شیشه تالیسمان شیشه تالیسمان

در ادامه این مقاله می خوانیم که کیفیت شیشه تالیسمان چگونه است.

قیمت شیشه جلو رنو تالیسمان با اجرت نصب حدود با 45/000/000 ریال و 110/000/000 ریال است.

قیمت شیشه عقب رنو تالیسمان با اجرت نصب حدود 30/000/000ریال و 110/000/000ریال است.

و در مورد قیمت شیشه های درب و روستونی نیز در ادامه کامل توضیح داده ایم…

همچنین در مورد قیمت این شیشه ها نیز در مرکز فروش شیشه اتومبیل عبدالهی، توضیحاتی را ارائه می دهیم.

قیمت شیشه جلو تالیسمان

تعویض شیشه جلو تالیسمان در ویدیو زیر را مشاهده کنید…

تعویض شیشه درب جلو راست تالیسمان

قیمت شیشه جلو رنو تالیسمان

همانطور که میدانید شیشه جلو تالیسمان دور مشکی تمام رنگ و از جنس لمینت است که در برخی از مدل های این خودرو سنسور باران و دوربین بین نیز مجهز است.شیشه های رنوتالیسمان دارای تنوع بسیاری است علاوه بر این که در مدل های سال به سال نیز در برخی از آنها شیشه ها متفاوت است در نوع های آن مانند ایرانی یا خارجی و متفرقه نیز از تنوع بسیاری برخوردار است.

قیمت شیشه جلو رنو تالیسمانقیمت شیشه عقب تالیسمان قیمت شیشه روستونی تالیسمانقیمت شیشه بغل تالیسمان
4/000/000 تومان ایرانی
11/000/000 تومان
3/000/000 تومان ایرانی
11/000/000 تومان
12/000/000 تومان 1/400/000 تومان درب عقب
1/500/00 تومان درب جلو

جهت استعلام قیمت تماس بگیرید!

شیشه جلو تالیسمان 2016

در بازار شاید نتوانید تمام مدل ها را در یک جا پیدا کنید اما در شیشه اتومبیل عبداللهی تمام موارد ذکر شده موجود است.

قیمت شیشه عقب رنو تالیسمان

به علت عدم ثبات قیمت در بازار و بالا و پایین شدن قیمت ارز متاسفانه نمی توانیم قیمت ثابتی را در سایت درج کنیم اما به صورت مجاز یاز طریق واتساپ و اینستاگرام و به صورت تلفنی از طریق شماره های زیر می توانید هر گونه سوالی که دارید از مجموعه شیشه اتومبیل عبداللهی بپرسید.

شیشه-جلو-تالیسمان

شیشه بغل رنو تالیسمان

تمام شیشه اعم از شیشه بغل هم ایرانی و هم اصلی در شیشه اتومبیل عبدالهی موجود است. در صورت نیاز می توانید محصول خود را سفارش دهید و یا برای تعویض و ترمیم به صورت حضوری می توانید مراجعه کنید.

شیشه بغل رنو تالیسمان
شیشه بغل رنو تالیسمان

شماره های تماس :

02177196143

شماره واتساپ:

09358241824

شیشه درب جلو رنو تالیسمان

شیشه درب جلو تالیسمان
شیشه درب جلو تالیسمان

شیشه درب عقب رنو تالیسمان

شیشه درب عقب رنو تالیسمان
شیشه درب عقب رنو تالیسمان

تعویض و ترمیم شیشه رنو تالیسمان

اگر ترک روی شیشه تا حدود 16 سانت باشد قابل به ترمیم است اما اگر بیش از آن باشد باید توسط کادر مجرب شیشه اتومبیل عبداللهی کارشناسی شود. در صورت نیاز به ترمیم آن را ترمیم می کنند و در صورت نیاز به تعویض شیشه را تعویض می کنند. توجه کنید تا دو بار هزینه نکنید اگر کادر شیشه اتومبیل عبداللهی به شما گفتند شیشه باید تعویض شود حتما تعویض کنید و به ترمیم اصرار نکنید زیرا علاوه بر این که چند وقت بعد باید برای تعویض شیشه مجدد مراجعه کنید که این در خوش بینانه ترین حالت است.

گاهی ممکن است شیشه به علت ترک قبلی که از حد مجاز بیشتر بوده طوری خرد و پرت شود که به سرنشینان خودرو آسیب برساند.

شیشه-جلو-رنو-تالیسمان

تعویض شیشه سانروف رنو تالیسمان

از آن جایی که از سقف به سر سرنشینان ممکن است آفتاب مستقیم بتابد جنس شیشه سانروف را طوری طراحی کردند که به رنگ دودی و از جنس سکوریت باشد که هم امنیت جانی و هم جلوی تابش مستقیم نور آفتاب گرفته شود.از این رو شما عزیزان می توانید برای تعویض شیشه سانروف خود به عبدالهی گلس مراجعه کنید. تا کار بهترین شیشه اتومبیل در تهران را با چشم خود و از نزدیک ببینید.

شیشه سانروف اصلی در سبد فروش عبدالهی موجود است.

روستونی-تالیسمان

تعمیر شیشه بالابر تالیسمان

برای مراجعه جهت تعمیر بالابر تالیسمان تماس بگیرید. به دلیل تعدا بالای مراجعین اگر با وقت قبلی مراجعه کنید هم معطل نمی شوید. و هم کار شما عجله ای انجام نمی شود.

مشخصات ماشین تالیسمان و قطعات آن

ماشین تالیسمان محصولی تولید شده از شرکت رنو می باشد که با کمک دیگر شرکت ها طراحی و ساخته شده است.

یکی از ویژگی های خوب و جذاب این ماشین، طراحی دلنشین و لذت بخش آن می باشد. چرا که با اولین نگاه زیبایی آن به چشم می خورد. علاوه بر زیبایی، راننده و افراد داخل ماشین از تجهیزات و امکانات بسیار پیشرفته و خوب برای بالا بردن سطح سلامتی و امنیت خود برخوردار هستند.

شیشه تالیسمان نیز جذابیت این ماشین را چند برابر کرده است زیرا افراد با یک نگاه جذب آن می شوند. دارای فضای داخلی بسیار بزرگ است و محیطی آرام و ساکت می باشد. علاوه بر این، ماشین تالیسمان دارای یک مالت سنس می باشد که کار با آن خیلی راحت و آسان است.

ماشین تالیسمان در سال 2015 به شرکت های تولیدی معرفی شد. به همین دلیل شرکت کره جنوبی و شرکت های فرانسوی شروع به طراحی و تولید کردند. همچنین این ماشین در سال 1395 از طریق شرکت نگین خودرو وارد بازارهای کشور ایران شد. این نوعی که وارد ایران می شوند، بیشتر در کشور کره جنوبی تولید و طراحی می شوند. به همین دلیل شرکت کره جنوبی معروف و مشهور است.

از ویژگی ها و مزایای این ماشین می توانیم به طراحی زیبا، شیشه تالیسمان برقی، امنیت بالا و موتور قدرتمند و پر شتاب اشاره کنیم. این ماشین علاوه بر خوبی هایی که دارد. دارای مشکلاتی هم می باشد. از مهم ترین آنها می توانیم به فضای عقب اشاره کنیم که برای سرنشینان متوسط است.

ماشین تالیسمان از محصولات خوش طرح شرکت رنو می باشد که تا کنون وارد کشور شده. از نظر وجود قطعات هم دارای فراوانی بسیاری می باشد. در ادامه می خواهیم با انواع شیشه تالیسمان آشنا شویم که چگونه و با چه کیفیتی طراحی شده اند.

مشخصات-ماشین-تالیسمان-و-قطعات-آن-از-جمله-شیشه-ها

Renault Talisman

نحوه خرید شیشه تالیسمان چگونه است؟؟

همانطور که می دانیم شیشه ها عضوی از ماشین به حساب می آیند که بدون وجود آن ها، نمی توان وجود ماشین را تصور کرد. از زمان تولید ماشین و تا آخرین لحظه، شیشه ها همراه ماشین هستند. هیچ گاه از آن جدا نمی شوند مگر اینکه در حوادثی مانند تصادف شکسته شوند که باید به سرعت آن ها را تعمیر و تعویض کرد.

در گذشته از شیشه های جلو استفاده نمی کردند. یا به عبارت دیگر، فقط از شیشه های جلو که چند لایه بود استفاده می کردند تا هنگام تصادف و حوادث دیگر به جلوی خودرو بیفتد. اما امروزه تولید انواع شیشه های ماشین پیشرفته شده است. برای مثال، می توانیم به شیشه اشاره کنیم که تقریبا چهل درصد زیبایی این ماشین را شامل می شود.

این ماشین دارای شیشه سانروف یا پانوراما می باشد که تقریبا یک سوم سقف را شامل می شود. از مهم ترین ویژگی های این شیشه می‌توان به قیمت ارزان و مناسب آن اشاره کرد. پس افراد هنگام وجود هر گونه مشکل در این شیشه، هیچ جای نگرانی برای تعویض یا خرید دوباره آن ندارند. چرا که می توانند به راحتی و با قیمت خوب آن را خریداری کنند.

نحوه-خرید-شیشه-تالیسمان-چگونه-است؟؟

نکات مهم در خرید شیشه تالیسمان:

شیشه جلو تالیسمان  با کیفیت بسیار خوبی طراحی شده است چرا که در دید راننده نقش مهمی دارد. علاوه بر این، برای جلوگیری از تابش نور مستقیم خورشید به داخل ماشین و صورت راننده، قسمت بالایی این شیشه را کمی تیره و پر رنگ تر ساخته اند. شیشه عقب این ماشین نیز، مانند دیگر ماشین ها طراحی و تولید شده است. دارای خطوطی است که برای جلوگیری از یخ زدگی و سرما می باشد. همچنین این شیشه دارای کیفیت بسیار خوبی است چرا که امنیت سرنشینان به آن وابسته می باشد.

اگر بخواهیم در مورد کیفیت شیشه بغل تالیسمان توضیح دهیم. باید بگوییم که این شیشه ها را برای بالا بردن سطح امنیت افراد در حوادث ناگهانی، با مواد درجه یک و جنس مرغوب تولید و طراحی کرده اند.

همچنین می توان گفت این شیشه ها دارای طرح و فرم خاصی هستند. به گونه ای طراحی شده اند که هنگام ضربه خوردن یا هر آسیبی، اگر شکسته شوند. امکان برندگی آن ها بسیار کم است و صدمه ای به سرنشینان ماشین وارد نمی کند.

پس افراد برای تامین امنیت سرنشینان ماشین خود می توانند با نحوه خرید شیشه تالیسمان، خرید شیشه جلو، شیشه عقب، شیشه بغل و شیشه سانروف در مرکز فروش شیشه اتومبیل عبدالهی آشنا شوند تا انتخاب مناسب و درستی داشته باشند.

نکات-مهم-در-خرید-شیشه-تالیسمان

نحوه استعلام قیمت شیشه تالیسمان در شیشه اتومبیل عبدالهی:

یکی از مراکز معتبر و پرفروش شیشه اتومبیل در کشور ما، مرکز فروش شیشه اتومبیل عبدالهی می باشد. با بیشتر از بیست سال سابقه کاری، به طور شبانه روز آماده خدمات رسانی به مشتریان و مردم می باشد. از بهترین خدمات آن این است که امکان فروش و ارسال انواع شیشه ها به نقاط مختلف کشور را دارد.

همچنین این مرکز دارای افراد با تجربه و ماهری برای نصب شیشه ها می باشد. علاوه بر این، کارشناسان حرفه ای هم در این مرکز حضور دارند. تا به مردم و مشتریان برای خرید انواع شیشه از جمله شیشه تالیسمان مشاوره دهند و آن ها را راهنمایی کنند.

با وجود این مرکز افراد نگرانی برای خرید شیشه تالیسمان و انواع دیگر شیشه ها ندارند. چرا که می توانند برای نحوه خرید و استعلام گرفتن از قیمت شیشه تالیسمان، قیمت شیشه جلو، قیمت شیشه عقب تالیسمان، قیمت شیشه بغل تالیسمان و قیمت شیشه سانروف تالیسمان به این مرکز مراجعه کنند. یا بر اساس سایت هایی که این مرکز دارد، شیشه های مورد نیاز خود را سفارش دهند.

همچنین روش دیگری که برای استعلام گرفتن از قیمت این شیشه ها وجود دارد، این است که افراد می توانند با شماره های این مرکز تماس بگیرند و سوالات خود را بپرسند و از خدمات کارشناسان آنجا بهره مند شوند.

call-to-action

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

برای دریافت قیمت، زمان تعویض،‌استعلام موجودی و… همین حالا با ما تماس بگیرید.

مشخصات فنی

  • پیشرانه4 سیلندر توربوشارژ TCe200
  • محور محرکدیفرانسیل جلو
  • حجم موتور1.6 لیتر
  • گیربکس7 دنده اتومات دوکلاچه

عملکرد فنی

  • گشتاور260 نیوتن‌متر
  • مصرف ترکیبی6.2 لیتر در صد کیلومتر
  • شتاب7.7 ثانیه
  • سرعت225 کیلومتر برساعت
  • قدرت190 اسب‌بخار

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهیپخش عمده تسمه شامل انواع تسمه ها ،اعم از تسمه تالیسمان ، تسمه دانگ فنگ، تسمه 405، و… در فروشگاه اینترنتی یدک فیت موجود است.فروشگاه اینترنتی یدک فیت تمام محصولاتش را هم به صورت تک و هم به صورت عمده به سراسر کشور ارسال می کند.

مدت زمان تعویض شیشه جلو تالیسمان چقدره؟

حدود 45 دقیقه

ارسال شیشه اتومبیل تالیسمان به شهرستان هم دارید؟

بله ارسال شیشه اتومبیل به سراسر کشور فراهم است.

اضافه کردن نظر

[wpcode id="13037"]