شیشه سیمبل ، دارای شیشه جلو عقب و شیشه های بغل و شیشه سانروف می باشد. شیشه جلو سیمبل دارای سنسور نور و باران می باشد. یکی از قطعاتی که به جرات می توان آن را جزو قطعات مهم خودرو دانست، شیشه آن است. همانطور که در تمام خودرو ها مشاهده کردید، در قسمت جلویی عقب، درب ها و گاهی هم در سقف قرار دارند که به آن ها سانروف گفته می شود. این شیشه ها به دو قسمت شیشه جلو و شیشه های جانبی تقسیم می شوند و هر کدام از آن ها جنس متفاوتی دارند. امروز ما می خواهیم درمورد شیشه سیمبل با شما صحبت کرده و نکات مهم آن را به شما صحبت کنیم. پس اگر می خواهید با این قطعه مهم بیشتر آشنا شوید این مقاله را مطالعه کنید.

شیشه-عقب-رنو-سیمبل
نمایی از شیشه عقب و درب ها

تعویض شیشه درب عقب راست سیمبل

شیشه سیمبل

خودرو سیمبل دارای شیشه جلو، شیشه عقب، گلس درب های عقب و درب های، شیشه لچکی و گلس سانروف هستند. اگر می خواهید با تمامی این خودرو ها جنس آن ها آشنا شوید، با ما همراه باشید.

شیشه-جلو-رنو-سیمبل
نمایی از شیشه جلو

شیشه جلو سیمبل

در قسمت جلویی این خودرو یک گلس وجود دارد که این شیشه از جنس لمینت است. در تعریف شیشه لمینت می توان گفته به شیشه هایی که از دو و یا چندین لایه لمینت ساخته شده و هنگام شکستن قطعات آن به هم می چسبند، شیشه لمینت گفته می شود. این شیشه ها به سبب جنسی که دارند به راحتی می توان آن ها ترمیم کرد. البته به یاد داشته باشید که اگر عمق شکستگی شیشه شما بیشتر از 15 اینچ یا همان 40 سانتی متر باشد، دیگر نمی توانید ان را ترمیم کنید. حتی این مقدار نیز در بیشتری حالت ممکن است و قیمت آن بسیار بالا می باشد.

شیشه-بغل-رنو-سیمبل
نمایی از شیشه های بغل

قیمت شیشه جلو سیمبل

-قیمت شیشه جلو خودرو رنو سیمبل (1999 تاکنون): با ما تماس بگیرید.

به دلیل شرایطی که در خصوص قیمت شیشه های خودرو  حاکم است، متاسفانه قادر به ذکر قیمت ها نیستیم و از شما عزیزان عذر خواهی می کنیم. اما در صورت تمایل برای اطلاع از قیمت شیشه با ما تماس بگیرید.

شیشه-بغل-رنو-قیمت-سمیبل
نمایی دیگر از شیشه عقب و درب ها

شیشه عقب سیمبل

شیشه بعدی این خودرو، شیشه عقب خودرو است. جنس شیشه عقب از سکوریت می باشد. البته نام دیگر این نوع شیشه ها تمپورت و یا نشکن است. شیشه های نشکن همانطور که از نامشان پیداست، به راحتی شکسته نمی شوند و از جنس بسیار محکمی برخودار هستند. این نوع شیشه ها در دمای 600 الی 700 درجه سانتی گراد در کارخانه حرارت داده شده و به سرعت سرد می شوند. این فرایند باعث بالا بردن استحکام آن ها می شود.

شیشه-عقب-رنو-سیمبل

قیمت شیشه عقب سیمبل

-قیمت شیشه خودرو رنو سیمبل (1999 تاکنون): تماس بگیرید.

در شیشه اتومبیل عبدالهی انواع خدمات شیشه خودرو توسط افراد حرفه ای  و با تجربه، متریال با کیفیت، قطعات اصل و مزایای دیگر انجام می شود.

شیشه درب های جلو و درب های عقب سیمبل

همانطور که اشاره کردیم، شیشه های سکوریت از استحکام بالایی برخوردار هستند و همین مقاومت بالا موجب می شود تا هنگام شکستن شیشه، شیشه به تکه ها بسیار ریزی تبدیل شود. این تکه های شیشه آنقدر ریز هستند که به خاک ریزه شباهت دارند و به همین دلیل آسیبی  به افراد داخل خودرو نمی رسانند. در ادامه با شیشه لچکی و سانروف این شیشه همراه ما باشید.

شیشه-بغل-رنو-سیمبل

قیمت شیشه درب های عقب و درب های جلو سیمبل

-قیمت شیشه درب های عقب و درب های جلو خودرو رنو سیمبل (1999 تاکنون): با ما تماس بگیرید.

جهت اطلاع و استعلام قیمت شیشه خودرو رنو سیمبل و یا هر خودرویی که مایل هستید، با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

برای خرید عمده لوازم یدکی خودرو سمیبل می توانید به فروشگاه اینترنتی یدک فیت مراجعه کنید.

شیشه-جلو-رنو-سیمبل

شیشه لچکی سیمبل

در قسمت درب های عقب این خودرو یک شیشه کوچک به شکل ذوزنقه ای وجود دارد. نکته جالب درمورد این شیشه ها این است که این نوع شیشه ها در گذشته، برای تعویض هوا  در جلو خودرو نصب شده وباز می شدند. شاید نمونه های آن را در خودرو قدیمی پیکان مشاهده کرده باشید. اما امروزه این شیشه ها بیشتر در قسمت درب های عقب خودرو عوض می شوند و قابلیت باز شدن را نیز ندارند. همچنین بیشتر جنبه تزئینی دارند. جنس این شیشه ها از سکویت است. یکی از معایبی که شیشه های سکوریت دارند این می باشد که  متاسفانه این نوع شیشه ها قابلیت ترمیم ندارند. یعنی در صورت شکستن آن ها شما مجبور به تعویض آن ها هستید. تعویض هم نسبت به ترمیم هزینه بیشتری دارد و شما مجبور به خارج کردن شیشه فابریک خودروی خود می شوید.

شیشه-درب-رنو-سیمبل

قیمت شیشه لچکی سیمبل

-قیمت شیشه لچکی خودرو رنو سیمبل (1999 تاکنون): تماس بگیرید.

جهت استعلام قیمت این شیشه و انجام هر گونه هماهنگی برای خدمات شیشه خودرو خود، با ما در تماس باشید.

شیشه سانروف سیمبل

معمولا در خودرو های لوکس و اسپرت، پنل هایی در سقف آن ها وجود دارد که نام پنل ها سانروف می باشد. سانروف ها موجب گردش هوا داخل کابین با بیرون شده و همچنین باعث ورود نور به داخل خودرو می شوند. گرچه این پنل ها معمولا در خودرو های لوکس در کارخانه ساخته می شوند، اما در صورت تمایل شما می توانید آن ها را روی هر خودرویی ک تمایل دارید نصب کنید. البته ما این را به شما پیشنهاد نمی کنیم.

شیشه-رنو-سیمبل

چرا که موجب تخریب بدنه خودرو شما و سقف آن می شود. جنس شیشه های این قطعه از شیشه های خودرو است و از آنجایی که یکی از شیشه های جانبی خودرو به شمار می روند، جنس آن ها از سکوریت می باشد. همانطور که اشاره کردیم این نوع شیشه ها هنگام شکستن به تکه های بسیار ریزی تبدیل می شوند. یکی دیگر از مزایای این شیشه ها این است که لبه های آن به راحتی حساس بوده و حتی ایجاد یک ترک موجب شکستن تمام شیشه می شود.

قیمت شیشه سانروف سیمبل

-قیمت شیشه سانروف خودرو رنو سیمبل (1999 تاکنون): تماس بگیرید.

خودرو سیمبل

رنو سیمبل که به آن رنو سیمل نیز گفته شده و تلفظ آن در زبان فرانسوی سَمبل تلفظ می شود. همچنین این خودرو در برخی از بازار ها نیز به عنوان تالیا به فروش می رسد. سیمبل یک خودرو سوپر مینی است که توسط شرکت فرانسوی رنو تولید می شود. این ماشین در اواخر سال 1999، به عنوان اسم سمبل  کلیو که نسخه سدان نسل دوم کیو بود، معرفی شد. همچنین بر خلاف نسخه هچ بک، تنها در کشور هایی که آمار فروش سدان ها به طور سنتی بیش از هاچ بک بودند، وارد بازار شد. سیمبل علاوه بر این فرانسه، در کشور های اروپی غربی نیز عرضه می شود.

شیشه سیمبل
و
شیشه رنو سیمبل چنده؟

به دلیل افزایش قیمت خودرو قیمت شیشه نیز افزایش می یابد بهتر است برای اطلاع دقیق و به روز از قیمت با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

مدت زمان تعویض شیشه سیمبل چنده؟

45 دقیقه الی 1 ساعتا با نظافت و تمیز کاری

آیا خدمات سیار برای رنو سیمبل دارید؟

بله شما می توانید برای تعویض شیشه رنو سیمبل لوکیشن مورد نظر را برای شیشه اتومبیل عبدالهی ارسال کنید. شیشه اتومبیل سیار عبدالهی گلس همه زمان آماده خدمت رسانی به شما هستند.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی

02177196143