شیشه لتیتود شیشه لتیتود

در این مقاله می خوانیم که شیشه لتیتود با چه کیفیتی طراحی و تولید شده است.

همچنین در مورد قیمت این شیشه ها نیز در مرکز فروش شیشه اتومبیل عبدالهی، توضیحاتی را ارائه می دهیم.

شیشه جلو لتیتود

شیشه جلو ماشین لتیتود به گونه ای طراحی شده است که از تابش نور خورشید به چشم و صورت راننده جلوگیری می کند. برای این کار قسمت بالای شیشه را کمی تیره و پر رنگ می کنند تا راننده دید مطلوبی داشته باشد.

شیشه-جلو-لتیتود

شیشه بغل لتیتود

شیشه های بغل این ماشین هم بر اساس فرم و طرح خاصی تولید و طراحی شده است. هنگام ضربه خوردن یا شکسته شدن امکان بریدگی بسیار کمی دارد. یکی از ویژگی های خوب شیشه های بغل این است که در قسمت پایینی آن ها شماره تولید کننده درج شده است تا افراد برای خرید های بعدی راحت باشند.

شیشه-عقب-لتیتود

شیشه عقب لتیتود

شیشه عقب لتیتود دارای خط هایی می باشد که از گرد و خاک جلوگیری می کند. قابلیت گرمایشی دارد. قیمت این شیشه نسبت به شیشه های بغل کمی بالا تر است. چون امنیت افراد داخل ماشین، بیشتر به شیشه عقب وابسته است.

پس افراد برای خرید شیشه لتیتود، خرید شیشه جلو، شیشه عقب، شیشه بغل و شیشه سانروف لتیتود می توانند به مرکز شیشه اتومبیل عبدالهی مراجعه کنند تا با کیفیت و قیمت بسیار مناسب آن ها را خریداری کنند.

شیشه-بغل-لتیتود

رنو لتیتود و قطعات آن

رنو لتیتود یکی دیگر از تولیدات شرکت های فرانسوی می باشد که جزو ماشین های نیمه لوکس است. این ماشین از سال 2010 وارد خط تولید شد. تقریبا دو سال بعد از اینکه شرکت فرانسه آن را معرفی کرد، وارد بازار های کشور ما شد. یکی از قطعات مهم این ماشین، شیشه لتیتود می باشد که از مواد درجه یک و جنس مرغوب طراحی شده است. به خاطر همین شیشه ها است که افراد از دور با دیدن آن ها جذب ماشین می شوند و آن را می پسندند.

این ماشین در زمان تولید خود جزو یکی از لوکس ترین و زیبا ترین محصول های تولید شده در فرانسه بود که فروش خوبی را هم تجربه کرد. همچنین این ماشین علاوه بر شرکت های فرانسوی در شرکت های کره جنوبی هم تولید و طراحی شده است. در ایران نیز شرکت نگین خودرو به تولید این ماشین پرداخته است. توانسته فروش خوبی از ماشین داشته باشد. اما از نظر رقابت با دیگر ماشین های تولید شده در آن دهه، موفقیت چندانی کسب نکرده است.

رنو-لتیتود-و-قطعات-آن

این ماشین ظاهر بسیار جذاب و مدرن دارد. به خاطر همین زیبایی می باشد که افراد بسیاری با یک نگاه جذب آن می شوند و آن را خریداری می کنند. اما این ماشین با وجود تمام امکانات و تجهیزات پیشرفته ای که دارد، در ایران خریداران بسیاری را به سمت خود نکشاند.

از آنجایی که ماشین ها را بدون وجود شیشه نمی توان تصور کرد. تولیدکنندگان تمام تلاش خود را کرده اند تا شیشه لتیتود را با بهترین کیفیت و مواد اولیه طراحی و تولید کنند زیرا که شیشه ها هیچ گاه از ماشین جدا نمی شوند. بهترین روش برای داشتن شیشه های با کیفیت این است که آن ها را هنگامی که شکسته شدند، از مراکز خوب و معتبر خریداری کنیم.

نحوه خرید شیشه لتیتود

همانطور که می دانیم هیچ یک از ماشین ها را بدون وجود شیشه نمی توانیم در نظر بگیریم. به عبارت دیگر می توان گفت شیشه ها به عنوان یکی از قطعات مهم ماشین شناخته شده اند. زیرا هیچ وقت از آن جدا نمی شوند و تا آخر عمر ماشین با آن همراه هستند.

ماشین لتیتود از نظر شیشه هایش دارای جذابیت بسیار خوبی می باشد. به گونه ای که می توان گفت شیشه لتیتود زیبایی این ماشین را دو برابر کرده است. این ماشین دارای شیشه سانروف می باشد که تقریبا یک سوم سقف را شامل می شود. یکی از ویژگی های مهم این شیشه این است که هنگام شکسته شدن یا وجود هر گونه خط و خش روی آن می توان به راحتی تعویض اش کرد. زیرا که قیمت این شیشه بسیار ارزان و مناسب می باشد. شما با پرداخت هزینه اندکی می توانند آن را خریداری کنید.

نحوه-خرید-شیشه-لتیتود

استعلام از قیمت شیشه لتیتود در شیشه اتومبیل عبدالهی

یکی از مراکز بزرگ و معتبر در کشور ما، شیشه اتومبیل عبدالهی می باشد که همیشه آماده خدمات رسانی به مشتریان و مردم می باشد. از مهم ترین خدمات این مرکز می توانیم به نصب شیشه در محل کار یا خانه اشاره کنیم. همچنین از دیگر ویژگی های خوبی که این مرکز دارد. این است که امکان فروش و ارسال این شیشه به تمام نقاط مختلف کشور وجود دارد.

این مرکز فروش دارای انواع شیشه ماشین می باشد که این محصولات از نظر قیمت و کیفیت بسیار مناسب و خوب هستند. همچنین افراد با تجربه و ماهری در این مرکز حضور دارند. که برای نصب شیشه به منزل شما هم می آیند. با چسب مخصوص آن ها را نصب می کنند تا از جای خود در نیاید.

افرادی که قصد خرید شیشه های ماشین را دارند. می توانند از کارشناسانی که در این مرکز هستند. مشورت و راهنمایی دریافت کنند تا از انتخاب خود رضایت کافی را داشته باشند.

به عنوان مثال، کسانی که می خواهند شیشه لتیتیو را خریداری کنند. یا از قیمت شیشه جلو لتیتیو، شیشه عقب، شیشه بغل و قیمت شیشه سانروف استعلام بگیرند. می توانند با شماره هایی که این مرکز دارد تماس بگیرند و سوالات مربوطه را از کارشناسانی که در آن جا حضور دارند. بپرسند و از راهنمایی های آن ها بهره مند شوند.

خلاصه افراد با اطمینان بسیار زیاد می توانند از این مرکز محصولات مورد نیاز خود را با قیمت مناسب و ارزان خریداری کنند و از انتخاب خود رضایت داشته باشند.

call-to-action

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

برای دریافت قیمت، زمان تعویض،‌استعلام موجودی و… همین حالا با ما تماس بگیرید.

قیمت شیشه لتیتود چنده؟

بستگی به نوعی می خواهید متفاوت است ایرانی ، چینی و اصلی

زمان تعویض شیشه لتیتود چند دقیقه است؟

حدود 45 دقیقه

پخدمات شیشه اتومبیل عبدالهی

اضافه کردن نظر

[wpcode id="13037"]