x-trail شیشه ایکس تریل

با ما همراه باشید با بررسی خودرو نیسان ایکس تریل، معرفی و بررسی شیشه ایکس تریل . در صورت وجود هر گونه سوال یا ابهام با ما تماس بگیرد تا کارشناسان مرکز پخش شیشه عبدالهی شما را یاری دهند.

نیسان یکی از بهترین شرکت‌های خودروسازی در جهان و ژاپن بعد از تویوتا و هوندا می‌باشد. نیسان رتبه ۹ بزرگترین شرکت‌ها سازنده اتومیبل در جهان و رتبه ۳ در کشور ژاپن را دارد.

تامین لوازم برای خودرو هایی مانند نیسان ایکس تریل مخصوصا شیشه‌ها وآینه‌های این خودرو به دلیل کم‌یاب بودن اهمیت ویژه ای دارد. شیشه عبدالهی بهترین مرکز خرید انواع شیشه برای این نوع خودروهاست. علاوه بر فروش شیشه خودرو خدمات تعویض و نصب و ترمیم شیشه، آینه و انواع سنسور نیز برای ایکس تریل و انواع خودرو‌های نیسان و سایر برند ‌ها ارائه میدهد.

انواع شیشه نیسان ایکس تریل

انواع شیشه موجود برای خودروی نیسان جوک در شیشه عبدالهی:

انواع شیشه ایکس تریل
انواع شیشه ایکس تریل ۲۰۱۶
انواع شیشه ایکس تریل ۲۰۱۷
انواع شیشه ایکس تریل ۲۰۱۸

مدل‌های x-Trail

 خودرو نیسان ایکس تریل در ایران در مدل هاب ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ موجود است، جدید ترین مدل X-Trail هم مدل سال ۲۰۲۱ هست که تغییرات زیادی به خصوص در طراحی داشته است و همگام با مدل‌های جدید سایر خودرو‌ها بیشترین تغییر را در جلو پنجره این خودرو داده است و آن را کشیده تر از قبل طراحی کرده‌اند.

نمایی از Nissan X-Trail 2021

شیشه جلو نیسان ایکس تریل

انواع شیشه جلو، عقب، بغل و آینه و زه شیشه ایکس تریل در مدل‌های مختلف موجود است. بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را از ما بخواهید و خیالتان را از کیفیت، جنس شیشه و دقت نصب آسوده کنید. شیشه عبدالهی عرضه کننده و مرکز خرید شیشه در شرق تهران می‌باشد.

جهت هرگونه سوال و درخواست قیمت با شماره های 02177196143 و 02177090652 تماس بگیرید.

در شیشه جلو این خودرو از یک لایه میانی در وسط 2 لایه اصلی استفاده شده است که جاذب اشعه‌های مضر خورشید بوده و عایق قوی صوت و دما می باشد. در فرآیند ساخت و سنجش مقاومت شیشه‌ها، دقت در انتخاب رنگ و ابعاد مناسب در ساخت شیشه جوک در اولویت قرار داشته است. شرکت نیسان در ساخت تمامی خودروها دقیق و عالی عمل می کند.برای تمامی شیشه های جلو انواع تست ایمنی انجام می پذیرد. انجام انواع تست‌های ایمنی و کیفی به دلیل حالت عجیب و چندوجهی بدنه بسیار حائز اهمیت بوده است .

شیشه جلو و سایر شیشه ها طرح و رنگ ها و جنس های مختلفی دارند که رنج گسترده ای از این محصولات در شیشه اتومبیل عبدالهی موجود است. شیشه چینی نیز در قیمت‌های مختلف موجود است. برای استعلام قیمت لطفا تماس بگیرید.

call-to-action

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

برای دریافت قیمت، زمان تعویض،‌استعلام موجودی و… همین حالا با ما تماس بگیرید.

شیشه عقب نیسان ایکس تریل

شیشه عقب نیسان X-Trail (‌ ایکس تریل ) در قیمت‌های مختلف و با کیفیت مختلف در شیشه اتومبیل عبدالهی موجود است. مرکز پخش عبدالهی در سریع ترین زمان و با دستگاه‌های پیشرفته و حتی به صورت سیار شیشه عقب نیسان جوک شمارا تعویض و یا در صورت نیاز ترمیم می‌کند.

شیشه بغل ایکس تریل

شیشه بغل نیسان ایکس تریل (‌Nissan X- Trail) نیز مانند سایر شیشه هم در قیمت‌های مختلف و با کیفیت مختلف در شیشه اتومبیل عبدالهی موجود است.

شیشه سانروف ایکس تریل

شیشه سانروف نیسان ایکس تریل (‌Nissan X- Trail) نیز مانند سایر شیشه هم در قیمت‌های مختلف و با کیفیت مختلف در شیشه اتومبیل عبدالهی موجود است. این نکته را در نظر بگیرید که نصب سانروف این ماشین به تخصص و مهارت خاصی نیاز دارد و متخصصان شیشه اتومبیل عبدالهی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشند.

امکانات نیسان ایکس تریل

ایکس تریل با فروش بیش از 766 هزار دستگاه در سال 2016، پرفروش‌ترین شاسی‌بلند جهان لقب گرفت.

همین ویژگی کافیست تا بتوان ایکس تریل را در زمره خودروهای عامه‌پسند و کم‌ایراد قرار داد.

در سال 2017 نیز نیسان، اولین فیس لیفت ایکس تریل را در بازار جهانی معرفی کرد؛ این فیس لیفت با مدل سال ۲۰۱۸ وارد ایران شد.

ایکس تریل مجهز به پنج آپشن بسیار خاص و هیجان انگیز است که عبارتند از:

  • سیستم AVM که همان دوربین 360 درجه است.
  • سیستم MOD یا سنسور تشخیص اشیا متحرک، به کمک چهار دوربین در چهار طرف خودرو، میتواند وجود هر شی جنبده‌ای را تشخیص دهد! البته سیستم MOD تنها در زمان توقف خودرو یا در زمان دنده عقب یا در زمان شروع حرکت (با سرعت کم) فعال میشود.
  • سیستم ARC یا سیستم کنترل فعال شاسی، میتواند با کنترل گاز و ترمز، از تکان‌های شدید خودرو در دست‌اندازها بکاهد.
  • سیستم AEB یا ترمز هوشمند انجین نیز برای کاهش گشتاور تولیدی موتور (در هنگام ترمزگیری شدید یا در پیچ‌ها) فعال میشود.
  • سیستم ATR یا کنترل ترمزها در پیچ‌، در واقع یک سیستم مکمل برای کنترل پایداری (ESP) خودروست و میتواند در پیچ‌ها، با تنظیم نیروی ترمز در هر چرخ، مانع از خارج‌شدن خودرو از مسیر حرکتش شود.

ایکس‌تریل‌های 2016 و 2017 بازار ایران، همگی دارای 2 گرمکن بوده و 3 رادار (تشخیص اشیا متحرک+نقطه کور+تغییرلاین) هستند.

call-to-action

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

برای دریافت قیمت، زمان تعویض،‌استعلام موجودی و… همین حالا با ما تماس بگیرید.

اضافه کردن نظر