شیشه سانگ یانگ رکسون شیشه سانگ یانگ رکسون

در این مقاله می خوانیم که جنس شیشه سانگ یانگ رکسون چگونه است. همچنین مطالبی را در مورد نحوه خرید شیشه رکسون و  رکسون g4، خرید شیشه جلو شیشه رکسون، خرید شیشه عقب رکسون، خرید شیشه بغل رکسون و خرید شیشه سانروف رکسون ارائه می دهیم. علاوه بر خرید، در مورد قیمت شیشه رکسون/ رکسون g4، قیمت شیشه جلو رکسون، قیمت شیشه عقب رکسون، قیمت شیشه  بغل رکسون و قیمت شیشه سانروف رکسون هم توضیحاتی را بیان می کنیم.

مشخصات ماشین رکسون و قطعات آن از جمله شیشه ها

انواع شیشه سانگ یانگ رکسون
انواع شیشه سانگ یانگ رکسون
انواع شیشه سانگ یانگ رکسون g4

ماشین رکسون جزو بهترین تولیدات شرکت کره جنوبی می باشد که خریداران بسیار خوبی هم دارد. این ماشین در سال دو هزار و یک در خط تولید قرار گرفت و تا سال ۲۰۲۱ هم در خط تولید سانگ یانگ قرار دارد

شیشه رکسون / رکسونg4  هم جذابیت بسیار زیادی را برای این ماشین به وجود آورده است. به گونه ای این شیشه با کیفیت طراحی شده است که  زیبایی ظاهری این ماشین را دو چندان کرده است.

این ماشین یکی از ماشین های شاسی بلند خوب و جذاب شرکت سانگ یانگ کره جنوبی می باشد.

اما چون نتوانست از نظر فنی با دیگر ماشین ها رقابت داشته باشد، تعداد محدودی از آن وارد بازار های ایران شده است.

رامک خودرو توانسته این ماشین شاسی بلند و بسیار زیبا را وارد ایران کند.

بیشتر جذابیت این ماشین به دلیل شیشه ها می باشد چرا که توسط شرکت های داخلی تولید شده است و با قیمت مناسب و ارزان به فروش می رسد.

شیشه رکسون / رکسونg4 بسیار زیبا و با فرم طراحی و تولید شده است.

سانگ یانگ رکسون با تریم G4

ماشین رکسونg4 مدل جدید تولید شرکت کره جنوبی می باشد . به عبارت دیگر این ماشین نسل دوم ماشین رکسون است که خریداران زیادی را به خود جذب کرده است.  

این ماشین از نظر تعداد افراد، ظرفیت هفت نفر را در بازار دارد و خیلی افراد به همین دلیل است که بیشتر جذب آن می شوند و آن را خریداری می کنند. این مدل ماشین از سال دو هزار و هفده تولید و طراحی شده و تقریبا یک سال بعد وارد بازار کشور ایران شده است.

همچنین این مدل با تجهیزات و امکانات بیشتری روی کار آمد.

در ادامه با جنس و کیفیت شیشه رکسون/ رکسون g4 آشنا می شویم تا در زمان خراب شدن بتوانیم بهترین شیشه ها را انتخاب کنیم و از انتخاب مان راضی باشیم.

نحوه خرید شیشه سانگ یانگ رکسون

در گذشته افراد بسیاری بودند که وقتی شیشه ماشین شان خراب می شد، به سختی می توانستند برای خرید آن تصمیم گیری کنند.

ولی امروزه با توجه به پیشرفته شدن اینترنت و فضای مجازی، مراکز فروش شیشه اتومبیل از جمله شیشه اتومبیل عبدالهی توانستند شماره، سایت و نحوه خرید خود را در اینترنت قرار دهند و افراد اینگونه می توانند به راحتی شیشه ماشین خود را خریداری کنند.

شیشه جلوی رکسون

شیشه جلوی رکسون/ رکسونg4  مثل شیشه جلوی بقیه ماشین ها می باشد و به شکل چهار گوش طراحی شده و با چسب های مخصوص نصب می شود. شرکت های تولیدی برای جلوگیری از تابش نور مستقیم خورشید به چشم و صورت راننده، قسمت بالایی این شیشه را کمی پررنگ و تیره طراحی کرده اند.

شیشه عقب رکسون

همانطور هم که می دانیم شیشه عقب رکسون/ رکسون g4 باید با کیفیت بسیار خوب طراحی و تولید شود چرا که امنیت و سلامتی افراد داخل ماشین بیشتر به شیشه عقب وابسته است. پس هنگام خرید شیشه عقب رکسون حتما به این نکته توجه کنیم تا خرید و انتخاب بسیار مناسبی داشته باشیم.

شیشه بغل رکسون

شیشه بغل رکسون هم با فرم خاصی طراحی شده است و اسم و شماره شرکت تولید آن در قسمت پایین شیشه درج و چاپ شده است.

علاوه بر این شیشه ها، ماشین رکسون دارای شیشه سانروف هم می باشد که این شیشه بر اساس جنس و کیفیت ، قیمت های متنوعی دارد. ولی در کل می توان گفت قیمت شیشه سانروف بسیار ارزان است.

افرادی که قصد خرید شیشه رکسون / رکسون g4، خرید شیشه جلو رکسون، خرید شیشه عقب رکسون، خرید شیشه بغل رکسون و خرید شیشه سانروف رکسون را دارند، باید از مراکز معتبر آن ها را خریداری کنند.

بهترین مرکز خرید شیشه رکسون

مرکز فروش شیشه اتومبیل عبدالهی از مهم ترین و معتبر ترین مراکزی است که در کشور ما خدمات خوبی را به مشتریان ارائه می دهد و جزو یکی از مراکز معروف و شناخته شده کشور ایران می باشد.

پس افراد می توانند برای خرید شیشه های ماشین خود سری به مرکز فروش شیشه اتومبیل عبدالهی بزنند و انتخاب مناسب و مطمئنی داشته باشند.

ssangyong-rexton-2021
نمایی از Ssangyong Rexton 2021

چگونگی استعلام از قیمت شیشه سانگ یانگ رکسون

یکی از موضوع های مهمی که بسیاری از افراد هنگام تعمیر و خرید شیشه های ماشین خود دارند، قیمت آن می باشد.

ولی امروزه با وجود مراکز داخلی در کشور این موضوع حل شده و افراد نگرانی برای قسمت خرید این شیشه ها ندارند.

مرکز فروش شیشه اتومبیل عبدالهی، دارای افراد متخصص و باتجربه برای نصب انواع شیشه ماشین می باشد.

همچنین این مرکز دارای خدمات بسیاری از جمله نصب سیار شیشه ها، نصب شیشه ها در منزل و… می باشد.

علاوه بر این، از دیگر خدمات مهم این مرکز این است که شیشه ها را به تمام نقاط مختلف کشور ارسال می کند و نصب شیشه ها دارای ضمانت نامه می باشد.

جهت هرگونه سوال و درخواست قیمت با شماره های 02122524806 و 02177090652 تماس بگیرید.

در شیشه اتومبیل عبدالهی انواع شیشه ماشین فروخته می شود.

از همه مهم تر قیمت این شیشه ها است که در این مرکز نسبت به دیگر مراکز و شرکت ها بسیار پایین و مقرون به صرفه می باشد.

افراد و مشتریان زیادی هر ساله به این مرکز برای خرید شیشه ماشین مراجعه می کنند زیرا در شیشه اتومبیل عبدالهی محصولی با جنس قلابی فروخته نمی شود و همگی اجناس دارای کیفیت خوب و ضمانت نامه می باشند.

علاوه بر این، مرکز فروش شیشه اتومبیل عبدالهی با ارائه خدمات خوب به افراد،  سعی کرده است که اعتماد مشتریان را به خود جلب کند.

پس کسانی که می خواهند از قیمت شیشه رکسون/ رکسون g4، قیمت شیشه جلو رکسون، قیمت شیشه عقب رکسون، قیمت شیشه بغل رکسون و قیمت شیشه سانروف رکسون مطلع شوند، می توانند با شماره هایی که از این مرکز وجود دارد تماس بگیرند و از کارشناسان این مرکز در مورد قیمت شیشه ها سوالات خود را بپرسند و با قیمت خوب محصول مورد نیاز خود را خریداری کنند.

call-to-action

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

برای دریافت قیمت، زمان تعویض،‌استعلام موجودی و… همین حالا با ما تماس بگیرید.

اضافه کردن نظر