قیمت شیشه هایما s7 (تعویض شیشه جلو هایما اس 7/ تعویض شیشه عقب S7 / شیشه بغل/ لچکی / روستونی / سانروف ) موضوع مورد بحث ما در این مقاله است. شیشه جلو هایما s7 از نوع لمینت و دور مشکی است که دارای سنسور نور و باران می باشد. شیشه لمینت از 3 لایه تشکیل می شود که لایه ی بین آن از pvb (پلیمری ) است.

برای تعویض و استعلام قیمت شیشه هایما با شماره زیر تماس بگیرید.

تعویض شیشه جلو هایما s7

در روز های تعطیل باز است تماس بگیرید

تعویض شیشه جلو هایما S7

امروز از سایت شیشه اتومبیل عبدالهی همراه شما هستیم. شیشه خودرو یکی از اصلی ترین قسمت های آن است که از بدنه آن و سرنشینان محافظت می کند. این شیشه ها از جنس مختلفی ساخته شده اند که شامل لمینت و سکوریت می باشند. این نوع شیشه ها در مقایسه با شیشه های معمولی محکم تر هستند و استحکام بیشتری برخوردارند.

شیشه جلو هایما اس 7

شیشه عقب هایما S7

در ادامه می خواهیم درمورد جنس این دو شیشه بیشتر با شما صحبت کنیم. همچنین قرار است درمورد ترمیم، تعویض و خرید شیشه هایما s7 به صورت فابریک به شما اطلاعات مفیدی ارائه دهیم. پس این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

شیشه هایما 7x با شیشه هایما s7 متفاوت هستند. و نمی توان برای یکدیگر این شیشه را نصب کرد.

02177196143

قیمت-شیشه-جلو-هایما-اس-7

تعویض شیشه درب هایما s7

قیمت شیشه جلو هایما s7

این خودرو در سال 2010 طراحی شده و در سه نسل های مختلف در سال های 2013، فیس لیفت 2014 و نسل جدید در سال 2016 تولید و بازار عرضه شده است. شیشه های این خودرو شامل موارد زیر هستند:

تفاوت سنسوردار و بدون سنسور

02177196143

 • -شیشه های جلو هایما s7
 • -گلس های درب های جلو هایما s7
 • -درب های عقب هایما s7
 • -شیشه رو ستونی هایما s7
 • -شیشه عقب هایما s7
 • -گلس سانروف هایما S7
شیشه-جلو-هایما-سنسور-دار
قیمت شیشه جلو هایما اس 7قیمت شیشه عقب هایما اس 7قیمت شیشه درب جلوقیمت هایما شیشه درب عقب
38/000/000ریال60/000/00014/000/00018/000/000

شیشه ای که میبینید 👇 فاقد سنسور بوده و توسط فردی ناشی برای هایما سنسور دار نصب شده است که در ادامه خواهید دید که حتی برای نصب نیز فرد به جای استفاده از چسب پلی اورتان از چسب آکواریوم استفاده کرده است.

شیشه-جلو-هایما-بدون-سنسو

تصویر بالا نشاندهنده ی اشتباه بزرگ فرد “شیشه بر” است و راننده هایما مجبور شده مجدد شیشه را تعویض کند چون اصلا این شیشه برای این کد فنی نبوده است.

به تصویر نگاه کنید شخص به جای استفاده از بهترین نوع چسب (پلی اورتان) از چسب آکواریوم استفاده کرده است.

قیمت ها کاملا حدودی هستند و با بالا و پایین رفتن دلار کم و زیاد می شود لطفا با شماره 02177090652 تماس بگیرید.

دور تا دور بدنه دقت کنید هنوز جای چسب روی بدنه است به علت کثیف کار کردن شخص و به علت چسب آکواریوم این اتفاق رخ داده است.

شیشه-جلو-هایما-s7

شیشه جلو هایما اس 7 سنسور دار

شیشه-جلو-سنسور-دار-هایما-s7
شیشه جلو سنسور دار

در ادامه درمورد شیشه های مذکور به شما توضیح خواهیم داد و شما را با شیشه هایما s7 بیشتر آشنا خواهیم کرد پس همراه ما باشید.

فروش و نصب شیشه های هایما

 • تعویض شیشه جلو هایما اس 7🚗
 • تعویض شیشه عقب هایما اس 7💕
 • تعویض شیشه درب جلو هایما اس 7👌
 • تعویض شیشه درب عقب هایما اس 7🙌
 • تعویض شیشه لچکی هایما اس 7🤡

شیشه جلو هایما s7

02177196143

شیشه جلوی این خودرو در صورت بروز هیچگونه آسیب و سوانح مختلف به عالی ترین شکل ممکن کار خودش را انجام می دهد. جنس آن لمینت می باشد و دارای یک لایه چسبناک pvb و دو لایه شیشه است. تیپ رنگی شیشه جلو هایما s7 سبز بوده و یووی کات و ضد اشعه خورشید می باشد.

شیشه های لمینت همانطور که در ابتدای مقاله نام آن را مشاهده کردید، یکی از شیشه های خودرو می باشد. لایه های PVB از پخش شدن تکه های شیشه جلوگیری کرده و آن ها کنار هم به صورت منسجم نگه می دارند.این نوع شیشه ها معمولا فقط در قسمت جلویی خودرو مورد استفاده قرار می گیرند. اما در بعضی از خودرو های خارجی نیز در درب های دیگر از این شیشه استفاده می شود که دلیل آن بالا بردن ایمنی است.

s7-هایما
جلو هایما s7

قیمت شیشه جلو هایما s7

02177196143

-قیمت شیشه جلو خودرو هایما s7 (2010 تا کنون): تماس بگیرید.

-شیشه جلو خودرو هایما s7 فیس لیفت (2013 تاکنون): تماس بگیرید.

-قیمت گلس جلو خودرو هایما s7 (2014 تاکنون): تماس بگیرید.

-قیمت شیشه جلو خودرو هایما s7 (2016 تا کنون): تماس بگیرید.

جهت اطلاع از قیمت شیشه هایما s7 و خودرو مورد نظر خود می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید. در شیشه اتومبیل عبدالهی انواع خدمات شیشه همچون ترمیم، تعویض، خرید و … صورت می گیرد.

شیشه-بغل-هایما-s7
عقب هایما s7

شیشه درب های جلو هایما s7

تیپ رنگی این شیشه ها سبز بوده و یووی کات و ضد اشعه خورشید می باشد. جنس این شیشه از سکوریت است. شیشه تمپورت بسیار محکم و مقاوم بوده و به همین دلیل هنگام شکستن به  قسمت های بسیار ریزی تبدیل می شود که به خاک ریزه شباهت دارد. این شیشه ها نوک تیز نیستند و به سرنشینان خودرو آسیب نمی رسانند. همچنین شیشه های سکوریت در طول زمانی که آن ها را خریداری می کنید هرگز تغییر رنگ نمی دهند و هیچ گونه پستی و بلندی روی آن ها وجود ندارد.

برای تعویض شیشه جلو هایما s7 حتما از نصاب ماهر استفاده کنید. شیشه اتومبیل عبدالهی دارای بهترین نصابان با تجربه و مجرب می باشد. که در کمتر از 1 ساعت شیشه شما با بهترین چسب پلی یورتان اصل اروپایی تعویض می کنند.

02177196143

شیشه-هایما-اس-7
شیشه جلو هایما اس 7

تعویض شیشه عقب هایما s7

ما در این قسمت سعی کردیم تا ویدیویی را برای شما تهیه کنیم تا با تماشای آن با خیال آسوده به شیشه اتومبیل عبدالهی مراجعه کنید.شیشه اتومبیل عبدالهی با استفاده از متریال با کیفیت و مناسب و همچنین با وجود نصابان ماهر و کار بلد به شما تضمین می دهد که بهترین کار با کمترین زمان ممکن را به شما ارائه دهد.

شیشه اصلی فابریک هایما s7

قیمت گلس درب های جلو هایما s7

02177196143

-قیمت گلس درب های جلو خودرو هایما s7 (2010 تا کنون): تماس بگیرید.

-شیشه درب های جلو خودرو هایما s7 فیس لیفت (2013 تاکنون): تماس بگیرید.

-قیمت گلس درب های جلو خودرو هایما s7 (2014 تاکنون): تماس بگیرید.

-قیمت شیشه  درب های جلو خودرو هایما s7 (2016 تا کنون): تماس بگیرید.

شرایط  در بازار شیشه به گونه ای است که در قیمت آن نوسانات مختلفی وجود دارد. اما شما می توانید برای اطلاع از قیمت ها می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس حاصل فرمایید.

شیشه-عقب-هایما-s7
هایما s7

قیمت شیشه عقب هایما دودی

برای استعلام قیمت شیشه های این خودرو تنها کافی است با بهترین مرکز شیشه اتومبیل در تهران تماس بگیرید.همانطور که می دانید شیشه اتومبیل عبدالهی با بیش از 3 دهه تجربه در این زمینه چز بهترین ها در حوزه شیشه اتومبیل محسوب می شود. و خدماتشان علاوه بر خدمات حضوری خدمات سیار و مشاوره رایگان برای استفاده از چه نوع شیشه ای نیز می باشد.

شیشه عقب هایما اس 7

گلس درب های عقب خودرو هایما s7

شیشه درب های عقب این خودرو، از آنجایی که جزو شیشه های جانبی خودرو محسوب می شوند، از جنس تمپورت و یا همان سکوریت هستند. شیشه های سکوریت همانطور که کمی پیش بیان کردیم، به دلیل اینکه به قطعات ریزی تبدیل می شوند، خطری از جانب آن ها افراد داخل خودرو را تهدید نمی کند. اما یکی از معایبی که این شیشه ها دارند، این است که قابلیت ترمیم را ندارند. به عنوان مثال در شیشه های لمینت به دلیل اینکه خرد نمی شوند، قابلیت ترمیم را دارند اما در شیشه ها سکوریت تنها راه چاره تعویض می باشد.

02177196143

قیمت شیشه درب های عقب هایما s7

02177196143

-قیمت شیشه درب های عقب  خودرو هایما s7 (2010 تا کنون): تماس بگیرید.

-شیشه درب های عقب خودرو هایما s7 فیس لیفت (2013 تاکنون): تماس بگیرید.

-قیمت گلس درب های عقب خودرو هایما s7 (2014 تاکنون): تماس بگیرید.

-قیمت شیشه درب های عقب خودرو هایما s7 (2016 تا کنون): تماس بگیرید.

در شیشه عبدالهی انواع شیشه هایس و شیشه خودرو های دیگر به فروش می رسد. همچنین شما می توانید برای انجام خدمات مختلف به صورت حضوری تشریف بیارید تا خدمات شیشه شما در بهترین کیفیت و سریع ترین زمان انجام شود. همچنین شیشه اتومبیل عبدالهی امکان ارائه خدمات به صورت سیار را نیز دارد.

خودرو هایما s7/haima s7 turbo

شیشه هایما s7

این خودرو توسط شرکت هایما اتومبیل که زیر مجموعه گروه فاو است، تولید می شود. خودرو هایما s7 طبق پلتفرم مزدا سی ایکس 7 طراحی شده و سپس به پلتفرم فورد اسکیپ تغییر پیدا کرد. این اتومبیل در بخش های فنی از تکنولوژی میتسوبیشی، مزدا و بوش نیز استفاده کرده است.

02177196143

شیشه عقب هایما s7

به  شیشه های عقب هایما s7 المنت دار نیز می گویند. المنت  همان خطوط مشکی رنگ پشت شیشه ها است می باشند که درواقع خطوط گرم کن هستند. خطوط گرم کن هنگامی که برق به خودرو وصل می شود، در فصول سرد زمستان قطرات برف و باران و همچنین بخار را از بین برده و  دید راننده را واضح تر می کنند. جنس شیشه های المنت دار، سکوریت می باشد و تحمل فشار تا وزن 40 کیلوگرم را دارند.

شیشه عقب برای هایما S7 مدل 1395 تا 1401

02177196143

همانطور که در بخش های قبلی اشاره کردیم، این نوع شیشه ها به قطعات خیلی ریزی تقسیم می شود و برای سرنشینان خودرو خطری ندارد. تفاوتی که شیشه های لمینت و سکوریت با هم دارند این است که شیشه های لمینت هنگام شکستن و یا ترک خوردن قابلیت ترمیم را دارند. همانطور که می دانید ترمیم هزینه بسیار کمتری از تعویض دارد. اما شیشه های سکوریت در صورتی که شکسته شوند، تنها چاره آن ها تعویض است.

قیمت شیشه عقب هایما s7

-قیمت شیشه  خودرو هایما s7 (2010 تا کنون): تماس بگیرید.

-شیشه عقب خودرو هایما s7 فیس لیفت (2013 تاکنون): تماس بگیرید.

-قیمت گلس عقب خودرو هایما s7 (2014 تاکنون): تماس بگیرید.

-قیمت شیشه عقب خودرو هایما s7 (2016 تا کنون): تماس بگیرید.

02177196143

برای اطلاع از قیمت عقب این خودرو و خوردو های دیگر می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس گرفته و اطلاعات لازم را کسب کنید.

شیشه روستونی هایما S7

روستونی هایما سمت شاگرد دارای گرمکن است.

02177196143

روستونی-هایما-s7
شیشه روستونی هایما

همانطور که حدس می زنید، این شیشه ها هم جزو شیشه های جانبی محسوب می شوند. در نتیجه جنس آن ها از سکوریت است. شیشه های رو ستونی در درب های پشت خودرو و روی بدنه خودرو قرار داده شده اند. این نوع شیشه ها در کارخانه با دمای 600 الی 700 درجه سانتی گراد حرارت داده شده و سپس به سرعت سرد می شوند. این کار مقاومت آن ها را بیشتر کرده و استحکام آن ها را بالا می برد.

شیشه-روستونی-هایما

قیمت شیشه روستونی هایما S7

02177196143

-قیمت شیشه رو ستونی خودرو هایما s7 (2010 تا کنون): تماس بگیرید.

-شیشه رو ستونی خودرو هایما s7 فیس لیفت (2013 تاکنون): تماس بگیرید.

-قیمت گلس رو ستونی خودرو هایما s7 (2014 تاکنون): تماس بگیرید.

-قیمت شیشه رو ستونی خودرو هایما s7 (2016 تا کنون): تماس بگیرید.

در شیشه اتومبیل عبدالهی انواع خدمات شیشه مانند ترمیم، تعویض و خرید با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان برای شما مشتریان عزیز انجام می شود. همچنین تمام شیشه خودرو ها در شیشه عبدالهی به صورت فابریک به فروش می رسند که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

شیشه سانروف هایما S7

02177196143

سانروف در سقف خودرو قرار دارد و جنس آن از شیشه است. این پنل ها معمولا یک سوم مساحت سقف خودرو را اشغال می کنند و به دو صورت برقی و دستی هستند. سانروف ها دستی قدیمی بوده و امروزه هیچ خودرویی به صورت سانروف دستی تولید نمی شود.

فروش شیشه سانروف هایما s7

سانروف ها معمولا در خودرو های اسپرت و لوکس در کارخانه نصب می شود اما خودتان هم می توانید برای خودرو خود صانروف نصب کنید. گرچه پیشنهاد می کنیم این کار را نکنید چرا که موجب از بین رفتن بدنه خودرو شما می شود.

سانروف-هایما
سانروف هایما s7

در نتیجه در یک توضیح کلی سانروف یک پنل شیشه می باشد که در قسمت سقف خودرو و بالای آن قرار دارد. این پنل موجب ورود نور به داخل خودرو و گردش هوا می شود.

شیشه-سانروف-هایما-s7

همانطور که متوجه شدید شیشه سانروف هم جزو گلس های جانبی خودرو است و جنس آن از سکوریت می باشد که در بخش های قبلی به طور کامل درمورد این شیشه توضیح دادیم.

انواع سانروف

02177196143

سانروف ها انواع مختلفی دارد که این انواع شامل:

– پاپ آپ (pop- up)

-سانروف جدا شونده (removable sunroof)

-جمع شونده (folding)

-سانروف پانورامیک یا چشم انداز (panoramic)

-سانروف داخلی (in- built)

-اسپویلر (spoiler)

پاور-سانروف

قیمت گلس سانروف هایما sv

02177196143

-قیمت گلس سانروف خودرو هایما s7 (2010 تا کنون): تماس بگیرید.

-شیشه سانروف خودرو هایما s7 فیس لیفت (2013 تاکنون): تماس بگیرید.

-قیمت گلس سانروف خودرو هایما s7 (2014 تاکنون): تماس بگیرید.

-قیمت شیشه سانروف خودرو هایما s7 (2016 تا کنون): تماس بگیرید.

جهت اطلاع از قیمت های گلس سانروف خودرو هایما S7  و خوردو های دیگر می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید. همچنین می توانید از کارشناسان و مشاورین ما به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

سانروف-هایما-اس-7

ترمیم شیشه هایما s7

02177196143

آیا تا به حال  برایتان سوال باشد که ترمیم خودرو چیست ؟ و یا چگونه انجام می شود ؟ در جواب به این سوالات باید به شما بگوییم که ترمیم یا همان محو کردن شکستگی شیشه خودرو، فرآیندی است یک شخص متخصص برای مانع پیشروی شکستگی یا ترک شیشه انجام می دهد. این کار گاهی موجب بهبود  ظاهر شیشه شده و گاهی اوقات ترک شیشه را کامل از بین می برد.

قیمت شیشه دودی هایما s7

شیشه هایما به رنگ دودی است. که در سبد فروش شیشه اتومبیل عبدالهی موجود است.

windsheild haima s7 turbo

شکستگی غیر قابل ترمیم و قابل ترمیم

02177196143

تمام شکستگی ها می توانند توسط متخصصین مرمت شوند، اما شکستگی هایی که عمیق هستند و یا آسیب زیادی به آن ها وارد شده است، تنها راه چاره آن ها تعویض می باشد.

مشخصات خودرو هایما S7/haima s7 turbo

02177196143

 • نام خودرو: هایما S7
  کشور سازنده: چین
 • سال طراحی : 2014
شیشه درب عقب هایما اس 7

مشخصات فنی

02177196143

 • موتور: 4 سیلندر 16 سوپاپه
 • حجم موتور: 1795 سی سی
 • تنفس موتور: توربو شارژ
 • انتقال نیرو: دیفرانسیل جلو
 • حداکثر قدرت: 170 اسب بخار در 5500 دور در دقیقه
 • حداکثر گشتاور: 230 نیوتن متر در 4500 دور در دقیقه
 • جعبه دنده: 6 سرعته خودکار
 • شتاب: 10.5 ثانیه
 • سرعت: 170 کیلومتر بر ساعت
 • مصرف ترکیبی: 8.6 لیتر در صد کیلومتر
 • گیربکس: 6 دنده اتومات
 • پیشرانه: 4 سیلندر توربو شارژ
روگلگیری هایما اس 7

ابعاد و اندازه ها

02177196143

 • نوع بدنه: شاسی بلند جمع و جور
 • نوع شاسی: یکپارچه
 • طول: 4530 میلی متر
 • عرض: 1830 میلی متر
 • ارتفاع: 1730 میلی متر
 • فاصله محوری: 2619 میلی متر
 • وزن: 1510 کیلوگرم
 • حجم باک: 61 لیتر
 • چرخ جلو: 235/65R17
 • چرخ عقب: 235/65R17

امکانات هایما S7

02177196143

ترمز و پایداری: سیستم ترمز ABS- سیستم توزیع متعادل نیروی ترمز EBD- سیستم کنترل پایداری الکتریکی ESP- سیستم کمکی حرکت در سر بالایی HSA- سیستم کنترل کشش TCG
کیسه هوا: راننده، سرنشین جلو و جانبی (مجموعا 4 عدد)

سیستم صوتی: صفحه نمایش 7 اینچی با امکان پخش MP3 و دارای پورت AUX و USB و GPS +SD و بلوتوث هندزفری

برای خرید تیغه برف پاک کن عمده می توانید به یدک فیت مراجعه کنید و برای نصب آن می توانید در شیشه اتومبیل عبدالهی نصب کنید.

مشخصات-فنی-شیشه-هایما-s7

دیگر تجهیزات

02177196143

 • -فرمان برقی
 • -نشانگر باز بودن کمربند جلو به همراه آلارم
 • -ایزوفیکس (امکان نصب صندلی کودک)
 • -سپر جلو حدید
 • -جلو پنجره جدید
 • -قطعات تزئینی جلو داشبورد و طرح چوب دستگیره های درب ها
 • -کنسول میانی صندلی جلو و عقب
 • -تو دوزی چرمی 2 رنگ
 • -فرمان MFC (دکمه های کنترل سیستم صوتی- کروز کنترل و بلوتوث روی فرمان)
 • -شیشه جانبی دودی
 • -ریموت کنترل قفل مرکزی
 • -کامپیوتر سفری
 • -چراغ روز
 • -سانروف برقی
 • -اسپویلر
 • -دکمه روشن و هاموش و ورود بدون کلید و سنسور باران
 • -فرمان قابل تنظیم در 4 جهت
 • -صندلی راننده 8 حرکته برقی گرم کن دار و صندلی شاگرد 4 حرکته دستی
 • -دوربین 360 درجه
 • -سنسور دنده عقب
 • -قفل کودک
 • -قفل اتوماتیک درب ها در سرعت
 • -چراغ روشن در زمان باز بودن درب ها
 • -سیستم ضد سرعت موتور
 • -سامانه کنترل باد تایر (TPMS)
 • -قفل سوخت بهنگام تصادف
شیشه جلو هایما اس 7
مدت زمان تعویض شیشه جلو هایما s7 چقدره؟

زمان تعویض شیشه جلو هایما تقریبا 45 دقیقه

بهترین چسب برای تعویض شیشه چه نوع چسبیه؟

چسب پلی یورتان بهترین نوع چسب برای شیشه اتومبیل و هایما می باشد.

قیمت شیشه جلو هایما s7 توربو چنده؟

جدول قیمت را بررسی کنید و یا با شماره 02177196143 و 02177090652 و 09123236211 تماس بگیرید.

برای خرید انواع شیشه های ایرانی و خارجی مانند شیشه جلو پراید و شیشه عقب پراید و انواع شیشه های چری تماس بگیرید.

مزایا و معایب هایما اس 7

بزرگترین ایراد هایما اس 7 فضای داخلی آن است که به شدت از پلاستیک خشک استفاده شده و بی کیفیت بودن کابین این خودرو حتی برای یک کودک 6 -7 ساله قابل لمسه! کاش حداقل بابت این همه پولی که از شهروندان دریافت می کنند خودرو با کیفیت تری تولید می کردند.

از لحاظ ایمنی نگم براتون که افتضاحه !

در ضمن رانندگی با این خودرو چندان لذت بخش نیست متاسفانه !

 • عدم وجود ایمنی کافی برای سرنشینان
 • عدم کیفیت متریال مورد استفاده در کابین خودرو
 • ضعف در طراحی ظاهری خودرو
 • افت قیمت شدید در زمان خرید و فروش در بازارهای دست دوم خودرو
 • خدمات پس از فروش ضعیف (به‌علت توقف در تولید)
 • ناهماهنگی موتور و گیربکس
 • قیمت نسبتا بالا با توجه به معایب موجود

در مورد مزیتش هم می توانیم به خدمات پس از فروشش اکتفا کنیم. متاسفانه معایب این خودرو از مزیتش بیشتره البته به خاظر آپشن ها و ظاهر زیبایی که داره طرفداران زیادی دارد.

تعمیر بالابر هایما اس 7

ممکن است به دلیل بالا و پایین شدن زیاد بالابر شما خراب شود. برای اینکه از تعوبیض و پرداخت هزینه ی زیاد جلوگیری کنید ابتدا برای تعمیر این بالابر ها می توانید به شیشه اتومبیل عبدالهی مراجعه کنید..

لوازم هایی که ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد برای تعمیر بالابر هایما اس 7 مانند چرخ دنده بالابر ، رله ،و..

تعمیر آینه بغل هایما اس 7

اگر آینه بغل خودرو شما خراب شد و فعلا قصد تعویض ندارید بهتر است برای تعمیر مراجعه کنید چون آینه در رانندگی امری مهم است.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی

02177196143