آیا تا به حال از خودتان پرسیده اید که جنس شیشه خودرو ها از چیست ؟ چه تفاوتی با شیشه های معلومی دارد ؟ اگر شیشه اتومبیل ها شکسته شود چه اتفاقی می افتد ؟ باید به شما بگوییم که شیشه اتومبیل یکی از مهم ترین قطعات آن است و با شیشه های معمولی تفاوت زیادی دارد‌. این شیشه ها از بدنه خودرو و همچنین سرنشینان آن محافظت می کنند. امروز در این مقاله ما درمورد شیشه میراژ با به شما اطلاعات مفیدی می دهیم. پس در صورتی که قصد دارید درمورد شیشه این خودرو اطلاعات داشته باشید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

02177196143

شیشه میراژ

تعویض شیشه عقب میتسوبیشی میراژ

شیشه میراژ

شیشه خودرو مهم ترین و حیاتی ترین قسمت آن محسوب می شود‌. چرا که سرنشینان خودرو را از حوادث مختلفی همچون تصادف، صدا، اشعه ماورا بنفش، سرما، گرما، باران و آسیب های مختلف محافظت می کند. در صورتی که شیشه با کیفیت خوبی ساخته شده و در جای درستی استفاده شود، تاثیر زیادی در ایمنی و آسایش راننده و سرنشینان خودرو دارد. در این بخش ما شیشه های این خوردو را برای شما توضیح می دهیم.

قیمت-شیشه-میراژ
قیمت-شیشه-میراژ

شیشه جلو خودرو میراژ

جنس شیشه جلو این خودرو از لمینت می باشد. حتما از خودتان می پرسید لمینت چیست ؟ و چگونه از سرنشینان و راننده در خودرو محافظت می‌ کند ؟ در جواب این سوال باید به شما بگوییم شیشه لمینت، از دو لایه ساخته شده و هنگام شکستن ریخته نشده، پخش نمی شود و در جای خود باقی می ماند. این شیشه ها در خودرو تنها در قسمت جلویی آن استفاده می شوند و شیشه های دیگر خودرو جنس آن ها متفاوت است که در قسمت های بعدی به آن ها اشاره خواهیم کرد.

قیمت شیشه جلو میراژقیمت شیشه بغل میراژقیمت شیشه عقب میراژ
تماس بگیرید!تماس بگیرید!تماس بگیرید!

قیمت شیشه جلو خودروی میراژ

-قیمت شیشه جلو میتسوبیشی میراژ (۲۰۰۲- ۱۹۷۸): تماس بگیرید.

-شیشه جلو میتسوبیشی میراژ( ۲۰۱۲ تا کنون) : تماس بگیرید.

با توجه به شرایطی که در بازار وجود دارد، جهت اطلاع از قیمت شیشه جلو خودرو میراژ و خودرو  های دیگر همچنین برای مشاوره رایگان جهت شیشه خودرو خود، می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

شیشه-جلو-میراژ
شیشه-جلو-میراژ

شیشه عقب خودرو میتسوبیشی میراژ

همانطور که بخش قبلی اشاره کردیم، تمام شیشه های خورو به جز شیشه جلو جنس آن ها سکوریت است. این شیشه ها، شیشه های جانبی نام دارند. شیشه های جانبی به دلیل اینکه جنس آن ها از سکوریت است، هنگام شکستن تکه های آن مانند خاک ریزه می باشد.

از آنجایی که تکه های این شیشه به قطعات کاملا ریزه تبدیل می شود، در نتیجه تکه های نوک تیز نشده و به سرنشینان و راننده آسیب نمی رساند.

به این شیشه ها به دلیل خطوط مشکی رنگی که دارند، شیشه های المنت دار نیز گفته می شود. المنت درواقع همان خطوط مشکی رنگی است که روی شیشه پشتی هر خودرو مشاهده می کنید. این خطوط، خطوط گرم کن هستند که در هنگام سرما و ریزش برف و باران با وصل شدن برق به ماشین موجب از بین رفتن بخار روی شیشه و در نتیجه بهتر شدن دید راننده می شوند. این شیشه ها به رنگ سبز لایت است.

قیمت شیشه عقب ماشین میتسوبیشی میراژ

-قیمت شیشه عقب میتسوبیشی میراژ (۲۰۰۲- ۱۹۷۸): تماس بگیرید.

-شیشه عقب میتسوبیشی میراژ( ۲۰۱۲ تا کنون) : تماس بگیرید.

در شیشه عبدالهی شما می توانید انواع خدمات مربوط به شیشه همچون تعویض، ترمیم و خرید شیشه خودرو های مختلف را انجام دهید. در صورت تمایل با ما تماس بگیرید.

شیشه-عقب-میراژ
شیشه-عقب-میراژ

شیشه درب های جلو خودرو میراژ

همینطور که پیش تر به آن اشاره کردیم، این شیشه نیز جزو شیشه های جانبی است که در نتیجه جنس آن ها از سکوریت می باشد‌. درمورد این شیشه و مقاومت آن به شما توضیح دادیم. حال می خواهیم درمورد تفاوت آن با شیشه معمولی با شما صحبت کنیم. شیشه های معلمومی در مقایسه با شیشه های سکوریت در این است که شیشه های معمولی هنگام که به راحتی شکسته می شوند‌. همچنین این نوع شیشه ها هنگام شکستن نوک تیز شده و آسیب زیادی به سرنشینان خودرو و راننده آن می رسانند

اما در شیشه های سکوریت شیشه ها خرد شده و قطعات آن تیز نیست که بدین ترتیب آسیبی راننده و سرنشینان خودرو نمی رسانند. رنگ این شیشه ها سبز لایت است.

قیمت شیشه های درب جلو خودرو میراژ

-قیمت شیشه درب های جلو خودو میتسوبیشی میراژ (۲۰۰۲- ۱۹۷۸): تماس بگیرید‌.

-شیشه درب های جلو خودرو میتسوبیشی میراژ (۲۰۱۲ تا کنون): تماس بگیرید.

مشتریان گرامی شما می توانید  برای استعلام قیمت شیشه درب های عقب ماشین میتسوبیشی میراژ و خودرو های دیگر با شماره مذکور تماس حاصل فرمایید.

شیشه-بغل-میراژ-
شیشه-بغل-میراژ-

شیشه درب های عقب خودرو میتسوبیشی میراژ

گلس های درب های عقب میتسوبیشی میراژ نیز یکی از شیشه های جانبی هستند و جنس آن ها سکوریت است. سکوریت در مقایسه با شیشه های لمینت هنگامی که خرد می شوند و تکه های آن ها ریزِ ریز شود، نمی‌ توان آن ها را ترمیم کرد اما شیشه های لمینت از آنجایی که در جای خود باقی می ماند و پخش نمی شوند، شما می توانید آن را ترمیم کنید.‌ اما در شیشه های سکوریت مجبور به خرید و تعویض آن می شود. این نوع شیشه در مقایسه با گلس خام با صخامت یکسان در مقابل شکستگی مقاومت بالاتری دارد. مقاومت مکانیکی این شیشه بیش از ۵ برابر است.

قیمت شیشه درب های عقب خودرو میتسوبیشی میراژ

-قیمت شیشه درب های عقب میتسوبیشی میراژ (۲۰۰۲- ۱۹۷۸): تماس بگیرید.

-شیشه درب های عقب میتسوبیشی میراژ( ۲۰۱۲ تا کنون) : تماس بگیرید.

با توجه به عدم ثبات قیمت ها در بازار شیشه با عرض پوزش از درج قیمت درب های عقب این خودرو معذوریم. اما شما می توانید برای اطلاع از قیمت شیشه درب های میراژ با بهترین برند و بالاترین کیفیت با ما تماس بگیرید.

تعمیر شیشه بالابر میراژ

اگر بالابر خودرو میراژ شما کند شده یا اصلا کار نمی کند. فورا برای تعویض اقدام نکنید چون تعویض کامل آن شامل هزینه زیادی برای شما می شود. می ت.انید ابتدا با مراجعه به عبدالهی گلس و سپردن خودرو خود به متخصصین مجرب ما با هزینه ی کمتر از بالابر درست و سالم استفاده کنید.

تعمیر بالابر آینه بغل میراژ

پایه آینه شیشه آینه میراژ ممکن است خراب شود و یا ترک بخورد. در این صورت شما می توانید با مراجعه به عبدالهی گلس هم شیشه آینه را تعویض کنید و هم پایه آینه نافی چرخ دنده آینه و .. اگر نیاز به تعویض داشت تعویض کنید.

ارسال شیشه میراژ به شهرستان

برای ارسال شیشه اتومبیل به شهرستان ابتدا کافی است مبلغ شیشه مورد نظر را واریز کنید به محض واریز مبلغ با ما تماس بگیرید تا سفارش شما ثبت شود و شیشه همان روز برای شما به حمل و نقل اتوبوس رانی داده می شود و نهایتا بین 1 تا 3 روز کاری به دست شما می رسد.

استفاده از فیبر نانو کربن در نسل جدید شیشه های خودرو

این مواد شیشه خودرو ها را برابر حرارت، ضربه گلوله و حتی انفجار هم حفاظت می کنند و علاوه بر این شیشه های لمینت حدود 98 درصد اشعه ماورا بنفش را جذب می کند. این شیشه از نانو کامپوزیت ها و فیبر های کربن مورد ساخته شده و در اندازه نانو می باشند. از مزیت های این شیشه ها عدم تغییر رنگ، افزایش ضخامت پس از استفاده از لیمنت دارای فیبر نانو کربن و صرفه جویی در مصرف سوخت هستند.

شیشه میراژ

مزایای خودرو میراژ

-آپشن های خوب

-طراحی جدید

-مصرف سوخت عالی

-کیفیت بالای ساخت

-جعبه دنده نرم

-صندلی عای راحت و امکانات بیشتر در مدل نیوفیس

-مانور پذیری مناسب

معایب خودرو میتسوبیشی میراژ

-قیمت بسیار بالا در این کلاس

-قطعات یدکی محدود

-بازار دست دوم نچندان خوب

-هندلینگ نچندان خوب

طراحی ظاهری میتسوبیشی میراژ

طرحی بدنه این خودرو و شکل بیرونی خودرو میراژ چندان اسپرت و جذاب طراحی نشده و همین موضوع باعث شده است تا قشر جوان جامعه تمایل کمتری نسبت به خرید این خودرو داشته باشند‌. البته منظورمان این نیست که خوردو میتسوبیشی میراژ هیچ زیبایی ای ندارد، بلکه به عنوان یک خودرو هاچ بک خانوادگی از لحاظ طراحی ظاهری بسیار مناسب طراحی شده و همچنین دارای بدنه هماهنگی است که توجه مشتریان زیادی را به خود جلب کرده‌.

در نمای رو به رویی این خوردو چراغ های خشنی مشاهده می کنید. طراحی سپر آن با یک دریچه هواکش بزرگ و قاب های مه شکن به صورت ساده طراحی شده و حالت جالبی به این خودرو نداده است.

با این وجود در مدل نیو فیس این ماشین، با توجه به تغییراتی که در  آن صورت گرفته، در طراحی مجدد جلو پنجره و سپر این خودرو نمای جذاب تر  و جدید تری دارد.

مشخصات ظاهری :

برخی از خطوط حجمی و برجسته ای که روی درب کاپوت مدل نیوفیس این خودرو وجود دارد و همچنین پروفیل جانبی خودرو باعث شده که بدنه میتسوبیشی میراژ ۲۰۱۷ اسپرت تر و عضلاتی تر شود‌. در نتیجه این مدل از این خودرو با استقبال بیشتری از سوی افراد رو به رو شد. در نمای پشتی این اتومبیل نیز یک اسپویلر در قسمت بالای شیشه پشت به علاوه چراغ های یک تکه با طراحی ساده که در دو طرف درب صندوق قرار داده شده، جلوه ای خانوادگی به این خودرو داده است. همچنین طراحی سپر عقب آن چندان جذاب و مدرن نیست.

در کل باید بگوییم که طراحی خودرو میراژ می تواند به عنوان یک هاچ بک خانوادگی می تواند نیاز های عموم مشتریان را بر آورده کند‌. اما این خودرو یک اتومبیل هاچ بک با توجه به‌ اینکه خودروی های جذاب تر و هیجان بر انگیز تری در بازار وجود دارد، خودروی میراژ توان رقابت با آن ها را ندارد.

آپشن ها و امکانات خودرو میتسوبیشی میراژ

نسخه نیو فیس میتسوبیشی میراژ ۲۰۱۷ الی ۲۰۱۸ به عنوان نسخه فول آپشن این اتومبیل دارای تجهیزات و امکانات زیر می باشد:

-کروز ‌کنترل

-سنسور پارک عقب

-توزیع نیروی ترمز ای بی دی

-ترمز ضد قفل ای بی اس

-چراغ روشنایی در روز

-مه شکن جلو

-چراغ های جلو از نوع زنون

-فرمان برقی دو حالته با روکش چرم و دکمه های کنترل

-سیستم صوتی با چهار عدد اسپیکر به علاوه هندزفری

-بلوتوث

-یو اس بی

-نمایشگر دنده عقب در آینه

-شش عدد کیسه هوای راننده و سرنشین جلو، پرده ای و جانبی جلو

-کمربند ایمنی پیش کشنده

-ورود و استارت بدون کلید

-تهویه دستی

-گرمکن صندلی جلو

-روکش صندلی پارچه ای

-ایزوفیکس صندلی

-آینه های جانبی با تنظیم برقی و گمرکن

مشخصات فنی خودرو میتسوبیشی میراژ

این خودرو نیروی مورد نیاز خودش را از پیشرانه جمع و جور سه سیلندر با حجم ۱.۲ لیتر دریافت می کند. حداکثر قدرت موتور خودرو میتسوبیشی میراژ برابر با ۷۹ اسب بخار است و بیشینه گشتاور آن ۱۰۰ نیوتون می باشد. جعبه دنده سی وی تی میزان نیرو را به محور های جلو منتقل می کند. شتاب صفر تا صد این اتومبیل ۹۴۰ کیلو گرم برابر تا ۱۳.۸ ثانیه است ‌و حداکثر سرعت خودرو میتسوبیشی ۱۷۳ کیلومتر بر ساعت می باشد. مصرف ترکیبی خودرو میراژ مناسب بوده و  حدود ۴‌.۶ درصد کیلومتر محاسبه شده است‌.

 می‌ توان گفت که این خودرو به دلیل اینکه از لحاظ عملکرد فنی توان رقابت با بسیاری از خودرو های اقتصادی تولید داخل را ندارد، همچنین به چالاکی آن ها نیز نمی رسد‌. لازم به ذکر است که پیشرانه سه سیلندر بیش از این کارایی ندارد. اما می توانیم بگوییم که به عنوان یک موتور سه سیلندر توان فنی قابل قبولی دارد. با این وجود مصرف سوخت بسیار پایین خودرو میتسوبیشی میراژ مورد قبول افراد زیادی قرار گرفته است

طراحی داخلی خودرو میتسوبیشی میراژ

نمای داخلی این خودرو نیز مانند طراحی بیرونی آن مدرن و اسپرت نیست و در طراحی آن از المان های ساده استفاده شده است. طراحی کنسول میانی خودرو میتسوبیشی با وجود آنکه بسیار ساده است اما نظمی در چینش اجزای آن مشاهده نمی شود‌. دیزاین غریبلک فرمان سه شاخه و پنل کیلومتر شمار پشت آن زیاد خلاقانه نبوده و طراحان آن سعی داشتند طرح خودرو را با سلیقه عموم مردم را به وجود بی آورند‌. کیفیت مواد به کار رفته شده در کابین مناسب بوده و  می تواند رضایت مشتریان زیادی را به خود جلب کند.‌ فضای کابین آن برای ۴ سرنشین طراحی شده است‌.

همچنین در مقایسه با خودرو ۲۰۶ صندلی های ردیف عقب آن جادار تر ساخته شده است. صندوق عقب آن از گنجایش زیادی برخوردار نبوده و شما تنها ۲۳۵ لیتر فضا برای اسباب و وسایل خود دارید. اگر بخواهیم طراحی داخلی این خورو را با رقبای کره ای خودش مقایسه کنیم باید بگوییم که طراحی داخلی چندان مدرنی نسبت به آن ها نداشته و قادر به جلب رضایت تمام مشتریان نمی باشد‌. با این وجود سطح کیفیت کابین آن و جادار بودنش می تواند نیاز های مشتریان زیادی را پاسخ دهد.

برای خرید برف پاک کن می توانید به یدک فیت مراجعه کنید.

سوالات متداول

هزینه و اجرت تعویض شیشه جلو میراژ چنده؟

حدود 500 هزار تومان

برای تعویض شیشه میراژ چقدر زمان لازمه؟

حدود 45 دقیقه

برای آب بندی بهتر از چه نوع چسبی استفاده می کنید؟

از بهترین چسب اروپایی پلی یورتان

بهترین مارک شیشه جلو میراژ کدام است؟

شیشه اصلی ایرانی و چینی که اول از همه شیشه اصلی و سپس شیشه چینی و ایرانی در برند های آسیا و امید و ونوس . برای کسب اطلاعات بیشتر بر اساس مدل سال خودرو شما بهتر است با عبدالهی گلس تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی