اگر میخواهید قیمت شیشه i30 خود اعم از شیشه جلو عقب درب ،بغل، سانروف را بدانید و یا آن را تعویض و یا ترمیم کنید. پیشنهاد ما به شما مرکز شیشه اتومبیل در تهران عبدالهی گلس است.. امروز ما قصد داریم درمورد شیشه هیوندای i30 و اهمیت شیشه خودرو، جنس آن و همچنین روش های ترمیم و تعویض آن با شما صحبت کنیم. همانطور که می دانید شیشه خودرو تقریبا بیشتر قسمت های خودرو را پوشش می دهد.

شیشه i30

از همین رو این قطعه تاثیر زیادی در محافظت بدنه خودرو مهم تر از آن افراد داخل آن دارد. معمولا تمام خودرو ها دارای شیشه جلو، عقب و درب های می شوند اما بعضی از آن ها شیشه سانروف، لچکی و یا رو ستونی رو نیز دارند. موضوع امروز مقاله ما شیشه i30  است.

شیشه i30

در ابتدای مقاله گفتیم که اصولا تمام خودرو ها دارای شیشه عقب، گلس جلو، شیشه درب های جلو و عقب هستند. اما برخی از آن شامل شیشه های دیگر می شوند که در این شیشه علاوه بر شیشه های مذکور، شیشه سانروف و گلس ر و ستونی نیز می باشد که در ادامه بیشتر به شما توضیح خواهیم داد. برای خرید و استعلام قیمت انواع شیشه های هیوندا i10، شیشه هیوندای i20 و شیشه هیوندای i40 از طریق واتساپ و تماس استعلام بگیرید.

شیشه-i30

02177196143

شیشه جلو i30

برای توصیف این شیشه در خودرو آی 30 ابتدا با رنگ آن شروع می کنیم. رنگ این شیشه سبز می باشد و به دلیل جنسی در صورت بروز هیچگونه آسیب و سوانح مختلف به عالی ترین شکل ممکن کار خودش را انجام می دهد. چراکه جنس آن لمینت می باشد. گلس لمینت شامل  یک و یا چند لایه چسبناک که pvb  نام دارد، می باشد.

شیشه-بغل-i30

علاوه بر این شیشه مذکوریووی کات و ضد اشعه خورشید است. لایه های PVB باعث پخش نشدن تکه های جلو می شوند و بدین ترتیب قطعات آن بخ صورت منسجم کنار هم قرار می گیرند. اکثر اوقات شیشه لمینت تنها در قسمت جلویی خودرو به کار برده می شوند. اما در بعضی موارد در اتومبیل های خارجی نیز در درب های دیگر از این شیشه استفاده می شود که دلیل آن بالا بردن ایمنی است.

02177196143

adai-ه30

قیمت شیشه جلو i30

-قیمت شیشه جلو هیوندا i30 نسل اول (2007 تا کنون): تماس بگیرید.

-شیشه جلو هیوندا i30 نسل دوم (2011 تاکنون): تماس بگیرید.

جهت مطلع شدن از قیمت شیشه جلویی این خودرو با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس گرفته و از خدمات مشاوره رایگان ما بهره ببرید.

02177196143

شیشه عقب هیوندا i30

بعد از بررسی شیشه جلویی این خودرو نوبت به بررسی شیشه عقب آن رسیده است.این شیشه نیز مانند شیشه درب ها و شیشه لچکی، جزو شیشه های جانبی می باشند. به این نوع شیشه شیشه المنت دار  نیز می گویند. المنت یه همان خطوطی گفته می شوند که  خطوط هیتر روی شیشه عقب خودرو می باشند. خطوط مذکور  دید راننده را در فصل سرد سال مانند زمستان و یا پاییز که با بارش برف و باران و بخار شیشه همراه است، راحت تر می کنند.

02177196143

بدیهی می باشد که در فصل سرد که بارش برف و باران صورت می گیرد و همچنین به دلیل سرد بودن هوا بخار روی شیشه نمایان می شود، شما برای گرم شدن خود و از بین رفتن بخار روی شیشه، بخاری خودرو خود را روشن می کنید. اما این گرما تنها روی شیشه های جلو و گلس درب ها تاثیر دارد و به دلیل اینکه فاصله بخاری جلو تا شیشه عقب کم است، بخار و قطرات برف و باران روی شیشه عقب از بین نمی روند. بدین ترتیب دید راننده سخت تر خواهد شد. اما خطوط هیتر این مشکل برای شما حل خواهند کرد.

قیمت شیشه عقب i30

-قیمت شیشه عقب هیوندا i30 نسل اول (2007 تا کنون): تماس بگیرید.

02177196143

-شیشه عقب هیوندا i30 نسل دوم (2011 تاکنون): تماس بگیرید.

شیشه اتومبیل عبدالهی یک مرکز معتبر برای انجام انواع خدمات شیشه خودرو شما می باشد. اما برای اطلاع از قیمت شیشه خودرو خود و کسب اطلاعات درمورد این خدمات اطلاعات کسب کنید با ما تماس بگیرید.

برای خرید عمده لوازم یدکی و شناخت بهترین لوازم یدکی عمده در تهران کلیک کنید.

شیشه درب های جلو و درب های عقب i30

شیشه درب های جلو این خودرو دو عدد پایه پلاستیکی در زیر شیشه موجود است بر روی بالا بر برقی نصب می شود. رنگ آن ها نیز در تیپ رنگی سبز سولار می باشد. همچنین در قسمت درب های عقب این خودرو نیز دو شیشه وجود دارد که شامل دو رنگ سبز و دودی است که با دو عدد پایه که در زیر شیشه موجود است، قرار گرفته و روی دستگاه بالابر برقی قرار می گیرد.

02177196143

شیشه های درب عقب این خودرو جزو شیشه های جانبی خودرو اتومبیل محسوب می شوند. شیشه های جانبی انواغ مختلی دارند اما شیشه های جلویی خودرو شامل آن ها نمی شود. این  انواع شامل شیشه لچکی شیشه های درب جلو و درب عقب و همچنین شیشه رولگیری اتومبیل هستند. به طور کلی شیشه های جانبی از از جنس سکوریت می باشند به جز در برخی از خودرو های خارجی که به دلیل بالا بردن ایمنی خودرو، درر گلس های دیگر نیز از شیشه های لمینت استفاده می شود.

شیشه های سکوریت با شیشه های معمولی تفاوت اساسی دارند. این  تفاوت در نوع شکستن آن ها می باشد. گلس های معمولی هنگامی که شکسته می شوند، به قطعات تیزی تبدیل می شوند و اندازه قطعات آن ها هم کوچک نیست و خطر آن ها برای سرنشینان خودرو بسیار خطر آفرین نیست. شیشه های درب عقب این خودرو با یک سوراخ با کمک بالابر برقی نصب شده اند و به رنگ سبز لایت هستند.

قیمت شیشه درب های جلو و درب های عقب i30

-قیمت شیشه عقب هیوندا i30 نسل اول (2007 تا کنون): تماس بگیرید.-

شیشه عقب هیوندا i30 نسل دوم (2011 تاکنون): تماس بگیرید.

برای اطلاع از قیمت این شیشه ها می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید. چرا که در بازار شیشه خودرو نوساناتی وجود داشته و ما قادر به درج آن ها نیستیم.

02177196143

شیشه روستونی i30

شیشه رو ستونی این خودرو به شکل مثلث است. این شیشه در درب عقب قرار دارد و رنگ آن سبز و جنس آن سکوریت (نشکن) می باشد. نوع شکستن این نوع شیشه های به اینگونه می باشد که هنگام شکستن پخش شده و قطعات آن کاملا ریز می شوند.

02177196143

قیمت شیشه روستونی i30

-قیمت شیشه روستونی هیوندا i30 نسل اول (2007 تا کنون): تماس بگیرید.

-شیشه روستونی هیوندا i30 نسل دوم (2011 تاکنون): تماس بگیرید.

برای اطلاع از قیمت های شیشه روستونی آی 30 می توانید با ما تماس حاصل فرمائید و در صورت تمایل برای انجام خدمات به ما مراجعه کنید.

02177196143

شیشه سانروف i30

سانروف پنل هایی شیشه ای هستند که در سقف خودرو قرار می گیرند و جنس شیشه های آن ها از شیشه خودرو می باشد.  این پنل ها موجب تعویض جریان هوا و ورود نور به داخل خودرو می شوند. از آنجایی که این شیشه ها از جنس گلس خودرو هستند، در نتیجه جنس آن از شیشه سکوریت است.

02177196143

قیمت شیشه سانروف i30

-قیمت شیشه سانروف هیوندا i30 نسل اول (2007 تا کنون): تماس بگیرید.

-شیشه سانروف هیوندا i30 نسل دوم (2011 تاکنون): تماس بگیرید.

اگر می خواهید کار های مختلف شیشه خودرو خود مانند ترمیم، تعویض و حتی خرید را انجام دهید، شیشه اتومبیل عبدالهی این خدمات رتا با مجرب ترین افراد و بهترین متریال انجام می دهد.

خودرو i30

بهتر است قبل از اینکه سریع به سراغ شیشه های این خودرو برویم، شما را با این خودرو بیشتر آشنا کنیم. این خودرو یک خودرو کامپکت می باشد که توسط شرکت کره ای هیوندای موتور تولید می شود. خودرو هیوندای i30 از سال 2007  در سه نسل هاچ بک سه در، هاچ بک پنج در و استیشن واگن پنج در عرضه می شود. نسل دوم این ماشین در ماه سپتامبر دوهزارویازده در نمایشگاه بین المللی خودروی فرانکفورت رونمایی شد.

02177196143

مدت زمان تعویض شیشه هیوندای i30 چقدره؟

چیزی حدود 45 دقیقه زمان می برد اما ممکن است به 1 ساعت هم برسد.

نصب سیار شیشه جلو هیوندا i30 سمت غرب تهران دارید؟

بله نصب سیار برای تمام نقاط تهران فراهم است

قیمت شیشه درب i30 چنده؟

برای استعلام دقیق قیمت شیشه درب i30 می توانید با شماره 02177196143 تماس بگیرید.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی