حتما تا به حال نام سانگ یانگ چیرمن به گوشتان خورده است. این خودرو از سال 1997 تا کنون تولید می شود. این خودروی بی نظیر از سرس کلاس خودرو های S است. یکی از قطعاتی که در این خودرو از اهمیت زیادی برخوردار است، شیشه آن است. شیشه چیرمن عضو مهمی از بدنه آن می باشد و قطعات داخل کابین و سرنشینان خودرو را در برابر صدا، اشعه ماورا بنفش و … محافظت می کند. همچنین این قطعه دید را برای رانندگان راحت تر کرده و از خر گونه حادثه و تصادف پیشگیری می کنید. در تعویض، تعمیر و خرید شیشه نکات مهمی اهمیت دارد که در این مقاله می خواهیم به تمام آن ها بپردازیم. امروز ما قصد داریم درمورد یکی از موضوعات مهم یعنی شیشه چیرمن با شما صحبت کنیم. پس از صفحه خارج نشوید و با ما همراه باشید.

شیشه چیرمن

خودروی سانگ یانگ چیرمین
Ssangyoung chairman

خودروی سانگ یانگ چیرمن اتومبیلی است که از سال 1997 تا به امروز در حال تولید است. کلاس این خودرو از سرس S است که بر اساس پلت فرم مرسدس بنز کلاس E تولید و به بازار عرضه شده است. چیرمن درواقع یک خودرو مشترک بین سانگ یانگ در کشور کره و مرسدس بنز در کشور آلمان محسوب می شود. این خودرو دارای نسل دوم است که نام آن سانگ یانگ W می باشد. نسخه دوم چیرمن بر اساس خودرو مرسدس بنز کلاس S تولید می شود و ایمنی آن دارای 5 ستاره است.

شیشه جلو چیرمنشیشه عقب چیرمن
شیشه درب چیرمن شیشه لچکی چیرمن

انواع شیشه چیرمن

شیشه چیرمن

شما می توانیدشیشه های خودروی چیرمن خود و سایر خودرو ها را با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان در شیشه عبدالهی خرید، تعمیر و تعویض کنید. در ادامه ما شیشه های این خودروی لوکس را به شما معرفی می کنیم.

خرید شیشه شیرمن

این ماشین یکی از پرطرفدار ترین خودرو های سنگ یانگ است.

در شیشه اتومبیل عبدالهی انواع فعالیت های تعمیر، تعویض و هر گونه فعالیت مربوط به شیشه خودرو را با بهترین کیفیت انجام می شود.

windsheild-chirman
شیشه جلو چیرمن

شیشه جلو چیرمن

شیشه جلو این خودرو سنسور نور و باران دارد و همچنین دارای یک پایه آیینه و گرمکن بخاطر گیر شیشه می باشد. این نوع شیشه در تیپ رنگی سبز لایت است. شیشه جلو خودرو از جنس لمنیت می باشد. این شیشه برای محافظت سرنشینان خودرو از بادف باران، آوار احتمالی در جاده، پرتاب سنگ و مهم تر از آن خاصیت آیرودینامیک ساخته و نصب شده است.

قیمت شیشه جلو چیرمن

در این بخش می خواهیم قیمت شیشه جلو این خودرو را برای شما بیان کنیم.

– قیمت شیشه جلو سانگ یانگ چیرمن ( 1997 ): تماس بگیرید

– شیشه جلو سانگ یانگ چیرمن w ( 2008 تا کنون ) : تماس بگیرید

– شیشه جلو سانگ یانگ چیرمن ( 2015 تا 2018 ) : تماس بگیرید

با توجه به شرایطی که از آن ها مطلع هستید. جهت اطلاع از قیمت شیشه جلو چیرمن، می توانید با شیشه عبدالهی تماس بگیرید و تا کارشناسان خدمات مشاوره رایگان را در اختیارتان قرار دهند.

شیشه-درب-جلو-و-عقب-چیرمن
شیشه لچکی چیرمن

شیشه درب جلو سانگ یانگ چیرمن

در درب های جلو این ماشین با دو عدد سوراخ در قسمت پایین شیشه قرار داده شده است. این شیشه با یک دستگاه بالا بر برقی نصب شده  و به رنگ سبز لایت می باشد. شیشه های عقب خودرو معمولا از جنس سکوریت هستند که آن را Toughened  یا tempered  نیز می نامند.

شیشه های سکوریت در مقایسه با شیشه های معمولی دارای مقاومت بیشتری هستند. آن ها در یک فرآینده حرارتی شکل داده و برش داده می شوند و بعد در حرارت 600 الی 700 درجه گرم شده و سپس به سرعت سرد می شوند که اینکار در افزایش استحکام شیشه تاثیر زیادی دارد. هنگامی که شیشه سکوریت شکسته می شود، به قطعات بسیار ریز و بدون لبه ریز تبدیل می شود که برای افراد خطری نداشته و آسیب را به حداقل می رساند.

شیشه-بغل-چیرمن
شیشه درب جلو چپ چیرمن

قیمت شیشه درب جلو سانگ یانگ چیرمن

– شیشه های درب جلو سانگ یانگ چیرمن ( 1997 ) : تماس بگیرید

– قیمت شیشه های درب جلو سانگ یانگ چیرمنw  ( 2008 تا کنون ) : تماس بگیرید

– قیمت شیشه های درب جلو سانگ یانگ چیرمن s  ( 2015 تا 2018 ) : تماس بگیرید

برای کسب اطلاعات کامل درمورد شیشه درب جلو سانگ یانگ چیرمن و سایر خودرو ها می توانید با ما در تماس باشید.

hug-the-chairman
شیشه درب جلو راست

شیشه درب عقب سانگ یانگ چیرمن

شیشه های درب عقب این خودرو جزو شیشه های جانی خودرو اتومبیل محسوب می شوند. انواع شیشه های جانبی شامل شیشه لچکیف شیشه های درب جلو و درب عقب و همچنین شیشه رولگیری اتومبیل هستند. این نوع شیشه ها مانند شیشه درب های جلو، از جنس سکوریت می باشند.

 تفاوت شیشه های سکوریت و معمولی در این است که شیشه های معمولی هنگامی که می شکنند، به قطعات تیزی تبدیل می شوند. این قطعات برای سرنشینان بسیار خطرناک است. شیشه های درب عقب این خودرو با یک سوراخ با کمک بالابر برقی نصب شده اند و به رنگ سبز لایت هستند.

Chairmans-rear-window
شیشه عقب

قیمت شیشه عقب سانگ یانگ چیرمن

شما می توانید هر نوع شیشه و آیینه اتومبیل چیرمن و خودرو های دیگر را در شیشه عبدالهی با بهترین کیفیت خریداری کنید. در این قسمت با قیمت های این شیشه با ما همراه باشید.

– قیمت شیشه درب عقب سانگ یانگ چیرمن ( 1997 ) : تماس بگیرید

– شیشه درب عقب سانگ یانگ چیرمن w ( 2008 تا کنون ): تماس بگیرید

– قیمت شیشه درب عقب سانگ یانگ چیرمن s : ( 2015 تا 2019 ) : تماس بگیرید

همانطور که مشاهده می کنید، با توجه به نوسانات قیمت بازار از نوشتن قیمت شیشه های چیرمن معذوریم. اما شما می توانید  با تماس بگیرید و از تمام قیمت های شیشه اتومبیل چیرمن و سایر خودرو ها در شیشه عبدالهی اطلاع پیدا کنید.

شیشه-جلو-چیرمن
شیشه جلو

شیشه عقب سانگ یانگ چیرمن

همانطور که در بخش های قبلی بیان کردیم، شیشه عقب نیز یکی از شیشه های جانبی خودرو محسوب می شود که در نتیجه جنس آن سکوریت می باشد. نام دیگر شیشه درب عقب خودرو شیشه المنت دار است. المنت درواقع همان خطوط هیتر روی شیشه عقب خودرو می باشد که این خطوط دید راننده را در فصل سرما راحت تر می کنند.

همانطور که می دانید در فصل سرما که با بارش برف و باران همراه است، بخاری خودرو روشن می شود. در این هنگام بخار و قطرات موجود روی شیشه عقب دید راننده را سخت تر می کنند. بدین ترتیب با وصل برق به خطوط هیتر، گرمای موجود باعث از بین رفتن بخاطر می شود و در نتیجه دید راننده را بهتر می کند.

قیمت شیشه عقب سانگ یانگ چیرمن

انواع شیشه و آیینه های خودرو در شیشه عبدالهی وجود دارند که شما می توانید آن ها را خرید کنید و یا اقدامات شیشه اتومبیل خود را تعمیر، ترمیم و  تعویض شیشه چیرمن و سایر خودرو ها را در شیشه عبدالهی به صورت حضوری و حتی سیار انجام دهید.

– شیشه عقب سانگ یانگ چیرمن ( 1997 ) : تماس بگیرید

– قیمت شیشه عقب سانگ یانگ چیرمن  w ( 2008 تا کنون ): تماس بگیرید

– قیمت شیشه عقب سانگ یانگ چیرمن s  ( 2015 تا 2019 ) : تماس بگیرید

در شیشه عبدالهی شما می توانید تمام تعمیرات مربوط به شیشه خودرو سانگ یانگ چیرمن و سایر خودرو ها را انجام دهید. پس با ما در تماس باشید تا متخصصان ما شما را راهنمایی کنند.

شیشه سانروف سانگ یانگ چیرمن

شیشه سانروف این خودرو به دلایل زیادی همچون ضربه تصادف و همچنین مشکلات فنی دچار آسیب و خرابی می شود. سانروف ها انواع مختلفی دارند که شامل سانروف داخلی، سانروف اسپویلر، سانروف پاپ آپ، سانروف جمع شونده و … هستند. هر کدام از این سانروف ها ویژگی های خاص خودشان را دارند.

شیشه عبدالهی تمامی خدمات مربوط به شیشه سانروف سانگ یانگ چیرمن و خوردو های دیگر را با بالاترین کیفیت انجام می دهد، پس جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشورت با کارشناسان عبدالهی گلس با ما تماس بگیرید.

شیشه-سانروف-چیرمن
سانروف چیرمن

قیمت شیشه سانروف سانگ یانگ چیرمن

حال که با شیشه سانروف این خودرو آشنا شدید، بیایید تا با قیمت آن آشنا شویم. پس با ما همراه باشید.

– قیمت شیشه سانروف سانگ یانگ چیرمن ( 1997)  : تماس بگیرید

– قیمت شیشه سانروف سانگ یانگ چیرمن  w (  2008 تا کنون): تماس بگیرید

– شیشه سانروف سانگ یانگ چیرمن s ( 2015 تا 2019 ) : تماس بگیرید

انواع شیشه خودرو

حال در ادامه می خواهیم با انواع و اقسام شیشه های ماشین در سایز و اشکال مختلف با شما صحبت کنیم. این قسمت از ماشین به چهار نوع دسته بندی تقسیم می شود که شامل موارد زیر است :

1. شیشه خودرو مجهز به لایه P.V.B

کلمه P.V.B مخفف کلمه polyvinyl butyral  می باشد. این شیشه به صورت دو لایه روی سطح شیشه قرار دارد. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که شیشه P.VB دارند، این است که امنیت بالایی دارند که از همین رو این شیشه ها خودرو رو در برابر نیرو های خارجی محافظت می کنند.

این لایه در برابر ضربه های مختلف مخالف است و هنگامی که شیشه ماشین به دلایل مختلفی شکسته می شود، تکه های آن به صورت یکپارچه در کنار هم قرار می گیرند و پخ نمی شوند. بدین ترتیب این ویژگی از آسیب به سرنشینان خودرو جلوگیری می کند. مزیت این نوع شیشه ها در این است که می توانند درصد بالایی از اشعه فرا بنفش را جذب کنند و قابلیت ترمیم شیشه هنگام ترک خوردن را نیز دارند. نکته قابل توجه این است که در قسمت بالایی شیشه های جلو برای جلوگیری از تابش آفتاب به چشم و صورت راننده، کمی تیره تر ساخته می شود.

2.شیشه های جانبی و عقب خودرو

معمولا شیشه های خودرو که بخش جلویی شامل آن را نمی شود، لایه P.V.B ندارد اما استحکام نسبتا بیشتری نسبت به شیشه های معمولی دارند. این نوع از گلس ها جهت جلوگیری از آسیب به سرنشینان خودرو، تکه های آن پس از شکستن خاصیت برندگی ندارند.

3. شیشه های دودی خودرو

نوع بعدی از انواع شیشه های خودرو، شیشه های دودی هستند که معمولا بیشتر در خوردو های لوکس و اسپرت برای جذابیت بیشتر و همچنین جذب اشعه فرابنفش از شیشه های دودی، مورد استفاده قرار می گیرند. چرا که اشعه مادون بنفش با مرور زمان به قطعات داخل کابین ماشین آسیب می رساند. شما می توانید شیشه های هر مدل خودرویی را به راحتی دودی کنید.

4. شیشه خودرو المنت دار

المنت خطوط های موازی هستند که در سطح عقب شیشه خودرو وجود دارند. این خطوط برای دید مناسب برای راننده هنگام رانندگی طراحی شده اند. این خطور باعث از بین رفتن بخار و قطرات ناشی از برف و باران از روی شیشه می شوند.

ترمیم ترک شیشه

قیمت شیشه های ماشین خصوصا شیشه جلو و عقب ماشین بالا می باشد. اما  شیشه فابریک کیفیت بالاتری در مقایسه با نمونه های چینی و ایرانی در بازار دارند. در نتیجه ترمیم شیشه بسیار مقرون به صرفه تر از خرید نمونه های کم کیفیت در بازار می باشد.

البته لازم به ذکر است که ترمیم شیشه با لیزر هم ارزان نبوده اما یک سوم قیمت خرید آن محسوب می شود. پس تا جایی که ممکن است، شیشه فابریک خود را با لیزر محافظت کنید. اگر نتواستید، پیشنهاد می کنیم نمونه ایرانی آن را خریداری کنید زیرا این نسخه نسبت به نسخه چینی کیفیت بهتری دارد.

نسل جدید شیشه های خودرو

در نسل جدید های شیشه خودرو، بر اساس تحقیقاتی که محققان انجام دادند، برای مقاومت بیشتر شیشه ها از فیبر نانو کربن کمک گرفتند. در نتیجه شیشه ها در برابر حرارت، آتش، ضربه گلوله و همچنین انفشار مقاوم هستند و 98 درصد اشعه ماورای بنفش را جذب می کنند.

شیشه لمینتی که کمی پیش برای شما نام بردیم، از نانو کامپوزیت ها و فیبر های کربن ساخته شده اند و اندازه آن ها نانو می باشد. این قطعه شفاف دارای مزیت هایی همچون عدم تغییر رنگ، صرفه جویی در مصرف سوخت و افزایش ضخامت پس از استفاده از لمینت حاوی فیبر نانو کربن است.

مشخصات فنی خودروی سانگ یانگ چیرمن


در این بخش می خواهیم مخصات فنی این خودرو را برای شما شرح دهیم.

– نام خودرو : Ssangyoung chairman

– کلاس خودرو : سدان مجلل

حجم موتور ( سی سی ) : 2800

 – تعداد و آرایش سیلندر : 6 سیلندر خطی

– تعداد سوپاپ : 24

– گیربکس ( جعبه دنده): 5 دنده اتوماتیک هوشمند

-حداکثر قدرت: 197 اسب بخار در 5500 دور دقیقه

-حداکثر گشتاور : 271 نیوتون متر گشتاور در 4800 دور در دقیقه

-شتاب از 0 تا 100: 11.0

– جداکثر سرعت (km/k) : 240

-وزن(کیلوگرم) : 1630

-طول/عرض/ارتفاع ( میلی متر ) 1465/1825/5055

-مشخصات تایر: R1660/215

-مصرف سوخت ترکیبی: 10.5

-حجم باک ( لیتر ): 80

-استاندارد آلایندگی : یورو 3

– کیسه هوا : راننده / سرنشین جلو

-سیستم های ترمز و پایداری: جلو و عقب دیسکی با خنک کننده در جلو / ABS

جهت خرید آینه بغل 206 به یدک فیت مراجعه کنید.

قیمت شیشه جلو سانگ یانگ چیرمن چنده؟

از آنجایی که قیمت ها روزانه در حال تغییر است ما از درج قیمت معذوریم اما لازم به ذکر است که شیشه و دلار قیمت مستقیم دارند چون یا شیشه ها اصلی هستند یا ایرانی که خود شیشه ایرانی هم از متریال خارجی استفاده می شوند برای تهیه و تولید به همین دلیل بهتر است برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید!

چقدر طول میکشه تا شیشه جلو چیرمن تعویض شود؟

حدود 45 دقیقه زمان می برد. اما این زمان ممکن است به علت تمیز کاری پایان کار بیشتر هم شود.

آیا نصب سیار برای تعویض شیشه چیرمن دارید؟

بله برای سراسر تهران نصب سیار فراهم است برای هماهنگی لطفا تماس بگیرید!

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی