ما می خواهیم در این مقاله در مورد قیمت شیشه اپیروس بحث کنیم. قیمت شیشه جلو و شیشه عقب اپیروس و شیشه درب اپیروس و قیمت آن و مشخصات فنی شیشه و خود خودرو نیز بحث کنیم .و حتی در مورد تعویض و ترمیم شیشه اپیروس همه و همه فقط در همین صفحه تا انتها به جوا تمام این سوالات دست پیدا می کنید.

شیشه-جلو-اپیروس

خودرو کیا اپیروس خودرویی سدان است که توسط شرکت کیا موتورز درسال های 2003 تا 2010 در حال تولید می باشد. یکی از قسمت های مهم این خودرو شیشه های آن است. شیشه اوپیروس در امنیت افراد داخل خودرو و بدنه آن از اهمیت زیادی برخودار می باشد. از همین رو ما می خواهیم شیشه جلو، شیشه عقب، گلس درب های عقب، درب های جلو و شیشه لچکی و مشخصات آن ها در این خودرو را برای شما بررسی کنیم. پس اگر می خواهید با شیشه های این خودرو آشنا شوید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید و با ما همراه باشید.

در روز های تعطیل باز است تماس بگیرید

قیمت شیشه جلو اپیروس

جهت استعلام از شیشه این کیا اپیروس زیبا می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید. ویا روی آیکون تماس بزنید و وارد صفحه تماس شوید.

شیشه-جلو-کیا-اپیروس
شیشه جلو کیا

-قیمت گلس جلو خودرو اپیروس (2003 تا 2011): تماس بگیرید.

-شیشه جلویی اتومبیل اپیروس (2003 تا 2012): تماس بگیرید.

برای اطلاع از شیشه جلو ماشین اپیروس و خودرو های دیگر می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید و با کارشناسان و مشاورین ما تماس گرفته و می توانید به صورت رایگان از آن ها مشاوره بگیرید.

02177196143

02177090652

این قسمت از شیشه خودرو اپیروس شامل 2 مدل شیشه می شود که شامل موارد زیر است:

1.شیشه جلو با سنسور نور و باران و گرم کن پایین شیشه و همچنین تیغه های برف پاک کن است. رنگ آن هم سبز می باشد.

2.در برخی از مدل های این نوع شیشه فاقد سنسور نور و باران می باشد.

شیشه-اپیروس

در خصوص جنس، جنس گلس جلویی خودرو اپیروس از لمینت است. به طور کلی در اکثر خودرو ها  گلس جلو از جنس لمینت بوده و شیشه های دیگر آن از جنس سکوریت است که به آن ها شیشه های جانبی گفته می شود. (البته به جز برخی از خودرو های خارجی که جهت امنیت بیشتر شیشه های دیگر آن هم از جنس لمینت می باشد.) شیشه های لمینت دارای دو یا چند لایه چسبناک پی وی بی و یک لایه شیشه هستند.

این لایه ها به جهت پخش نشدن تکه های آن هنگام شکستگی قرار داده شده اند. به این معنا که وقتی شیشه جلو خودروی شما شکسته می شوند، به دلیل وجود این لایه ها پخش نشده و ریخته نمی شوند. یکی از مزایایی که این شیشه ها دارند این است که هنگام ترک خوردن، شکستگی و یا سنگ خوردگی شما می توانید به راحتی آن ها را ترمیم کنید و مجبور به پرداخت هزینه بیشتر و تعویض آن نباشید.

شیشه در اپیروس

قیمت شیشه کیا اپیروس

از آنجایی که قیمت خودرو به طرز عجیبی افزایش پیدا کرد قیمت شیشه و دیگر قطعات خودرو نیز افزایش پیدا کرد. این افزایش قیمت برای شیشه ها موجب شد تا افراد بیشتر رو به شیشه های شرکتی و چینی بیاورند. لازم به ذکر است که شیشه شرکتی منظور شیشه ایرانی می باشد با برند های متفاوت که امید و ونوس در بین ایرانی ها بهتر از سایرین است در بین ایرانی ها نیز قیمت شیشه کمی بالا و پایین دارد اما نه به اندازه ی شیشه اصلی و فابریک. شیشه فابریک به دلیل هزینه گمرکی که به آن می خورد بسیار گران تر از سایر شیشه ها می باشد.

شیشه جلو کیا اپیروس/opirus

در واقع شیشه جلوی این خودرو را می توان به دو دسته تقسیم کرد یعنی دسته ی اول سری کیا اپیروس که در قسمت شیشه ی جلوی آن هیتر و سنسور باران وجود دارد و در دسته ی دوم می توان به آن مورد اشاره کرد که هیتر و سنسور باران در آن وجود ندارد . در کل هم هیتر دار و هم بدون هیتر دارد این شیشه . و هم سنسور دار و بدون سنسور دارد . اگر خودروی شما در دسته ی اول است حتما فراموش نکنید قبل از ورود به شیشه اتومبیل عبداللهی تملس بگیرید و در خواست نوع شیشه خود را به زور واضح بیان کنید زیرا این نوع کیا چون دارای دو مدل شیشه است و نوع شیشه ها ایرانی اصلی و متفرقه دارد.

شیشه-اپیروس-opirus

اگر شما قبل از ورود تماس بگیرید و نوع شیشه مد نظر خود را اعلام کنید دیگر نگران هیچ چیز نباشید. زیرا شیشه اتومبیل عبداللهی تمام شیشه های تمام خودروها را موجود دارد .فقط به علت وجود اکثر شیشه ها در انبار و ازدیاد مشتری ما از شما خواستاریم که از قبل تماس بگیرید تا شیشه مورد نظر را اماده کنیم و در زمان وقت شما در شیشه اتومبیل عبداللهی معطل نشوید هدف ما رضایت و خشنودی شما هم از کار ما و هم از نظم ما است.

قیمت شیشه عقب کیا اپیروس

قیمت گلس عقب خودرو اپیروس (2003 تا 2011): تماس بگیرید.

-شیشه عقب اتومبیل اپیروس (2003 تا 2012): تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت شیشه های جلو این خودرو خودرو دیگر با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس حاصل فرمائید.

گلس بعدی این خودرو که جزو گلس های جانبی این خودرو و تمام خودرو ها به شمار می رود، به آن شیشه المنت دار نیز گفته می شود. دلیل عنوان کردن این نام، این است که بر روی شیشه عقب خودرو خطوط مشکی رنگ وجود دارد. این خطوط، خطوط گرم کن و یا هیتر نام دارند. در فصل های زمستان و پاییز که هوت سرد است و شیشه خودرو بخار می کند شما بخاری خودرو را روشن می کنید تا بخار شیشه از بین برود و بتوانید دید واضح تری داشته باشید.

اما متاسفانه به دلیل اینکه تا شیشه عقب فاصله کمی زیاد است و گرمای آن به شیشه عقب نمی رسد. به همین ترتیب این نوع خطوط تعبیه شده است که با وصل شدن برق به خودرو قطرات برف و باران و همچنین بخار شیشه را از بین ببرد و رانندگان بتوانند دید واضح تری داشته باشند. جنس شیشه عقب خودرو از جنس سکوریت است. شیشه عقب اپیروس در بالای صندوق عقب و به صورت ثابت روی بدنه قرار دارد. این گلس گرم کن، آنتن و همچنین رادار را دارا می باشد.

call-to-action

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

برای دریافت قیمت، زمان تعویض،‌استعلام موجودی و… همین حالا با ما تماس بگیرید.

شیشه-عقب-اپیروس

شیشه عقب اپیروس

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این خودرو شامل سنسور بخار است که از بخار گرفتگی شیشه جلوگیری می کند گاهی بعضی افراد به این سنسور بخار گرمکن نیز می گویند شاید به گوش شما نیز گرمکن آشنا تر بیاید. رنگ شیشه عقب برخی از شیشه های این خودرو به صورت دور مشکی است. شما برای بررسی قیمت این شیشه یا سوال فنی درباب شیشه عقب و یا جلو این خودرو می توانید با شیشه اتومبیل عبداللهی تماس بگیرید. و فقط با یک تماس همه ی سوالات خود را از مدیریت و یا مشاوران ما در شیشه عبداللهی یپرسید.

شیشه ای این خودرو تماما در شیشه اتومبیل عبداللهی موجود است شما می توانید شیشه ایرانی و یا شیشه اصلی و یا حنی شیشه متفرقه را انتخاب کنید . و این موضوع بستگی به بودجه و انتخاب شما دارد.

جهت اطلاع از هرگونه سوال تماس بگیرید.

شیشه-کیا-اپیروس
شیشه عقب کیا اپیروس

شیشه درب جلو و عقب اپیروس/opirus

شاید نیاز دارید قبل از تماس با یک شیشه اتومبیل ابتدا کمی از شیشه ها بدانید نگران نباشید اینجا دقیقا همان جا است.

شیشه درب جلو اپیروس از طریق سه مدل تولید می شوند در مدل اول که مدل جنیون می باشد که این اسم برای اکثریت آشنا است. در مدل دوم می توانیم به مدل شرکتی اصلی اشاره کنیم و در مدل سوم اتو گلس می توان اشاره کرد. همین مورد در شیشه درب عقب کیا اپیروس نیز صدق می کند.

شیشه-بغل-اپیروس

گلس بعدی این خودرو که یکی دیگر از شیشه های جانبی خودرو هستند، از جنس سکوریت هستند. شیشه درب های جلو با 2 عدد سوراخ که در پایین شیشه وجود دارد، در پایین شیشه تعبیه شده اند. این شیشه ها توسط بالا بر برقی نصب می شوند و در تیپ رنگی سبز هستند. در شیشه درب های عقب این خودرو، دو عدد سوراخ در پایین شیشه وجود دارد. شیشه سکوریت و یا تمپورت در اثر 600 الی 700 درج سانتی گراد حرارت داده شده و سریعا سرد می شوند. در طی این فرایند مقاومت این شیشه ها بالا می رود و محکم می شوند.

نوع شکستن این نوع شیشه ها با شیشه های معمولی و گلس های لمینت کاملا متفاوت است. به عنوان مثال شیشه های معمولی، به راحتی شکسته می شوند و هنگام شکستن نوک تیز شده که خطر زیادی برای افراد دارند. اما این شیشه ها هنگام شکستن کاملا ریز شده و تکه های آن پخش می شوند. اما بر خلاف شیشه های معمولی نوک تیز نیستند و خطری برای سرنشینان خودرو ندارند.

قیمت شیشه درب های جلو و درب های عقب

-قیمت گلس درب های جلو و عقب خودرو اپیروس (2003 تا 2011): تماس بگیرید.

-شیشه درب های جلویی و عقب اتومبیل اپیروس (2003 تا 2012): تماس بگیرید.

02177196143

شیشه سقف اپیروس/شیشه سانروف اپیروس

سانروف در اپیروس انواع متفاوتی دارد در مدل اول شیشه سانروف که دور آن یک فرم دارد و در نوع دوم می توان به نوعی اشاره کرد که ساروف آن بدون فرم است و در نوع سوم سانروف نوع متحرک را میتوان نام برد در نوع چهارم شیشه سانروف غیر متحرک و در نوع آخر می توان به سانروف شرکتی اشاره کرد.

آینه-کیا-اپیروس
خرید آینه کیا اپیروس

خرید شیشه اتومبیل

جهت خرید شیشه هر نوع خودرویی می توانید مشخصات آن خودرو را برای واتساپ شیشه اتومبیل عبداللهی پیامک کنید و یا از طریق تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید و یا به صورت حضوری به آدرس ما در خیابان نارمک و شعبه دوم ما در مجیدیه سر بزنید. اگر می خواهید خود مدیریت کار خودروی شما را نظارت کنند با تماس تلفنی می توانید این موضوع را مطرح کنید.

شیشه لچکی اپیروس

02177196143

گلس لچکی گلس بعدی اپیروس است که می خواهیم برای شما بررسی کنیم. در قسمت لچکی عقب شیشه لچکی وحود دارد که به شکل مثلث می باشد و در تیپ رنگی سبز است. همانطور که می دانید جنس این شیشه سکوریت می باشد. یکی از معایبی که شیشه های سکوریت دارند این است که قابل ترمیم نمی باشند، به این معنا که اگر شیشه های جانبی شما شکسته شوند شما چاره ای جز تعویض آن ها ندارید. همچنین مقاومت آن ها 7 برابر بیشتر شیشه های معمولی می باشید.

شیشه-درب-اپیروس
شیشه-درب-اپیروس

قیمت شیشه لچکی

02177196143

-قیمت گلس جلو خودرو اپیروس (2003 تا 2011): تماس بگیرید.

-شیشه جلویی اتومبیل اپیروس (2003 تا 2012): تماس بگیرید.

در شیشه اتومبیل عبدالهی انواع خدمات مربوط به شیشه خودرو اپیروس مانند ترمیم، تعویض و خرید شیشه صورت می گیرد و شما برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی های لازم می توانید با ما تماس حاصل فرمائید.

کیا اپیروس/kia opirus

کلاس کیا اپیروس از نوع سدان است که این خودرو محصول شرکت کیا موتورز می باشد. که از طریق کیا موتورز تولید و به باز ار ارائه شد.تولید این خودرو از سال 2003 شروع شد و تا سال 2010 ادامه داشت.طراحی کیا اپیروس به نحوی بود که هم موتور و هم محور در جلو بود از لحاظ ابعاد ظاهری

طول 5000 میلی و حدود 196/9 اینچ

عرض 1850 میلی متر و 72.8 اینچ

ارتفاع 1485 میلی متر و 58/5 اینچ

دنده کیا اپیروس اتومات است،در امریکا به اپیروس آمانتی می گویند. نوع موتور این خودرو 3.8 لیتری می باشد.در اکریکا این خودرو به عنوان یک خودروی پریمیوم متوسط انتخاب شد.آمانتی در یکی از سال های تولید خود در سال 2007 به عنوان یکی از خودرو های لوکس جایزه گرفت و در تست تصادف نیز امتیاز قابل توجهی را کسب کرد.

شیشه-جلو-opirus
شیشه-جلو-opirus

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، این خودرو یک خودرو سدان محسوب می شود که توسط شرکت کیا موتورز از سال 2003 تا 2010 در بازار به فروش رسیده است. طراحی خودرو اپیروس خودو های موتور جلو- محور جلو می باشد. در کشور ایالت متحده آمریکا به نام آمانتی عرضه شد. جالب است بدانید که در این کشور، خودروی اپیروس توسط شرکت جی دی پاور و شرکا به عنوان جذاب ترین خودروی پریمیوم متوسط انتخاب شد. در بخش های بعدی با شیشه اپیروس با ما همراه باشید.

تعویض شیشه اپیروس

جهت تعویض شیشه جلو می توانید با شیشه اتومبیل عبداللهی تماس بگیرید. شیشه اتومبیل عبداللهی با بیش از دو دهه و نزدیک به سه دهه تجربه با توجه به کادر مجرب و کار بلد این مجموعه یکی از بهترین شیشه اتومبیل در تهران شناخته شد.

ترمیم ترک و سنگ خوردگی شیشه اپیروس

اگر شیشه جلو اپیروس شما ترک خورد و این ترک کمتر از 16 سانتی متر باشد با توجه به تشخیص شیشه اتومبیل عبداللهی ممکن است نیاز به تعویض نداشته باشد و با یک ترمیم و یا پولیش شیشه شما را احیا می کنند. و دیگر نیازی به پرداخت هزینه تعویض نیست. اما اگر چنین نباشد و تشخیص تعویض بود لطفا تعلل نکنید زیرا تعلل در این مورد موجب آسیب های جدی هم برای خود و هم برای سرنشینانتان می شود.

قیمت-شیشه-کیا-اپیروس
قیمت-شیشه-کیا-اپیروس

آپشن های کیا اپیروس

همانطور که میدانید بعد از ورشکستگی شرکت کیا اپیروس اولین تلاش دوباره ی این شرکت برای بازگشت به عرصه خودرو و رقابت بود. به همین دلیل سعی کرد تا امکانات و آپشن های تمام و کمالی را برای این خودرو تعبیه کند.

در این قسمت اشاره کوچکی به این آپشن ها می کنیم:

 • کنترل پایداری
 • تعلیق الکترونیکی
 • کروزکنترل
 • کنترل کشش
 • سنسور باران
 • فرمان ۴ حالته هیدرولیکی حساس به سرعت با روکش چرمی
 • ترمز ضد قفل
 • سامانه توزیع نیروی ترمز
 • ترمز کمکی
 • صندلی برقی ۸ حالته برای راننده، ۴ حالته برای سرنشین جلو
 • اتو لایت
 • سنسور جلو و عقب
 • پخش اینفینیتی با ۸ اسپیکر
 • ۶ کیسه هوا
 • سانروف
 • کول باکس
 • سیستم تهویه اتوماتیک دوگانه
 • ترمز پارک پدالی
 • ورود بدون کلید

نکاتی که درباره ی شیشه اپیروس باید بدانید تا سرتان کلاه نرود

همانطور که در قسمت بالا گفتیم شیشه اپیروس هم هیتر دار دارد و هم بدون هیتر و سنسور باران اگر شما از این موضوع اطلاع کافی نداشته باشید ممکن است برخی افراد سود جو از بی اطلاعی شما سو استفاده کنند و برای شما شیشه ارزان بی کیفیت و بدون سنسور را به جای شیشه اصلی و یا ایرانی با کیفیت نصب کنند.بنابراین برای تکمیل اطلاعات خود به طور کامل از بالا تا پایین این مقاله را بخوانید.

کمپانی کیا

کیا که محصولاتش برای شرکت کیا موتورز می باشد شرکتی که دربین شرکت های خودرو سازی برندی قوی و به نام محسوب می شود. و از لحاظ کیفیت و ظاهر متعادل و مناسب است. به قطع می توان گفت اگر هیوندا را نادیده بگیریم یا به عنوان اولین شرکت خودرو سازی کره محسوب کنیم شرکت کیا موتورز دومین و جز بهترین شرکت های خودرو سازی کره است.

از لحاظ قدمت باید بدانید که قدمت کیا زیاد نیست نسبت به سایر خودرو یاز های دیگر اما به دلیل کیفیت عالی و درجه 1 که دارد خیلی زود معروف و مشهور شد.و طرفداران بسیار زیادی از اقلیم ها و کشور های متفاوت را نصیب خود کرد.

مقاله ما در مورد کیا اپیروس است اما شاید برای شما هم جالب باشد که بهترین ها کیا کدامند؟

بهترین خودرو ها کیا عبارتند از:

کیا استینگر (Kia Stinger)

نیرو Niro EV

کیا فورته Kia Forte

و کیا سورنتو Kia Sorento

مشخصات فنی اپیروس

موتور6 سیلندر 24 سوپاپه
حداکثر قدرت266 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه
تنفس موتورتنفس طبیعی
انتقال نیرودیفرانسیل جلو
حجم موتور3778 سی سی
حداکثر گشتاور353 نیوتن متر در 4500 دور در دقیقه
اندازه (میلیمتر)4970 طول – 1850 عرض – 1485 ارتفاع
شتاب 0 تا 1007.5 ثانیه
حداکثر سرعت230 کیلومتر در ساعت
وزن1825 کیلوگرم
جعبه دنده5 دنده خودکار تیپ ترونیک
فاصله بین دو محور2799 میلیمتر
مدت زمان تعویض شیشه اپیروس چقدره؟

حدود 45 دقیقه الی 1 ساعت

قیمت شیشه جلو اپیروس چقدره؟

از 2.5 شروع میشه به بالا البته قیمت ارزان تر هم هست اما بی کیفیته و قیمت بالاتر هم هست که از درجه و کیفیت خوبی برخوردار می باشد.

خدمات شیشه اتومبیل عبداللهی

تعویض و ترمیم شیشه اپیروس

ترمیم و تعویض شیشه عقب

تعویض و ترمیم شیشه جلو

تعمیر کلید بالابر

تعویض شیشه سانروف اپیروس

دودی کردن شیشه خودرو

تعمیر آینه و سنسور آینه

و تمامی خدمات مرتبط با شیشه اتومبیل صورت می گیرد.

آیا برای شما پیش آمده که نوار آبگیر اپیروس خراب شود یا نیاز به تعویض داشته باشد. همانطور که میدانید نوار آبگیر یک قطعه مصرفی در خودرو می باشد به همین علت بهتر است که با یدک فیت آشنا شوید. فروشگاه اینترنتی یدک فیت دارای تمام قطعات و نوارجات خودرو می باشد. اعم از نوار آبگیر بیرونی، نوار آبگیر داخلی ،نوار بیرونی ،نوار داخلی، زه سقف و …جهت سفارش کالا می توانید با برداشتن تلفن همراه خود و وارد کردن نام یدک فیت در سرچ گوگل خود تمام محصولات یدک فیت را مشاهده کنید.


اضافه کردن نظر

[wpcode id="13037"]