قیمت شیشه میتسوبیشی asx (شیشه جلو ، عقب ، درب ) در برند های مختلف متفاوت است. شما می توانید این شیشه را به صورت ایرانی اصلی و متفرقه تهیه کنید.حتما تا به حال نام خودرو میتسوبیشی ASX به گوشتان خورده است و یا حتی قصد خرید این خودرو را دارید. شاید حتی این خودرو را خریداری کرده اید. اولین چیزی که باید قبل و بعد خرید خودرو به آن توجه داشته باشید، تعمیرات قطعات آن است.

شیشه asx

به این معنا که، باشد درمورد امکانات و مشکلات این خودرو تحقیقاتی انجام دهید تا هنگامی که آن را خریداری کردید، به محض بروز مشکل از آن چشم پوشی نکنید و اقدام به تعمیر آن کنید. در این مقاله ما می خواهیم درمورد شیشه ASX با شما صحبت کنیم. پس این مقاله را از دست ندهید و از صفحه خارج نشوید.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت شیشه میتسوبیشی اینجا کلیک کنید.

قیمت شیشه جلو میتسوبیشی asxقیمت شیشه عقب میتسوبیشی asxقیمت شیشه روستونی میتسوبیشیasxقیمت شیشه سانروف میتسوبیشی asxقیمت شیشه درب میتسوبیشی asx
02177196143021770906520912323621109358241824تماس بگیرید!

برای اطلاع از قیمت شیشه asx تماس بگیرید!

تعویض شیشه جلو asx

ما در ویدیو زیر سعی کردیم یک نمونه کار از شیشه اتومبیل عبدالهی برای شما قرار دهیم تا شما عزیزان بدون استرس و دودلی به ما اعتماد کنید. هدف ما جلب رضایت شما مشتریان گرامی می باشد. لطفا بعد از مشاهده ویدیو برای مشاوره رایگان در مورد شیشه خودرو خود با ما تماس بگیرید.

شیشه میتسوبیشی asx

شیشه اتومبیل یکی از اجزای مهم آن است. اما ممکن است شما و بسیاری از افراد دیگر توجهی به آن نکنید و یا حتی آن را مهم نشمارید. در حالی که این قطعه در ماشین بسیار حیاتی و مهم بوده که نقش زیادی در حفظ امنیت سرنشینان خودرو دارد. شیشه خودرو اگر به درستی برای قسمت های مختلف یک اتومبیل انتخاب و استفاده شود، در ایمنی و همچنین آسایش راننده و سرنشینان خودرو تاثیر بسیاری زیادی دارد. از این رو در این بخش با ما همراه باشید تا با جنس، رنگ و جزئیات مختلف شیشه asx آشنا شوید.

شیشه-عقب-میتسوبیشی-asx
شیشه-عقب-میتسوبیشی-asx

شیشه جلو میتسوبیشی asx

شیشه جلو این خودرو از جنس لمینت است. این نوع شیشه ها هنگام تصادف و آسیب های مختلف خرد و پخش نمی شوند، بلکه در جای خود باقی می ماند. این نوع شیشه ها از چند لایه تشکیل شده اند. در قدیم الیام برای شیشه اتومبیل ها از شیشه های معمولی استفاده می شد، اما امروزه برای شیشه های جلو، از شیشه لمینت استفاده می شود تا از آسیب رساندن به سرنشینان خودرو جلوگیری شود.

windsheild-mitsobishi-asx
windsheild-mitsobishi-asx

شیشه جلو خودرو میتسوبیشی ای اس ایکس تمام رنگ و دور مشکی بوده که دارای سنسور باران می باشد. نمونه اصلی و چینی آن در شیشه اتومبیل عبدالهی وجود دارد که شما می توانید با ما تماس بگیرید و برای خرید آن اقدام کنید.

قیمت شیشه جلو میتسوبیشی asx

حال که با شیشه جلو این خودرو آشنا شدید بیایید تا قیمت های شیشه آن را نیز بررسی کنیم. قیمت این شیشه خودروی میتسوبیشی به شرح زیر است :

– شیشه جلو خودرو میتسوبیشی asx ( 1991 تا کنون): تماس بگیرید

– قیمت شیشه جلو خودرو میتسوبیشی asx (2001 – 1991 ) : تماس بگیرید

همانطور که اطلاع دارید با نوسانات قیمت ها در بازار و مشکلاتی که وجود دارد، از اطلاع قیمت ها معذرویم از همین رو برای اطلاع از قیمت شیشه جلو خودرو میتسوبیشی asx و خودرو های دیگر می توانید با ما تماس بگیرید تا اطلاعات کافی را کسب کنید و در صورت تمایل شیشه خودرو خود را خریداری کنید.

شیشه-درب-میتسوبیشی-asx
شیشه-درب-میتسوبیشی-asx

شیشه عقب میتسوبیشی asx

شیشه عقب خودرو میتسوبیشی که به آن شیشه المنت دار نیز می گویند، شیشه ای است که دارای خطوط مشکی گرم کن می باشد. این خطوط هنگام هوای سرد خصوصا در فصل زمستان با وجود برف و بارانی که صورت می گیرد، با وصل شدن برق به ماشین بخار را از روی شیشه عقب ماشین را محو می کنند. با محو کردن این بخار موجب راحت شدن دید راننده می شود.

شیشه-میتسوبیشی-asx
شیشه-میتسوبیشی-asx

جنس این نوع شیشه ها از جنس سکوریت است. شیشه های سکوریت در شیشه های جانبی خودرو مورد استفاده قرار می گیرند. شیشه های جانبی خودرو شامل شیشه های عقب، شیشه درب جلو و درب عقب، لچکی و رو ستونی می شوند.

قیمت شیشه عقب میتسوبیشی asx

در این بخش قصد داریم تا قیمت شیشه عقب این خودرو را برای شما بیان کنیم.

– قیمت شیشه عقب خودرو میتسوبیشی asx ( 1991 تا کنون): تماس بگیرید

– قیمت شیشه  عقب خودرو میتسوبیشی asx (2001 – 1991 ) : تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت شیشه عقب این خودرو و خودرو های دیگر می توانید با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید شیشه اتومبیل خود را تعویض، تعمیر و خرید کنید.

شیشه-روستونی-میتسوبیشی-asx
شیشه-روستونی-میتسوبیشی-asx

شیشه های درب عقب میتسوبیشی asx

شیشه های درب عقب این خودرو نیز جزو شیشه های جانبی آن هستند. از همین رو جنس آن ها سکوریت می باشد. شیشه های سکوریت هنگام آسیب و تصادف شکسته شده و به قطعات ریزی تبدیل می شوند اما تفاوت آن ها با شیشه های معمولی در این است که مانند آن ها به قطعات نوک تیز تبدیل نمی شوند. در نتیجه آسیبی به سرنشینان خودرو نمی رسانند.

رنگ فابریک و اصلی این نوع شیشه ها سبز می باشد و جهت دودی کردن آن ها می توان از چسب های دودی سولار با کیفیت استفاده کرد.

جهت سفارش این نوع شیشه ها می توانید با شیشه عبدالهی تماس بگیرید و با کارشناسان ما صحبت کنید تا از خدمات مشاوره رایگان ما بهره مند شود.

شیشه های بغل asx که شامل شیشه درب جلو شیشه درب عقب می باشد و فاقد شیشه لچکی است.

شیشه-عقب-mitsobishi-asx

قیمت شیشه درب های جلو میتسوبیشی asx

همانطور که اشاره کردیم در شیشه عبدالهی شما می توانید اقدام به خرید شیشه های درب جلو asx و سایر شیشه خودرو ها کنید. حال در این بخش قیمت شیشه عقب این خودرو را برای شما شرح می دهیم.

– قیمت شیشه درب های جلو خودرو میتسوبیشی asx ( 1991 تا کنون): تماس بگیرید

– قیمت شیشه درب های جلو خودرو میتسوبیشی asx (2001 – 1991 ) : تماس بگیرید

با توجهی به شرایطی که در بازار خرید شیشه وجود دارد، جهت اطلاع از قیمت ها و همچنین خرید آن شما می توانید با شیشه عبدالهی تماس بگیرید.

rear-of-mitsobishi-asx

شیشه درب های عقب میتسوبیشی asx

شیشه درب های عقب این خودرو مانند درب عقب آن از جنس سکوریت بوده و رنگ آن سبز است. این شیشه در خودرو که یکی از شیشه های جانبی خودرو محسوب می شود. شیشه های جانبی خودرو قابلیت جا به جایی و همچنین بالا و پایین رفتن را دارند، همچنین به عنوان یک هواکش نیز موجب تهویه فضای داخلی خودرو می شوند.

قیمت شیشه درب های عقب خودرو asx
در موارد زیر قسمت های شیشه درب های عقب این خودرو را مشاهده می کنید :

– قیمت شیشه درب های عقب میتسوبیشی asx ( 1991 تا کنون): تماس بگیرید

– قیمت شیشه درب های عقب میتسوبیشی asx (2001 – 1991 ) : تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت شیشه های درب عقب این خودرو و همچنین خودرو های دیگر با ما تماس بگیرید و مشاوره آنلاین ما بهره مند شوید.

شیشه-بغل-mitsobishi-asx

شیشه روستونی میتسوبیشی asx

این نوع شیشه ها تنها در بعضی از خودرو وجود دارند. شیشه های رو ستونی در قسمت درب عقب و ستون خودرو asx وجود دارند. دور این شیشه ها نوار پلاستیکی مشکی رنگ وجود دارد که علاوه بر زیبایی هنگامی که قرار است نصب شوند، به درستی در محل خود قرار بگیرند. با  توجه به اینکه شیشه رو ستونی هم شیشه جانبی محسوب می شود، در نتیجه جنس آن سکوریت است.

متخصصین شیشه عبدالهی می توانند در سریع ترین زمان و با به کار بردن با کیفیت ترین شیشه ها، شیشه اتومبیل asx و سایر شیشه خودرو شما را تعویض و تعمیر کنند. پس در صورت نیاز و بری هماهنگی بیشتر با ما تماس بگیرید.

lachaki-mitsobishi-asx

قیمت شیشه روستونی میتسوبیشی asx

– قیمت شیشه رو ستونی خودرو میتسوبیشی asx ( 1991 تا کنون): تماس بگیرید

– شیشه رو ستونی خودرو میتسوبیشی asx (2001 – 1991 ) : تماس بگیرید

 برای استعلام قیمت شیشه های روستونی این خودرو با ما تماس بگیرید و در صورت نیاز شیشه اتومبیل خود را با بهترین کیفیت تعمیر، تعویض خریداری کنید.

rear-of-door-mitsobishi-asx-1

شیشه سانروف میتسوبیشی asx

سانروف یک قطعه متحرک در سقفذ ماشین است که هدف آن جذب نور و ورود جریان هوا به داخل کابین می باشد. جنس این صفحات شیشه خودرو است و با توجه به اینکه شیشه جانبی محسوب می شود، جنس آن از سکوریت می باشد.

برای اطلاع از قیمت شیشه لنسر با عبدالهی گلس تماس بگیرید.

نحوه عملکرد سانروف خودرو asx به دو صورت دستی یا الکترونیکی است. نوع اول که دستی  می باشد، سرنشینان خودرو جهت باز و بسته کردن سانروف باید از دست خود کمک بگیرند. در حالی که در نوع دوم یعنی الکترونیکی کنترل صفحه توسط الکترونیکی و با دکمه های کنترلی صورت می گیرد. سانروف ها انواع مختلفی دارند که از جمله آن ها  سانروف داخلی، سانروف اسپویلر، سانروف پاپ آپ، سانروف جمع شونده، سانروف جدا شونده و سانروف چشم انداز هستند.

قیمت شیشه سانروف میتسوبیشی asx

– قیمت شیشه  رو ستونی خودرو میتسوبیشی asx ( 1991 تا کنون): تماس بگیرید

– شیشه رو ستونی خودرو میتسوبیشی asx (2001 – 1991 ) : تماس بگیرید

برای اطلاع کامل از قیمت ها می توانید با شیشه عبدالهی تماس بگیرید و در صورت تمایل شیشه خودرو asx  و سایر خودرو ها را تهیه نمایید. همچنین می توانید شیشه خودرو خود را تعمیر، ترمیم و تعویض نمایید.

برای مشاهده انواع ویدیو تعویض شیشه های خارجی مانند شیشه توسان و شیشه های ایرانی مانند شیشه پژو 206 می توانید روی شیشه مورد نظر کلیک کنید.

windsheild-mitsobishi-asx

خودرو ASX

میتسوبیشی آروی آر اتومبیلی است که در سال 1991 تا کنون کشور هایی همچون اوکازاکی، آیچی و ژاپن در حال تولید است. طراحی این خودرو، موتور جلو خودرو محور جلو و خودرو چهار چرخ متحرک می باشد. این خودرو 4 دنده به صورت خودکار و دستی در سیستم جعبه دنده خود دارد.

جهت خرید و استعلام قیمت سایر شیشه های میتسوبیشی و همچنین سایر خودروهای ایرانی و حتی چینی مانند شیشه لیفان 520 تنها با یک تماس امکان پذیر است.

خودرو های میتسوبیشی، یک اتومبیل نسل سوم دارند که همان ASX می باشد. خودروی ای اس ایکس در کلاس ماشین های شاسی بلند های کوچک بوده و رقبل خودرو هایی همچون هیوندای توسان و کیا اسپورتیج به شمار می آید. این اتومبیل بر اساس خودرو مفهومی Concept- cx طراحی و برای اولین بار در سال 2010 در ژنو به نمایش گذاشته شد. میتسوبیشی در مدل پایه خود دارای یک موتور 1/8 لیتری با توان 147 اسب بخار و گشتاور 300 نیوتن متری بهره می برد.

نکاتی درمورد شیشه های لمینت

-در صورتی که مسافری کمربند ایمنی خود را استفاده نکرده باشد، شیشه های لمینت ممکن است آسیب دیدگی مرگ بار را هنگام تصادف کاهش دهد. یا اگذ مسافر به شیشه جلو برخورد کند، از آنجایی که شیشه های خودرو لمینت هستند و خرد نمی شوند آن مسافر بردگی های کمتری داشته و در نتیجه آسیب کمتری می بیند.

شیشه جلو asx
شیشه جلو asx

-شیشه های لمینت قابلیت منحرف 95 درصد از اشعه بنفش را دارند که از همین رو این قابلیت به سرنشینان در حفظ سلامتی شان کمک زیادی می کند.

– کیسه های هوا که در سمت سرنشین خودرو قرار دارند، می توانند از انبساط شیشه جلو بزنند. می توانند نیروی کیسه های هوای مستقر را جذب کنند و مسافران داخل خودرو را نگه دارند. در گذشته از این شیشه ها استفاده نمی شد، به همین دلیل در هنگام تصادف احتمال پرت شدن سرنشینان از پنجره ممکن بود.

-نکته بعدی این است که شیشه لمینت در قیمت جلویی خودرو، باعث افزایش مقاومت خودرو می شود و موجب می شود هنگام چپ شدن خودرو سقف آن به طور کامل کج و یا فرو رفته نشود که به سرنشینان خودرو فشار نیاورد. اگر شیششه لمینت نباشد، بسیاری از سقف ها ممکن است خطرات بیشتری برای سرنشینان در برخی حوادث ایجاد کند چرا که سختی و مقاومت آن زیاد است.

نکاتی درمورد شیشه های سکوریت

-شیشه های سکوریت از چند لایع تشکیل شده اند. مهندسین جهت گرم کردن و سرد کردن سریع شیشه، موجب تغییر ساختار مولکولی به نحوی می شود که
شیشه محکم تر شده و مهم تر از آن کمتر در معرض خطر خرد شدن قرار می گیرد.

-از آنجایی که شیشه های عقب و جانبی آسیب کمتری به سرنشینان خودرو می رسانند، از شیشه سکوریت برای این نوع شیشه ها استفاده می شود.

-هنگامی که این نوع شیشه ها شکسته می شود، قطعات آن به صورت ریز، غیر کشنده می شوند که نوک آن ها تیز نیست. شیشه های سکوریت به اندازه ای خرد می شود که به اندازه سنگ ریزه می شوند.

-جالب است بدانید که این شیشه علاوه بر خودرو در وسایل دیگری همچون عینک آفتابی، صفحه نمایش گوشی های هوشمند و ظروف پخت و پز نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

-درواقع اگر در شیشه اتومبیل ها از شیشه های سکوریت استفاده نشود، شیشه های جانبی  و عقبی خودرو از استحکام مناسبی برخوردار نبودند و هنگام رانندگی شما با یک گودالی رو به رو می شدید و یا گلگیر ها تحت فشار قرار می گرفتند. همچنین هنگامی که درب خودرو را محکم می بستید، شیشه ها خرد می شد و فرو می ریخت.

– شیشه لمینت در مقایسه با این شیشه به دلیل اینکه از چند لایه تشکیل شده است، معمولا ضخیم تر و سنگین تر از شیشه های سکوریت است. اما در صورتی که شیشه لمینت آسیب ببیند، شما قادر ترمیم آن هستید. اما در صورتی که شیشه سکوریت بریده شود و یا ترک بخورد، باید کاملا تعویض شود.

در آخر به شما خاطر نشان می کنیم که در شیشه عبدالهی کارشناسانی حرفه ای وجود دارند که هر گونه خدمات شیشه اتومبیل asx و اتومبیل های دیگر را به شما ارائه می دهند. در شیشه عبدالهی خدمات به صورت حرفه ای و با بهترین کیفیت انجام می شود. چرا که شما لایق بهترین ها هستید.

برای خرید آینه بغل برقی می توانید به یدک فیت مراجعه کنید.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی


قیمت شیشه میتسوبیشی asx چنده؟

از 2.5 میلیون شروع میشه به بالا البته قیمت شیشه اصلی که خیلی بیشتره اما شیشه ایرانی چینی و متفرقه با قیمت پاینن تری عرضه می شود.

مدت زمان تعویض شیشه میتسوبیشی asx چند دقیقه است؟

حدود 45 دقیقه به طول می انجامد.