حتما نام خودرو فلوئنس به گوشتان خورده است. این خودرو از سال 2009 تا سال 2016 در بورسا در کشور ترکیه و در آرژانتین تولید شده است. خودرو رنو فلوئنس در دسته خودرو کامپکت قرار دارد. اما اشتباه نکنید امروز در این مقاله ما قرار نیست درمورد این خودرو و جزئیات آن صحبت کنیم. بلکه موضوع اصلی مقاله امروز ما که می خواهیم کاملا به آن بپردازیم، شیشه فلوئنس است. همانطور که مشخص می باشد، شیشه خودرو یکی از حیاتی ترین قطعات آن محسوب می شود که فواید زیادی برای سرنشینان خودرو دارد. پس با ما در این مقاله همراه باشید.

شیشه فلوئنس


شیشه و اهمیت آن


در گذشته شیشه خودرو از گلس های معمولی بود. متاسفانه گلس های معمولی خطرات زیادی به همراه داشت. چرا که این شیشه ها بسیار حساس بوده و به راحتی شکسته می شدند. نوع شکستگی آن ها هم نوک تیز بود که آسیب زیادی به افراد داخل خودرو می رساند.
اما بعد ها با پیشرفت عصر تکنولوژی شیشه های لمینت اختراع شدند و هنگامی که برای اولین بار استفاده شدند. از آن زمان به بعد شرکت فورد تمامی شیشه های خود را از جنس لمینت ساخت.
درمورد اهمیت شیشه خودرو باید به شما بگوییم که فرض کنید ماشین خود را در جایی پارک می کنید و هوا بارانی است، اگر شیشه خودرو وجود نداشت چه اتفاقی می افتاد؟

خودرو فلوئنس


این خودرو یک اتومبیل کامپکت است که در حالت طبیعی دارای ۴‌۶۱۸ میلی متر طول، ۱۸۰۹ عرض و ۱۴۷۸ ارتفاع است. همچنین وزن آن نیز در حالت طبیعی ۱۲۷۷ تا ۱۲۲۵ می باشد‌. سیستم جعبه دنده این خودرو ۴ دنده به دو صورت خودکار و دستی است‌. شرکت رنو این خودرو را تا سال ۲۰۱۶ در سایت تولیدی اویاک در شهر بورسای ترکیه تولید می کرد‌. در ادامه با شیشه این خودرو همراه ما باشید‌.

شیشه فلوئس


خودرو مذکور دارای گلس های درب های جلو و درب های عقب، شیشه عقب، شیشه جلو و گلس لچکی است. شیشه درب ها، عقب و لچکی شیشه جانبی هستند و جنس آن ها یکی است. اما در شیشه جلو جنس متفاوت می باشد.
نکته: در برخی از خودرو های خارجی برای بالا بردن امنیت خودرو در تمام شیشه های خودرو ها از شیشه لمینت استفاده می شود.

شیشه جلو فلوئنس


اولین شیشه این ماشین که می خواهیم برای شما بررسی کنیم، شیشه جلویی است. شیشه های جلویی همواره از جنس لمینت هستند. در مواد تشکیل دهنده این شیشه ها از لایه هایی استفاده می شود که پی وی بی نام دارند‌. مهم ترین ویژگی این لایه ها خاصیت چسبندگی شان است. همین خاصیت چسبندگی موجب می شود تا هنگام شکستن این شیشه ها قطعات آن ها پخش نشود و به یکدیگر بچسبند.

قیمت شیشه جلو فلوئنس


-قیمت گلس جلو خودرو رنو فلوئنس 2009 تا 2015 ( اروپا):تماس بگیرید.
-شیشه جلو خودرو رنو فلوئنس 2009 تا 2020: تماس بگیرید.
-قیمت گلس جلو خودرو رنو فلوئنس 2010 تا 2017 (آرژانتین): تماس بگیرید.
-گلس جلو خودرو رنو فلوئنس 2012 تا 2017 (هند): تماس بگیرید‌.

برای اطلاع از قیمت این شیشه می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس حاصل فرمائید‌.

شیشه عقب فلوئنس


شیشه بعدی که می خواهیم بررسی کنیم، شیشه عقب این خودرو می باشد‌. در قسمت عقب این خودرو شیشه ای وجود دارد که از جنس سکوریا بوده و دارای خطوط المنت می باشد. خطوط المنت درواقع همان خطوط هیتری هستند که روی تمام شیشه خودرو ها مشاهده می کنید‌‌‌‌. وظیفه این خطوط از بین بردن برف و باران و بخاطر ناشی از این سرما است تا رانندگان دید بهتری داشته باشند‌.

قیمت شیشه عقب فلوئنس

-قیمت گلس عقب خودرو رنو فلوئنس 2009 تا 2015 ( اروپا):تماس بگیرید.
-شیشه عقب خودرو رنو فلوئنس 2009 تا 2020: تماس بگیرید.
-قیمت گلس عقب خودرو رنو فلوئنس 2010 تا 2017 (آرژانتین): تماس بگیرید.
-گلس عقب خودرو رنو فلوئنس 2012 تا 2017 (هند): تماس بگیرید‌.

در شیشه اتومبیل عبدالهی انواع خدمات شیشه خودرو شما توسط افراد با تجربه و حرفه ای، با بهترین متریال و قطعات اصل انجام می شود‌‌. در صورت کسب اطلاعات با ما تماس حاصل فرمائید.

شیشه درب های جلو و درب های عقب فلوئس


شیشه های بعدی این خودرو درب های جلو و عقب است. این گلس ها همانطور که بیان کردیم، جزو جانبی ها هستند و جنسشان از سکوریت و یا تمپورت است‌. شیشه های سکوریت که به آن ها نشکن نیز گفته می شود، بر خلاف شیشه های لمینت هیچگونه لایه ای ندارند. اما برای ساخت آن ها شیشه های معمولی در کارخانه زیر دمای ششصد الی هفتصد درجه سانتی گراد گرم شده و سپس سریعا سرد می شوند. همین فرایند مقاومت آن ها را بالا می برد.

قیمت شیشه درب های جلو و عقب فلوئنس

-قیمت گلس درب های جلو و درب های عقب خودرو رنو فلوئنس 2009 تا 2015 ( اروپا):تماس بگیرید.
-شیشه جلو خودرو رنو فلوئنس 2009 تا 2020: تماس بگیرید.
-قیمت گلس درب های جلو و درب های عقب خودرو رنو فلوئنس 2010 تا 2017 (آرژانتین): تماس بگیرید.
-گلس درب های جلو و درب های عقب خودرو رنو فلوئنس 2012 تا 2017 (هند): تماس بگیرید‌.

هنگام ترمیم شیشه خود باید حواستان باشد که هیچگونه ترک و یا پستی و بلندی روی شیشه شما وجود نداشته باشد و حتما از چسب پلی اورتان برای نصب شیشه خودروتان استفاده شود. در شیشه عبدالهی تمامی این خدمات برای شما انجام می شود‌.

شیشه لچکی فلوئنس


در قسمت درب های عقب این خودرو دو شیشه کوچک مثلثی شکل وجود دارد که از جنس سکوریت هستند و یکی از شیشه های جانبی به شمار می روند‌‌. این نوع شیشه ها هنگام شکستن به قطعات بسیاری ریزی تبدیل می شوند‌‌. این قطعات آنقدر ریز هستند که به خاک ریز شباهت دارند‌. در نتیجه آسیبی به شما نمی رسانند‌.

قیمت شیشه لچکی فلوئنس

-قیمت گلس لچکی خودرو رنو فلوئنس 2009 تا 2015 ( اروپا):تماس بگیرید.
-شیشه لچکی خودرو رنو فلوئنس 2009 تا 2020: تماس بگیرید.
-قیمت گلس لچکی خودرو رنو فلوئنس 2010 تا 2017 (آرژانتین): تماس بگیرید.
-گلس لچکی خودرو رنو فلوئنس 2012 تا 2017 (هند): تماس بگیرید‌.

برای استعلام قیمت شیشه های این خودرو و تمامی خودرو ها با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید‌.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی

02177196143