شیشه خودرو یکی از قطعات مهم آن محسوب می شود که از دو جنس سکوریت و لمینت هستند. چرا که در گذشته شیشه خودرو ها از جنس گلس های خام و یا معمولی ساخته می شد که به دلیل اینکه به راحتی شکسته می شدند و بعد از شکستن قطعات آن به صورت برنده و شمشیری در می آمدند، برای افراد دخل خودرو خطر آفرین بود. به همین دلیل با استفاد از شیشه های لمینت این موضوع تغییر کرد. بدین دلیل ما تصمیم گرفتیم تا به بررسی شیشه پاترول بپردازیم. پس تا انتهای این مقاله جایی نروید و همراه ما باشید.

شیشه پاترول

شیشه پاترول

شیشه های این خودرو شامل شیشه جلو، شیشه درب های جلو و درب های عقب و گلس عقب هستند و همانطور که می دانید این شیشه ها در تمامی خودرو ها وجود دارد. همچنین این خودرو دارای شیشه لچکی نیز می باشد. در بخش های بعدی با بررسی تمامی این گلس ها همراه ما باشید.

نصب-شیشه-جلو-پاترول

شیشه جلو پاترول

در قسمت جلو این خودرو یک شیشه تمام رنگ در تیپ آبی وجود دارد و این گلس با یک نوار لاستیکی روی اتاق نصب و جایگذاری می شود. اما در مدل های 2 درب این نوار پلاستیکی یک زه استیل کرم رنگ در 4 ضلع شیشه قرار دارد. جنس شیشه جلو پاترول از لمینت ساخته شده است. بگوییم شیشه لمینت، از دو لایه ساخته شده و هنگام شکستن ریخته نشده، پخش نمی شود و در جای خود باقی می ماند. این شیشه ها در خودرو تنها در قسمت جلویی آن استفاده می شوند و شیشه های دیگر خودرو جنس از جنس سکوریت هستند.

شیشه-جلو-نیسان-پاترول

قیمت شیشه جلو پاترول

-قیمت شیشه جلو خودرو پاترول نسل سوم (1986 تا 1993): تماس بگیرید.

-شیشه جلو خودرو پاترول نسل چهارم (1987 تا 1997): تماس بگیرید.

-قیمت گلس جلو خودرو پاترول نسل پنچم (1997 تا 2016): تماس بگیرید.

-گلس جلو خودرو پاترول نسل ششم (2010 تاکنون): تماس بگیرید.

برای اطلاع از قیمت شیشه های جلو این خودرو و ی هر خودروی دیگری می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس حاصل فرمائید و از قیمت آن ها مطلع شوید.

شیشه-جلو-پاترول

شیشه عقب پاترول

شیشه عقب این خودرو دارای دو قسمت هستند که در مدل های دو درب دارای یک شیشه یک تیکه با 10 عدد سوراخ روی آن است که با سوراخ ها دستگیره ها و جک ها روی شیشه نصب شده که به صورت متحرکت هستند. در مدل های چهار درب درب این خودرو دارای کمدی آمبولانسی است که از 2 تیکه شیشه در دو سمت درب ها بوده و روی شیشه ها ثابت است. جنس این شیشه ها از سکوریت ساخته شده که این شیشه ها در کوره های مخصوص با دمای بسیار بالا حرارات می بینند و سریعا سرد می شوند. بدین ترتیب مقاوم و مستحکم می شوند.

شیشه-بغل-پاترول

قیمت شیشه عقب پاترول

-قیمت شیشه عقب خودرو پاترول نسل سوم (1986 تا 1993): تماس بگیرید.

-شیشه عقب خودرو پاترول نسل چهارم (1987 تا 1997): تماس بگیرید.

-قیمت گلس عقب خودرو پاترول نسل پنچم (1997 تا 2016): تماس بگیرید.

-گلس عقب خودرو پاترول نسل ششم (2010 تاکنون): تماس بگیرید.

شیشه اتومبیل عبدالهی مرکز خرید، پخش و انجام تمام خدمات تعمیراتی گلس خودرو است. به همین ترتیب برای اطلاع از قیمت شیشه های پاترول و هماهنگی های لازم می توانید با ما تماس حاصل فرمائید.

شیشه درب های عقب و درب های جلو  پاترول

شیشه درب های عقب یک لچکی مثلثی شکا هستند که به صورت ثابت، در کنار شیشه مربع شکل متحرک بوده و با یک پایه پلاستیکی روی بلا مکانیکی نصب می شوند. رنگ آن ها در تیپ آبی است. در قسمت درب های جلو نیز در بیشتر مدل های آن بادگیر متحرکت و در کنار آن یک شیشه مربع شکل با 2 عدد پایه پلاستیکی که در زیر آن نصب می شود، وجود دارد. در برخی از مدل های ین گلس ها شیشه به صورت یکپارچه بدون بادگیر وجود داشته و در تیپ رنگی آبی لایت هستند. شیشه های سکوریت اگر شکسته شوند به قطعات بسیار ریزی تبدیل شده، پخش می شوند و می ریزند. اما قطعات این شیشه ها آنقدر ریز است که به سرنشینان خودرو آسیبی نمی رسانند.

قیمت شیشه درب های عقب و درب های جلو  پاترول

-قیمت شیشه درب های جلو  و درب های عقب خودرو پاترول نسل سوم (1986 تا 1993): تماس بگیرید.

-شیشه درب های جلو و درب های عقب خودرو پاترول نسل چهارم (1987 تا 1997): تماس بگیرید.

-قیمت گلس درب های جلو و درب های عقب خودرو پاترول نسل پنچم (1997 تا 2016): تماس بگیرید.

-گلس درب های جلو  و درب های عقب خودرو پاترول نسل ششم (2010 تاکنون): تماس بگیرید.

شیشه لچکی پاترول

در قسمت بالای گلگیر عقب خودرو نیسان پاترول، در مدل های دو درب 2 عدد شیشه وجود دارد که یک شیشه به صورت ثابت بوده و شیشه دیگر به صورت متحرک کشویی می باشد. اما در مدل های 4 درب فقط دارای یک شیشه ثابت در بالای گلگیر عقب هستند و در تیپ رنگی آبی قرار می گیرند. شیشه های لچکی در گذشته در قسمت جلو ماشین های قدیمی مانند پیکان قرار داشت. این شیشه ها قابلیت باز و بسته شدن را داشتند و باعث ورود نور و هوا به داخل کابین خودرو می شدند. اما امروزه این شیشه ها به صورت ثابت نصب می شوند و کاربرد آن ها بیشتر تزئینی است.

جنس این شیشه از گلس های سکوریت است که به آن ها تمپورت و نشکن نیز گفته می شود. این شیشه ها تحمل دمای 250 درجه را به طور غیر مستقیم دارند. همچنین در طول دوره تغییر رنگ نیز نمی دهند. ابعاد شیشه نیز نسبت به ابعاد درخواستی بیشتر نمی شود.

قیمت لچکی عقب پاترول

-قیمت لچکی خودرو پاترول نسل سوم (1986 تا 1993): تماس بگیرید.

-شیشه  لچکی خودرو پاترول نسل چهارم (1987 تا 1997): تماس بگیرید.

-قیمت گلس لچکی خودرو پاترول نسل پنچم (1997 تا 2016): تماس بگیرید.

-گلس لچکی خودرو پاترول نسل ششم (2010 تاکنون): تماس بگیرید.

برای انجام خدمات شیشه خودرو نیسان پاترول خود و خودرو های دیگر می توانید با ما تماس بگیرید و از جزئیات آن ها با خبر شوید.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی