در این مقاله می خواهیم در مورد شیشه رسپکت کمی با شما عزیزان بحث کنیم و به شما بگوییم که چه ویژگی هایی دارد، از چه جنسی است؟ شیشه ها نیز مانند هر محصولی دارای یک سری ویژگی ها هستند که معمولا در شیشه های جدید تر این آپشن ها وجود دارد و در شیشه دهای قدیمی تنها در خودروهایی مانند بنز و بی ام و و از این قبیل دیده می شد. ریسپکت محصول گروه بهمن می باشد. برای این که بدانید چطور باید این شیشه را تهیه کنید با ما همراه باشید.

شیشه-جلو-ریسپکت

قیمت شیشه جلو رسپکت

شیشه جلو رسپکت این سدان جدید گروه بهمن از جنس لمینت و دور مشکی است و از آنجایی که این خودرو جدید است و طبق گفته بالا که گفتیم معمولا شیشه های جدید دارای ویژگی هستند باید بگوییم که این شیشه نیز دارای این ویژگی است یعنی دارای سنسور باران است. شیشه های این خودروی سدان جذاب در شیشه اتومبیل عبدالهی موجود است.

شیشه جلو رسپکت

تمام شیشه ها با بهترین چسب موجود در بازار چسب پلی یورتان اصل اروپایی آب بندی می شود. در کنار مواردی که گفتیم تجربه نصاب را فراموش نکنید. عبدالهی گلس نصابانی دارد که بیش از 3 دهه تجربه دارند. از عبدالهی گلس می توان به عنوان یک کار آفرین نیز یاد کرد زیرا بیش از 90 درصد نصابانش برای خود یک کسب کار مستقل در همین زمینه شیشه اتومبیل راه اندازی کردند.

شیشه عقب رسپکت

قیمت شیشه عقب رسپکت

شیشه عقب رسپکت نیز دارای هیتر می باشد که از جنس سکوریت نشکن است. لازم به ذکر است که شیشه عقب این خودرو نیز در شیشه اتومبیل عبدالهی موجود است. نصب سیار نیز در عبدالهی گلس فراهم است. البته به علت عدم امکانات کافی برای نصب سیار مانند جاروبرقی صنعتی اگر شما وقت دارید بهتر است حضوری مراجعه کنید تا بعد از اتمام کار نیازی به کارواش نداشته باشید.

شیشه-ریسپکت

نصابان عبدالهی گلس تمام شیشه خورده های شما را جارو و تمیز می کنند.

شیشه بغل رسپکت

تمام شیشه بغل و عقب همگی از جنس سکوریت می باشند. و در سبد فروش شیشه اتومبیل عبدالهی موجود است.عبدالهی گلس تمام شیشه های اصلی را از شرکتی در دبی بدون واسطه تهیه می کند. بدین منطور از بابت شیشه اصلی خیالتان راحت باشد.

شیشه روستونی رسپکت

با توجه به تصویر مشاهده می کنید که این خودرو دارای شیشه روستونی روی بدنه خودرو دارد. که متصل به شیشه درب عقب نیست جدا و روی بدنه است. به این شیشه شیشه ی روستونی می گویند. اما شیشه ای که به شیشه درب عقب متصل است شیشه ی لچکی نام دارد که این خودرو فاقد شیشه ی لچکی می باشد.

روستونی رسپکت

Respect Bahman

رسپکت یک محصول سدان جدید از گروه بهمن است.که در سال 1401 به بازار عرضه شد.این خودرو نیز مانند دیگنیتی و فیدلیتی نیز در زمره گروه بهمن قرار گرفت. که جز جدیدترین های گروه بهمن محسوب می شود.

اگر بخواهیم از رقیبان این خودرو سخن بگوییم می توانیم به چری آریزو 5 و 6 و همچنین چانگان ایدو و جیلی امگرند نیز اشاره کنیم. و اما مشخصات فنی این خودرو که عبارت است از:

کد موتور4T15Cنوع موتور1.5 لیتری توربوقدرت156 اسب بخارگشتاور230 نیوتن مترگیربکسCVTمصرف6.9 لیترسرعت210 کیلومتر برساعت

حجم موتور۱۵۰۰ سی سی
نوع موتورتوربو
نوع سوختبنزین
محور محرکدیفرانسیل جلو
قدرت اسب بخار در ۵۵۰۰ دور بر دقیقه
تعداد سیلندر۴
نوع سیلندرخطی
تعداد سوپاپ۱۶
گیربکساتوماتیک CVT۱۵۶
گشتاور۲۳۰ نیوتن متر در ۱۷۵۰-۴۰۰۰ دور بر دقیقه
حداکثر سرعت۲۱۰ کیلومتر بر ساعت
محل قرارگیری موتورجلو
سانروف-ریسپکت

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهیلوازم یدکی رسپکت

برای خرید انواع لوازم یدکی رسپکت به فروشگاه اینترنتی یدک فیت مراجعه کنید.