شیشه-سانتافه شیشه سانتافه

با ما همراه باشید با معرفی خودرو سانتافه و بررسی انواع شیشه سانتافه. سانتافه یکی از محبوب ترین خودروهای شرکت بزرگ هیوندای در جهان می باشد.

قیمت شیشه جلو سانتافه قیمت شیشه عقب سانتافه قیمت شیشه درب سانتافه
40/000/000 ریال 45/000/000 ریال 12/000/000 ریال -15/000/000 ریال

تامین لوازم برای خودرو هایی مانند سانتافه و سایر خودروهای هیوندای مانند توسان، سوناتا، النترا و … به دلیل کم‌یاب و جود به وفور محصولات غیر اصلی در بازار اهمیت ویژه ای دارد. شیشه عبدالهی بهترین مرکز خرید انواع شیشه اتومبیل با بالاترین کیفیت و ضمانت کیفیت برای این نوع خودروهاست. علاوه بر فروش شیشه خودرو سانتافه خدمات تعویض و نصب و ترمیم حتی درب خانه شما به صورت سیار ارائه می‌دهد.

قیمت-شیشه-جلو-سانتافه
قیمت-شیشه-جلو-سانتافه

در روز های تعطیل باز است تماس بگیرید

تعویض شیشه عقب سانتافه

ویدیو زیر نحوه ی تعویض شیشه عقب را توسط کادر مجرب عبدالهی به شما نشان می دهد.

نصب پنل سانروف سانتافه

این ویدیو نمونه یکی از هزار تعویض های شیشه سقف ix45 در شیشه اتومبیل عبدالهی می باشد.

تعویض شیشه جلو سانتافه

برای مشاهده ی تعویض شیشه جلو روی ویدیو زیر کلیک کنید.


انواع شیشه سانتافه یا ix45

شیشه های موجود برای خودروی هیوندای سانتافه در شیشه عبدالهی:

انواع شیشه سانتافه
انواع شیشه خودرو سانتافه 2007 تا ۲۰۱۸
شیشه هیوندای سانتافه تک دیفرانسیل
انواع شیشه هیوندای سانتافه دو دیفرانسیل
شیشه اتومبیل سانتافه با موتور ۲ تا ۲.۴ لیتر
انواع شیشه سانتافه چهار سیلندر
انواع شیشه سانتافه شش سیلندر

قیمت شیشه اصلی سانتافه

سانتافه تنوع مدل زیادی دارید که در هر مدل شیشه جلو عقب می تواند متفاوت باشد. اما می رسیم به قسمت شیشه اصلی و ایرانی که قیمت شیشه اصلی به دلیل اصلی بودنش و نوسان قیمت آن با دلار رو به افزایش است. اما شیشه ایرانی مقرون به صرفه تر است.

شیشه-جلو-سانتافه-2013

مسلما نصب شیشه اصلی خیلی بهتره ! امااگر مشکلی از بابت هزینه ندارید شیشه اصلی را نصب کنید. اگر بابت هزینه مشکل دارید چون شیشه نیز مانند برخی از قطعات خودرو مصرفی است ممکن است یک ماه بعد با پرتاب یک سنگ ریزه شیشه شما ترک بردارد.

پیشنهاد می کنیم که شما شیشه ایرانی را نصب کنید. اما شیشه اصلی و سایر شیشه های ایرانی چینی و متفرقه در سبد فروش عبدالهی موجود است.

شیشه-جلو-سانتافه-2008

خرید شیشه سانتافه

هیوندای سانتافه ، یکی از محبوب‌ترین خوش فروش ترین شاسی‌بلندهای بازار ایران است.

در شیشه اتومبیل عبدالهی انواع فعالیت های مربوط به شیشه و آینه خودرو انجام می‌شود،‌در ادامه با ما همراه باشید با بررسی شیشه‌های این خودرو!

شیشه-جلو-سانتافه

شیشه جلو سانتافه 2016

در شیشه جلو این خودرو از یک لایه میانی در وسط 2 لایه اصلی استفاده شده است که جاذب اشعه‌های مضر خورشید بوده و عایق قوی صوت و دما می باشد. در فرآیند ساخت و سنجش مقاومت شیشه‌ها، دقت در انتخاب رنگ و ابعاد مناسب در ساخت هیوندای سانتافه در اولویت قرار داشته است. برای تعویض شیشه جلو سانتافه همراه با سنسور باران سانتافه حتما با ما در ارتباط باشید.

شیشه-جلو-سانتافه-2016
شیشه-جلو-سانتافه-2016

شرکت هیوندای در ساخت تمامی خودروها دقیق و عالی عمل می کند.برای تمامی شیشه های جلو انواع تست ایمنی انجام می پذیرد. انجام انواع تست‌های ایمنی و کیفی به دلیل حالت عجیب و چندوجهی بدنه بسیار حائز اهمیت بوده است . برای خرید برف پاک کن می توانید به دسته بندی تیغه برف پاک کن عبدالهی مراجعه کنید.

شیشه جلو سانتافه و سایر شیشه های این خودرو در طرح و رنگ ها و جنس های مختلفی در شیشه عبدالهی قرار دارند که شیشه چینی نیز موجود است. و جهت استعلام قیمت لطفا تماس بگیرید.

call-to-action

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

برای دریافت قیمت، زمان تعویض،‌استعلام موجودی و… همین حالا با ما تماس بگیرید.

قیمت شیشه جلو سانتافه 2017

شیشه جلو سانتافه در انواع مدل و کیفیت‌های مختلف در بازار موجود است،برای براورد قیمت شیشه جلو سانتافه با ما در ارتباط باشید.

عبداللهی گلس (شیشه اتومبیل عبدالهی) انواع شیشه جلو سانتافه را برای شما تعمیر و تعویض می‌کند، همچنین خدمات تعمیر در محل نیز ارائه می‌شود.

شیشه / روگلگیری و درب های سانتافه

در جدول زیر قیمت شیشه جلو سانتافه در مدل‌های مختلف را مشاهده خواهید کرد:

مدل شیشهقیمت شیشه
قیمت شیشه جلو سانتافه ۲۰۰۸تماس بگیرید!
شیشه جلو سانتافه ۲۰۱۴ با ما تماس بگیرید!
قیمت شیشه جلو سانتافه ۲۰۱۶ تماس بگیرید!
با توجه به شرایط بازار برای دریافت قیمت شیشه جلو سانتافه با ما تماس بگیرید!

جهت هرگونه سوال و درخواست قیمت با شماره های 02177196143 و 02177090652 تماس بگیرید.

شیشه عقب سانتافه

انواع شیشه عقب هیوندای سانتافه (‌ Hyundai Santafe – ix45) در قیمت‌های مختلف و با کیفیت مختلف در شیشه اتومبیل عبدالهی موجود است. مرکز پخش عبدالهی در سریع ترین زمان و با دستگاه‌های پیشرفته و حتی به صورت سیار شیشه عقب سانتافه شمارا تعویض و یا در صورت نیاز ترمیم می‌کند.

قیمت شیشه عقب سانتافه

شیشه عقب سانتافه نیز در انواع مدل و کیفیت‌های مختلف در بازار موجود است،برای براورد قیمت شیشه عقب سانتافه با شیشه اتومبیل عبدالهی در ارتباط باشید.

مرکز پخش شیشه اتومبیل عبدالهی انواع شیشه عقب سانتافه را برای شما تعمیر و تعویض می‌کند، همچنین خدمات تعمیر در محل نیز ارائه می‌شود.

در جدول زیر قیمت شیشه عقب سانتافه در مدل‌های مختلف را مشاهده خواهید کرد:

مدل شیشهقیمت شیشه
قیمت شیشه عقب سانتافه ۲۰۰۸تماس بگیرید!
شیشه عقب سانتافه ۲۰۱۴ با ما تماس بگیرید!
قیمت شیشه عقب سانتافه ۲۰۱۶ تماس بگیرید!
با توجه به شرایط بازار برای دریافت قیمت شیشه عقب سانتافه با ما تماس بگیرید!

جهت هرگونه سوال و درخواست قیمت با شماره های 02177196143 و 02177090652 تماس بگیرید.

شیشه بغل سانتافه

شیشه بغل هیوندای سانتافه (‌ Hyundai Santafe – ix45 ) نیز مانند سایر شیشه های اتومبیل در قیمت‌های مختلف و با کیفیت مختلف در شیشه اتومبیل عبدالهی موجود است.

قیمت شیشه سقف سانتافه

سانروف سانتافه ( شیشه سقف سانتافه ) ممکن است به دلیل موارد مختلف مانند دزدی، تصادف، ضربه و حوداث طبیعی آسیب ببیند، در صورت نیاز به ترمیم و یا تعویض شیشه سانروف و استعلام قیمت شیشه سقف سانتافه با مرکز پخش شیشه اتومبیل عبدالهی در تماس باشید.

سقف-سانتافه-1
شیشه سقف

امروزه سانروف به عنوان یک آپشن خاص روی خودرو محسوب می شود و روی سقف خودرو قرار می گیرد.اکنون می خواهیم به شما بگوییم که سانروف چیست؟ سانروف به شکل مستطیل شکل روی سقف خودرو مانند یک دریچه عمل می کند که نور را به خودرو عبور می دهد.

در برخی از خودرو ها سانروف را می توان جز قطعات اصلی خودرو دانست و نصب کرد.در ضمن برخی خودروها که آپشن سانروف را ندارند نیز می توانید از شرکت سازنده در خواست کنید به عنوان خودروی سفارشی خودروی شما را به سیستم سانروف مجهز کنند.

شیشه-سانتافه-2010
شیشه-سانتافه-2010

که اصطلاحا به این کار افتر مارکت می گویند.

سانروف دارای انواع و قطعات مختلفی هستند حال شما باید ببینید که نوع سانروف شما از کدام نوع است.سانروف یعنی هماهنگی بین تمام قطعات آن سیستم. در حقیقت یک سانروف استاندارد باید دارای ویژگی های زیر باشد

اهرم

نوار و لاستیک دور دریچه

قفل

شاسی

سیم و پنل کنترلی

حتی صفحات سانروف ها نیز با یکدیگر فرق دارند ،و نوع قرار گرفتن آن ها نوع دستس برقی و حتی ساده یا زاویه دار نوع باز و بست جنس و سایز تمام این ها عواملی هستند که در سانروف ها متفاوت است.

شیشه-سانتافه-2008
شیشه-سانتافه-2008

سانروف را روی خودروهای با قیمت بالا معمولا نصب می کنند و همانطور که در قسمت بالا گفتیم اگر فردی بخواهد می تواند به عنوان یک آپشن روی خودروی خود به صورت سفارشی سفارش دهد.

سانروف و مونوروف چه فرقی دارند؟

تفاوت سانروف و مونوروف در چیست؟در حقیقت تفاوت چندانی ندارند زیرا مونوروف را می توان فرزند سانروف دانست

اکثر سانروف های داخلی را مونوروف می گویند.

سانروف را میتوان کامل باز کرد اما مونوروف به صورت نیمه.

معمولا سانروف ها شفاف هستند اما مونوروف ها معمولا رنگی هستند.

شیشه روستونی سانتافه

رولگیری سانتافه که برخی به نام روستونی می شناسند و برخی نیز اشتباهی لچکی می نامند. از جنس سکوریت است و کاملا با لچکی متفاوت است. که این شیشه در سبد فروش عبدالهی موجود است.

برای نصب باید حتما از چسب پلی یورتان اصل اروپایی استفاده شود. و مورد مهمی که باید بدانید قیمت روستونی از شیشه درب گرانتر است. نگاه به کوچکی این شیشه نکنید. فلفل نبین چه ریزه بشکن ببین چه تیزه ! این شیشه به دلیل فرم دور شیشه باید اصلی تهه شود به همین دلیل قیمت شیشه بالا می رود.

شیشه روستونی سانتافه

تعمیر آینه بغل سانتافه

در شیشه اتومبیل عبدالهی خدمات مربوط به آینه بغل سانتافه شامل تعویض آینه و تعمیر سنسور‌های آن انجام می‌شود.

مطمئنا پیش میاد که تو ترافیک یا پشت چراغ راهنمایی رانندگی بایستید،از شما میخواهم که برای یک دقیقه وقت بگذارید و اطراف خودروی خود را نگاهی بیاندازید آیا خودرویی را مشاهده می کنید که آینه بغل ماشینش ترک داشته باشد و یا آویز باشد؟ عزیز و دوستی که این مقاله را می خوانید و یک راننده هستید.

شیشه-santafe2012
شیشه-santafe2012

لطفا دقت کنید که آینه های بغل خودرو برای زیبایی و تزیین خودرو به کار نمی رود بلکه برای امنیت جان شما و سرنشیان برای تغییر از لاینی به لاین دیگر طراحی شد.می دانم گاهی برخی از افراد هزینه های سنگینی بابت خرید آینه از شما دریافت می کنند. اما شما می توانید با خرید آینه خودرو از فروشگاه اینترنتی یدک فیت و با نصب در شیشه اتومبیل عبداللهی با خیال آسوده آینه خودروی خود را تعویض کنید.

آینه ها در خودرو به چند صورت است، آینه وسط و آینه های جانبی خودرو.همانقدر که آینه بغل سانتافه اهمیت دارد آینه وسط سانتافه نیز دارای اهمیت است.با استفاده از آینه های کناری شما می توانید نقاط کور خودروی خود را مشاهده کنید.بنابراین با رعایت این اصول از جان خود محافظت کنید. آینه های کناری ممکن است حتی در حین رانندگی آسیب ببینند. زیرا در شلوغی ها ممکن است زیاد آینه های بغل خرد شود.

نگران نباشید شیشه اتومبیل عبداللهی در کمترین زمان ممکن آینه خودروی شما را تعویض و یا ترمیم می کنند.

Hyundai Santa fe ix45

سانتافه برای اولین بار نزدیک به 20 سال پیش معرفی شد. از آن زمان تاکنون، هیوندای بیش از 1.6 میلیون نمونه از این SUV سایز متوسط 5 سرنشین را به فروش رسانده است. سانتافه با دو گزینه گازی و دو گزینه پیشرانه هیبریدی و همچنین انتخاب شما برای سیستم جلو یا تمام چرخ متحرک، تطبیق پذیری بزرگ و توانمندی را ارائه می دهد. شیشه اتومبیل عبدالهی مرکز شیشه اتومبیل در تهران است که نصب سیار در سراسر تهران دارد.و ارسال به سراسر کشور و شهرستان ها را فراهم میکند.

سانروف-سانتافه
نصب سیار سانروف سانتافه

آنچه ما فکر می کنیم

هیوندای به شدت زیربنای سانتافه را اصلاح کرد. تا بتواند یک پیشرانه هیبریدی را بدون آسیب رساندن به فضای مسافر یا بار در خود جای دهد. بیشتر نوسازی در زیر ورقه فلزی است که عمدتا یکسان می ماند. ما فکر می کنیم که زبان طراحی دراماتیک هیوندای در اینجا کمی بیش از حد به نظر می رسد. همین امر را می توان در مورد فضای داخلی نیز گفت که دارای یک کنسول مرکزی جدید و روان است. تعداد زیاد دکمه ها علیرغم سازماندهی مناسب، ظاهری شلوغ و درهم می افزاید.

شیشه-سانتافه-2017
شیشه-سانتافه-2017

از نظر تجربه رانندگی، سانتافه با موتور 2.5 لیتری توربوی موجود سریع تر از قبل است. اما گیربکس دوکلاچه آن از تغییرات خشن در سرعت‌های شهر رنج می‌برد. بیشتر می توان تحت تاثیر احساس فرمان و چسبندگی SUV بود.

ممکن است طراحی آن را دوست داشته باشید یا نپسندید. اما سانتافه امتیازات خود را در جاده ها دارد و ارزش خوبی ارائه می دهد. اما اگر به دنبال آداب جاده ای پیشرفته تر هستید، از موتور توربو دوری کنید.

مشخصات فنی خودرو سانتافه

موتور4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور2359 سی سی
تنفس موتورتنفس طبیعی
انتقال نیرودو دیفرانسیل یا تک دیفرانسیل
حداکثر قدرت188 اسب بخار در 6300 دور در دقیقه
وزن1568 کیلوگرم
جعبه دنده6 دنده خودکار شیف ترونیک
شتاب 0 تا 10010.9 ثانیه
فاصله بین دو محو2700 میلیمتر
حداکثر گشتاور245 نیوتن متر در 4250 دور در دقیقه
اندازه (میلیمتر)4689 طول – 1880 عرض – 1679 ارتفاع
رحداکثر سرعت190 کیلومتر در ساعت
مصرف سوخت ترکیبی11.1 لیتر در هر صد کیلومتر
حجم باک66 لیتر
استاندارد آلایندگییورو 5
میزان تولید CO2– گرم در هر کیلومتر
ترمز و پایداریESC – ABS – TCS – VSM – EBD
کیسه هواکیسه هوای راننده و سرنشین جلو – کیسه های هوای جانبی – کیسه هوای پرده‌ای
سیستم صوتیسیستم صوتی با قابلیت پخش CD و MP3 – ورودی USB و AUX و iPod – مجهز به 6 بلندگو – صفحه نمایش 4.2 اینچی
دیگر تجهیزاتحجم باک 64 لیتر – گیربکس 6 سرعته خودکار – انتقال نیرو به چهارچرخ 4WD – پرده برای شیشه‌های جانبی – سیستم ترمز پارک الکترونیکی EPB – حافظه تنظیم صندلی – سیستم Smart Key – سیستم استارت دکمه‌ای – گرمکن صندلی برای 4 سرنشین – آینه‌های الکتروکرومیک – روکش چرمی صندلی‌ها – کروز کنترل – چراغ‌های LED در جلو و عقب و چراغ زنون در جلو – رینگ 17، 18 و یا 19 اینچی – سقف پانوراما – دوربین عقب – نشان دهنده باد لاستیک‌ها – سیستم کمکی در سربالایی HAC – سیستم ترمز کمکی در سرپایینی DBC
مشخصات فنی
2021-hyundai-santa-fe
2021-hyundai-santa-fe

شیشه هیوندای سانتافه اصل کره ای

call-to-action

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

برای دریافت قیمت، زمان تعویض،‌استعلام موجودی و… همین حالا با ما تماس بگیرید.

پخش عمده شیشه سانتافه

شیشه اتومبیل عبداللهی شیشه تمام خودروهای هیوندا اعم از سانتافه را به صورت تک و عمده به سراسر کشور فراهم می کنند.

02177196143

02177090652

09358241824

ترمیم و تعویض شیشه سانروف سانتافه

تعویض و ترمیم شیشه سانروف می تواند شامل ترمیم و تعویض قطعات آن نیز شود.شیشه اتومبیل عبداللهی می تواند هم شیشه سانروف شما را ترمیم و تعویض کند و هم می تواند قطعات سانروف شما را تعویض و ترمیم کند.گاهی تعمیر شیشه سانروف و تعمیر قطعات آن می تواند در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند. اما در برخی خودروها تنها تعمیر ممکن است صحیح نباشد و نیاز به تعویض دارد.

بنابراین جهت اطمینان خاطر به شیشه اتومبیل عبداللهی مراجعه کنید و از آقای عبداللهی بخواهید تا شما را در این زمینه راهنمایی کند. مطمئن باشید بهترین راه را پیش روی شما خواهند گذاشت.شیشه اتومبیل عبداللهی با بیش از دو دهه سابقه در زمینه شیشه خودرو شما را در این زمینه به بهترین نحو ممکن راهنمایی می کنند. و توسط کادر مجرب ایشان در کمترین زمان ممکن کار شما انجام می شود.

انواع شیشه سانروف سانتافه

در قسمت بالا گفتیم که سانروف ها با هم متفاوت است .اکنون می خواهیم در این قسمت به انواع سانروف اشاره کنیم و به صورت مختصر توضیح دهیم.سانروف ها می توانند دستی و یا اتومات باشند.

 • سانروف پاپ آپ (Pop-Up)
 • وسانروف داخلی (In-Built)
 • سانروف اسپویلر (Spoiler)
 • و سانروف جمع شونده (Folding)
 • سانروف پانورامیک (Panoramic)

 • سانروف پاپ آپ (Pop-Up)
 • در مدل پاپ آپ پنل به صورت کلی روی سقف خودرو است و زمانی که سانروف را باز می کنیم دقیقا به اندازه پنل سقف خودرو باز می شود. و در ضمن جالب است بدانید که این پنل می تواند روی سقف خودرو باشد و به صورت زاویه دار طراحی شود. مسلما اگر در زمان تولید و ساخت خودرو عملیات نصب پنل و سانروف انجام شود.بهتر است تا بخواهد به صورت افتر مارکت این اتفاق صورت گیرد.

 • سانروف داخلی (In-Built)
 • در حقیقت به سانروف هایی می گویند که پنل وارد سقف خودرو شود در گذششته سانروف ها با رنگ خود خودرو یکی بودند.اما امروزه بیشتر از شیشه است و دیگر از جنس فلزی نیست.

 • سانروف جمع شونده (Folding)
 • و اما سانروف جمع کننده که از اسمش می توان فهمید که پنل شیشه ای بین زیر سقف و سقف فلزی قرار دارد.این بدان معنی است که از بیشترین فضای دریچه می توان استفاده کرد تا هوا را نیز عبور دهد. این مدل از سانروف اتومات است.

 • سانروف پانورامیک (Panoramic)
 • این مدل سانروف معروف به سانروف پانوراما از دو تا پنل به وجود می آید که هم افرادی که در کابین جلو و هم افرادی که در کابین عقب هستند می توانند از آن استفاده کنند.

  خودرو سانتافه /santafe

  هیوندای سانتافه (به انگلیسی: Hyundai Santa Fe) یکی از محصولات اس‌یووی خودروساز کره‌ای، هیوندای موتور است.

  در اوایل سال ۲۰۰۱ ایده‌های جدی شرکت کره‌ای هیوندای برای رقابتی آشکار با فورد Escape، مزدا Tribute و پونتیاک Aztek به ثمر نشست و مدل جدید با اسم سانتافه که نام شهری در نیومکزیکو است تولید شد.

  ویکی پدیا

  مزایا و معایب خودرو سانتافه

  مزایا سانتافه عبارتند از:

  • چیدمان هفت نفره صندلی‌ها( این مورد یکی از مهمترین دلایل خرید خانواده های ایرانی می باشد)
  • پررونق بودن بازار خرید سانتافه
  • امکانات رفاهی متعدد

  معایب سانتافه عباتند از:

  • پیشرانه نه‌چندان قدرتمند
  • دید محدود (این مورد هم واقعا موضوع مهمی است که نباید نادیده گرفت به خصوص برای افرادی که تازه رانندگی را یاد گرفتند، بهتر است این مورد را نادیده نگیرند. از یک خودرو با دید بهتر شروع کنند.)
  • فضای محدود ردیف سوم صندلی‌ها

  خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی

  لوازم یدکی یدک فیت ارائه کننده انواع لوازم و قطعات ریز و درشت یدکی خودرو می باشد. با خرید از این فروشگاه برد خواهید کرد زیرا یدک فیت علاوه بر قیمت مناسب و ارزان نسبت به سایر فروشگاه های یدکی محصولات با کیفیت 100% را به بازار عرضه می کند. حال شما می توانید با دید باز تصمیم بگیرید. انواع تسمه را نیز به صورت تک و عمده به سراسر کشور ارسال می کنند. برای مشاهده ارسالی های این فروشگاه می توانید به صفحه پخش عمده تسمه مراجعه کنید.

  جهت مشاهده ویدیو های بیشتر می توانید به آپارات شیشه اتومبیل عبدالهی مراجعه کنید.

  لوازم یدکی سانتافه

  برای خرید انواع لوازم یدکی سانتافه و قطعات زیر درشت هر نوع خودرویی می توانید به یدک فیت سفارش دهید. یدک فیت دارای انواع قفل زاپاس بند خودرو می باشد.

  برای اطلاع از قیمت شیشه سیناد تماس بگیرید.

  سوالات متداول شیشه خودرو

  تعویض شیشه جلو سانتافه چقدر طول می کشه؟

  زمان لازم نهایتا 1 ساعت است اما برای تعویض یک شیشه گاهی اوقات ممکن است شیشه های بیشتری را بخواهید تعویض کنید که این بیشتر از 1 ساعت زمان می برد به خصوص زمانی که بخواهید تمیز کاری به خوبی صورت گیرد.

  نصب سیار برای تعویض شیشه های santafe هم دارید؟

  بله برای تمام شیشه های ایرانی و خارجی نصب سیار فراهم است.

  قیمت شیشه سانتافه 2017 چنده؟

  برای استعلام قیمت شیشه جلو عقب و درب سانتافه 2017 با شماره 02177196143 تماس بگیرید.

  آیا نصب سیار هم دارید؟

  بله نصب سیار به سراسر کشور فراهم است.

  آیا شیشه ها ضمانت هم دارد؟

  نصب ما ضمانت دارد. از لحاظ آب بندی اگر هر مشکلی باشد ما میپذیریم.


  42 دیدگاه

  1. حمید
   16 اسفند 1400

   قیمت شیشه سانتافه اصلی چنده؟

  2. سارا
   16 اسفند 1400

   سلام شیشه اسپورتیج 2008 موجود دارید؟

  3. رزا
   16 اسفند 1400

   شیشه درب جلو سانتافه سمت شاگرد دارید؟

  4. احمد
   16 اسفند 1400

   قیمت شیشه عقب سانتافه با هیتره؟

  5. نیما دانشور
   16 اسفند 1400

   آقای عبدالهی شخصا کار بنده رو پیگیریی کردن و جنس اصلی به ما دادند ممنونم ازشون

  6. MAHDI
   9 فروردین 1401

   شیشه جلو سانتافه ایرانی هم دارید؟

   • شیشه اتومبیل عبدالهی
    21 فروردین 1401

    شیشه سانتافهسلام دوست عزیز بله انواع شیشه های اصلی و ایرانی و چینی در شیشه اتوومبیل عبداللهی موجود است.

  7. امیر
   1 تیر 1401

   قیمت شیشه جلو سانتافه جنیون چنده؟

  8. سما
   1 تیر 1401

   هزینه تعویض شیشه چقدره؟

   • شیشه اتومبیل عبدالهی
    4 تیر 1401

    برای دریافت اطلاعات درباره ی هزینه نصب و قیمت شیشه تماس بگیرید.

  9. سعید
   14 دی 1401

   قیمت شیشه جلو سانتافه اصلی چنده؟

   • شیشه اتومبیل عبدالهی
    14 دی 1401

    سلام دوست عزیز برای استعلام قیمت لطفا با شماره 02177196143 تماس بگیرید

  10. Ramin
   14 دی 1401

   سلام ببخشید قیمت شیشه جلو سانتافه چنده الان؟ بعد بخاطر نوسانات ارز ممکنه تغییر کنه؟
   بعد ما شهرستان های استان یزد هستیم شما اونجا نمایندگی دارید یا حتما باید بیایم تهران؟
   ارسال شیشه در راه ممکنه صدمه ببینه شما تضمین می کنید که ارسال کنید سالم به دستم برسه؟
   بعد شیشه سانتافه شما اصلیه یا مارک های تقلبی دارید

   • شیشه اتومبیل عبدالهی
    14 دی 1401

    سلام دوست عزیز برای استعلام قیمت لطفا با شماره 02177196143 تماس بگیرید. بله متاسفانه شیشه امروزه مثل طلا ساعتی قیمتش در حال تغییره و از آن جایی که سانتافه و سایر خودرو های هیوندا از دبی وارد می شوند بی نهایت به قیمت دلار وابسته است. برای ارسال شیشه سانتافه به شهرستان ما کاملا شیشه را بسته بندی می کنیم و برای شما ارسال می کنیم و ضمنا برای تضمین شیشه متاسفانه باید عرض کنم خیر از نمایندگی تا جایی که تحویل باربری می دهیم با ماست و از ان جا به بعد با خود شماست و تا به الان هم هیچ اتفاقی برای این منظور پیش نیامده شیشه کاملا سالم به دست مشتریان ما در شهرستان رسیده است.

  11. زهرا
   15 دی 1401

   شیشه جلو سانتافه و شیشه عقب سانتافه من شکسته ممکنه نصب سیار تون رو بفرستید؟

   • شیشه اتومبیل عبدالهی
    21 دی 1401

    بله لطفا تماس بگیرید

  12. ابوالفضل
   15 دی 1401

   قیمت شیشه جلو هیوندا سانتافه اصلی کره ایچنده؟

   • شیشه اتومبیل عبدالهی
    21 دی 1401

    سلام دوست عزیز جهت استعلام قیمت با شماره 02177196143 تماس بگیرید.

  13. زهرا معزی
   15 دی 1401

   هزینه و اجرت نصب تعویض شیشه جلو هیوندا ی سانتافه چقدره و چقدر طول میکشه تا نصب شود؟

   • شیشه اتومبیل عبدالهی
    21 دی 1401

    سلام دوست عزیز جهت استعلام قیمت با شماره 02177196143 تماس بگیرید. حدودا 45 دقیقه تا یک ساعت

  14. سهیل
   16 دی 1401

   هزینه و اجرت ترمیم و پولیش چقدره ؟

   • شیشه اتومبیل عبدالهی
    21 دی 1401

    سلام دوست عزیز جهت استعلام قیمت با شماره 02177196143 تماس بگیرید.

  15. مهدی
   16 دی 1401

   قیمت شیشه جلو سانتافه و قیمت شیشه عقب سانتافه اصلی جنبون پارت چنده؟

   • شیشه اتومبیل عبدالهی
    21 دی 1401

    سلام دوست عزیز جهت استعلام قیمت با شماره 02177196143 تماس بگیرید.

   • جواد
    13 اسفند 1401

    سلام
    شیشه جلو تیبا موجود دارین؟

    • شیشه اتومبیل عبدالهی
     15 اسفند 1401

     سلام بله موجوده

  16. امیر
   26 دی 1401

   قیمت شیشه درب جلو سانتافه ۲۰۰۸ چنده؟

   • شیشه اتومبیل عبدالهی
    1 بهمن 1401

    سلام دوست عزیز برای اطلاع از قیمت لطفا تماس بگیرید.

  17. اکبر
   13 اسفند 1401

   شیشه بغل جلو سمت راننده سانتافه ۲۰۰۹چنده؟

   • شیشه اتومبیل عبدالهی
    15 اسفند 1401

    شیشه مورد نظر شما موجوده فقط برای قیمت لطفا تماس بگیرید با افزایش قیمت دلار و ارز شرکت دبی تعدا محدود ارسال می کند به همین دلیل قیمت ها به روز است.

   • شیشه اتومبیل عبدالهی
    15 اسفند 1401

    سلام دوست عزیز حدود 45 دقیقه زمان لازم است. ضمنا می توانید از نصب سیار ما هم استفاده کنید.

  18. حانیه
   24 اسفند 1401

   قیمت شیشه بغل سانتافه سمت راننده چنده؟

   • شیشه اتومبیل عبدالهی
    27 اسفند 1401

    سلام مشتری گرامی متاسفانه به دلیل تغییر روزانه قیمت شیشه در بازار ما از درج قیمت معذوریم تماس بگیرید.

  19. محسن
   11 فروردین 1402

   قیمت شیشه عقب سانتافه چنده؟

   • شیشه اتومبیل عبدالهی
    13 اردیبهشت 1402

    قیمت شیشه را با استعلام از شماره 02177196143 بگیرید.

  20. ناشناس
   13 آبان 1402

   قیمت شیشه جلو سانتافه 2015 چنده؟

   • شیشه اتومبیل عبدالهی
    15 آبان 1402

    سلام دوست عزیز لطفا برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید…09123236211

  21. زهرا
   7 دی 1402

   شیشه جلو سانتافه ۲۰۰۸ میخوام باید چطور سفارش بدم

   • شیشه اتومبیل عبدالهی
    7 دی 1402

    سلام دوست عزیز اگر فقط شیشه را بدون نصب و تعویض می خواهید با شماره 02177196143 تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

  اضافه کردن نظر

  [wpcode id="13037"]