شیشه خودرو یکی از قطعات مهم آن است که  از آسیب رساندن به سرنشینان خودرو جلوگیری می کند. این قطعه همچنین سرنشینان خودرو را از سرما، گرما، باران، برف، گرد و غبار، اشعه ماورا بنفش و … محافظت می نماید. به همین دلیل امروز در مقاله شیشه سابرینا می خواهیم به شیشه های این خودرو بپردازیم. همچنین می خواهیم درمورد جنس، نحوه تعمیر و مهم ترین نکات این قطعه در خودرو سابرینا صحبت کنیم. پس اگر می خواهید با این قطعه مهم بیشتر آشنا شوید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید و از صفحه سایت شیشه اتومبیل عبدالهی  خارج نشوید.

تعویض شیشه جلو سابرینا

شیشه سابرینا

این خودرو دارای شیشه های جلو، درب های عقب و درب های جلو، شیشه عقب است که در تمامی خودرو ها مشاهده می کنید. این خودرو همچنین دارای شیشه های سانروف و شیشه لچکی نیز می باشد که در تمامی خودرو ها وجود ندارد.

شیشه سابرینا

شیشه جلو سابرینا

شیشه جلو این خودرو از جنس لمینت ساخته شده است. گلس های لمینت دارای چندین لایه شیشه و طلق های چسبنده پی وی بی هستند. همانطور که اشاره کردیم این نوع شیشه ها دارای طلق چسبنده هستند. چسبنده بودن این طلق ها باعث می شود تا بعد از شکستن گلس های لمینت، قطعات آن ریز شده و پخش نشوند. بدین ترتیب این شیشه ها بعد از شکستن به صورت چسبنده کنار هم باقی می ماند. این نوع گلس ها بیشتر در ساختمان مرتفع به دلیل بروز حوادثی همچون آتش سوزی و زلزله استفاده می شوند. به این شیشه ها دو جه داره نیز گفته می شود.

شیشه-جلو-سابرینا

قیمت شیشه جلو سابرینا

-قیمت گلس جلو خودرو سابرینا ( 1394 تا 1398): تماس بگیرید.

جهت خرید، تعویض، ترمیم و یا تمامی خدمات شیشه خودرو می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس حاصل فرمائید.

شیشه درب های جلو و درب های عقب سابرینا

گلس درب های جلو و درب های عقب این خودرو از جنس متفاوتی ساخته شده اند. جنس این شیشه ها سکوریت است. گلس های سکوریت دارای ساختار متفاوتی هستند. برای ساخت این شیشه ها گلس های خام داخل کوره های مخصوص و با دمای بالا حرارت داده می شوند و سپس به سرعت سرد می شوند. این فرایند سرد و گرم شدن باعث بالا رفتن مقاومت این شیشه ها می شود. نام دیگر شیشه های سکوریت، تمپورت و نشکن است

شیشه-بغل-سابرینا

قیمت گلس درب های جلو و درب های عقب سابرینا

-قیمت گلس درب های عقب و درب های جلو خودرو سابرینا ( 1394 تا 1398): تماس بگیرید.

در شیشه اتومبیل عبدالهی تمامی خدمات شیشه خودرو شما پذیرفته می شود. به همین ترتیب برای استعلام قیمت و هماهنگی های لازم با ما در تماس باشید.

شیشه لچکی سابرینا

شیشه بعدی این خودرو لچکی است که در قسمت پشت درب های عقب قرار دارد. این شیشه به شکل مثلث کوچک بوده و به صورت ثابت نصب می شود. جنس شیشه لچکی سابرینا از تمپورت ساخته شده است. شیشه های سکوریت از لحاظ نوع شکستن نیز با شیشه های لمینت تفاوت دارند. این نوع شیشه ها در صورت برخورد جسم خارجی یا تصادف به قطعات بسیار ریزی تبدیل می شوند.

شیشه-عقب-بایک-سابرینا

اما این شیشه ها نه تنها نه در جای خود باقی نمی مانند، بلکه پخش می شوند و می ریزند. اما نگران نباشید، چرا که قطعات این شیشه ها آنقدر ریز است که به خاک ریز شباهت دارند و صیغلی می باشند. به همین ترتیب به سرنیشنان خودرو آسیب نمی رسانند. نا گفته نماند که این شیشه ها در طول دوره تغییر رنگ نمی دهند و هیچ گونه پستی و بلندی روی آن ها وجود ندارد.

قیمت گلس لچکی سابرینا

-قیمت گلس لچکی خودرو سابرینا ( 1394 تا 1398): تماس بگیرید.

شیشه اتومبیل عبدالهی خدمات مشاوره رایگان را در اختیار شما مشتریان عزیز و گرامی قرار می دهد تا شما به توانید به راحتی با کارشناسان و متخصصین ما مشورت کنید و ابهامات خود را برطرف کنید.

شیشه سانروف سابرینا

سانروف ها درواقع پنل هایی هستند که در قسمت سقف خودرو قرار دارند. لازم به ذکر است که این قطعه بیشتر در خودرو های لوکس و اسپرت مشاهده می شود. جنس شیشه های آن ها از جنس شیشه خودرو می باشد. این قطعات وظیفه ورود نور و تعویض هوا را بر عهده دارند. جنس این شیشه ها از سکوریت است.

قیمت گلس سانروف سابرینا

-قیمت گلس سانروف خودرو سابرینا ( 1394 تا 1398): تماس بگیرید.

شیشه عقب سابرینا

شیشه های عقب از جنس سکوریت هستند و دارای خطوط لمینت می باشند. اگر برایتان سوال است که خطوط المنت چیست، باید به شما بگوییم که خطوط المنت همان خطوط برجسته روی شیشه عقب خودرو ها هستند. این خطوط وظیفه مهمی را بر عهده دارند که این وظیفه را بیشتر در فصول سرد سال مانند پاییز و زمستان انجام می دهند. چرا که در این فصول برف و باران می بارد و بخار روی شیشه می نشیند. به همین ترتیب دید راننده مختل می شود و این خطوط موجب از بین رفتن قطرات برف، باران و بخار شیشه شده و دید راننده را بهتر می کنند.

قیمت گلس عقب سابرینا

-قیمت گلس عقب خودرو سابرینا ( 1394 تا 1398): تماس بگیرید.

به دلیل نوساناتی که در قیمت شیشه خودرو وجود دارد متاسفانه قادر به ذکر قیمت ها نیستیم و از از شما مشتریان عزیز و گرام عذر خواهی می کنیم. اما شما می توانید با ما تماس بگیرید و از قیمت آن ها مطلع شوید.

خودرو سابرینا

در اولین بخش می خواهیم کمی شما را با این خودرو آشنا کنیم. سابرینا هاچ بک کامپکتی است که مانند کرس اوور های کوچک طراحی شده و از همان سال 2012 که وارد بازار چین شد، ساختار آن به مرسدس بنز بی کلاس شباهت داشت. سابرینا محصول شرکت بایک بوده و در بازار چین با عنوان E150 فروخته می شود. بایک یک شرکت خیوندای و مرسدس بنز بنز در چین است که در سال 2014 وارد به بازار ایران راه یافت. سابرینا در همان مدت کوتاه به لطف آپشن های فراوان و کیفیت قابل قبول هر چند با استقبال خوب مشتریان ایرانی مواجه شد، اما استراتژی اشتباه این خودرو موجب از بین این خودرو ارزشمند در بازار ایران شد.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی