شیشه کولیوس شیشه کولیوس

در این مقاله می خوانیم که شیشه کولیوس با چه کیفیتی طراحی و تولید شده است.

همچنین در مورد قیمت این شیشه ها نیز در مرکز فروش شیشه اتومبیل عبدالهی، توضیحاتی را ارائه می دهیم.

رنو کولیوس یک خودروی فرانسوی با سایز متوسط است. فقط در این ماشین “فرانسوی ها” وارد طاقچه کراس اوورها شدند. این خودرو در سال 2008 ظاهر شد. پرچمدار خودروهای آفرود شرکت رنو است. اخیرا این خودرو به عنوان نماینده کلاس پریمیوم معرفی شده است. تمام مدل ها رنو هستند. در ادامه اطلاعاتی را هم در مورد قیمت این شیشه در مرکز فروش شیشه اتومبیل عبدالهی ارائه می دهیم.

شیشه-جلو-رنو-کولیوس

شماره تماس شیشه اتومبیل عبدالهی :

02177196143

تعویض شیشه جلو رنو کولیوس

قیمت شیشه جلو کولیوس

جهت استعلام قیمت شیشه رنو کولیوس با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید. عبدالهی گلس تمام شیشه های شرکتی و اصلی فابریک را در نمایندگی خود موجود دارد. تنها برای مشاوره رایگان و استعلام قیمت و یا هرر گونه سوالاتی جهت شیشه خودرو کافی است با شماره زیر تماس بگیرید.

02177196143

شیشه عقب کولیوس

در شیشه عقب کولیوس اگر خطوط گرمکن را با دقت مشاهده کنید متوجه این سنسور خواهید شد. این المنت هم در فصل سرما و هم گرما مورد استفاده است. زیرا در فصل گرما نیز گاهی اوقات باران می بارد و این بارش باران سبب بخار شیشه عقب می شود. که با استفاده از این سنسور راننده دید بهتری نسبت به عقب خودرو پیدا می کند.

شیشه-عقب-رنو-کولیوس

شیشه بغل رنو کولیوس

و اما شیشه ها ی بغل که شامل شیشه درب جلو و شیشه درب عقب می باشد.که شیشه درب عقب یک تکه نیست و شامل یک شیشه لچکی نیز می باشد.

شیشه روستونی کولئوس

توجه کنید شیشه لچکی و روستونی با یکدیگر متفاوت هستند اما جنس هر دو یکسان است با این تفاوت که شیشه روستونی میلیونی با یشه لچکی فرق دارد. پس اگر مجبور به شکستن شیشه خودرو بودید حتما از شیشه روستونی بگذرید و نادیده بگیرید. در برخی اوقات شیشه روستونی ممکن است از شیشه درب خودرو نیز قیمت بالاتری داشته باشد.

شیشه لچکی کولیوس

برای تهیه و نصب شیشه لچکی یا همان بادگیر کولیوس می توانید به شیشه اتومبیل عبدالهی مراجعه کنید.

شیشه-بغل-رنو-کولیوس

تاریخچه رنو کولیوس/Renault Koleos

تاریخچه خودروی فرانسوی رنو کولیوس در سال 2008 آغاز شد. اما این تازگی چندان محبوب نشد، زیرا به مدت 8 سال فرانسوی ها توانستند تنها کمتر از 300000 نسخه بفروشند. با این حال، تمام وضعیت توسط نسل دوم رنو کولیوس که در سال 2016 عرضه شد اصلاح شد.

محصولات رنو را در شرکت رنو مشاهده کنید.

قبل از عرضه آخرین خانواده این کراس اوور، چندین بار به روز رسانی شده است که می توانید از مقاله ما در مورد آن مطلع شوید. خود این خودرو در کارخانه بوسان در کره جنوبی تولید می شود. جالب اینجاست که این مدل با برند سامسونگ در بازار کره جنوبی به فروش می رسد.

مشخصات ماشین کولیوس و شیشه های آن

ماشین کولیوس یکی دیگر از ماشین های تولید شده در کشور های کره جنوبی و فرانسه می باشد. اما این ماشین بیشتر در فرانسه تولید می شود. ظاهر این ماشین مدرن و بسیار زیبا می باشد به خاطر همین است که افراد با یک نگاه به آن علاقه مند می شوند. نیمی از زیبایی آن به خاطر شیشه کولیوس می باشد.

ظاهر کولیوس

نمای بیرونی نسل رنو کولیوس I کاملا هماهنگ است. جایی که تمام عناصر قسمت جانبی، فاصله زیاد از سطح زمین و قوس چرخ‌های گسترده به وضوح ویژگی‌های آفرود خوبی از خودرو را نشان می‌دهند. قسمت جلو بسیار شبیه به “Clio” است. اما در نمای بیرونی خودرو هیچ عنصر آوانگارد و بحث برانگیزی وجود ندارد. که در مدل های خانواده های قبلی قابل توجه است.

هیچ عنصر روشن و تهاجمی وجود ندارد. به نظر می رسد مشبک رادیاتور در وسط تقسیم شده است. جایی که پلاک یک شرکت فرانسوی به وضوح رنگ آمیزی شده است. در طرفین جلوی مهره های رنو ویلر به وضوح می توان پلاک های بزرگ اپتیکی را دید. سپر زیبا به نظر می رسد. به شدت بیرون نمی زند. در طرفین آن می توانید چراغ های مه شکن گرد را ببینید.

طرف نسل اول رنو کولیوس دارای خطوط سوراخ کننده دلپذیر و لعاب بزرگ است. ریل های سقف نیز به صورت هماهنگ رنگ آمیزی شده اند. ارتفاع فاصله از زمین 206 میلی متر است. بدنه یک SUV فرانسوی معمولا شبیه تمام “همکلاسی ها” است.

ظاهر-کولیوس

پشت کمی محدب است. شما می توانید شیشه عقب عظیم را ببینید که دارای یک تکرار کننده است که در بالای آن یک چراغ توقف قرار دارد. شیشه عقب اریب دار ویژگی های دینامیکی این خودرو را برجسته می کند. چراغ های عقب نیز بزرگ هستند. قسمت انتهایی کراس اوور فرانسوی نسل رنو ویلر 1 در قسمت پایین سپر دارای یک دیفیوزر نسبتا بزرگ است.

تغییرات نسل ها

نسل اول این ماشین جذابیت و ظاهر زیبا نداشت. فقط می توان گفت شیشه کولیوس نسل اول باعث فروش آن در کشور ها شده بود. اما نسل دوم این ماشین بر خلاف نسل اول می باشد. زیرا در سال های بعدی شرکت های تولیدکننده تمام تلاش خود را کردند تا با امکانات بیشتر و با کمک دستگاه های پیشرفته این نوع ماشین را طراحی کنند.

این ماشین تقریبا از سال 2008 وارد خط تولید شده است و تا سال 2016 توسط مهندس هایی با تجربه و حرفه ای به تولید و طراحی خود ادامه داده است. ماشین کولیوس همان طور که گفتیم در شرکت های فرانسوی طراحی و ساخته شده و از آنجا وارد بازارهای مختلف از جمله بازار کشور ایران شده است.

یکی از قطعه های مهم این ماشین، شیشه کولیوس می باشد که به دلیل جنس مرغوب مشتریان را به سمت خود جذب می کند. به عبارت دیگر می‌توان گفت یکی از دلایل پرفروش بودن این ماشین در بازار های ایرانی شیشه های آن می باشد.

تغییرات-نسل-ها

افراد هنگام خرید ماشین باید به تجهیزات و امکانات آن بسیار توجه کنند. از جمله این قطعات، شیشه ها می باشند که باید دارای کیفیت خوبی باشد. به عنوان مثال، برای خرید ماشین کولیوس باید به جنس، ابعاد و میزان ایمنی بودن شیشه کولیوس توجه بسیار زیادی داشته باشند.

نحوه خرید شیشه کولیوس چگونه است؟؟

از آنجایی که شیشه ها عضو مهمی از ماشین به شمار می روند. باید به گونه ای طراحی شوند که افراد داخل ماشین به خاطر سرو صداهایی که در خیابان وجود دارد، اذیت نشوند. علاوه بر این، شیشه ها را به دلیل اینکه هیچ گاه از ماشین جدا نمی شوند طوری طراحی می کنند که در برابر ضربه ها مقاوم باشد و آسیبی به سر نشینان وارد نشود.

شیشه کولیوس مانند دیگر شیشه ها با کیفیت تولید می شود. در قسمت بیرونی این شیشه ها از لایه ای استفاده می کنند که هنگام حوادث و اتفاقات مقاوم باشد. معمولا هنگام وارد شدن ضربه به این شیشه ها، این لایه ترک می خورد و لایه داخلی آسیبی نمی بیند و به افراد صدمه ای نمی زند.

همان طور که می دانیم برای طراحی شیشه جلو ماشین کولیوس از مواد درجه یک و مرغوب استفاده می شود. همچنین برای تامین امنیت و سلامتی افراد داخل ماشین، آن را به صورت چند لایه طراحی و تولید می کنند. علاوه بر تامین امنیت افراد، چند لایه بودن این شیشه ها به گونه ای است که هنگام ضربه فقط لایه بیرونی آن ترک میخورد یا می شکند و شیشه درونی هیچ آسیبی نمی بیند.

شیشه سانروف

این ماشین دارای شیشه سانروف نیز می باشد که با جنس خوب طراحی شده است. اما اگر مشکلی برای این شیشه به وجود بیاید، افراد نگرانی برای تعویض یا خرید دوباره آن ندارند چرا که قیمت آن بسیار مناسب و ارزان است. شیشه های بغل این ماشین هم دارای نقش و فرم زیبایی هستند. از همه مهم تر اینکه اسم و شماره شرکت تولید کننده در قسمت پایین آن درج شده است.

شیشه عقب

شیشه عقب ماشین کولیوس هم به صورت چند لایه طراحی شده است تا امنیت افراد را تامین کند. زیرا بیشتر امنیت سرنشینان ماشین به شیشه عقب بستگی دارد. همچنین بر روی این شیشه خط هایی وجود دارد که امکان گرم کردن دارند. از گرد و غبار جلوگیری می کند.

پس افرادی که قصد خرید یا تعویض شیشه های ماشین خود را دارند. می توانند به مرکز فروش شیشه اتومبیل عبدالهی مراجعه کنند. زیرا کارشناسان آنجا مشتریان را برای خرید شیشه، خرید شیشه جلو، عقب، بغل و سانروف کولیوس راهنمایی می کنند.

call-to-action

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

برای دریافت قیمت، زمان تعویض،‌استعلام موجودی و… همین حالا با ما تماس بگیرید.

نحوه استعلام از قیمت شیشه کولیوس در شیشه اتومبیل عبدالهی

یکی از نکات بسیار مهم هنگام تعویض یا خرید مجدد شیشه های ماشین این است که از مراکز خوب و معتبر آن ها را خریداری کنیم. چرا که در این مراکز جنس قلابی دیده نمی شود و با اطمینان می توانیم محصول مورد نیاز مان را خریداری کنیم. مرکز فروش شیشه اتومبیل عبدالهی یکی از این مراکز خوب می باشد که انواع شیشه ماشین را می فروشد. از ویژگی های مهم این مرکز این است که محصولاتش از جنس مرغوب و درجه یک هستند.

شیشه اتومبیل عبدالهی خدمات بسیار زیادی را به مشتریان ارائه می دهد. از جمله آن می توان به نصب شیشه در منزل اشاره کنیم که توسط افرادی حرفه ای با چسب های مخصوص انجام می شود. این مرکز به دلیل خدمات بسیار زیادی که به افراد ارائه می دهد. دارای مشتریان زیادی می باشد. هر ساله سود بسیاری از فروش انواع شیشه به دست می آورد.

افرادی که قصد خرید انواع شیشه ماشین را دارند. می توانند هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری آن ها را سفارش دهند و بخرند. فقط کافی است با شماره های این مرکز تماس بگیرند و با نحوه خرید این شیشه ها آشنا شوند.

علاوه بر نحوه خرید، افراد می توانند برای اطلاع از قیمت شیشه کولیوس، قیمت شیشه جلو، عقب، بغل و سانروف کولیوس با مرکز فروش شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرند. سوالات مربوطه را از کارشناسان بپرسند تا در این زمینه آن ها را راهنمایی کنند و از خدمات خوب آن ها بهره مند شوند.

جهت خرید برف پاک کن کولیوس می توانید به یدک فیت مراجعه کنید.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی


اضافه کردن نظر

[wpcode id="13037"]