جهت معرفی شیشه رونیز و اطلاع از نوع شیشه های این خودرو با ما همراه باشید.تا در این مقاله ما به شما نحوه تعویض و انتخاب شیشه را به شما آموزش دهیم. و همچنین بهترین شیشه اتومبیل در تهران را معرفی کنیم. شیشه جلو رونیز و شیشه عقب این خودرو مورد بررسی قرار می گیرد.ما در این مقاله طرز تهیه شیشه رونیز این محصول شاسی بلند جذاب را مورد بحث قرار می دهیم. شیشه جلو از جنس لمینت و دور مشکی است.

شیشه-رونیز-1

قیمت شیشه عقب رونیز

توجه کنید قیمت ها کاملا حدودی هستند!

قیمت شیشه جلو رونیز قیمت شیشه عقب رونیز قیمت شیشه بغل رونیز
30/000/000ریال25/000/000ریال9/000/000ریال

جهت استعلام دقیق قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیشه نیسان پیکاپ و رونیز می توانید با عبداللهی گلس تماس بگیرید.

Roniz-door-glass

اکنون برای شما سوال پیش می آید که چرا عبداللهی گلس؟

شیشه اتومبیل عبداللهی معروف به عبداللهی گلس با 28 سال سابقه در این زمینه روز به روز در حال گسترش و توسعه می باشند.

شیشه اتومبیل عبداللهی در دو شعبه فعالیت می کنند که

Rogolgiri-Roniz-glass

شعبه 1 در خیابان نارمک که به طور تخصصی روی خودروهای وارداتی و ایرانی کار می کنند.

شعبه 2 به خدمات سیار تبدیل شد، که به دلیل تقاضای بالای مشتریان ترجیح دادیم شعبه را بسته و خدمات سیار راه اندازی شود.

یکی از بهترین ها در شیشه اتومبیل می باشد.فقط با یک بار مراجعه به ایشان می توانید از کیفیت کار آن ها اطمینان حاصل کنید.

شیشه عقب رونیز

قیمت-شیشه-عقب-رونیز-1

در شیشه عقب این خودرو خطوطی به کار رفته است که مربوط به گرمکن شیشه عقب است. جنس شیشه عقب این خودروی شاسی بلند از نوع سکوریت است. سکوریت به منظور نشکن بودن است. شیشه عقب رونیز دور مشکی و رنگ شیشه سبز است.

شیشه عقب این خودرو توسط شرکت امید و شرکت های چینی و اصلی نیز تولید و عرضه می شود. هر دو نمونه اصلی و ایرانی در شیشه اتومبیل عبداللهی موجود است.

The-windshield-is-tinted

نوع اصلی با کیفیت تر می باشد و قیمت بالاتری نسبت به نوع چینی و ایرانی دارد. اما با این حال تصمیم با شما مشتری عزیز است. با توجه به بودجه موردنظر با برای شما شیشه مورد نظر را نصب می کنیم توجه کنید که شیشه اصلی و متفرقه در شیشه اتومبیل عبداللهی موجود است. اما پیشنهاد عبداللهی گلس همیشه شیشه اصلی می باشد.

قیمت شیشه جلو رونیز

شیشه-جلو-رونیز-1

به علت نوسانات قیمت در بازار متاسفانه از درج قیمت معذوریم.شیشه جلو رونیز همانطور که گفتیم از جنس لمینت است. این شیشه به صورت اصلی و متفرقه در بازار موجود است. که بر اساس بودجه شما ما شیشه را برای شما نصب می کنیم.لازم به ذکر است که تمام مدل اصلی و متفرقه در شیشه اتومبیل عبداللهی موجود است.

شیشه جلو این شاسی بلند آفرودی در شرکت ونوس و شرکت هایی همچون آسیا تولید و عرضه می شود.

کیفیت در نصب 50 درصد کار است.یعنی اگر شما شیشه اصلی تهیه کنید اما به جایی که مراجعه می کنید. اطمینان ندارید تجدید نظر کنید زیرا کیفیت در نصب بسیار حائز اهمیت است.استفاده از چسب پلی یورتان در این شیشه بسیار مهم است.

شما می توانید با شماره 02177196143 و 02177090652 جهت هرگونه سوال و استعلام قیمت تماس بگیرید.

خرید شیشه جلو رونیز

شیشه جلوی رونیز فاقد هر گونه امکانات و آپشن خاصی می باشد . منظور از آپشن فاقد سنسور نور و باران و سنسور بخار است. در واقع شیشه رونیز یک شیشه کاملا ساده است.شیشه جلوی این خودروی جذاب دور مشکی است و تمام رنگ.جنس شیشه جلو از نوع لمینت سه لایه است.

شیشه-جلو-رونیز

همانطور که میدانید رونیز یک خودروی آفرود است معمولا در قسمت شیشه جلو زیاد با آسیب رو به رو می شود.به همین دلیل شیشه آن از جنس لمینت سه لایه است که با وجود لایه پلیمری که در وسط آن قرار دارد.باعث می شود که در صورت ضربه خرد نشود.مگر خیلی ضربه شدید باشد.

برای نصب شیشه عقب رونیز از چسب پلی یورتان اروپایی استفاده می کنند.زیرا با چسب پلی یورتان دیگر نگران آب بندی نباشید.

شیشه درب عقب رونیز

قیمت-شیشه-روستونی-نیسان-رونیز-1

جنس شیشه درب عقب از نوع سکوریت است. که شیشه های جانبی رونیز در ایران تولید و عرضه می شود.و همچنین شیشه دهای جانبی تمام رنگ است. جهت دودی نیز شما می توانید با مراجعه به شعبه 2 اقدام به دودی شیشه این خودرو کنید.

آیا می دانستید شیشه اتومبیل عبداللهی تمام شیشه های ایرانی و خارجی را در مجموعه خود دارد یعنی اگر شما هزینه کمتر می خواهید پرداخت کنید و نوع شیشه اهمیت نداشته باشد و یا بالعکس کیفیت شیشه برای شما دارای اهمیت است. ن

شیشه درب جلو رونیز

جنس شیشه درب جلو از نوع سکوریت نشکن است. شیشه درب جلو و درب عقب در شرکت های شیشه درایران تولید می شود و در بازار در اختیار مردم قرار می گیرد. تمام شیشه های ذکر شده در شیشه اتومبیل عبداللهی موجود است.

تعویض و ترمیم شیشه رونیز

شیشه-لچکی-نیسان-رونیز-1

گاهی اوقات در حین رانندگی به شیشه شما سنگ اصابت می کند.و گاهی شیشه خودرو زیر یک ساختمان نیمه کاره با آسیب مواجه می شود.گاهی نیز با صدای ناهنجار ممکن است شیشه ترک بخورد.و دلایل بسیار برای ترک و ضربه وجود دارد. اگر به هر دلیلی شیشه خودروی رونیز شما آسیب دید و با آسیب مواجه شد شما می توانید با خیال آسوده تلفن خود را بردارید و با عبداللهی گلس تماس بگیرید.

راه های دسترسی به وبسایت عبداللهی گلس با تایپ عبداللهی گلس در مرورگر می توانید وارد صفحه اصلی ما شوید.و اگر عبداللهی گلس در ذهن شما نبود و فراموش کردید کافی است شماره زیر را در تلفن همراه خود ذخیره کنید. دیگر برای هر شیشه و هر سوالی عبدالهی گلس همراه شما است.

شماره تماس :

02177196143

شماره واتساپ:

09358241824

بادگیر رونیز/لچکی رونیز

لچکی را با روستونی اشتباه نگیرید. شیشه لچکی روی درب کابین عقب نصب و طراحی شده است.شیشه بادگیر رونیز یا همان لچکی در شیشه اتومبیل عبداللهی موجود است.

می خواهم برای شما موضوع مهمی را تعریف کنم زیرا ممکن است برای شما نیز پیش بیاید.یک روز یک فردی به شیشه اتومبیل عبداللهی مراجعه کرد برای تعویض شیشه که خودش می گفت شیشه لچکی اما در اصل شیشه روستونی بود. و با این دید که این شیشه کوچک است و هزینه کمتری نسبت به شیشه های دیگر خودرو دارد آن را شکسته بود تا کلید جا مانده در خودرو را بتواند بر دارد. غافل از اینکه اگر شیشه درب را می شکست نصف هزینه را شامل می شد.

اما به دلیل عدم آگهی کافی شیشه روستونی که شامل فرم است و کاملا با لچکی فرق دارد و به دلیل همان فرم بسیار گران و هزینه بر است.

قیمت-شیشه-روستونی-نیسان-رونیز-1-1

روستونی رونیز

اما رو ستونی روی بدنه قسمت عقب طراحی شده است. که شما با توجه کمی متوجه نفاوت آن خواهید شد.شیشه روستونی رونیز در شیشه اتومبیل عبداللهی موجود است.با توجه به مطالبی که در قسمت بالا گفتیم شما عزیزان متوجه شدید که چرا ما بسیار تو مطالب ها سعی داریم شما عزیزان را از تفاوت لچکی و روستونی آگاه کنیم.زیرا برای عبداللهی گلس تفاوتی ندارد که کدام شیشه را تعویض کند اما برای شما عزیزان هزینه بسیار مهم است،پس چه بسا بهتر است که قبل از خرد کردن شیشه کمی در سایت ها و یا حتی تماس با یک شیشه اتومبیل مشورت کنید.

شیشه-جلو-رونیز

nissan roniz

و اما نیسان رونیز مناسب افرادی که علاقه مند به آفرود هستند. جالب است بدانید رونیز در هر کشور با یک نام مشهور است به عنوان مثال در ایران با نام نیسان رونیز همه آن را کمی شناسند اما همین نام را در امریکا به کار ببرید نمی شناسند زیرا در امریکا به نام نیسان اکسترا مشهور است و البته همین موضوع برای این خودرو در کشور چین نیز صدق می کند.

زیرا در کشور چین نیز با نام دیگر شناخته شد، به نام نیسان پالادین می شناسند.در ضمن در ایران رونیز از سال 82 تا 89 توسط شرکتی به نام پارس خودرو تولید و عرضه شد. تمام برند های شرکت نیسان در سبذ فروش پارس خودرو موجود است و شیشه های انواع خودروهای نیسان نیز در شیشه اتومبیل عبداللهی موجود است. لطفا جهت خرید شیشه نیسان رونیز به صورت تک و به صورت عمده با شیشه اتومبیل عبداللهی تماس بگیرید.

The-rear-window-is-roniz

نیسان ها با توجه به مدل های مختلف در سال های مختلف از آپشن های مختلفی برخوردار هستند.

جهت خرید شیشه نیسان رونیز با ما تماس بگیرید.02177196143

مزایا و معایب نیسان رونیز:

معایب : به دلیل آفرودی بودن خودرو خانوادگی محسوب نمیشود و سواری نسبتا خشکی دارد.قدرت موتور نیسان رونیز پایین می باشد و مناسب با سرعت زیاد در شهر رفتن نیست.و به علت شاسی بلند بودن آن از سوخت زیادی استفاده می کند.و همچنین تقریبا قدیمی شده است.

حداکثر سرعته161 کیلومتر در ساعت
حجم موتور2400 سی سی
تنفس موتورتنفس طبیعی
انتقال نیرودو دیفرانسیل
وزن1770 کیلوگرم
حداکثر گشتاور208 نیوتن متر در 3600 دور در دقیقه
جعبه دنده5 دنده دستی
شتاب 0 تا 10015.2 ثانیه
موتور4 سیلندر 16 سوپاپ
حداکثر قدرت160 اسب بخار در 5600 دور در دقیقه
اندازه (میلیمتر)4560 طول – 1910 عرض – 1880 ارتفاع
فاصله بین دو محور2494 میلیمتر
مشخصات فنی نیسان رونیز

تعویض شیشه عقب نیسان رونیز

در کلیپ بالا یکی از هزاران کار های شیشه اتومبیل عبداللهی به تصویر کشیده شده است. ما تنها یک نمونه از این کار را برای اطمینان خاطر شما عزیزان گذاشتیم تا شما بدانید که عبداللهی گلس در زمینه تمام خودروهای ایرانی و خارجی مهارت دارد. و بیش از چیزی که شما فکر کنید نصب و تعویض و ترمیم انجام داده است. به قدری تعداد تعویض و ترمیم شیشه عقب و تمام شیشه های جانبی رونیز زیاد است که تعداد آن ها از دستمان در رفته است.

Glass-of-the-rear-door
مدت زمان تعویض شیشه جلو نیسان رونیز چند دقیقه است؟

حدود 45 دقیقه نهایتا 1 ساعت

آیا نصب سیار برای تعویض شیشه رونیز دارید؟

بله نصب سیار به سراسر تهران فراهم است.

خدمات عبداللهی گلس

ترمیم سنگ خوردگی و ترک شیشه اتومبیل

فروش و نصب انواع شیشه اتومبیل: اعم از شیشه جلو و شیشه عقب شیشه درب جلو و شیشه درب عقب و شیشه لچکی و همچنین شیشه روستونی.

فروش و نصب آینه بغل رونیز

تعمیر و نصب شیشه بالابر

دودی کردن شیشه خودرو

فروش و نصب شیشه بالابر خودرو

دودی کردن شیشه رونیز

هر گونه خدمات مرتبط با شیشه اتومبیل در عبداللهی گلس پذیرفته می شود.

دوست عزیز جهت اطلاع بیشتر می توانید به شیشه رونیز در وب سایت شیشه اتومبیل عبداللهی مراجعه کنید.