شیشه رنو کپچر شیشه رنو کپچر

در این مقاله می خوانیم که شیشه رنو کپچر با چه کیفیتی طراحی و تولید شده است.

همچنین در مورد قیمت این شیشه ها نیز در مرکز فروش شیشه اتومبیل عبدالهی، توضیحاتی را ارائه می دهیم.

مشخصات ماشین رنو کپچر

ماشین رنو کپچر یکی دیگر از ماشین های تولید شده در شرکت های فرانسوی می باشد. دارای بدنه ای شیک و جذاب است. این ماشین از سال 2013 وارد خط تولید در این شرکت شده است. اما از دو سال قبل، برای تولید رنو کپچر برنامه هایی طراحی کرده بودند.

این ماشین تقریبا یک سال بعد از تولید، وارد کشور های اروپایی شد. در آنجا افراد بسیار زیادی از این ماشین استقبال کردند. آن را خریدند. فروش این ماشین در کشور اروپا به گونه ای بود که مردم دقیقه به دقیقه آن را خریداری می کردند. به همین خاطر در آن سال به یکی از پر فروش ترین ماشین ها در اروپا تبدیل شد.

مشخصات-ماشین-رنو-کپچر

همچنین می توان گفت که این ماشین بعد از ورود به کشور ما یعنی تقریبا سال 1394، در بازار های آن فروش بسیار خوبی داشت. مردم از خرید آن استقبال می کردند. فروش آن به گونه ای بود که لحظه به لحظه این ماشین را خریداری می کردند.

شیشه ها

از آنجایی که تولید شیشه رنو کپچر و هر نوع شیشه دیگر می تواند در فروش ماشین ها تاثیر بسیاری بگذارد. تولیدکنندگان تمام تلاش خود را می کنند تا ماشین ها از نظر شیشه هیچ مشکلی نداشته باشند. چرا که دلیل پر فروش بودن بسیاری از ماشین ها، شیشه های آن می باشد که افراد با یک نگاه جذب آن می شوند.

این ماشین به دلیل بدنه جذاب و شیک بیشتر مورد پسند جوانان می باشد. چرا که دارای طرح و رنگ خاص می باشد و یک شاسی بلند کوچک و جمع و جور است. شیشه رنو کپچر تقریبا در چهل درصد زیبایی آن سهیم می باشد‌. زیرا تولید کنندگان سعی کردند این شیشه ها را با فرم و طراحی خاص تولید کنند چرا که مردم با نگاه به شیشه ها جذب ماشین می شوند.

در قسمت پایینی شیشه های بغل رنو کپچر شماره و اسم شرکت تولید کننده آن درج شده است. همین کار می تواند یکی از دلایل پرفروش بودن این ماشین باشد. این شیشه از نظر حالت و فرم بر اساس بدنه درب ساخته شده و از نظر کیفیت هم بسیار خوب می باشند.

نحوه خرید شیشه رنو کپچر چگونه است؟؟

همانطور که اشاره کردیم تولید کنندگان این ماشین سعی کردند برای فروش بیشتر و جذب افراد به آن، شیشه رنو کپچر را بسیار زیبا و با فرم خاص طراحی کنند که البته موفق هم شدند. از آن جایی که شیشه ها عضو مهم و جدایی ناپذیر از ماشین هستند. از زمان تولید تا آخرین لحظه همراه آن می مانند. اما بالاخره روزی بر اثر حوادث ناگهانی مانند تصادف ممکن است این شیشه ها شکسته شوند.

هنگام شکسته شدن شیشه ماشین باید هر چه سریع تر آن را تعمیر و تعویض کنیم. زیرا که اگر شیشه های جلو و عقب ماشین شکسته شوند و به زودی درست نشود، باید جریمه پرداخت کنیم. همچنین یکی از نکته های مهم هنگام شکسته شدن شیشه های ماشین این است که امنیت ماشین کاهش می یابد.

نحوه-خرید-شیشه-رنو-کپچر-چگونه-است؟؟

طراحان و تولید کنندگان شیشه رنو کپچر، شیشه عقب این ماشین را به صورت لایه ای تولید کرده اند. چرا که بیشتر امنیت افراد داخل ماشین به این شیشه وابسته است. همچنین آن ها برای پاک کردن گرد و خاک روی شیشه خطوطی را به وجود آورده اند که علاوه بر گرد و خاک، از یخ زدگی و سرما هم جلوگیری می کنند و موجب افزایش گرما خواهند شد.

شیشه جلو ماشین در دید راننده نقش دارد به همین خاطر است که آن را بدون هیچ خط و خش و کمبود طراحی می کنند. برای تولید شیشه های جلو از یک لایه شیشه برای داخل ماشین استفاده می کنند. از یک لایه ای دیگر برای افزایش مقاومت در بیرون آن استفاده می کنند تا هنگام ضربه شیشه داخلی آسیب نبیند. سلامتی افراد به خطر نیفتد. افراد می توانند برای خرید شیشه رنو کپچر، خرید شیشه جلو، خرید شیشه عقب، خرید شیشه بغل رنو کپچر به مرکز شیشه اتومبیل عبدالهی مراجعه کنند.

نحوه استعلام گرفتن قیمت شیشه رنو کپچر

یکی از نکته های مهم هنگام خرید شیشه های ماشین این است که از یک مرکز قابل اطمینان محصولات مورد نیازمان را خریداری کنیم. تا جنس آن فیک و تقلبی نباشد. یکی از این مراکز معتبر و قابل اطمینان که در کشور ما وجود دارد، مرکز فروش شیشه اتومبیل عبدالهی می باشد که آماده خدمات رسانی به مشتریان است.

افراد با تجربه و ماهری در این مرکز وجود دارند که انواع شیشه های ماشین را نصب می کنند. از همه مهم تر اینکه، این افراد در محل کار یا خانه هم شیشه ها را نصب می کنند. قیمت شیشه رنو کپچر در این مرکز نسبت به دیگر کشور ها بسیار ارزان و مناسب می باشد. به همین خاطر است که شیشه اتومبیل عبدالهی هر ساله مشتریان بسیاری دارد. از فروش خود سود خوبی هم کسب می کند. علاوه بر قیمت، جنس شیشه های این مرکز هم مناسب و با کیفیت می باشد چرا که از مواد اولیه مرغوب و درجه یک تولید شده است.

بسیاری از افراد هنگام خرید شیشه های ماشین خود دغدغه برای آگاهی از قیمت آن دارند یا از بالا بودن قیمت وحشت می کنند. اما این مرکز تمام مشکلات را برطرف کرده زیرا افراد می توانند با کارشناسان آنجا تماس بگیرند و از آن ها قیمت انواع شیشه ها را بپرسند.

کارشناسانی که در مرکز فروش شیشه اتومبیل عبدالهی حضور دارند به افراد جهت خرید و استعلام گرفتن از قیمت شیشه رنو کپچر، قیمت شیشه جلو رنو کپچر، قیمت شیشه عقب رنو کپچر و قیمت شیشه بغل رنو کپچر مشاوره می دهند و آن ها را راهنمایی می کنند. افراد هم می توانند با اطمینان از آنجا خرید کنند. زیرا محصولات دارای ضمانت نامه می باشد و از نظر کیفیت حرفی برای گفتن ندارد.

call-to-action

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

برای دریافت قیمت، زمان تعویض،‌استعلام موجودی و… همین حالا با ما تماس بگیرید.

اضافه کردن نظر