شیشه-پریوس شیشه پریوس

با ما همراه باشید با معرفی شیشه پریوس.برای استعلام قیمت شیشه جلو تویوتا پریوس و شیشه عقب و بغل می توانید با بورس شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید. عبدالهی گلس با بیش از 3 دهه تجربه در زمینه شیشه خودرو شیشه شما را در حدود 40 دقیقه تعویض می کند.

قیمت شیشه جلو تویوتا پریوس

قیمت شیشه جلو تویوتا پریوس

شیشه جلو تویوتا پریوس در مدل ایرانی خود حدود 4 میلیون و پانصد هزار تومان با اجرت نصب است.

قیمت شیشه اصلی را از طریق تماس با شیشه اتومبیل عبدالهی استعلام بگیرید:

در روز های تعطیل باز است تماس بگیرید

تعویض شیشه جلو پریوس

پریوس از خودروهای شرکت بزرگ تویوتا می باشد. تامین لوازم برای خودرو هایی مانند تویوتا پریوس و سایر خودروهای تویوتا مانند لکسوس، لندکروز و … به دلیل کم‌یاب بودن اهمیت ویژه ای دارد. شیشه عبدالهی بهترین مرکز خرید انواع شیشه برای این نوع خودروهاست. علاوه بر فروش شیشه خودرو خدمات تعویض و نصب و ترمیم نیز ارائه میدهد.برای استعلام قیمت شیشه جلو پریوس کلیک کنید:

در روز های تعطیل باز است تماس بگیرید

تعویض شیشه عقب پریوس

تعویض شیشه درب پریوس

برای مشاهده ی ویدیو تعویض روی ویدیو کلیک کنید. کار در کمتر از 1 ساعت انجام می شود بدون معطلی.

انواع شیشه پریوس

شیشه های موجود برای خودروی تویوتا پریوس در شیشه عبدالهی:

انواع شیشه پریوس
انواع شیشه تویوتا C
انواع شیشه تویوتا V
انواع شیشه تویوتا TOURING
انواع شیشه تویوتا PREMIUM
انواع شیشه تویوتا L ECO
انواع شیشه تویوتا XLE
انواع شیشه تویوتا LE
انواع شیشه تویوتا LIMITED
انواع شیشه تویوتا LE AWD
انواع شیشه تویوتا XLE AWD
انواع شیشه تویوتا PRIME LE
انواع شیشه تویوتا PRIME XLE
انواع شیشه تویوتا PRIME

خرید شیشه پریوس

 خودروی تویوتا پریوس کمی از نظر طراحی ظاهری عجیب است. با وجود رعایت اصول آیرودینامیک در طراحی ظاهری، این خودرو طراحی نامتعارفی دارد و اشکال عجیب در آن استفاده شده است.شیشه‌ها حالت کشیده و زاویه‌های منحصربه‌فرد دارند که سبب خاص بودن این ماشین شده است. این خودرو بسیار با کیفیت می باشد. مدل جدید آن مصرف سوخت بسیار پایینی دارد و از آپشن‌های بیشتری برخوردار است. 

شیشه بال عقب پریوس
شیشه بال عقب پریوس

انواع شیشه جلو، عقب، بغل و آینه و زه شیشه موجود است. بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را از ما بخواهید و خیالتان را از کیفیت، جنس شیشه و دقت نصب آسوده کنید. شیشه عبدالهی عرضه کننده و مرکز خرید شیشه در شرق تهران می‌باشد.

جهت هرگونه سوال و درخواست قیمت با شماره های 02177196143 و 02177090652 تماس بگیرید.

شیشه جلو تویوتا پریوس

در شیشه جلو این خودرو از یک لایه میانی در وسط 2 لایه اصلی استفاده شده است که جاذب اشعه‌های مضر خورشید بوده و عایق قوی صوت و دما می باشد. در فرآیند ساخت و سنجش مقاومت شیشه‌ها، دقت در انتخاب رنگ و ابعاد مناسب در ساخت پریوس در اولویت قرار داشته است. شرکت تویوتا در ساخت تمامی خودروها دقیق و عالی عمل می کند.برای تمامی شیشه های جلو انواع تست ایمنی انجام می پذیرد. انجام انواع تست‌های ایمنی و کیفی به دلیل حالت عجیب و چندوجهی بدنه بسیار حائز اهمیت بوده است .

شیشه-جلو-پریوس

شیشه جلو و سایر شیشه ها طرح و رنگ ها و جنس های مختلفی دارند. شیشه چینی نیز موجود است. جهت استعلام قیمت لطفا تماس بگیرید.

call-to-action

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

برای دریافت قیمت، زمان تعویض،‌استعلام موجودی و… همین حالا با ما تماس بگیرید.

در این بخش می خواهیم درمورد شیشه این خودرو  به شما توضیح دهیم. این خودرو ها مانند ماشین های دیگر دارای شیشه جلو و عقب، شیشه درب های جلو و درب های عقب و لچکی می باشند. این شیشه ها بجز شیشه جلو، گلس های جانبی محسوب می شوند.در گذشته گلس خودرو ها از جنس شیشه های معمولی بود که مشکلات زیادی به همراه داشت. این شیشه ها حتی هنگامی که در خودرو محکم بسته می شد نیز ترک می خورد و یا شکسته می شد. اما مهم ترین معایب شیشه های معمولی این بود که هنگام شکستن قطعات نوک تیزی تبدیل می شد و خطرات زیادی برای افراد داشت.

شیشه پریوس

در شیشه اتومبیل عبدالهی انواع شیشه پریوس و گلس خودرو های دیگر با بهترین کیفیت و به صورت فابریک به فروش می رسند که شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شیشه جلو پریوس

در شیشه جلویی این خودرو، تنها سنسور باران روی آن نصب می شوند. رنگ این شیشه در خودرو پریوس تمام رنگ و دور مشکی بود که جنس آن از لمینت است. شیشه جلو پریوس در شرکت های داخلی تولید شده و عرضه می شود. لازم به ذکر است که نمونه های چینی این شیشه در بازار موجود می باشد اما قیمت آن در مقایسه با نمونه داخلی بیشتر است.

شیشه-درب-جلو-تویوتا-پریوس

شیشه های لمینت دارای دو یا چند لایه pvb  بوده که همین لایه ها موجب می شود که هنگام شکستن قطعات آن ها پخش نشده وبه صورت منسجم کنار هم قرار بگیرند.

قیمت شیشه جلو پریوس

– گلس جلو مدل (2015): تماس بگیرید.

-قیمت شیشه جلو مدل (2016 تا 2017): تماس بگیرید.

برای اطلاع از قیمت شیشه پریوس و شیشه جلو آن با شماره درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

شیشه-عقب-پریوس

شیشه عقب پریوس

ویژگی ای که شیشه عقب این خودرو را از خودرو های دیگر متمایز می کند، دو تیکه بودن آن است. قسمت اول شیشه عقب این خودرو در قسمت بالای درب صندوق قرار دارد. همچنین شیشه ای بزرگ با یک سوراخ برای نصب آب پاش برف پاک کن است. این آب پاش در قسمت سمت چپ بالای شیشه وجود دارد. شیشه عقب پریوس گرم کن بخار گیر و آنتن دارد. تیپ رنگی این شیشه سبز بوده و یو وی کات و ضد اشعه خورشید می باشد.

قسمت دوم این شیشه در قسمت پایین صندوق و در امتداد با چراغ های عقب و با طول بند و ارتفاع کم می باشد. این شیشه نیز مانند قسمت اول آن، دارای گرم کن است. تیپ رنگی آن نیز دودی مشکی می باشد.

جنس این شیشه از سکوریت است. شیشه های سکوریت یکی از شیشه های مقاومی هستند که در بخش های مختلف خودرو مانند گلس درب های عقب و جلو، لچکی و شیشه عقب مورد استفاده قرار می گیرند.

شیشه بغل پریوس

قیمت شیشه عقب پریوس

-جهت اطلاع از شیشه عقب مدل  (2015): تماس بگیرید.

-قیمت شیشه عقب مدل  ( 2016- 2017): تماس بگیرید.

با توجه به شرایط موجود در بازار شیشه از درج قیمت ها معذوریم اما شما می توانید برای اطلاع از قیمت شیشه پریوس و شیشه خودرو های دیگر با شماره درج شده تماس بگیرید.

شیشه درب های جلو پریوس

این شیشه دارای دو مدل است که مدل اول آن از جنس لمینت، دوجه داره و ضد سرقت می باشد. مدل دوم آن نیز تمپرد، یک لایه و از جنس سکوریت است. این دو مدل با یک ریل فلزی پایین شیشه روی بالا بر برقی نصب می شود. تیپ رنگی این شیشه ها سبز بوده و یو وی کات و ضد اشعه نور خورشید هستند.

شیشه های سکوریت نسبت به شیشه های لمینت بسیار مقاوم تر هستند. این شیشه هنگام صدمات و آسیب های مختلف، به تکه های بسیار ریزی تبدیل می شوند که این تکه ها نوک تیز نیستند. نوک تیز نبودن این شیشه ها موجب می شود تا آسیبی به افراد داخل خودرو نرسد.

شیشه بغل پریوسقیمت شیشه درب های جلو پریوس:

جهت کسب اطلاعات بیشتر با عبدالهی گلس تماس بگیرید.

-قیمت شیشه درب های جلو  (2016 تا 2017): تماس بگیرید.

از آنجایی که شرایط قیمت در بازار شیشه با نوسانات مختلفی رو به رو است به همین دلیل نمی توانیم قیمت ها را در این صفحه درج کنیم و از شما مشتریان عزیز عذرخواهی می کنیم. اما شما می توانید با شماره درج شده در این صفحه تماس حاصل فرمایید و از قیمت شیشه اطلاع پیدا کنید.

شیشه درب های عقب پریوس

شیشه درب های عقب نیز جزوی از شیشه پریوس می باشد. این شیشه ها نیز از یک ریل فلزی در شیشه برخودار هستند. همچنین شیشه درب های عقب این خودرو بر روی یک بالا بر برقی نصب می شوند و تیپ رنگی آن ها سبز می باشد که یو وی کات و ضد اشعه نور خورشید هستند.

جنس این شیشه ها از سکوریت است. این شیشه ها هفت برابر بیشتر از شیشه های معمولی مقاوم هستند. همچنین در طول مدتی که از آن ها استفاده می کنید تغییر رنگ نمی دهند و هیچ گونه پستی و بلندی روی آن ها وجود ندارد. این شیشه ها تحمل فشار 40 کیلوگرم را نیز دارند.

یکی از مزایای شیشه های سکوریت این است که با توجه به اینکه این نوع گلس ها هنگام شکستن به قطعات ریزی تبدیل می شوند، پس قابلیت ترمیم برای آن ها امکان پذیر نیست و شما مجبور به تعویض آن هستید. اما شیشه های لمینت هنگام ترک خوردن و یا شکستگی جزئی می توانند ترمیم شوند و شما هزینه کمتری نسبت به تعویض شیشه خودرو می پردازید.

قیمت شیشه درب های عقب پریوس:

جهت اطلاع از قیمت گلس درب های عقب  (2015): تماس بگیرید.

-قیمت شیشه درب های عقب (2016 تا 2017): تماس بگیرید.

برای اطلاع از قیمت شیشه پریوس و شیشه درب های عقب آن می توانید با شماره موجود در این صفحه تماس بگیرید و در صورت تمایل می توانید تمامی خدمات شیشه را در شیشه عبدالهی انجام دهید.

شیشه لچکی پریوس

شیشه پریوس بعدی شیشه لچکی آن است که روی درب عقب این خودرو قرار گرفته است. شکل این شیشه ذوزنقه ای می باشد و در تیپ رنگی سبز است. همچنین یو وی کات و ضد اشعه خورشید هستند.

قیمت شیشه لچکی پریوس

جهت کسب اطلاع از قیمت شیشه لچکی تماس بگیرید.

همانطور که می دانید بازار شیشه دارای نوسانات مختلفی است. به همین دلیل برای اطلاع از قیمت شیشه پریوس با شماره درج شده تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.قیمت گلس لچکی پریوس (2015): تماس بگیرید. -قیمت شیشه لچکی پریوس (2016 تا 2017): تماس بگیرید.

خودرو پریوس

تویوتا پریوس یک خودروی سدان هیبریدی است که از محبوب ترین خودرو ها محسوب می شود. در ایران این خودرو بسیار کم است و قطعات آن سخت پیدا می شود. فقط نسل چهارم آن وارد ایران شده است. به همین دلیل کمیابی یکی از مشکلات اصلی در ایران تامین لوازم اصلی مانند شیشه است. با شیشه عبدالهی نگران این موضوع نباشید.

همان طور که گفته شد این خودرو محصول کمپانی تویوتا با قدمت حدود ۸۰ ساله است. این کمپانی بزرگ ترین خودروساز دنیا از نظر تعداد تولید می باشد. این کمپانی ، نزدیک به ۱۷ میلیون دستگاه در سال ظرفیت تولید دارد و تقریبا تمامی خودروهایش در جهان مطرح هستند. این خودرو نخستین خودروی هیبریدی بود که به تولید انبوه در سطح جهانی رسید.تمایل به خودروهای هیبریدی در دهه‌ی ۱۹۶۰ بود. درست زمانی که آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) تاسیس شد.

پریوس 4 نسل معرفی کرده است. آخرین نسل، نسل چهارم است که در سال 20155 و در اتوشو لاس وگاس معرفی شد و طراحی عجیب و متفاوت آن بسیار جلب توجه کرد.

تویوتا رهبری پروژه‌ی G21 ( مخفف عبارت خودروی جهانی برای قرن ۲۱ ) مهندسی به نام تاکاشی اوشیامادا با 47 سال سن بود. او هم‌اکنون رئیس هیئت‌مدیره‌ی کمپانی بزرگ تویوتا است. به‌احتمال زیاد نام این خودرو برگرفته شده است از کلمه‌ی لاتین Motivus است.

خرید-شیشه-پریوس

امکانات پریوس

 • رینگ های ۱۵ یا اینچی ۵ پره آلیاژ آلومینیوم
 • چراغ های جلو از نوع Bi-LED با قابلیت خودکار
 • دوستدار محیط زیست و هیبریدی
 • سانروف که چند حالت دارد.
 • امکانات رفاهی بیشترنسبت به رقبا
 • سیستم مانیتورینگ فشار باد تایر ها
 • سنسور باران و سیستم کنترل آب و هوای هوشمند کابین به همراه فیلتراسیون گرده و غبار
 • دوربین دید عقب
 • فرمان تلسکوپی با روکش SofTex و دکمه های کنترل کروز
 • چراغ روز روشن و مه شکن از نوع LED
 • ایمنی بالا با انجام انواع تست
 • مصرف بنزین اقتصادی و به صرفه
 • شارژر وایرلس گوشی ها

هدف طراحی گوه ای شکل تویوتا پریوس به حداکثر رساندن مصرف سوخت است. اما از نظر زیبایی شناسی خوشایند نیست. پیشرانه 121 اسب بخار قدرت دارد که به شتاب تنبلی تبدیل می شود. در حالی که مدل پریوس اکو دارای امتیاز ترکیبی EPA 56 مایل بر گالن است، هیوندای آیونیک بلو بهتر از آن است.

به 59 مایل در کیلوگرم رسیده است. از جنبه مثبت، پریوس تنها هیبریدی جمع و جور است که سیستم چهار چرخ محرک را ارائه می دهد. اما رفتارهای بی انگیزه رانندگی آن را بهبود نمی بخشد. تویوتا تقریبا به اندازه سدان هوندا اینسایت جذاب نیست و تویوتا کرولا هیبریدی ارزان‌تر و تقریبا به همان اندازه مصرف سوخت است.برای تعویض شیشه پژو 206 کلیک کنید:

call-to-action

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

برای دریافت قیمت، زمان تعویض،‌استعلام موجودی و… همین حالا با ما تماس بگیرید.

مزایا و معایب تویوتا پریوس

از نظر بعد طراحی ظاهری و بدنه نظرات مختلف را برای این اتومبیل شاهد هستیم. برخی آن را خاص و منحصر به فرد می دانند و برخی آن را نمی پسندند و زشت می نامند. یکی از نکات مهم آیرودینامیک آن است. این خودرو شاهد این هستیم که در تونل باد و آزمایش آیرودینامیک گام بلندی را برداشته و همخوانی خوب و مهندسی در شکل بدنه خلق کرده است. به همین دلیل پریوس به خوبی هوا را می شکافد. سطح چابکی این خودرو نیز چندان مناسب نیست و نباید از آن انتظار رانندگی‌ پرشتاب را داشت. این یکی از نقاط ضعف اصلی این خودرو می باشد.فقدان صندلی برقی برای این اتومبیل باگ بزرگی شمرده می شود.

در بخش طراحی داخلی داشبورد این خودرو با حالت متقارن و رنگ استاندارد بسیار شیک و زیباست. هم چنین صفحه نمایش لمسی آن بسیار جذاب است.خودروهای هیبریدی پیچیدگی فنی بالاتری نسبت به مدلهای ساده بنزینی دارندو تعمیرات آن‌ها گران تر است.

از دیگر معایب تویوتا پریوس افت شدید قیمت آن در فروش مخصوصا در ایران است. این اتومبیل در ایران طرفدار زیادی ندارد و بسیاری از افراد آن را زشت می دانند. پریوس در کشورهای دیگر بسیار مورد پسند بوده اما در ایران تمایل به خرید آن بسیار پایین است. ایرانی ها ظاهر متعارف تر و شیک تر را بیشتر از اشکال هندسی غیر متداول و عجیب می پسندند. به صورت کلی در ایران این اتومبیل فروش مناسبی ندارد. اگر به آن علاقه مندید باید این نکته را در نظر بگیرید.

قیمت شیشه پریوس

دسترسی به شیشه پریوس با توجه به محدود بودن شیشه این نوع ماشین در ایران، معضلات مرتبط با واردات و پیچیدگی تولید دشوار است. اما شیشه عبدالهی در کنار شماست. با شیشه عبدالهی انواع شیشه مدنظر خود را با تمامی خدمات نصب، تعویض و ترمیم شیشه آسیب دیده (ترک خورده) خواهید داشت. همین حالا تماس بگیرید و قیمت شیشه پریوس را به روز دریافت کنید.

جهت هرگونه سوال و درخواست قیمت با شماره های02177196143 و 02177090652 تماس بگیرید.

جهت خرید آینه بغل خودرو اعم از آینه بغل پریوس و انواع خودرو های ایرانی مانند آینه بغل 206 می توانید به فروشگاه یدک فیت مراجعه کنید.

مشخصات فنی تویوتا پریوس 2017

تویوتا پریوس که در بازار کشور وجود دارد، از ترکیب محرکه موتور درون سوز (احتراق داخلی) و موتور الکتریکی در چرخ های جلو استفاده شده است. بی شک ترکیب این دو پیشرانه که در مقوله مصرف سوت و ایجاد نیرو تفاوت بسیاری دارند. لازم به ذکر است که خودرو پریوس 2017 از لحاظ مشخصات فنی، تفاوت زیادی با مدل 2016 آن ندارد.

تویوتا پریوس 2017 از یک پیشرانه 1.8 لیتری بنزینی 4 سیلندر بهره می برد و می توانید 95 اسب بخار قدرت و 142 نیوتن بر متر گشتاور را تولید کند. لازم است بدانید که بالاترین قدرت در دور موتور 5200 و بالاترین گشتاور در موتور 3600 دور در دقیقه می باشد. همچنین در کنار این پیشرانه، موتور الکتریکی هم می تواند 72 اسب بخار و 163 نیوتن بر متر گشتاور را تولید کند. در مجموع قدرتی که از این دو موتور به چرخ جلو منتقل می شود، در بیشترین حالت 121 اسب بخار می باشد.

لازم است بدانید که علت اینکه قدرت اسب بخار 121 رسیده، این است که در هم پیوستگی سیستم تولید نیرو در این خودرو بر روی محور جلو و عقب به طور مستقل بوده و جدا عمل نمی کند. چرا که اتلاف وقت انرژی کاهش یافته و سوخت شما مصرف خواهد شد. به طوری که در هر صد کیلومتری که در شهر و جاده رانندگی می کنید، به ترتیب 2.9 و 4.7 لیتر بنزین کم خواهد شد.

پیشرانه خودرو پریوس 2017

این خودرو از پیشرانه با سوخت اتکینسون بهره می برد که همین موضوع موجب می شود تا عملکرد سوپاپ پریوس 2017 پیشرانه های متدوال چهار زمانه متفاوت داشته باشد. تاریخچه این فناوری این است که در سال 1882 میلادی توسط شخصی به نام جیکز اتکینسون معرفی شه و نام خود این شخص هم گذاشه شده است.

نکته ای که باید بدانید این است که درست مانند اکثر خودو های امروزه، پیشرانه بنزینی 4 سیکل مکش، فشرده کردن سوخت و هوا، انجام اختراق و خارج کرد دود را دارا می باشد. اما هنگامی که مخلوط بنزین و هوا فشرده می شود، مشاهده می کنید که سوپاپ ورودی چند لحظه باز مانده و اندکی از سیلندر بیرون ریخته و پس از خروج منیفولد ورودی بازگشت دارد. حاصل این عمل این است که مصرف سوخت و حرارت کمتری را به دنبال دارد و پیشرانه آن کاهش می یابد. حال در بیشتر خودرو های هیبریدی و حتی چند مدل بنزینی (اسکای اکتیو مزدا شامل آن می شود) ما شاهده استفاده از این فناوری جیمز اتکینسون هستیم.

شاید یکی از جذاب ترین بخش های قطعات فنی این خودرو این است که موتور الکتریکی خودرو پریوس 2017 به واسطه پیشرانه بنزینی تامین شارژ می شود.

قسمت موتور الکتریکی، باتری و متعلقات این خودرو که از دو نوع باتری جهت ساختنش بهره بردند، نسبت به مدل قبلی  خود تغییراتی ایجاد کرده است که شامل موارد زیر می باشد:

-6 درصد سبک تر

-12 درصد کوچک تر

-30 درصد کم مصرف تر

خدمات اولیه برای جلوگیری از پیشروی ترک قبل از ترمیم شیشه خودرو

ابتدا فشار را از روی شیشه کم کرده و اگر هنوز شی خارجی روی شیشه شما است، آن را به آرامی بردارید. از داخل خودرو یک حوله یا روزنامه به شیشه تکیه دهید تا شیشه خود را ول نکند.  به هیچ عنوان قبل از اینکه به متخصص مراجعه کنید، شیشه خودرو را نشویید و حتی از برف پاک کن نیز استفاده نکنید.

زیرا این کار ممکن است موجب شیشه دفرمه شود و ترک آن بیشتر شود.شستشو موجب می شود که آب داخل ترک نفوذ کرده و کار ترمیم شیشه ماشین را سخت و غیر ممکن کند. همچنین از سرد و گرم شدن جلوگیری کنید. حتی از بخاری یا کولر خودرو نیست استفاده نکنید. علاوه بر این باید محل ترک خوردگی را با چسب پهن بپوشانید. اما یادتان باشد که این کار با کمترین فشار ممکن صورت بگیرد تا از بیشتر شدن ترک شیشه خودرو جلوگیری کند. بعد از این کار ها در سریع ترین زمان ممکن شیشه خودرو خود را به یک ترمیم کننده شیشه ماهر ببرید.

ایرادات پریوس هیبریدی

-طراحی ظاهری غیر متعارف

یکی از ایرادات این خودرو طراحی ظاهری غیر متعارف ظاهری آن می باشد.طراحان نسل چهارم این خودرو، از قوه زیبا شناختی خود به هیچ وجه استفاده نکرده اند و تنها از تحلیل های هندسی و فرمول های آئرودینامیک را روی خودرو پریوس نسل چهارم پیاده کرده اند. چرا که شکل ظاهری این مدل از خودرو های پریوس پر از المان های هندسی با خطوط شکسته بوده که در این خودرو رعایت اصول علم آئرودینامیک در آن مشاهده می شود و توجه کمتری به سلیقه زیبا شناسی عموم جامعه شده است.

-طراحی داخلی فضایی

طراحان بخش داخلی این خودرو بیشتر تلاش کرده اند  تا این خودرو را مشابه با خودرو های جنگی بسازند. همچنین داشبورد این خودرو نیز به سفینه های فضایی در فیلم های علمی تخیلی شباهت زیادی دارد. نمایش گر صفحه کیلومتر نیز به میانه داشبورد منتقل شده تا میزان حواس پرتی راننده را بیش از پیش افزایش دهد.از طرفی دیگر در این خودرو اهرم تعویض دنده ای شبیه به آن چیزی در تویوتا پریوس استفاده شده، مشاهده نشده است. محل قرار گیری ایم احرم نیز به گونه ای است که شاید آن را با یکی از کلید های سیستم تهویه اشتباه بگیرید. علاوه بر این از آنجایی که سقف و شیشه عقب خودرو شیب زیادی دارد، فضای سر برای سرنشین ردیف دوم و خصوصا برای افرادی که قد بلندی دارند، آنقدر راحت نمی باشند.

-باطن فنی بیش از حد آرام

معایبی که خودرو تویوتا پریوس دارد، این است که ظاهر فنی بسیار آرامی را دارا می باشد. این خودرو دارای پیشرانه مدرن، قاعدتا در حالت عادی باید بیش از 120 یا 130 اسب بخار قدرت را را در اختیار خریداران آن قرار می دهد، اما این در حالی است که موتور بنزینی این سدان ژاپنی با حجم مشابه، صرفا 95 اسب بخار را تولید می کند که نهایتا در تعامل با دو الکتروموتور، این مجموعه توان هیبریدی 121 بخار می باشد. در نتیجه سطح چابکی خودرو هیبریری پریوس نیز آنقدر جالب نبوده و نباید از آن توقع رانندگی های چالاک و پرشتاب را داشت، زیرا شتاب صفر تا صد این خودرو 11 ثانیه می باشد و این رقم با توجه به نوع و شرایط سطح جاده، ممکن است به ارقام بالاتر نیز برسد.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی

 • فروش و نصب انواع شیشه اتومبیل از جمله : شیشه جلو ، شیشه عقب ، شیشه های درب جلو و عقب ، شیشه روستونی و شیشه لچکی تویوتا پریوس
 • فروش و نصب آینه بغل پریوس
 • تعمیر و تعویض آینه بغل خودرو
 • فروش و تعویض شیشه بالابر خودرو پریوس
 • تعمیر و نصب شیشه بالابر خودرو
 • فروش و نصب شیشه سانروف اتومبیل
 • دودی کردن شیشه های خودرو با برچسب دودی سولار
 • آب بندی فابریک شیشه های جلو و عقب اتومبیل
 • فروش و نصب انواع تیغه برف پاک کن فابریک و ژله ای
 • ترمیم سنگ خوردگی و ترک شیشه اتومبیل
 • فروش و نصب شیشه دودی فابریک انواع خودرو
 • تعمیرات قفل خودرو ( قفل درب و قفل مرکزی )
 • فروش و نصب شیشه آینه بغل تویوتا پریوس
 • تعمیر سانروف انواع خودرو تویوتا پریوس

2 دیدگاه

 1. هانیه
  7 اسفند 1402

  قیمت شیشه تویوتا پریوس چنده؟

  • شیشه اتومبیل عبدالهی
   13 اسفند 1402

   سلام لطفا برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

اضافه کردن نظر

[wpcode id="13037"]