 تاثیر زیادی را می گذارد. این است که کاربران کدام شیشه از شیشه های این ماشین را نیاز دارند. برای مثال قیمت شیشه جلویی ماشین با قیمت شیشه عقب MVM 315  دارای تفاوت هایی است و هر کدام از این شیشه ها دارای قیمت منحصر به فردی می باشند. این موضوع یکی از مواردی است که سبب منحصر به فرد شدن قیمت شیشه جلو MVM 315 می گردد.

شیشه ایرانی یا چینی؟

مورد دیگری که باید ذکر گردد این است که کاربران این خودرو شیشه ایرانی می خواهند و یا شیشه ی چینی؟

در این مورد باید گفت که قیمت این شیشه ها با یکدیگر متفاوت است. بسته به نیاز افراد و همچنین دلخواه آن ها از بین این دو مورد یکی انتخاب می شود. باید گفت که شیشه ایرانی به مراتب نسبت به شیشه چینی مقرون به صرفه تر می باشد. دارای کیفیت و همچنین دوام و مقاومت بیش تری در مقایسه با شیشه چینی است. خرید شیشه بغل MVM 315 ایرانی توصیه می گردد.

rear-of-window-1

از جمله دیگر مواردی که سبب تاثیر گذاری بر روی قیمت شیشه بغل MVM 315 می گردد قیمت ارز می باشد. شیشه انتخابی شما چه چینی باشد چه ایرانی وابستگی مسقیمی با قیمت ارز را تجربه می کند. علت هم این است که اگر شما شیشه چینی بخواهید به دلیل وارداتی بودن آن می بایست با توجه به قیمت ارز آن را خریداری کنید. همچنین اگر شیشه ایرانی برای خودروی خود بخواهید به دلیل این که شرکت سازنده مواد اولیه خود جهت ساخت شیشه را از کشور های دیگر خریداری کرده است باز هم شاهد تاثیر قیمت ارز بر روی قیمت شیشه بغل MVM 315 خواهیم بود.

شیشه-جلو-ام-وی-ام-315

نحوه عرضه شیشه MVM 315

عرضه شیشه MVM 315 هم از طریق نمایندگی و هم از طریق فروشگاه های معتبر در سراسر کشور انجام می پذیرد. طرفداران این خودرو می توانند با توجه به دلخواه خود یکی از این دو مورد را برای خرید انتخاب کنند. همچنین یکی از بهترین گزینه ها برای خرید، خرید آنلاین می باشد. افراد با بررسی سوابق و همچنین کیفیت ارائه خدمات فروشگاه اینترنتی مد نظر خود می توانند به صورت آنلاین این محصولات را خریداری نمایند.

فروشگاه شیشه اتومبیل عبدالهی یکی از بهترین گزینه ها برای افراد می باشد. چرا که این مجموعه علاوه بر سابقه درخشانی که در طی سال های فعالیت خود دارا می باشد، کیفیت محصولات خود را نیز تضمین می کند و برای مشتریان خود خدمات بسیار ارزنده ای را ارائه می دهد که در نوع خود بسیار جالب توجه می باشد.

call-to-action

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

برای دریافت قیمت، زمان تعویض،‌استعلام موجودی و… همین حالا با ما تماس بگیرید.

بدترین اتفاق زمانی برای شما می تواند رخ دهد که شیشه ماشین شما تا انتها پایین است و زمانی که به مقصد رسیدید و می خواهید شیشه را بالا ببرید شیشه بالا نمی رود و شما به شدت عجله دارید و باید خودتان را به جلسه ای مهم برسانید اما با این وضعیت جامعه و نا امنی نمی توانید شیشه را به حال خود رها کنید.نگران نباشید سریعا با عبداللهی گلس برای تعمیر آن تماس بگیرید تا نصب سیار ایشان در محل شیشه بالابر شما را تعمیر کنند اما گاهی اوقات ممکن است با تعمیر مشکل شما حل نشود.در این صورت شما می توانید به فروشگاه اینترنتی یدک فیت مراجعه کنید و دستگاه شیشه بالابر یدک فیت را سفارش دهید. و همچنین برای اطلاعات بیشتر درباره ی شیشه بالابر اتومبیل می توانید روی شیشه بالابر اتومبیل کلیک کنید.

شیشه درب جلو چپ MVM 315

شیشه-درب-جلو-چپ-ام-وی-ام-315
شیشه درب جلو ام وی ام 315

نحوه نصب شیشه MVM 315

نصب شیشه MVM 315 در تعمیرگاه ها و همچنین نمایندگی های معتبر صورت می گیرد. افراد پس از تهیه شیشه خودروی خود می توانند به این مراکز مراجعه نموده و با ثبت مشکل خود و همچنین ارائه شیشه ماشین به نمایندگی و یا تعمیرگاه مد نظر خود شاهد تعویض شدن شیشه ماشین خود به بهترین شکل ممکن و در کم ترین زمان ممکن باشند.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی

قیمت شیشه جلو ام وی ام 315 چنده؟

برای استعلام قیمت شیشه جلو ام وی ام 315 لطفا با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

مدت زمان تعویض شیشه های جلو عقب و بغل ام وی ام با هم فرق میکنه ؟ چقدر طول می کشه؟

بله تا حدودی فرق می کنه اما بیشترین زمان تعویض شیشه 1 ساعته است. یعنی در حالت نرمال حدود 45 دقیقه بیشتر طول نمیکشه برای تعویض شیشه خودرو شما