قیمت شیشه جلو ، عقب و درب لنسر را اگر می خواهی با عبدالهی گلس تماس بگیر. انواع شیشه های میتسوبیشی را با قیمت کمتری نسبت با سایر جاها می فروشند.اگر بخواهیم مهم ترین و حیاتی ترین قسمت خودرو را به شما معرفی کنیم، بی شک آن قطعه شیشه خودرو خواهد بود. شیشه خودرو برخلاف فکر و نظر افراد بسیار حیاتی و حساس است. این قسمت افراد را در برابر آسیب های مختلف محافظت می کند. شیشه خودرو نه تنها از افراد بلکه در حفاظت از بدنه خودرو نیز نقش مهمی را ایفا می کند.

به همین دلیل ما برای شما آستین بالا زدیم و می خواهیم درمورد شیشه لنسر صحبت کنیم. همچنین می خواهیم درمورد این خودرو اطلاعات مفیدی به شما بدهیم. پس این مقاله مفید و مهم را تا انتها مطالعه کنید.

02177196143

تعویض شیشه جلو لنسر

قیمت شیشه لنسر

همانطور که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم، شیشه خودرو یکی از مهم ترین و  حساس ترین قسمت های خودرو محسوب می شود. شیشه خودرو ها با گذر زمان تحولات زیادی داشته است. در ابتدا و در زمان های قدیم جنس این شیشه ها از شیشه های معمولی بود. این شیشه های معمولی ضررات زیادی برای سرنشینان و راننده اتومبیل داشت. به عنوان مثال این شیشه ها سریع و به راحتی شکستی می شد.

به این معنا که حتی اگر شما شیشه ماشین را با شدت می بستید، امکان ترک خوردن و شکستن آن شیشه وجود داشت. یا این شیشه ها در هنگام شکسته به نوک تیزی تبدیل می شد که بسیار خطرناک بود و ممکن بود آسیب های جدی ای به سرنشینان خودرو  و راننده برساند. اما با گذر زمان جنس این شیشه ها تغییر کرد. محققان و متخصصان ماده جدیدی به نام لمینت نانو فیبر یافتند. این جنس در شیشه های خودرو استفاده شد که تاثیرات زیادی در در آن ها داشت. شیشه های لمینت در مقایسه با شیشه های معمولی به راحتی نمی شکنند و به تکه های نوک تیز تبدیل نمی شوند. در بخش های بعدی درمورد این جنس و جنس دیگر شیشه های اتومبیل بیشتر با شما صحبت خواهیم کرد.

شیشه جلو میتسوبیشی لنسر

شیشه جلوی این خودرو سدان تمام رنگ می باشد و قابلیت هایی همچون سنسور باران دارد. از همین رو هنگام تعوض آن استفاده از ژل مخصوص اهمیت زیادی دارد. این قابلیت عملکردی صحیح و دقیقی دارد. شیشه جلویی خودرو لنسر با چسب پلی یورتان مشکلی اروپایی نصب و آب بندی می شود.

این شیشه از طریق شرکت های داخلی تولید و روانه بازار می شود که دارای کیفیت بالایی است و در مقایسه با رقبای خارجی خود قیمت مناسب تری دارد. جنس شیشه جلو این خودرو از جنس لیمنت است همانطور که کمی پیش اشاره کردیم این جنس از شیشه به راحتی شکسته نمی شود.

شیشه لنسر
Lancer glass

در صورتی که شیشه لمینت بشکند، خرد و یا پخش نمی شود بلکه در جای خود باقی می ماند. چرا که شیشه های لمینت از دو لایه تشکیل شده اند. این دو لایه مذکور P.V.B نام دارند و هر دو روی سطح شیشه قرار می گیرند. مهم ترین ویژگی این لایه ها امنیت بالای آن ها است که باعث حفاظت خودرو از نیرو های خارجی می شود. لایه های P.V.B در برابر ضربات مختلف بسیار مقاوم بوده و درصد بالایی از اشعه فرابنفش را جذب می کنند. همچنین اگر ترک بخورند امکان ترمیم آن ها وجود دارد. قسمت بالایی شیشه های لمینت برای جلوگیری از تابش نور خورشید به چشم و صورت رانند کمی تیره تر طراحی می شود.

قیمت شیشه جلو میتسوبیشی لنسر

-قیمت شیشه جلو اتومبیل میتسوبیشی لنسر اولوشن (1992 تا 2015) : تماس بگیرید.

– شیشه جلو خودرو میتسوبیشی لنسر رالی (2008 تا کنون) : تماس بگیرید.

– قیمت شیشه جلو خودرو میتسوبیشی لنسر(1973 تا 2018) : تماس بگیرید.

با عرض پوزش به دلیل  نوسانات قیمتی که در بازار امروزه شیشه وجود دارد از درج قیمت شیشه جلو خودرو میتسوبیشی لنسر معذوریم. اما  در صورتی که با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید، متخصصین و کارشناسان ما شما را از قیمت شیشه جلو این خودرو و خودرو های دیگر مطلع خواهند کرد.

Rear-glass-Mitsubishi-Lancer
Rear-glass-Mitsubishi-Lancer

شیشه عقب میتسوبیشی لنسر

 این شیشه در خودرو لنسر که به آن شیشه المنت دار نیز می گویند از شیشه سکوریت ساخته شده است. شیشه سکوریت هنگام شکستن به قطعات کاملا ریزی تبدیل می شود که به خاک ریزه شباهت دارد. از همین رو در مقایسه با شیشه های معمولی نوک تیز نبوده و هنگام شکست خطری افراد داخل خودرو و راننده را تهدید نمی کند. این نوع شیشه ها لایه P.V.B  ندارند. اما استحکام نسبتا مناسب تری دارند. شیشه های سکوریت به گونه ای طراحی شده اند که جهت جلوگیری هر گونه آسیب به سرنشینان خودرو خرده های آن ها دارای خاصیت برندگی نباشد.

المنت درواقع به خطوط مشکی رنگی که پشت شیشه ها وجود دارند گفته می شود. این خطوط، خطوط گرمکن نام دارند و در صورتی که شما برق را به ماشین وصل کنید این خطوط مشکی رنگ د فصول سرد زمستان، هنگامی که برف و باران می بارد و بخار روی شیشه ماشین می نشیند، باعث از بین رفتن این بخار ها شده و دید بهتری به راننده خودرو می دهند.

price-rear-glass-Mitsubishi-Lancer
price-rear-glass-Mitsubishi-Lancer

قیمت شیشه عقب میتسوبیشی لنسر

-قیمت شیشه عقب اتومبیل میتسوبیشی لنسر اولوشن (1992 تا 2015) : تماس بگیرید.

– شیشه عقب خودرو میتسوبیشی لنسر رالی (2008 تا کنون) : تماس بگیرید.

– قیمت گلس عقب خودرو میتسوبیشی لنسر(1973 تا 2018) : تماس بگیرید.

از شما مشتریان گرامی و عزیزمان پوزش جهت درج نکردن قیمت ها پوزش می طلبیم، چرا که نوسانات زیادی در قیمت های خودرو وجود دارد. اما اگر تماس بگیرید، علاوه بر اطلاع از قیمت شیشه عقب این خودرو می توانید از مشاوره آنلاین شیشه اتومبیل عبدالهی بهره مند شوید.

Glass-Mitsubishi-Lancer
Glass-Mitsubishi-Lancer

شیشه درب های جلو میتسوبیشی لنسر

شیشه هایی که در درب های جلوی این خودرو قرار دارند، همانند شیشه عقب آن شیشه جانبی محسوب می شوند. جنس تمام شیشه های جانبی از سکوریت است و با توجه به مطالبی که در بخش های قبلی شرح دادیم، شیشه های سکوریت به قطعات بسیار ریزی تبدیل می شوند و خطری برای جان افراد داخل خودرو ندارند. شیشه های سکوریت در دمای بسیار بالا حرارت داده می شوند و سپس به سرعت سرد می شود. این فرآیند سرد و گرم شدن آن استحام شیشه های این خودرو را بالا می برد.

از همین رو شیشه های درب جلویی خودرو میتسوبیشی لنسر از استحکام بالایی برخوردار هستند.

Glass-rear-Lancer
Glass-rear-Lancer

قیمت شیشه درب های جلو میتسوبیشی لنسر

در شیشه اتومبیل عبدالهی شما می توانید تمامی خدمات ترمیم، تعویض و خرید شیشه درب های جلو خودرو میتسوبیشی لنسر را انجام دهید. پس در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

-قیمت شیشه درب های جلو اتومبیل میتسوبیشی لنسر اولوشن (1992 تا 2015) : تماس بگیرید.

– شیشه درب های جلو خودرو میتسوبیشی لنسر رالی (2008 تا کنون) : تماس بگیرید.

– قیمت شیشه درب های جلو خودرو میتسوبیشی لنسر(1973 تا 2018) : تماس بگیرید.

متاسفانه با توجه به شرایطی که در بازار فعلی شیشه وجود دارد، اگر می خواهید قیمت شیشه درب های جلو خودرو میتسوبیشی لنسر را بدانید، باید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس گرفته و با کارشناسان ما صحبت کنید.

Glass-front-Mitsubishi-Lancer
Glass-front-Mitsubishi-Lancer

شیشه درب های عقب میتسوبیشی لنسر

این قسمت در خودرو میتسوبیشی لنسر نیز همانند درب های جلو و شیشه عقب آن شیشه جانبی محسوب می‌ شود که در نتیجه جنس آن سکوریت است‌.  یکی از تفاوت هایی که شیشه های سکوریت با شیشه های معمولی دارند این است که سکوریت، قادر به تحمل دمای حدود ۳۰۰ درجه می باشد در حالی که در شیشه های معمولی این رقم تنها ۶۰ درجه سانتیگراد است‌. مقاومت این نوع شیشه ها هفت برابر بیشتر از شیشه های معمولی می باشد. رنگ شیشه جانبی درب های عقب این اتومبیل سبز لایت است.

قیمت شیشه درب های عقب میتسوبیشی لنسر

-قیمت شیشه درب های  عقب اتومبیل میتسوبیشی لنسر اولوشن (1992 تا 2015) : تماس بگیرید.

– شیشه درب های عقب خودرو میتسوبیشی لنسر رالی (2008 تا کنون) : تماس بگیرید.

– قیمت شیشه درب های عقب خودرو میتسوبیشی لنسر(1973 تا 2018) : تماس بگیرید.

همانطور که از می دانید، نوسانات قیمت در بازار های مختلف حاکم است که بازار شیشه نیز از این قاعده مستثنی نیست. از همین رو بابت درن نکردن قیمت شیشه درب های عقب این خودرو از شما عذر خواهی می کنیم. اما شما می توانید برای اطلاعات کامل از قیمت شیشه خودرو خود با شیشه اتومبیل عبدالهی در تماس باشید.

Lakhi-Lancer
Lakhi-Lancer

شیشه لچکی میتسوبیشی لنسر

بله درست حدس زدید، شیشه لچکی هم مانند شیشه هایی که برای شما نام بردیم و توضیح دادیم شیشه جانبی محسوب می شود و همانطور که تا به الان متوجه شدید جنس آن از سکوریت است. محل قرار گیری این شیشه ها در درب های عقب خودرو می باشد.

قیمت شیشه لچکی اتومبیل میتسوبیشی لنسر اولوشن (1992 تا 2015) : تماس بگیرید.

– شیشه جانبی لچکی خودرو میتسوبیشی لنسر رالی (2008 تا کنون) : تماس بگیرید.

– قیمت شیشه لچکی خودرو میتسوبیشی لنسر(1973 تا 2018) : تماس بگیرید.

در شیشه عبدالهی شما می توانید انواع شیشه خودرو مانند شیشه لچکی آن را خریداری کرده و یا آن را ترمیم و تعویض کنید. همچنین می توانید شیشه فابریک خودرو میتسوبیشی لنسر و سایر خودرو ها را به صورت غیر حضوری سفارش دهید. پس در صورت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شیشه سانروف خودرو میتسوبیشی سانروف

سانروف یک پنل شیشه ای است که در قسمت سقف خودرو و بالای خودرو قرار گرفته است و باعث وارد شدن نور به داخل خودرو می شود. علاوه بر این هنگامی که آن را باز می کنید، هوا به داخل راه می یابد. جنس شیشه سانروف خودرو میتسوبیشی لنسر سکوریت می باشد که درمورد این شیشه در بخش های قبلی به شما توضیح دادیم. سانروفی که روی خودرو شما نصب می شود، با توجه به ابعاد و تکنولوژی به کار رفته در خودرو شما متفاوت خواهد بود.

Sunroof-glass-Lancer-2016
Sunroof-glass-Lancer-2016

قیمت شیشه سانروف میتسوبیشی لنسر

قیمت شیشه سانروف اتومبیل میتسوبیشی لنسر اولوشن (1992 تا 2015) : تماس بگیرید.

– شیشه سانروف خودرو میتسوبیشی لنسر رالی (2008 تا کنون) : تماس بگیرید.

– قیمت شیشه سانروف خودرو میتسوبیشی لنسر(1973 تا 2018) : تماس بگیرید.


خودرو لنسر/mitsobishi lancer


قبل از اینکه درمورد شیشه لنسر با شما صحبت کنیم. می خواهیم این خودرو را کامل به شما معرفی کنیم. خودرو میتسوبیشی لنسر و یا لانسر یکی از مدل های خودرو ساخت کارخانه میتسوبیشی می باشد. واژه لنسر در زبان انگلیسی به معنای نیزه انداز است. خودرو لنسر یک مدل به نام evolution  است که دارای توربو شارژ است و شتاب آن دارای قدرت بسیار بالایی است. این مدل تا کنون در ده نسل مختلف تولید شده است و تمامی مدل ها از موتور 4 سیلندر خطی به حجم دو لیتر مجهز به توربو شارژ مورد استفاده قرار گرفته و تمام ده نسل این خودرو به سیستم دو دیفرانسل مجهز هستند. خودرو اولوشن تا سال 2013 توسط کمپانی میتسوبیشی تا سال 2013 تولید شده است.

شیشه لنسر

مشخصات فنی خودرو میتسوبیشی لنسر

 • -محور محرک: دیفرانسیل جلو
 • -گیربکس: CVT
 • -پیشرانه: 4 سیلندر
 • -حجم موتور: 1.8 لیتر
 • -قدرت: 140 اسب بهار
 • -گشتاور: 176 نیوتن متر
 • -شتاب: 11.5 ثانیه
 • -سرعت: 192 کیلومتر بر ساعت
 • -مصرف ترکیبی: 6.6 لیتر در صد کیلومتر
 • -نوع بدنه: سدان جمع و جور
 • -نوع شاسی: یکپارچه
 • -نسل( کد اتاق): نسل پنجم- فیس لیفت
 • -طول: 4570 میلی متر
 • -عرض: 1760 میلی متر
 • -ارتفاع: 1490 میلی متر
 • -فاصله محوری: 2635 میلی متر
 • -وزن: 1350 کیلو گرم
 • -حجم باک: 59 لیتر
 • -تعداد سوپاپ: 16
 • -حداکثر توان: 166 اسب بخار در 6000 دور در  دقیقه
 • -حداکثر گشتاور: 220 نیتوتن در 4200 دور در دقیقه
 • -زمان رسیدن به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت: 10.2 ثانیه
 • -حداکثر سرعت: 190 کیلومتر بر ساعت
 • -میزان مصرف سرخت شهری: 11.3 لیتر در 100 کیلومتر
 • -میزان مصرف سوخت در بزرگراه ها: 9.1 لیتر در 100 کیلومتر
 • -مصرف سوخت ترکیبی: 9.3 لیتر در 100 کیلومتر
 • -حجم باک: 62 لیتر
 • -نوع جعبه دنده: جلو
 • -سیستم فرمان: برقی
 • -تعلیق جلو: مک فرسون
 • -سیستم ترمز جلو: دیسکی خنک شونده
 • -ترمز عقب: دیسکی خنک شونده

امکانات خودرو میتسوبیشی لنسر

 • -استارت بدون کلید
 • -دارای سنسور باران
 • -کامپیوتر سفری
 • -دارای دماسنج
 • -آینه الکتروکروماتیک
 • -گرم کن آینه
 • -دارای دوربین دنده عقب
 • -دارای سانروف
 • -مجهز به قفل کودک صندلی
 • -دارای گرم کن صندلی جلو
 • -مجهز به سیستم تهویه خودکار
 • -صمندلی چرم
 • -استراحتگاه مرکزی دست
 • -مسیریابی
 • -دارای توان سیستم صورتی 710 وات
 • -مجهز به 4+ توییتر تعداد اسپیکر
 • -مجهز به نمایشگر مرکزی
 • -ساب ووفر
 • -بلوتوث
 • -برقراری تماس صوتی
 • -تنظیم الکتریکی صندلی راننده در 4 جهت
 • -صندلی تاشوی عقب با قابلیت تفکیک 40:60 مجهز به کنسول عقب
 • -درب برقی صندوق عقب
 • -شوینده چراغ ها روی سپر جلو
 • -چهار چرخ متحرک 4WD  با کلید 3 وضعیتی اکو، نرمال و قفل

شیشه اتومبیل عبدالهی برای مشتریان خوب خود یک پیشنهاد ویژه ای دارد در صورت خرید لوازم یدکی و انواع آینه خودرو می توانید به یدک فیت مراجعه کنید.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی