با مقاله ای دیگری از سایت شیشه اتومبیل عبدالهی با ما همراه هستید. امروز ما می خواهیم درمورد شیشه خودروی دیگری با شما صحبت کنیم. شیشه سرانزا بحث امروز مقاله ما است. پس در صورتی که می خواهید با شیشه تمامی این خودرو ها، جنس آن ها، جزئیات، نحوه تعمیر، تعویض خرید و موارد مهم آن ها با شما صحبت کنیم. چرا که همانطور که می دانید شیشه خودرو یکی از قطعات حیاتی و مهم خودرو است که باعث حفظ امنیت سرنشینان خودرو و بدنه آن می شود. بدین ترتیب تا انتهای مقاله جایی نروید و با ما همراه باشید.

شیشه سرانزا

 این خودرو دارای شیشه های جلو، عقب، درب های جلو و درب های عقب هستند. شیشه های خودرو سرانزا در قسمت جلویی از جنس لمینت بوده و در شیشه های دیگر آن از جنس سکوریت ساخته می شوند. در ادامه تمامی این گلس ها را برای شما بررسی خواهیم کرد.

شیشه جلو سرانزا

در تمامی خودرو ها جنس شیشه جلو از لمینت ساخته می شود. لایه پی وی بی و شیشه مواد تشکیل دهنده این نوع گلس ها هستند. لایه های پی وی بی ویژگی چسبندگی دارند و اگر شیشه خودرو شما شکسته شود، قطعات آن کاملا ریز می شوند. اما در مقایسه با گلس های دیگر نمی ریزند، پخش نمی شوند و به صورت چسبنده در کنار هم قرار می گیرد. به همین دلیل گلس های لمینت قابلیت ترمیم را دارند. این روش کم هزینه تر از  تعویض خودرو بوده و شما هم مجبور به خارج گلس فابریک خودرو خود نیستند. در فرایند لمینت میان دو یا چند لایه گلس، بین پلیمری قرار گرفته و کل مجموعه تحت فشار و حرارت به صورت دائمی یکپارچه می شود.

قیمت-شیشه-جلو-سرانزا

قیمت شیشه جلو سرانزا

-قیمت شیشه جلو خودرو نیسان سرانزا (1384 تاکنون): تماس بگیرید.

-شیشه جلو خودرو نیسان سرانزا (1383 تاکنون): تماس بگیرید.

از آنجایی که در بازار شیشه خودرو نوساناتی وجود دارد، متاسفانه قادر به درج قیمت ها نیستیم و از شما پوزش می طلبیم. پس برای استعلام قیمت ها با ما تماس بگیرید.

شیشه-جلو-سرانزا

شیشه عقب سرانزا

شیشه درب های جلو و درب های عقب این خودرو و همچنین شیشه های دیگر آن به جز گلس جلویی، شیشه های جانبی نام دار. عموما جنس این شیشه ها از سکوریت می باشد. این نوع گلس ها کاملا با شیشه های لمینت تفاوت دارند. مهم ترین تفاوت آن ها در نوع شکستنشان می باشد. بدین معنا که این شیشه های سکوریت هنگام شکستن قطعات آن ها پخش شده و به تکه های بسیار ریزی تبدیل می شوند. تفاوت بعدی آن ها در نوع ساخت آن ها است. در گلس هاس سکوریت هیچ گونه لایه پی وی بی و لایه دیگری وجود ندارد. بلکه این نوع شیشه ها در اثر حرارت دادن شیشه های معمولی ساخته می شوند. شیشه های معمولی در دمای 600 الی 700 درجه سانتی گراد حرارت داده شده و سپس سریعا سرد می شوند.

شیشه-عقب-رانزا

روی سطح این گلس ها هیچگونه پستی و بلندی وجود ندارد. همچنین فشار غیر مسقیم 250 درجه را تحمل می کنند. علاوه بر این گلس های سکوریت قادر به تخمل  فشار 40 کیلوگرمی در ابعاد 10 سانتی متر مربع  هستند.

قیمت شیشه عقب سرانزا

-قیمت شیشه عقب خودرو نیسان سرانزا (1384 تاکنون): تماس بگیرید.

-شیشه عقب خودرو نیسان سرانزا (1383 تاکنون): تماس بگیرید.

در شیشه اتومبیل عبدالهی شما می توانید خدمات مختلف شیشه ماشین خودرو خود را انجام دهید. در صورت نیاز به مشورت و اطلاع از تمام جزئیات خدمات مختلف با ما تماس بگیرید.

شیشه درب های عقب سرانزا

شیشه درب های عقب این خودرو از جنس سکوریت ساخته می شوند. به این شیشه ها نشکن و تمپورت نیز گفته می شود. فواید این گلس ها شامل موارد زیر هستند:

-داری ذرات ایمن بعد از شکستن شیشه

-هفت برابر مقاوم تر از شیشه های معمولی

-مقاومت در برابر گرما

-قابلیت استفاده در محیط های مختلف

شیشه-بغل-سرانزا

معایب شیشه سکوریت

روشن است که هیچ محصولی بی عیب نیست و شیشه سکوریت نیز از این قاعده مستثنی نیست. معایب این گلس ها به شرح زیر است:

-یادتان باشد که قبل از اینکه شیشه خود را سفارش دهید، از جای دستگیره ها و قفل ها اطمینان پیدا کنید. چرا که در صورت امکان تولید حذف یا ایجاد سوراخ روی شیشه نمی باشد.

-در صورتی نقل مکان کردید و دیگر به شیشه سکوریت خود نیاز نداشتید، امکان فروش این نوع شیشه ها دیگر وجود ندارند. مگر اینکه ابعاد و اندازه و جا سازی آن ها با محل جدید مطابقت داشته باشد.

قیمت شیشه درب های عقب سرانزا

-قیمت شیشه درب های عقب خودرو نیسان سرانزا (1384 تاکنون): تماس بگیرید.

-شیشه درب های عقب  خودرو نیسان سرانزا (1383 تاکنون): تماس بگیرید.

برای خرید، ترمیم، تعویض و خدمات دیگر شیشه نیسان سرانزا می توانید با ما تماس بگیرید و در صورت نیاز هماهنگی های لازم را انجام دهید.

شیشه درب های جلو سرانزا

شیشه درب های جلو این خودرو نیز از جنس سکوریت ساخته شده اند. همچنین به شیشه درب های جلو و درب های عقب و شیشه عقب شیشه های جانبی گفته می شود. شیشه های سکوریت در گلس های دوردوشی، درب های شیشه ای ساختمان، پارتیشن های اداری و تزیینی، شیشه های جان پناه، استخر های شیشه ای، کف شیشه ای، نمای شیشه ای ساختمان ها، شیشه های مغازه، درب های اتوماتیک شیشه ای، بالکن های شیشه ای، استفاده در صنعت خودروسازی و … استفاده می شوند. حال در این قسمت می خواهیم نحوه تشخیص شیشه نشکن از شیشه خام را برای شما بیان کنیم.

قیمت-شیشه-روستونی-سرانزا

برای اطلاعات بیشتر و دریافت جواب های بیشتر درمورد شیشه سکوریت ما کارشناسان فروش در شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

-به شیشه تحت زاوی 2 یا 5 درجه و انعکاس نور موج هایی با فاصله از هم مشاده کنید.

-از یک عینک پلارید کمک گرفته و دایره های کوچک و بزرگ را مشاهده کنید.

-آسانترین راه برای تشخیص شکستن این گلس ها است. چرا که شیشه های میرال به خرده های بسیار ریزی تبدیل می شوند.

-همچنین برش شیشه های سکوریت توسط الماس امکان پذیر نخواهد بود.

قیمت شیشه درب های جلو سرانزا

-قیمت شیشه درب های جلو خودرو نیسان سرانزا (1384 تاکنون): تماس بگیرید.

-شیشه درب های جلو خودرو نیسان سرانزا (1383 تاکنون): تماس بگیرید.

قیمت شیشه روستونی سرانزا

ویدیو تعویض شیشه روستونی سرانزا در بالای صفحه قابل مشاهده است.

شیشه-روستونی-سرانزا

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی

مدت زمان تعویض شیشه روستونی سرانزا چقدره؟

حدود 30 الی 45 دقیقه

چگونه شیشه های نیسان رو به شهرستان ارسال می کنید؟

شیشه ها به طور کامل بسته بندی می شودند و برای شیشه جلو و عقب فوم دور شیشه قرار می دهیم که شیشه لب پر نشود. و به ترمینال می بریم و برای شما ارسال می کنیم.هزیته ارسال تا ترمینال به عهده شیشه اتومبیل عبدالهی است.