خرید-شیشه-کرونا شیشه کرونا

خودروی کرونا از ماشین های کمپانی تویوتا می باشد. این ماشین نیز جزو ماشین های کمیاب است که یافتن قطعات آن دشوار است. شیشه عبدالهی انواع شیشه کرونا را مانند سایر اتومبیل های برند تویوتا موجود دارد. شیشه عبد الهی خدمات نصب، تعویض و ترمیم نیز ارائه می دهد.

خرید شیشه کرونا

شیشه خودروی کرونا جزو محصولات کمیاب در ایران است و دسترسی به جنس با کیفیت آن امری دشوار است. تمامی محصولات در شیشه عبدالهی از کیفیت بالایی برخوردار هستند. برای هر خودرو انواع شیشه ها موجود هستند. جهت دریافت قیمت شیشه کرونا تماس بگیرید.

جهت هرگونه سوال و درخواست قیمت با شماره های 02122524806 و 02177090652 تماس بگیرید.

خودرو کرونا

معمولا خودرو کرونا و کرولا را با هم اشتباه می گیرند. این دو متعلق به کمپانی بزرگ تویوتا می باشند اما در واقع این دو ماشین تفاوت‌های زیادی دارند. مدلهای کرونا کمی قدیمی تر از کرولا می باشد. برای کسب اطلاعات درباره شیشه کرولا و دریافت قیمت روی لینک کلیک کنید.

تویوتا کرونا از سال ۱۹۵۷ تا سال ۲۰۰۱ میلادی تولید شد. به صورت کلی تولیدات این خودرو در ۱۱ نسل بوده است.برخی از مدل‌های نسل ۷ و ۹ در ایران بیشتر از سایر نسل‌ها شناخته شدند.دو عامل طراحی مدرن و آیرودینامیک و کیفیت بالای اتومبیل ها سبب جلب توجه مشتریان به کلیه خودروهای تویوتا شد. دو نسل ۷ و ۹ که محبوب ترین ها در ایران بودند با موتورهای ۱.۶ لیتری و ۲ لیتری وارد بازار ایران شدند که بسیار اقتصادی بودند.

شما هم اگر خودروی کرونا دارید و مشکلی برای شیشه خود دارید، بهترین و با کیفیت ترین خدمات و نوع شیشه را از ما دریافت کنید.

قیمت-شیشه-کرونا

انواع شیشه کرونا

شیشه جلو: در تمامی خودرو ها شیشه جلو از لایه ای به نام pvb دارند. این لایه سبب جلوگیری از ورود نیروی شدید بیرونی، نفوذ اشعه فرابنفش و یا شکسته شدن شیشه می شود. این لایه سبب ایمنی بیشتر در برابر ضربات می شود و آرامش سرنشینان حفظ میگردد. در صورت ورود ضربه این شیشه ها خرد نمی شوند و فقط ترک بر میدارند. اگر ترک در حد مشخصی باشد قابل ترمیم است. ما در شیشه عبدالهی خدمات ترمیم شیشه خودرو نیز انجام می‌دهیم.

شیشه عقب و شیشه بغل لایه pvb ندارند ولی مستحکم هستند. در هنگام خرید از رعایت استانداردها در شیشه مطمئن شوید.

call-to-action

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

برای دریافت قیمت، زمان تعویض،‌استعلام موجودی و… همین حالا با ما تماس بگیرید.

تفاوت تویوتا کرونا و کرولا

 تشابه اسمی و تلفظ یکسان دو کلمه کرونا و کرولا سبب می شود که این دو ماشین را باهم اشتباه بگیرند. هردو متعلق به شرکت ژاپنی تویوتا هستند اما کرونا یک سدان شهری و با مدلهای قدیمی تر و ابعادی بزرگتر نسبت به خودروی تویوتا کرولاست.در بازارهای اروپایی کرونا را با نام کارینا نیز می‌شناسند. کرونا با کرولا کاملا متفاوت است. اکنون تولید محصول صادراتی کرونا موقف شده است. سدان کوچکتر تویوتا کرولا هم‌چنان در لیست محصولات شرکت سازنده حضور دارد و پر طرفدار است. کرونا از نظر ابعاد و سایز دومین سدان تویوتا پس از کِرون تا سال ۱۹۶۸ میلادی بود. کرونا قدیمی و کرولا مدرن و جدید است.

قیمت شیشه کرونا

دسترسی به شیشه کرونا با توجه به محدود بودن ماشین ها در ایران، معضلات مرتبط با ورود به کشور و متوقف شدن خط تولید دشوار است. اما شیشه عبدالهی در کنار شماست. با شیشه عبدالهی انواع شیشه مدنظر خود را با تمامی خدمات نصب، تعویض و ترمیم شیشه آسیب دیده (ترک خورده) خواهید داشت. همین حالا تماس بگیرید و قیمت شیشه کرونا یا شیشه کارینا را به روز دریافت کنید.

call-to-action

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

برای دریافت قیمت، زمان تعویض،‌استعلام موجودی و… همین حالا با ما تماس بگیرید.

تاریخچه و نسل های تویوتا کرونا

تویوتا کارینا یا همان تویوتا کرونا خاص‎ترین و مجلل ترین کلاسیک قدیمی در ایران می باشد. کرونا از مشخصات فنی خوبی برخوردار است.تویوتا کرونا یازده نسل مختلف دارد که نسل هفتم و نهم خود در ایران شناخته شد. اولین کرونا T10 بود که طی سه سال تولید شد. نسل بعدی این ماشین T20و T30 بود که هر کدام به ترتیب با نام‌های تیارا و تویوتا ۱۹00 نیز شناخته می‌شدند.

نسل‌های سوم، چهارم و پنجم تویوتا کرونا تا سال ۱۹۷۹ میلادی وارد بازار شدند. نسل ۶ کرونا با ۱۳ نوع پیشرانه مختلف و پنج گونه جعبه‌دنده متفاوت در بازارهای مختلف بین المللی وارد شد.

خط تولید تویوتا کرونا در اوایل قرن ۲۱ میلادی پس از کرونا T210 متوقف شد. برای دریافت قیمت شیشه کارینا تماس بگیرید.