ما می خواهیم در این مقاله در مورد قیمت شیشه اپیروس بحث کنیم. قیمت شیشه جلو و عقب اپیروس و شیشه درب اپیروس و قیمت آن و مشخصات فنی شیشه و خود خودرو نیز بحث کنیم .و حتی در مورد تعویض و ترمیم شیشه اپیروس همه و همه فقط در همین صفحه تا انتها به جوا تمام این سوالات دست پیدا می کنید.

call us

قیمت شیشه جلو اپیروس

جهت استعلام از شیشه این کیا اپیروس زیبا می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید. ویا روی آیکون تماس بزنید و وارد صفحه تماس شوید.

02177196143

02177090652

شیشه-جلو-کیا-اپیروس
شیشه جلو کیا

قیمت شیشه کیا اپیروس

از آنجایی که قیمت خودرو به طرز عجیبی افزایش پیدا کرد قیمت شیشه و دیگر قطعات خودرو نیز افزایش پیدا کرد. این افزایش قیمت برای شیشه ها موجب شد تا افراد بیشتر رو به شیشه های شرکتی و چینی بیاورند. لازم به ذکر است که شیشه شرکتی منظور شیشه ایرانی می باشد با برند های متفاوت که امید و ونوس در بین ایرانی ها بهتر از سایرین است در بین ایرانی ها نیز قیمت شیشه کمی بالا و پایین دارد اما نه به اندازه ی شیشه اصلی و فابریک. شیشه فابریک به دلیل هزینه گمرکی که به آن می خورد بسیار گران تر از سایر شیشه ها می باشد.

شیشه جلو کیا اپیروس/opirus

در واقع شیشه جلوی این خودرو را می توان به دو دسته تقسیم کرد یعنی دسته ی اول سری کیا اپیروس که در قسمت شیشه ی جلوی آن هیتر و سنسور باران وجود دارد و در دسته ی دوم می توان به آن مورد اشاره کرد که هیتر و سنسور باران در آن وجود ندارد . در کل هم هیتر دار و هم بدون هیتر دارد این شیشه . و هم سنسور دار و بدون سنسور دارد . اگر خودروی شما در دسته ی اول است حتما فراموش نکنید قبل از ورود به شیشه اتومبیل عبداللهی تملس بگیرید و در خواست نوع شیشه خود را به زور واضح بیان کنید زیرا این نوع کیا چون دارای دو مدل شیشه است و نوع شیشه ها ایرانی اصلی و متفرقه دارد.

شیشه-اپیروس-opirus

اگر شما قبل از ورود تماس بگیرید و نوع شیشه مد نظر خود را اعلام کنید دیگر نگران هیچ چیز نباشید. زیرا شیشه اتومبیل عبداللهی تمام شیشه های تمام خودروها را موجود دارد .فقط به علت وجود اکثر شیشه ها در انبار و ازدیاد مشتری ما از شما خواستاریم که از قبل تماس بگیرید تا شیشه مورد نظر را اماده کنیم و در زمان وقت شما در شیشه اتومبیل عبداللهی معطل نشوید هدف ما رضایت و خشنودی شما هم از کار ما و هم از نظم ما است.

قیمت شیشه عقب کیا اپیروس

call-to-action

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

برای دریافت قیمت، زمان تعویض،‌استعلام موجودی و… همین حالا با ما تماس بگیرید.

شیشه-عقب-اپیروس

شیشه عقب اپیروس

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این خودرو شامل سنسور بخار است که از بخار گرفتگی شیشه جلوگیری می کند گاهی بعضی افراد به این سنسور بخار گرمکن نیز می گویند شاید به گوش شما نیز گرمکن آشنا تر بیاید. رنگ شیشه عقب برخی از شیشه های این خودرو به صورت دور مشکی است. شما برای بررسی قیمت این شیشه یا سوال فنی درباب شیشه عقب و یا جلو این خودرو می توانید با شیشه اتومبیل عبداللهی تماس بگیرید. و فقط با یک تماس همه ی سوالات خود را از مدیریت و یا مشاوران ما در شیشه عبداللهی یپرسید.

شیشه ای این خودرو تماما در شیشه اتومبیل عبداللهی موجود است شما می توانید شیشه ایرانی و یا شیشه اصلی و یا حنی شیشه متفرقه را انتخاب کنید . و این موضوع بستگی به بودجه و انتخاب شما دارد.

جهت اطلاع از هرگونه سوال تماس بگیرید.

شیشه-کیا-اپیروس
شیشه عقب کیا اپیروس

شیشه درب جلو و عقب اپیروس/opirus

شاید نیاز دارید قبل از تماس با یک شیشه اتومبیل ابتدا کمی از شیشه ها بدانید نگران نباشید اینجا دقیقا همان جا است.

شیشه درب جلو اپیروس از طریق سه مدل تولید می شوند در مدل اول که مدل جنیون می باشد که این اسم برای اکثریت آشنا است. در مدل دوم می توانیم به مدل شرکتی اصلی اشاره کنیم و در مدل سوم اتو گلس می توان اشاره کرد. همین مورد در شیشه درب عقب کیا اپیروس نیز صدق می کند.

شیشه سقف اپیروس/شیشه سانروف اپیروس

سانروف در اپیروس انواع متفاوتی دارد در مدل اول شیشه سانروف که دور آن یک فرم دارد و در نوع دوم می توان به نوعی اشاره کرد که ساروف آن بدون فرم است و در نوع سوم سانروف نوع متحرک را میتوان نام برد در نوع چهارم شیشه سانروف غیر متحرک و در نوع آخر می توان به سانروف شرکتی اشاره کرد.

آینه-کیا-اپیروس
خرید آینه کیا اپیروس

خرید شیشه اتومبیل

جهت خرید شیشه هر نوع خودرویی می توانید مشخصات آن خودرو را برای واتساپ شیشه اتومبیل عبداللهی پیامک کنید و یا از طریق تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید و یا به صورت حضوری به آدرس ما در خیابان نارمک و شعبه دوم ما در مجیدیه سر بزنید. اگر می خواهید خود مدیریت کار خودروی شما را نظارت کنند با تماس تلفنی می توانید این موضوع را مطرح کنید.

کیا اپیروس/kia opirus

کلاس کیا اپیروس از نوع سدان است که این خودرو محصول شرکت کیا موتورز می باشد. که از طریق کیا موتورز تولید و به باز ار ارائه شد.تولید این خودرو از سال 2003 شروع شد و تا سال 2010 ادامه داشت.طراحی کیا اپیروس به نحوی بود که هم موتور و هم محور در جلو بود از لحاظ ابعاد ظاهری

طول 5000 میلی و حدود 196/9 اینچ

عرض 1850 میلی متر و 72.8 اینچ

ارتفاع 1485 میلی متر و 58/5 اینچ

دنده کیا اپیروس اتومات است،در امریکا به اپیروس آمانتی می گویند. نوع موتور این خودرو 3.8 لیتری می باشد.در اکریکا این خودرو به عنوان یک خودروی پریمیوم متوسط انتخاب شد.آمانتی در یکی از سال های تولید خود در سال 2007 به عنوان یکی از خودرو های لوکس جایزه گرفت و در تست تصادف نیز امتیاز قابل توجهی را کسب کرد.

تعویض شیشه اپیروس

جهت تعویض شیشه جلو می توانید با شیشه اتومبیل عبداللهی تماس بگیرید. شیشه اتومبیل عبداللهی با بیش از دو دهه و نزدیک به سه دهه تجربه با توجه به کادر مجرب و کار بلد این مجموعه یکی از بهترین شیشه اتومبیل در تهران شناخته شد.

ترمیم ترک و سنگ خوردگی شیشه اپیروس

اگر شیشه جلو اپیروس شما ترک خورد و این ترک کمتر از 16 سانتی متر باشد با توجه به تشخیص شیشه اتومبیل عبداللهی ممکن است نیاز به تعویض نداشته باشد و با یک ترمیم و یا پولیش شیشه شما را احیا می کنند. و دیگر نیازی به پرداخت هزینه تعویض نیست. اما اگر چنین نباشد و تشخیص تعویض بود لطفا تعلل نکنید زیرا تعلل در این مورد موجب آسیب های جدی هم برای خود و هم برای سرنشینانتان می شود.

آپشن های کیا اپیروس

همانطور که میدانید بعد از ورشکستگی شرکت کیا اپیروس اولین تلاش دوباره ی این شرکت برای بازگشت به عرصه خودرو و رقابت بود. به همین دلیل سعی کرد تا امکانات و آپشن های تمام و کمالی را برای این خودرو تعبیه کند.

در این قسمت اشاره کوچکی به این آپشن ها می کنیم:

 • کنترل پایداری
 • تعلیق الکترونیکی
 • کروزکنترل
 • کنترل کشش
 • سنسور باران
 • فرمان ۴ حالته هیدرولیکی حساس به سرعت با روکش چرمی
 • ترمز ضد قفل
 • سامانه توزیع نیروی ترمز
 • ترمز کمکی
 • صندلی برقی ۸ حالته برای راننده، ۴ حالته برای سرنشین جلو
 • اتو لایت
 • سنسور جلو و عقب
 • پخش اینفینیتی با ۸ اسپیکر
 • ۶ کیسه هوا
 • سانروف
 • کول باکس
 • سیستم تهویه اتوماتیک دوگانه
 • ترمز پارک پدالی
 • ورود بدون کلید

نکاتی که درباره ی شیشه اپیروس باید بدانید تا سرتان کلاه نرود

همانطور که در قسمت بالا گفتیم شیشه اپیروس هم هیتر دار دارد و هم بدون هیتر و سنسور باران اگر شما از این موضوع اطلاع کافی نداشته باشید ممکن است برخی افراد سود جو از بی اطلاعی شما سو استفاده کنند و برای شما شیشه ارزان بی کیفیت و بدون سنسور را به جای شیشه اصلی و یا ایرانی با کیفیت نصب کنند.بنابراین برای تکمیل اطلاعات خود به طور کامل از بالا تا پایین این مقاله را بخوانید.

کمپانی کیا

کیا که محصولاتش برای شرکت کیا موتورز می باشد شرکتی که دربین شرکت های خودرو سازی برندی قوی و به نام محسوب می شود. و از لحاظ کیفیت و ظاهر متعادل و مناسب است. به قطع می توان گفت اگر هیوندا را نادیده بگیریم یا به عنوان اولین شرکت خودرو سازی کره محسوب کنیم شرکت کیا موتورز دومین و جز بهترین شرکت های خودرو سازی کره است.

از لحاظ قدمت باید بدانید که قدمت کیا زیاد نیست نسبت به سایر خودرو یاز های دیگر اما به دلیل کیفیت عالی و درجه 1 که دارد خیلی زود معروف و مشهور شد.و طرفداران بسیار زیادی از اقلیم ها و کشور های متفاوت را نصیب خود کرد.

مقاله ما در مورد کیا اپیروس است اما شاید برای شما هم جالب باشد که بهترین ها کیا کدامند؟

بهترین خودرو ها کیا عبارتند از:

کیا استینگر (Kia Stinger)

نیرو Niro EV

کیا فورته Kia Forte

و کیا سورنتو Kia Sorento

مشخصات فنی اپیروس

موتور6 سیلندر 24 سوپاپه
حداکثر قدرت266 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه
تنفس موتورتنفس طبیعی
انتقال نیرودیفرانسیل جلو
حجم موتور3778 سی سی
حداکثر گشتاور353 نیوتن متر در 4500 دور در دقیقه
اندازه (میلیمتر)4970 طول – 1850 عرض – 1485 ارتفاع
شتاب 0 تا 1007.5 ثانیه
حداکثر سرعت230 کیلومتر در ساعت
وزن1825 کیلوگرم
جعبه دنده5 دنده خودکار تیپ ترونیک
فاصله بین دو محور2799 میلیمتر

خدمات شیشه اتومبیل عبداللهی

تعویض و ترمیم شیشه اپیروس

ترمیم و تعویض شیشه عقب

تعویض و ترمیم شیشه جلو

تعمیر کلید بالابر

تعویض شیشه سانروف اپیروس

دودی کردن شیشه خودرو

تعمیر آینه و سنسور آینه

و تمامی خدمات مرتبط با شیشه اتومبیل صورت می گیرد.

آیا برای شما پیش آمده که نوار آبگیر اپیروس خراب شود یا نیاز به تعویض داشته باشد. همانطور که میدانید نوار آبگیر یک قطعه مصرفی در خودرو می باشد به همین علت بهتر است که با یدک فیت آشنا شوید. فروشگاه اینترنتی یدک فیت دارای تمام قطعات و نوارجات خودرو می باشد. اعم از نوار آبگیر بیرونی، نوار آبگیر داخلی ،نوار بیرونی ،نوار داخلی، زه سقف و …جهت سفارش کالا می توانید با برداشتن تلفن همراه خود و وارد کردن نام یدک فیت در سرچ گوگل خود تمام محصولات یدک فیت را مشاهده کنید.


اضافه کردن نظر